Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25026
415
9
66140


 
Opis Z jakiej maszyny służącej do transportu materiałów na plac budowy chcesz skorzystać? Dojedziemy dla ciebie wszędzie – twoja satysfakcja i zadowolenie to niezwykle istotne dla nas kwestie na które kładziemy ogromny nacisk. Nieustannie poszerzamy nasze możliwości i wiedzę, aby oferować usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą godną zaufania, która od lat rozwija się na rynku i dba o satysfakcję zarówno nowych, jak i stałych klientów.

 

Słowa kluczowe beton Żary   cemix beton   beton Żagań   beton Zielona Góra
Url http:// https://cemix-beton.pl/
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Nov 25, 2021
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Firma Dart-Impex specjalizuje się w zmechanizowanych robotach ziemnych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Realizujemy wykopy kubaturowe pod fundamenty, a dodatkowo wykopy liniowe pod sieci wodne i kanalizacyjne. W ramach kształtowania terenu przy robotach drogowych wykonujemy niwelację, skarpowanie, a dodatkowo podnoszenie terenu. Posiadamy wysokiej jakości maszyny budowlane jak np. koparko-ładowarka, koparka kołowa, spycharki, zagęszczarki oraz ciągniki. Wszelkie zlecenia przeprowadzane są z dużą dokładnością oraz w określonym terminie. Zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.
Kategoria:

Usuwanie zatorów i czyszczenie kanalizacji poziomej i pionowej
ciśnieniowo i mechanicznie.
Czyszczenie studni ,osadników,przepompowni, szamb ekologicznych i instalacji drenów.
Wystawiamy ft. wat osobiście
Usługę wykonujemy profesjonalnym
pojazdem ssąco tłoczącym typu wuko-
kombi metoda ciśnieniowa i sprężyną
elektryczną o średnicy
fi 8 i 10mm dł10m
fi 16 i 22mm dl20m
Nawiążemy stałą współpracę z Sp.M,
administracje osiedli szkoły wspólnoty
mieszkaniowe oczyszczalnie ścieków.
Gwarantujemy fachowe wykonanie
usług
Kategoria:

Firma Termix poleca swoim klientom duży wybór grzejników łazienkowych, pokojowych oraz dekoracyjnych oraz przeróżnego typu akcesoria i usługi z nimi związane. Nasze grzejniki są zaprojektowane oraz wykonane w taki sposób, by zapewnić Państwu komfort oraz funkcjonalność. Jesteśmy pewni, że dzięki śmiałemu designowi oraz wykorzystaniu materiałów takich jak szkło czy drewno nasze produkty spodobają się nawet najbardziej wymagającym klientom. Oprócz grzejników jesteśmy też producentem urządzeń do kotłowni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokładniejszymi informacjami o firmie i jej ofercie na stronie internetowej.
Kategoria:

Od ponad 24 lat nasza działalność jest na rynku i zajmuje się dostarczaniem systemów rusztowań najwyższej jakości. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą, bardzo dużymi możliwościami produkcyjnymi oraz świetną kadrą pracowników. Rusztowania dostarczane przez naszą spółkę użytkowane są w bardzo wielu branżach przemysłowych. Nasze produkty obejmują: rusztowania aluminiowe jezdne, klinowe a także rusztowania systemowe. Przez wiele lat naszej działalności mieliśmy okazję współpracować z tak sporymi firmami jak lotos, mercor a także akersoultions. Dajemy gwarancję, że współpraca z naszą firmą dla każdego będzie w 100% udana.
Kategoria:

Oferujemy biopreparaty do: szamb, przydomowej oczyszczalni ścieków, kompostowania, udrażniania, mycia i dezynfekcji, utrzymania czystości oczek wodnych i stawów.
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną obsługe i najniższe ceny oraz korzystne rabaty.
Zapraszamy do zakupów i kontaktu.

biosanit, biolatrin, septifos, septonic, hydrobiol, biokompost, biolux, super szambex, bio7, wcnet, microbec
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl