Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21100
415
7
64995

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Materiały budowlane

Wpisy
Sortowanie :
Mieszcząca się w Stobnie koło Szczecina firma KADO już od kilkunastu lat dostarcza swoim Klientom szeroką gamę artykułów, które potrzebne są do zagospodarowania terenu. Pośród nich znajduje się wachlarz kostki brukowej, kamieni ogrodowych, kruszyw i materiałów sypkich jak również ogrodzeń. Dostaną tutaj Państwo również elementy małej architektury ogrodowej. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami, przedsiębiorstwo zapewnia najwyższą jakość asortymentu w korzystnych cenach. Obszar działalności firmy obejmuje ponadto rzetelne doradztwo techniczne oraz pomoc przy przygotowaniu i realizacji projektów, związanych z aranżacją terenu. Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Nasza firma jest miejscem, w jakim mogą Państwo liczyć na deski kompozytowe na taras, elewacje kompozytowe, ogrodzenia z deski kompozytowej, jak i również tarasy kompozytowe. Wszystkim klientom oferujemy przy tym fachowe doradztwo w dziedzinie wyboru odpowiedniego rodzaju materiałów, sposobu zabudowy, akcesoriów oraz innych rozwiązań technicznych. Zapewniamy profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli potrzebują Państwo wysokiej jakości paneli podłogowych, zapraszamy na stronę internetową firmy Euro-Floors. Siedziba zlokalizowana jest w Szczecinie. Firma ma duże doświadczenie w branży. Oferuje panele marki Alsa Floor, które odznaczają się wysoką wytrzymałością na zarysowania i wgniecenia a dodatkowo wyjątkowymi walorami estetycznymi. Ponadto w ofercie Euro-Floors Państwo najmodniejsze kolekcje drewnianych paneli, między innymi: Solid, Solid Medium, Solid Chic, Solid Plus, Visual oraz Osmoze. Zachęcamy do kontaktu oraz składania zamówień za pośrednictwem strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Market Budowlany DELTA w Krokowej to nie tylko bogaty asortyment materiałów budowlanych wysokiej jakości, od sprawdzonych producentów i w atrakcyjnej cenie. To również wykwalifikowana personel, która pomoże dobrać artykuł precyzyjnie z oczekiwaniami i potrzebą, zawsze oferując najlepsze rozwiązania. W ramach obsługi gwarantujemy dostawę zakupionych towarów, a stałym klientom proponujemy korzystne rabaty. Zapraszamy do współpracy firmy z branży budowlanej, a nasze oddziały handlowe znajdą Państwo również we Władysławowie i Minkowicach.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Budownictwo energooszczędne to rozwiązanie na przyszłość, które pozwoli Tobie i Twojej rodzinie oszczędzić energię, a co za tym idzie pieniądze. Budowa budynków pasywnych to dział budowlany, w którym znajdziesz wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych pomagających stworzyć dom bardziej ekonomiczny.

Budownictwo pasywne wiąże się z wieloma zagadnieniami, które dla zwykłego budowlańca mogą być niejasne, jednakże z naszą pomocą wszystko stanie się prostsze! Na naszym protalu o budynkach pasywnych znajdziesz wszelkie informacje o budownictwie energooszczędnym i nie tylko.

W naszych artykułach rozwiejemy wątpliwości dotyczące budowy domów pasywnych od samych fundamentów aż po dach. U nas znajdziesz również porady dotyczące ogrodów czy wykańczaniu wnętrz. Ponadto możesz zainspirować się projektami domów pasywnych, które wykonali znani architekci oraz zastosować ich rozwiązania w swoim projekcie.

Dodatkowo na naszym portalu znajdziesz najlepsze oferty producentów budowlanych, posiadających w swoim asortymencie produkty pozwalające wybudować każdy projekt domu pasywnego i nie tylko.

Z naszym portalem o budownictwie energooszczędnym każdy projekt domu pasywnego będzie o wiele łatwiejszy do wykonania. Sprawdź nasze artykuły, oferty producentów i dowiedz się więcej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 3, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strona internetowa superbruk.com.pl to wiodący na rynku polskim producent nowoczesnych nawierzchni brukarskich, takich jak ABW SuperBruk kostka brukowa. Ofertę firmy stanowią ciekawe wzory kostki brukowej premium. Pozostały asortyment obejmuje między innymi szlachetną kostkę brukową, krawężnikową, a także płyty ażurowe i betonowe. Producent oferuje wsparcie techniczne oraz projektowe przy aranżacji otoczenia.
Kategorie:

Data dodania: Aug 25, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z.H.U „ANA” S.J. w Szczecinie specjalizuje się w sprzedaży armatury sanitarnej, techniki grzewczej i przemysłowej. Oferujemy szeroki wybór produktów, m. in. podgrzewacze wody, biologiczne oczyszczalnie ścieków, pompy i grzejniki, zawory, zasuwy, rury kanalizacyjne, miedziane i ciśnieniowe, systemy ogrzewania podłogowego, a ponadto, kabiny natryskowe, umywalki, zawory grzejnikowe, uchwyty i otuliny. Nasze produkty, dzięki współpracy z wybranymi producentami, umożliwiają długi okres użytkowania i duży stopień niezawodności. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Aug 3, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Skład drewna i firma transportowa - Drewpłyt Grudziądz. Kompleksowa sprzedaż drewna i materiałów oraz wyrobów drewnopochodnych - w sprzedaży hurtowej a także sprzedaży detalicznej posiadamy: deska, tarcica, drewno konstrukcyjne a także drewno budowlane, podbitka, sklejka, płyty osb, płyty mfp. Profesjonalny skład drewna Drewpłyt zaprasza do skorzystania z oferty dostępnej na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nowy opisFirma TELE-STROP-SYSTEM od 1982 roku z powodzeniem działa w branży zaopatrywania na rynek krajowy materiałów budowlanych. Wytwórnia mieszcząca się w Barcinie, projektuje i realizuje układy kominowe oraz stropowe, elementy konstrukcyjne zamykające otwory okienne oraz drzwiowe, pustaki przeznaczone są do wznoszenia ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych, a nawet produkuje beton towarowy. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z zapleczem technicznym i ekonomicznym zezwala na dostarczanie produktów spełniających nawet najbardziej rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa. Więcej o charakterystyce proponowanych produktów opublikowali-śmy na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli poszukują Państwo firmy z pomocą, której mogli by wykonać ładny i funkcjonalny taras to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Kontar. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie. Zajmujemy się sprzedażą materiałów i komponentów takich jak deski tarasowe, elementy do montażu i środki ochronne. Doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata działania naszej firmy to gwarancja jakości, którą oferujemy Klientom. Zapraszamy do omówienia wszelkich elementów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe informacje na temat firmy oraz jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl