Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
10
65542

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Produkcja Przemysł

Kategorie

Automatyka (130)

Elektronika (87)

Meble (45)

Metale (91)

Pakowanie (47)

Pompy wodne (9)

Tabliczki znamionowe (5)

Telewizja przemysłowa (12)

Urządzenie dźwigowe (12)

Wózki widłowe (27)


Wpisy
Sortowanie :
Firma Folbur specjalizuje się w produkcji oraz handlu tworzywami sztucznymi. Wśród proponowanych przez nas produktów znajdują się wszelkiego typu folie, torebki, worki, torby reklamowe, folie izolacyjno-ochronne czy specjalistyczne folie wykorzystywane w branży ogrodniczej. W naszej ofercie znajdą również Państwo atestowane folie, które mogą być wykorzystywane do pakowania jedzenia. Żeby uzyskać szczegółowy katalog oferowanych przez nas produktów prosimy o kontakt telefoniczny. Zawsze mogą Państwo też liczyć na naszą fachową pomoc w doborze najodpowiedniejszych dla Państwa folii i worków.
Kategorie:

Data dodania: Jan 21, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Merplast z Poznania. Od 2000 roku zajmujemy się wytwarzaniem elementów z tworzyw termoplastycznych z wykorzystaniem metody wtryskiwania. Oferujemy projekt, doradztwo, wykonanie a ponadto montaż elementów technicznych, o skomplikowanej geometrii, ślizgowych, do aparatury kontrolno-pomiarowej, do maszyn czy też przemysłu spożywczego. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, fachowość i konkurencyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jan 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Przeworno swoją działalność prowadzi od 1992 r., świadcząc usługowe czyszczenie i zaprawianie materiału siewnego zbóż i rzepaku z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej w Polsce technologii duńskiej firmy CIMBRIA. Nasza działalność to także produkcja materiału siewnego - Kwalifikat Plus™ o wysokich walorach siewnych ziarna oraz produkcja towarowa rzepaku, zbóż, kukurydzy i mleka pozyskiwanego z własnego stada krów mlecznych rasy holsztyńsko-fryzyjskiej. Świadczymy fachowe doradztwo w zakresie agrotechniki i zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Jan 13, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Obornikach w województwie wielkopolskim swoją siedzibę ma firma Darsta. Oferujemy najwyższej jakości specjalistyczne maszyny oraz roboty przemysłowe firmy Harmo. W naszej ofercie znaleźć można roboty, suszarki, młyny, termostaty do form, podajniki tworzywa z separacją pyłu jak również jonizatory. Zajmujemy się również budową EOAT oraz automatyzacją procesów w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Zatrudniamy profesjonalistów i proponujemy urządzenia najwyższej klasy. Zapewniamy doradztwo i korzystne ceny. Aby dowiedzieć się więcej bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 24, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Bufab Poland, która znajduje się w Gdańsku, specjalizuje się w produkcji oraz dostawie części typu C. Firma jest integralną częścią przedsiębiorstwa handlowego Grupa Bufab o zasięgu światowym. Proponujemy innowacyjne rozwiązania logistyczne zapewniające niezawodny łańcuch dostaw. Posiadamy szeroki wybór elementów złącznych i mocujących. Tworzymy także elementy według autorskich projektów naszych klientów. Świadczymy usługi konfekcjonowania, kompletacji zestawów i montażu. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdują się szczegóły oferty.
Kategorie:

Data dodania: Dec 24, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma ID Lifting specjalizuje się w urządzeniach transportu bliskiego. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Długołęce obok Wrocławia, jednak nasi specjaliści prezentują nasze produkty na terenie całej Polski. Oferujemy fachowe doradztwo techniczne i serwis naszych urządzeń. Umożliwiamy transport zamówionych produktów. Oferowany przez nas sprzęt przystosowany jest do wykonywania wielu zadań, dzięki czemu znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Produkcją pieców laboratoryjnych oraz do termicznej obróbki szkła zajmuje się firma CZYLOK Jastrzębie-Zdrój. Posiadamy w ofercie piece i urządzenia laboratoryjne oraz do termicznej obróbki szkła, w tym małogabarytowe hartowanie szkła, a także piece i urządzenia do obróbki cieplnej. Poza tym świadczymy usługi wycinania laserem elementów z blachy ze stali węglowej i ze stali kwasoodpornej. Zajmujemy się też obróbką skrawaniem, spawaniem stali kwasoodpornej oraz toczeniem na tokarkach uniwersalnych. Pełen zakres naszej oferty prezentujemy na naszej stronie - zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

MTMStal zajmuje się sprzedażą wyrobów hutniczych, a w szczególności handel stalą jakościową w postaci prętów walcowanych i kutych. Świadczymy dodatkowo usługi przycinania zamówionych materiałów, wypalanie elementów z blach oraz transport wyrobów hutniczych. Dbamy o całościową obsługę naszych klientów. Szeroką ofertę gatunków stali jakościowej oraz wszystkich usług, jakie świadczymy opisujemy na stronie. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań oraz do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Dec 2, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis maszyn i urządzeń Hydro Kar. Karol Minder w Bukowcu to błyskawiczne i rzetelne naprawy oraz konserwacja maszyn i urządzeń przemysłowych, rolniczych i wielu innych, jak np.: koparki, koparko-ładowarki, maszyny budowlane i dźwigi, maszyny drogowe, wózki widłowe oraz środki transportu. Serwisujemy hydraulikę siłową, a także montujemy siłowniki, zawory zwrotne i pompy hydrauliczne. Wszechstronnie wyposażony warsztat, doświadczony zespół specjalistów i nowoczesne zaplecze techniczne, pozwalają nam na sprawną i efektywną obsługę oraz terminową realizację napraw. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Nov 29, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy PIONIER Jawor. Od 1991 roku przedsiębiorstwo to zajmuje się wytwórstwem wyrobów technicznych wykonanych z gumy, kauczuki i silikonu. Naszymi odbiorcami są klienci w kraju jak i na terenie Unii Europejskiej, pracujący w przemyśle spożywczym, stoczniowym, budownictwie, hutnictwie, górnictwie czy innych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby, która mieści się w Jaworze, jak również do zajrzenia na stronę internetowa, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje o naszej ofercie i działalności firmy PIONIER Jawor lub dane teleadresowe.
Kategorie:

Data dodania: Nov 22, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl