Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25087
415
4
66168

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Dom Wnętrze > Ogrody

Kategorie

Diagnostyka ogrodów (14)

Elektronarzędzia (35)


Wpisy
Sortowanie :
W ofercie usług firmy PoKrusz jest także szereg działań związanych z pracami ziemnymi, miedzy innymi wykopy, zasyp fundamentów, korytowanie urobku, niwelacje terenów oraz utwardzanie dróg dojazdowych kruszywami. Firma PoKrusz posiada szeroki wybór kruszyw budowlanych, drogowych, ozdobnych oraz ziemi ogrodowej. Kruszywa oferowane przez firmę PoKrusz są wysokiej jakości i posiadają atesty.
Kategorie:

Data dodania: Jan 3, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wysokiej jakości produkty biologiczne takie jak fungicydy, środki chwastobójcze, herbicydy, insektycydy, środki owadobójcze mają niską toksyczność dla zwierząt i ludzi. W przyszłości ulegają całkowitemu rozkładowi w glebie i roślinach. Możesz wybrać takie środki dla różnych kultur. Gdzie kupić środki ochrony roślin? W naszym sklepie internetowym. Oferujemy duży wybór wysokiej jakości produktów różnych producentów w atrakcyjnej cenie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 30, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego HABU to rodzinna firma, w której współpraca jest oparta na zaufaniu i partnerstwie. Sprzedaż i wynajem sprzętu zarówno ogrodniczego, jak i budowlanego odbywa się bez zbędnych formalności. Habu oferuje także klientom szkolenie z zakresu właściwego użycia wypożyczanych urządzeń. Sprzęt jest zawsze należycie przygotowany do użytkowania i dostarczany pod wskazany adres. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego ma elastyczne godziny wydania i przyjęcia sprzętu od 7 do 20 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wynajem sprzętu ogrodniczego i budowlanego obejmuje jedynie profesjonalny sprzęt cenionych producentów takich jak: BOSCH, STIHL, KARCHER, VIKING, MAKITA, HITACHI, HONDA, NUMATIC. Oferta firmy nie ogranicza się tylko do wynajmu sprzętu. Usługi z obszaru fachowego serwisu, m.in. przeglądy okresowe kosiarek czy drobne naprawy serwisowe maszyn ogrodniczych, dokładne sprzątanie i odśnieżanie, jak i pielęgnacja zieleni oraz wywóz odpadów zielonych. Wypożyczalnia sprzętu oferuje obok wynajmu urządzeń dodatkową usługę w postaci pomocy operatora, który profesjonalnie wykona za Ciebie planowaną pracę. Wynajem sprzętu ogrodniczego i budowlanego wraz z fachowcem to najlepsza inwestycja. Poznaj szczegóły na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 13, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Warto podejść poważnie do inwestycji jaką jest pergola aluminiowa i odpowiednio dostosować ją do naszych potrzeb. Mimo iż wielu producentów może zwodzić nas atrakcyjnymi zdjęciami czy sloganami reklamowymi warto upewnić się, że korzystamy z usług osób z doświadczeniem, za których sukcesem stoją realni, zadowoleni konsumenci. Źle zmontowana pergola lub taka, która jest wykonana niedbale ze słabych materiałów może nas nie tylko rozczarować ale również przysporzyć niepotrzebnych problemów. Wybieraj rozsądnie – zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jul 23, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nawadnianie kropelkowe to metoda dostarczania wody bezpośrednio do systemu korzeniowego lub na powierzchnię gleby w celu oszczędzania wody i uzyskania najlepszych rezultatów. Woda jest dostarczana z małą prędkością przez system małych rurek. Nawadnianie ogrodowe składa się z takich elementów jak linie kroplujące. Pod niewielkim ciśnieniem woda jest dostarczana wężami do żądanego miejsca na miejscu i przez zakraplacze przedostaje się pod każdą roślinę. System nawadniania kroplowego uwolni Cię od biegania z konewkami.
Kategorie:

Data dodania: Jul 12, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Domenę Przedsiębiorstwa Wielobranżowego MH stanowi sprzedaż plastikowych beczek o specjalistycznych zastosowaniach. Jednym z nich jest zbieranie wody deszczowej na swojej posesji. Beczki i pojemniki na deszczówkę dostępne są w wielu wersjach rozmiarowych, tak by każdy mógł dopasować je do swoich potrzeb i miejsca, w którym chce zbierać wodę. Tworzą one system instalacji naziemnych niewymagających dodatkowych pomp. Nawodnienie ogródka czy trawnika nigdy nie było tak proste.
Kategorie:

Data dodania: Jun 15, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Abstract Design serdecznie zaprasza po designerskie meble do ogrodu - w ofercie znaleźć można leżaki, krzesła, stoły, stoliki a także sofy ogrodowe. Włoskie, designerskie meble do ogrodu to meble, dekoracje tarasu na lata. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania, niebanalny design, a także atrakcyjne ceny. Designerskie meble do ogrodu prosto z Włoch - zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: May 17, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sklep internetowy SKUGI ma w ofercie nie tylko żagle przeciwsłoneczne, ale także maszty ze stali nierdzewnej, elementy złączne, naciągowe oraz kotwiące do elewacji budynku i dachu. Produkty oferowane przez firmę SKUGI posiadają certyfikat Oeko-Tex, który gwarantuje, że tkanina nie jest toksyczna, nie posiada nieprzyjemnego zapachu, pestycydów, a także rakotwórczych czy lotnych substancji.
Kategorie:

Data dodania: Mar 30, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gardenmatic to rodzinna firma, która oferuje automatyczny sprzęt do ogrodu. Nie trać czasu i zakup bezprzewodowe urządzenie, które pomoże Ci sprawnie uporządkować Twój ogród. Bezobsługowe kosiarki zapewniają wygodę i oszczędność czasu. Sprawdź szczegółową ofertę na stronie internetowej i skontaktuj się w sprawie szczegółów. Wiemy, że estetyka ogrodu jest ważna, dlatego chcemy Ci pomóc.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pracownicy firmy ogrodniczej Garden Time każdy ogród i każde zlecenie traktują indywidualnie, dostosowując ofertę do oczekiwanego efektu oraz budżetu, jakim dysponuje klient. Firma Garden Time oferuje usługi takie jak sadzenie roślin ozdobnych, żywopłotów, iglaków, a także przycinanie i formowanie roślin, przygotowanie ogrodu do zimy oraz zbieranie liści i porządki w ogrodzie.
Kategorie:

Data dodania: Jan 7, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl