Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19600
415
1
64566

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Kamieniarstwo

Wpisy
Sortowanie :
Parapety i schody z konglomeratu wykonane są z materiałów najlepszych jakościowo. Mają jednolite struktury i idealnie gładkie powierzchnie. Można je odnawiać. W razie pojawienia się na ich powierzchni zarysowań czy niewielkich uszkodzeń wystarczy przeprowadzić usługę szlifowania, która przywróci im dawny blask. Dzięki temu możecie się Państwo cieszyć pięknym wyglądem parapetów i schodów przez wiele lat.
Kategorie:

Data dodania: Dec 22, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Nagrobki dla VIP, której siedziba znajduje się w stolicy Dolnego Śląska, specjalizuje się w wykonywaniu nagrobków. Oferujemy możliwość wykonania każdego wzoru wskazanego przez kontrahenta. Staranny wybór surowców a także dobrze wyposażony park maszynowy umożliwiają nam zapewnienie odpowiedniej klasy każdego wyrobu. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy mają duże doświadczenie w branży. Pomagamy klientom w doborze właściwych towarów. Zapraszamy Państwa do rozmowy z prowadzonym przez nas przedsiębiorstwem.
Kategorie:

Data dodania: May 8, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zakład Kamieniarski Wicherek jest producentem nagrobków. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Poznaniu. Świetne wyposażenie naszej firmy w nowoczesne sprzęty pozwala na zapewnienie świetnej klasy każdego proponowanego wyrobu. Oferujemy nasze produkty kontrahentom z naszego kraju a także z zagranicy. Zapewniamy również opcję przewiezienia oraz montażu naszych produktów. Niezwykle starannie wykonujemy każde artykuły. Zapewniamy przygotowanie wszystkich produktów w określonym czasie. Zapraszamy do zaznajomienia się z wykonanymi przez nas realizacjami.
Kategorie:

Data dodania: Dec 15, 2015 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

GRANIX zakład kamieniarski naszą działalnością jest kamieniarstwo tworzenie wycinanie płyt kamiennych. Mamy też ofertę na parapety które pięknie udekorują okno. Naszą specjalnością są balaty granitowe. Takie blaty bardzo przydadzą się w jako blat w kuchni czy na podłodze czy na ścianie. W swojej ofercie mamy płyty granitowe i z marmuru. Marmur i granit to szlachetne tworzywa tworzą ciekawy nastrój i są bardzo odporne na ścieranie. Do czego mogę się przydać płyty marmurowe i granitowe. Płyty granitowe i marmurowe przydadzą się do parapetów do blatów kuchennych , blatów łazienkowych lad barowych , lad sklepowych do zabudów kominków, do schodów wewnętrznych do schodów wewnętrznych do łazienek do recepcji do hoteli.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Planując budowę wymarzonej nieruchomości powinieneś poszukać materiałów budowlanych o najwyższej jakości. Firma transportowo-budowlana Staw-trans spełni wasze oczekiwania. Na podanej stronie internetowej znajdą Państwo opis oferty usług wykonywanych przez firmę a w tym: sprzedaż materiałów budowlanych (kruszywa, piasek zasypowy, ziemia humus, żwir) oraz wykonywanie wszelkich robót ziemnych i wyburzeniowych.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Pracownia Plastyczna Liternictwo w kamieniu działa na terenie Rzeszowa nieprzerwanie od roku 1993 i zajmuje się wykonawstwem liter, grafik i wizerunków w materiałach takich jak granit, marmur, piaskowiec, brąz, mosiądz, szkło i pleksa. Do szerokiego wachlarza usług należy także tworzenie tablic pamiątkowych z brązu, płaskorzeźb, medali okolicznościowych, herbów i statuetek.
Kategorie:

Data dodania: Aug 12, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Gemaxum wyspecjalizowało się w sprzedaży kamienia naturalnego oraz półszlachetnego klasyfikowanego jako kamień jubilerski. W naszej ofercie znajdą Państwo takie artykuły jak odporny na czynniki zewnętrzne czarny granit, białą Carrarę, interesujące onyxy i alabstry, jak również żółty Dessert Gold. Wykorzystanie oferowanych przez nas produktów we wnętrzach dodaje im klasy, elegancji oraz prestiżu. Nasze produkty są idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza zaprojektowanego w dowolnym klimacie. Do wyboru są różnego rodzaju barwy i faktury, które pozwalają na łatwy dobór połączeń.
Kategorie:

Data dodania: May 23, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz zbudować w swoim ogrodzie atrakcyjną i trwałą ławkę z granitu? A może potrzebujesz poprowadzić drogę dojazdową do garażu lub ścieżkę? Te i inne potrzeby spełnisz kupując wyroby z granitu od firmy Petra-Bud, która zapewnia nie tylko granit najwyższej klasy, ale także korzystne ceny oraz duży wybór produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo także płyty chodnikowe, stopnie granitowe czy krawężniki.
Kategorie:

Data dodania: Dec 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kamieniarstwo - Zakład kamieniarski Kurnicki - na stronie internetowej oferta na grobowce i nagrobki Strzegom. Firma proponuje sprzedaż, montaż i naprawę nagrobków. Działamy głównie na terenie miasta Strzgom i innych miast w Polsce. W naszej bogatej ofercie także tablice nagrobkowe, usługowe przecieranie bloków, elementy architektoniczne, blaty, meble, posadzki i schody granitowe. Osoby zainteresowane zapraszamy po nagrobki w cenach producenta.
Kategorie:

Data dodania: Dec 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

dobrej jakości nagrobki granitowe oferuje hurtownia E. i W. Rutkowscy Nagrobki Białystok. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat i z powodzeniem importujemy ten kamień ze wszelkich krajów świata zapewniając jego wysoką jakość oraz różnorodne warianty oraz wzory. Dbamy o dobrą jakość naszych produktów, a także terminową realizację zamówień. Oferujemy Państwu przepiękne tablice, które wykonujemy do każdego grobu, a na nich efektowne grawerowanie, w tym krzyży oraz drzew. W ofercie Mamy także ławeczki cmentarne oraz wiele innych dodatków. Zapraszamy do kooperacyj. Więcej informacji odkryją Państwo na naszej witrynie internetowej do odwiedzin której serdecznie zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Dec 4, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl