Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25540
415
6
66303

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia

Kategorie

Archiwizacja (2)

Banki (108)

Biura Nieruchomości (238)

Biura rachunkowe (214)

Consulting (143)

Doradztwo personalne (151)

Działalność gospodarcza (245)

Forex (23)

Fundusze, ubezpieczenia (121)

Inwestowanie pieniędzy (137)

Karty kredytowe (17)

Katalog firm (90)

Konta bankowe (39)

Konta osobiste (29)

Kredyty (168)

Kredyty hipoteczne (59)

Kredyty mieszkaniowe (54)

Masarnie, ubojnie, rzeźnie (5)

Odzież używana (21)

Pożyczki (110)

Pożyczki gotówkowe (75)

Praca (167)

Programy partnerskie (20)

Przetargi (14)

Tłumaczenia (131)

Tworzywa sztuczne (38)

Wierzytelności@ (15)

Windykacja (77)

Zakłady bukmacherskie@ (81)

Zakłady sportowe@ (73)

Zarabianie w internecie (45)


Wpisy
Sortowanie :
Electrum Solutions to firma zapewniająca profesjonalny serwis wiatraków. Serwisanci starają się optymalizować wydajność farmy wiatrowej, identyfikując i usuwając przeszkody, które mogą wpływać na produkcję energii. Mogą to być takie czynniki jak złe ustawienie łopat, nieoptymalne ustawienie wirnika, uszkodzone elementy aerodynamiczne czy problemy z układem elektrycznym. Zleć serwis wiatraków fachowcom!
Kategorie:

Data dodania: May 31, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

ZielonaPaczka.pl to firma kurierska specjalizująca się w dostarczaniu szybkich, niezawodnych i ekonomicznych rozwiązań transportowych między Polską a Irlandią. Dzięki rozbudowanej sieci kurierów są w stanie zapewnić klientom możliwie najlepsze terminy dostaw ich przesyłek. Dzięki przyjaznej dla użytkownika stronie internetowej klienci mogą łatwo zarezerwować przesyłkę i śledzić jej postęp od początku do końca.
Kategorie:

Data dodania: May 29, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Księgowość wymaga doświadczenia oraz wiedzy, dlatego przedsiębiorcy korzystają ze wsparcia specjalistów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ przepisy prawa zmieniają się bardzo szybko, a ich nieprzestrzeganie wiąże się z karami oraz sankcjami. Odpowiedzialny i rzetelny księgowy zajmie się finansami firmy oraz podatkami. Dzięki nieustannej edukacji zaproponuje najlepsze rozwiązania i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Kategorie:

Data dodania: May 23, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szykuje ci się randka? Szukasz lekkiej komedii na Netflix, którą możesz obejrzeć z dziewczyną? Sprawdź recenzje na stronie Filmonautyka. Jest to miejsce gdzie, znajdziesz wiele ciekawych artykułów i newsów z świata kina i seriali. Oferujemy przemyślane i kreatywne teksty. Jest to idealne miejsce dla osób, które interesują się filmem i serialami. Sprawdź już dzisiaj. Zapraszamy do lektury naszych recenzji.
Kategorie:

Data dodania: May 17, 2023 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Zuza Kontenery oferuje wywóz gruzu w Warszawie, mając na uwadze to, by spełniać oczekiwania osób, którym zależy na tym, żeby mieć dostęp do solidnych kontenerów, dopasowanych rozmiarowo do tego, ile mają odpadów budowlanych. Dlatego eksperci prezentują całą ofertę, koncentrując się na oczekiwaniach klientów. Dobierając big bag na gruz należy jedynie zaprezentować swoje oczekiwania, aby nie było wątpliwości.
Kategorie:

Data dodania: May 9, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Podejście data driven w marketingu pozwala podejmować decyzje, budować prognozy, wyciągać wnioski, badać rynek. Pomaga zoptymalizować budżet, przemyśleć kampanie PR, wybrać kanały komunikacji, a także sposób interakcji z potencjalnymi kupcami i klientami. Data driven marketing to klucz do zbudowania najskuteczniejszej strategii rozwoju i promocji firmy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 27, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Współpraca z Grupą VSC gwarantuje wygodę, oszczędność czasu i kosztów. Spółka była pionierem i dziś jest nr 1 w branży tworzenia programów motywacyjnych, badań satysfakcji klientów czy Mystery Shopping. Wejdź na ich stronę i już dziś zapoznaj się z fantastyczną ofertą. Zapewniają wsparcie na każdym etapie działania i bezpieczeństwo prawno-podatkowe Twoich programów oraz konkursów. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Mar 23, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W naszym sklepie internetowym znajdziesz niezwykłe prezenty dla bliskich, przyjaciół, współpracowników i partnerów biznesowych. Często zdarza się, że wybór odpowiedniego prezentu nie jest łatwym zadaniem. Jeśli trudno Ci zdecydować, który prezent jest lepszy, zadzwoń do nas – chętnie pomożemy w doborze pięknego lub użytecznego prezentu w każdym przedziale cenowym.
Kategorie:

Data dodania: Mar 21, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Bez względu na wielkość Twojej firmy, Flexidea jest tutaj, aby Ci pomóc. Dzięki naszym przejrzystym warunkom i konkurencyjnym stopom procentowym uzyskaj elastyczne finansowanie i szybki dostęp do gotówki już dziś. Masz problem z uzyskaniem potrzebnego przepływu gotówki? Flexidea ma rozwiązanie! Nasz internetowy system faktoringowy zapewnia szybki i łatwy dostęp do finansowania, dzięki czemu możesz otrzymać potrzebną gotówkę w krótkim czasie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 16, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Każdy kto kiedykolwiek miał do czynienia z budową domu bądź innego budynku użytkowego, doskonale wie kim jest rzeczoznawca budowlany oraz jakie znaczenie ma w prawie budowlanym. Rzeczoznawca budowlany to osoba zajmująca się wydawaniem zgodnych z prawem opinii technicznych oraz ekspertyz budowlanych, na podstawie których można ocenić faktyczny stan budynku. Takim rzeczoznawcą budowlanym jest również dr inż. Przemysław Stawiarski, który na podstawie zdobytej wiedzy oraz ustawy o prawie budowlanym wystawia opinie biegłe sądowe budowlane oraz ekspertyzy budowlane klientom, którzy się do niego zgłaszają. Jako specjalista z branży budowlanej, dr inż. Przemysław Stawiarski nie tylko zna się na prawie budowlanym oraz wszelkiego rodzaju zagadnieniach technicznych, ale również jego wiedza jest poparta w pełnym wykształceniem z zakresu budownictwa. Tutaj nie wystarczą tylko studia budowlane, rzeczoznawca budowlany musi również posiadać praktyczne doświadczenie zawodowe oraz zdać egzamin państwowy, na podstawie którego może wykonywać swój zawód. Jeżeli planujemy oddać nowy budynek do użytku, a nie mamy gwarancji o jego stanie technicznym, powinniśmy poddać go fachowej ekspertyzie budowlanej, którą może przeprowadzić wykwalifikowany rzeczoznawca budowlany dr inż. Przemysław Stawiarski. Niezależnie od tego czy planujesz zagospodarować nowy budynek użytkowy czy oddajesz do użytku obiekt budowlany po remoncie, jeżeli nie masz pewności co do stanu technicznego, powinieneś wykonać ekspertyzę budowlaną u profesjonalnego rzeczoznawcy budowlanego.
Kategorie:

Data dodania: Feb 28, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl