Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24737
415
0
66020

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka

Kategorie

Astronomia (9)

Konferencje (36)

Kursy (254)

Kursy językowe (108)

Matematyka (17)

Nauka angielskiego (65)

Nauka za granicą (10)

Nauki humanistyczne (26)

Nauki przyrodnicze (14)

Opracowania (70)

Przedszkola (60)

Szkolenia (282)

Szkoły (115)

Ściągi (61)

Wydawnictwa (25)


Wpisy
Sortowanie :
Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą Szkoły Języków Obcych Great, która swoją siedzibę ma w Szczecinie. Prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci od 3 roku życia, młodzieży, a także dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy zajęcia stacjonarne w niewielkich grupach jak też kursy online. Wszyscy nasi kursanci otrzymują pomoce dydaktyczne oraz dostęp do testów i indywidualnych konsultacji. Zapewniamy konkurencyjne ceny usług, zaangażowanie i fachowość. Po więcej szczegółów lub w celu skontaktowania się z nami wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jan 21, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją firmy AKCES Edukacja. Oferujemy pomysłowe rozwiązania edukacyjne w oparciu o wysokiej jakości produkty takich marek jak LEGO lub też Beleduc. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem LEGO Education w Polsce. W naszej ofercie znajdują się zestawy LEGO, zestawy do robotyki LEGO, zabawki manipulacyjne, zabawki sensoryczne, przeróżne gry planszowe, a także pomoce rehabilitacyjne oraz pomoce edukacyjne i dydaktyczne. Zapewniamy profesjonalne szkolenia w zakresie proponowanych przez nas rozwiązań edukacyjnych. Więcej informacji na temat przedstawionej oferty mieści się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kursy jazdy w kilkuosobowych grupach proponuje OS Kowalik w Krakowie. Kształcimy kierowców kategorii B, B1, E+B, C oraz E+C i od początku stawiamy na indywidualność. Zapewniamy kompetencja i doświadczenie oraz zajęcia praktyczne wyłącznie w samochodach egzaminacyjnych. Posiadamy własnym placem manewrowym z możliwością, nieodpłatnego korzystania dla kursantów posiadających własny samochód. Do potrzeb i możliwości kursantów dostosowujemy też harmonogram zajęć. Zapraszamy - więcej szczegółów przedstawiamy na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Nov 9, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Krakowska Szkoła Pływania FLOW dąży do zapewnienia najlepszych programów treningowych, edukacyjnych dla dzieci. Programy Szkoły mają na celu zaspokojenie potrzeb każdego ucznia, niezależnie od tego, czy marzy o zdobywaniu szczytów olimpijskich, czy po prostu chce umieć pływać.
Kadrę pedagogiczną Szkoły tworzą specjaliści, z których każdy we własnym kierunku osiągnął wybitne wyniki. Mamy nadzieję, że podczas nauki pływanie sprawi najmłodszym przyjemność.
Kategorie:

Data dodania: Oct 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz rzetelnej szkoły nauki jazdy w Gdańsku? Ośrodek Szkolenia Kierowców w Gdańsku solidneszkolenia.pl powinien Cię zainteresować. Oferujemy kursy prawa jazdy na kategorie B, C, oraz C+E. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani instruktorzy z dużym doświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań, serdecznie zachęcamy do nawiązania z nami współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Porządnie przygotuj się do matury! Nie masz motywacji? Czujesz, że masz ogromne braki? Zapisz się na kurs w naszej szkole. Przemaglujemy z Tobą cały materiał. Możesz wybrać jeden lub więcej przedmiotów. Ilość godzin jest naprawdę imponująca. Tego nie znajdziesz u konkurencji. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się ze szczegółami. Nasze biuro ma siedzibę przy ul. Smolnej 20 w Warszawie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteś rodzicem i chcesz, aby Twoje dziecko mogło skorzystać z pełni swoich możliwości? Zapraszamy na konsultacje, które oferuje Pracownia Badania Potencjału TalentMap Sp. z o.o. w Warszawie. Dla każdego, zależnie od potrzeb, przygotowujemy skrojoną indywidualnie propozycję. Przeprowadzamy rozmowę z doradcą, przeróżne testy diagnostyczne rekomendowane w wyniku rozmowy oraz feedback wraz z rekomendacją szkół. Pomagamy określić talenty i wskazać ścieżkę ich potencjalnego rozwoju. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie - zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Wojewódzkiego Klubu Techniki i Racjonalizacji, który znajduje się w Lublinie. Jesteśmy organizacją naukowo-techniczną z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń z zakresu BHP, zarządzania, obsługi maszyn i urządzeń, dla służby zdrowia, informatycznych i wielu innych. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, przedsiębiorstwa plus instytucje. Gwarantujemy najwyższą jakość usług korzystne ceny. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie i świadczonych usługach, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 3, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Internetowa księgarnia językowa Siesta specjalizuje się w imporcie i sprzedaży podręczników i innych materiałów dydaktycznych jak słowniki, audiobooki, lektury, gramatyki, zestawy testów do DELE i kursy elearningowe i online do nauki języka hiszpańskiego, portugalskiego, włoskiego i angielskiego. Specjalne warunki dla nauczycieli i szkół.
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na naszej stronie edusklep.pl znajdziesz wszelkie towary, sprzęt i pomoce dydaktyczne do nauki podstawowych przedmiotów szkolnych, takich jak fizyka, chemia, biologia, geografia, matematyka itp. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zakup sprzętu do nauki przedmiotów szkolnych był łatwy i wygodny. Nie jest tajemnicą, że wysokiej jakości materiały do wyposażenia szkół znacznie ułatwiają pracę nauczyciela i pomagają uczniom uczyć się znacznie lepiej. Wybierz sprzęt szkolny i zapewnij swojej szkole niezbędne i nowoczesne towary.
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl