Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25023
415
3
66140

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka

Kategorie

Astronomia (9)

Konferencje (36)

Kursy (254)

Kursy językowe (108)

Matematyka (17)

Nauka angielskiego (65)

Nauka za granicą (10)

Nauki humanistyczne (26)

Nauki przyrodnicze (14)

Opracowania (70)

Przedszkola (60)

Szkolenia (282)

Szkoły (115)

Ściągi (61)

Wydawnictwa (25)


Wpisy
Sortowanie :
Wejdź na odlaikadoautomatyka.pl i zapoznaj się z najlepszą w Polsce ofertą kursów online! Na specjalnie w tym celu stworzonej platformie znajdziesz kompendium wiedzy na temat robotyzacji i automatyzacji testów. Szkolenie zaczyna się od zupełnych podstaw, a kończy na zaawansowanych aspektach. Każdy kursant przez 24/7 ma swobodny dostęp do wykładów, warsztatów, materiałów video, quizów czy zadań.
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pomagamy w pisaniu prac magisterskich, a także w pisaniu prac licencjackich – kompleksowo i dokładnie, zajmując się zarówno częściami teoretycznymi, jak i badawczymi. Dla nas pisanie prac magisterskich to przyjemność – dlatego jeśli chcesz skończyć studia, ale ogrom pracy i trudność w usystematyzowaniu materiału cię przerastają – skorzystaj z naszej pomocy. W cetrumopracowan.pl pomożemy ci napisać pracę, a także zadbamy o to, aby spełniała ona wszystkie wymagania. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z darmowej wyceny!
Kategorie:

Data dodania: Oct 4, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wyjazd za granicę to szansa na rozwój i zdobycie nowej pracy. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto doszkolić swoje umiejętności językowe i skorzystać z oferty szkół, które zajmują się nauką języków obcych. Język ukraiński online to doskonała opcja, dzięki której uczestnicy zapoznają się z wiedzą teoretyczną i zasadami gramatyki, a także ćwiczą wymowę i osłuchują się z akcentem. Tylko taka nauka pozwoli nam na swobodną komunikację i poszerzanie wiedzy oraz umiejętności, dzięki którym zyskamy pewność siebie w rozmowach z innymi.
Kategorie:

Data dodania: Aug 27, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nie bój się uczyć się nowych rzeczy – dla nas bohaterem jest ten, kto nie boi się zaczynać. Dlatego po wypełnieniu testu poziomującego angielski zachęcamy do jak najszybszego kontaktu. Z takim samym zaangażowaniem przygotujemy zarówno ofertę angielskiego dla firmy z Krakowa, jak i dla osoby prywatnej szukającej lekcji angielskiego online. Poza angielskim dla firm prowadzimy także wakacyjne kursy angielskiego w Krakowie. Sprawdź naszą szkołę języka angielskiego w Krakowie!
Kategorie:

Data dodania: Jul 23, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Masz obawy co do podjęcia kształcenia na jednym z naszych kierunków? Dbamy o to, aby każdy nasz uczeń wiedział doskonale w jakim zakresie będzie się kształcił – dlatego każdy możliwy wybór jest u nas znakomicie opisany, a my służymy również radą. Nie rezygnuj ze swoich marzeń i zadbaj o swoją przyszłość – jesteśmy tu żeby ci w tym pomóc. Dbamy o aktualność naszej wiedzy i sposobów jej przekazywania.
Kategorie:

Data dodania: Jul 22, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sklep Kreatywne Zabawki oferuje szeroki wybór zabawek na prezent dla dziewczynki, prezent dla chłopca, prezent dla niemowlaka, a także liczne prezenty na roczek i prezenty dla przedszkolaka. Sklep Kreatywne Zabawki ma w ofercie karty podarunkowe na zabawki dla dzieci. Sklep internetowy z zabawkami Kreatywne Zabawki gwarantuje ekspresową wysyłkę zabawek, a także wysoką jakość oferowanych produktów oraz ekologiczne opakowania. Sklep z zabawkami Kreatywne Zabawki oferuje wszelakie maszyny budowlane, auta miejskie, maszyny rolnicze, czyli wszystkie pojazdy, które obserwują w codziennym życiu, a także zestawy do kolekcjonowania. Zabawki oferowane przez internetowy sklep z zabawkami Kreatywne Zabawki są bezpieczne dla dzieci, wysokiej jakości i estetyczne. Oferta sklepu Kreatywne Zabawki obejmuje samochody terenowe i osobowe, a także symulatory kierownicy, zawieszki autka do plecaka, traktory, kombajny i koparki. Kreatywne Zabawki to sklep z zabawkami oferujący zabawki dla małych dzieci. Kreatywne Zabawki to sklep z zabawkami oferujący między innymi klocki i zabawki dla małych dzieci.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą Szkoły Języków Obcych Great, która swoją siedzibę ma w Szczecinie. Prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci od 3 roku życia, młodzieży, a także dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy zajęcia stacjonarne w niewielkich grupach jak też kursy online. Wszyscy nasi kursanci otrzymują pomoce dydaktyczne oraz dostęp do testów i indywidualnych konsultacji. Zapewniamy konkurencyjne ceny usług, zaangażowanie i fachowość. Po więcej szczegółów lub w celu skontaktowania się z nami wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jan 21, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją firmy AKCES Edukacja. Oferujemy pomysłowe rozwiązania edukacyjne w oparciu o wysokiej jakości produkty takich marek jak LEGO lub też Beleduc. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem LEGO Education w Polsce. W naszej ofercie znajdują się zestawy LEGO, zestawy do robotyki LEGO, zabawki manipulacyjne, zabawki sensoryczne, przeróżne gry planszowe, a także pomoce rehabilitacyjne oraz pomoce edukacyjne i dydaktyczne. Zapewniamy profesjonalne szkolenia w zakresie proponowanych przez nas rozwiązań edukacyjnych. Więcej informacji na temat przedstawionej oferty mieści się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kursy jazdy w kilkuosobowych grupach proponuje OS Kowalik w Krakowie. Kształcimy kierowców kategorii B, B1, E+B, C oraz E+C i od początku stawiamy na indywidualność. Zapewniamy kompetencja i doświadczenie oraz zajęcia praktyczne wyłącznie w samochodach egzaminacyjnych. Posiadamy własnym placem manewrowym z możliwością, nieodpłatnego korzystania dla kursantów posiadających własny samochód. Do potrzeb i możliwości kursantów dostosowujemy też harmonogram zajęć. Zapraszamy - więcej szczegółów przedstawiamy na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Nov 9, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Krakowska Szkoła Pływania FLOW dąży do zapewnienia najlepszych programów treningowych, edukacyjnych dla dzieci. Programy Szkoły mają na celu zaspokojenie potrzeb każdego ucznia, niezależnie od tego, czy marzy o zdobywaniu szczytów olimpijskich, czy po prostu chce umieć pływać.
Kadrę pedagogiczną Szkoły tworzą specjaliści, z których każdy we własnym kierunku osiągnął wybitne wyniki. Mamy nadzieję, że podczas nauki pływanie sprawi najmłodszym przyjemność.
Kategorie:

Data dodania: Oct 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl