Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22717
415
45
65506

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda

Kategorie

Apteki (49)

Ciąża (43)

Dieta (104)

Fryzury (37)

Gabinety (269)

Hospicja (12)

Kobiety (170)

Kosmetyki (207)

Lekarze (260)

Medycyna (415)

Medycyna naturalna (120)

Odchudzanie (112)

Odnowa biologiczna (55)

Psychologia (147)

Rehabilitacja (90)

Salony piękności (90)

Suplementy diety (132)

Ubezpieczenia zdrowotne (11)

Uroda (316)

Włosy (57)

Zdrowa żywność@ (70)


Wpisy
Sortowanie :
Szukasz całościowej opieki stomatologicznej w Jaworznie? Zapraszamy do Przychodni Lekarskiej Del MED, gdzie do Państwa dyspozycji oddajemy dwa w pełni wyposażone, klimatyzowane gabinety stomatologiczne oraz obszerną rejestrację. Specjalizujemy się w zabiegasz z zakresu profilaktyki, stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, protetyki, endodoncji, stomatologii estetycznej. Wykonujemy też zabiegi z obszaru, chirurgii stomatologicznej, zabiegi laserowe oraz diagnostykę RTG. Nasza przychodnia jest całkowicie przystosowana do obsługi osób niepełnosprawnych.
Kategorie:

Data dodania: Nov 29, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

W przypadku zatrucia alkoholowego należy skontaktować się z osobą, która ma uprawnienia do przeprowadzania odtruwania. Zaprasza do zapoznania się ze stroną pjratmed.pl i do skorzystania z moich usług w razie potrzeby.
Przy każdej wizycie, oprócz odtruwania poalkoholowego wykonuję także badanie EKG, którego wynik zostaje następnie przekazany do lekarza kardiologa.

Z odtruwania alkoholowego skorzystać mogą osoby z Łodzi oraz z całego województwa. Posiadam doświadczenie i wiedzę związaną z problemem alkoholowym, zatem wiem, w jaki sposób można pomóc ludziom, którzy borykają się z tą chorobą.

Zapewniam dyskrecję i pełen profesjonalizm. Jestem dostępny w każdy dzień tygodnia przez 24 godziny, również w niedziele i święta!

Zapraszam serdecznie do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Nov 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przychodnia Centrum Sella zlokalizowana jest w Obornikach Śląskich. Posiada gabinety stomatologiczne oraz okulistyczne. Centrum jest nowoczesnym obiektem, w którym można zarejestrować się na wizytę u specjalisty przez Internet (na stronie dostępna jest rejestracja online). Specjaliści posiadają profesjonalne, wysokiej jakości sprzęty medyczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Nov 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Med-Learn jest firmą zajmującą się profesjonalnymi kursami pierwszej pomocy. Podczas szkoleń kursanci dowiadują się jak poprawnie udzielić pomocy poszkodowanym. Oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i zakładów pracy. Firma oferuje również pokazy ratownictwa i pierwszej pomocy przedmedycznej. Zapraszamy do zapoznania się z oferty!
Kategorie:

Data dodania: Nov 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Marzysz o pięknym uśmiechu? Chcesz, by przypominał on te, którym mogą poszczycić się hollywoodzkie gwiazdy? Nic prostszego! Zapisz się online na wizytę w naszym gabinecie. Jeden z naszych znakomitych lekarzy zaproponuje cykl leczenia. Możemy wybielić Twoje zęby, ale także odbudować zniszczone szkliwo. Nasze implanty mają dożywotnią gwarancję. Możemy się też pochwalić nagrodą Dentysta Roku 2019!
Kategorie:

Data dodania: Nov 14, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Margaretka Świętokrzyska jest kameralnym pensjonatem zlokalizowanym w Górach Świętokrzyskich. Posiada rozbudowaną bazę rekreacyjną i rehabilitacyjną, dzięki której oferuje m.in. saunę suchą, łaźnię parową, siłownię oraz gabinety masażu i fizjoterapii. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób chorych na otyłość, cukrzycę, nadwagę, jak i zdrowych - w celach profilaktycznych.
Kategorie:

Data dodania: Nov 14, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nova Group jest firmą zajmującą się dystrybucją profesjonalnych urządzeń stosowanych w gabinetach estetyki medycznej, klubach fitness oraz gabinetach kosmetycznych. Firma oferuje różnego rodzaju sprzęty do siłowni, meble fryzjerskie,a także różnorodne francuskie i hiszpańskie kosmetyki wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Nov 12, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Fabryka Optyka oferuje okulary dla dzieci i dorosłych. W asortymencie znajdują się okulary o różnych kształtach i kolorach, dopasowane do każdego rodzaju twarzy. Firma dysponuje okularami ze szkłami korekcyjnymi, okularami przeciwsłonecznymi i progresywnymi pochodzącymi od znanych producentów. Zakład optyczny posiada również soczewki kontaktowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Oct 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Prywatnego Gabinetu chirurgii Plastycznej lek. med. Ryszarda Nawrockiego. Obecnie posiadamy placówki we Wrocławiu, w Ostrowie Wielkopolskim, Lublinie oraz Świdnicy. W naszej ofercie znaleźć można korekcję twarzy i piersi, rekonstrukcję uszu, plastykę powłok brzucha, zabiegi estetyczne, korekcję blizn oraz zniekształceń pourazowych, wycinanie znamion oraz korekcję wad wrodzonych. Zapewniamy dostęp do najnowocześniejszego i w pełni bezpiecznego sprzętu a także komfortowe warunki i dogodne metody płatności. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej witrynie.
Kategorie:

Data dodania: Oct 24, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Prywatnych Gabinetach Ortopedyczno-Rehabilitacyjnych w Krakowie oferowane są profesjonalne zabiegi wraz ze specjalistyczną diagnozą lekarską oraz badaniami diagnostycznymi. W ofercie można znaleźć terapię falami uderzeniowymi ESWT, leczenie skoliozy metodą Pressio DEF, masaże lecznicze i relaksacyjne oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl