Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24682
415
1
65973

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda

Kategorie

Apteki (49)

Ciąża (43)

Dieta (104)

Fryzury (37)

Gabinety (269)

Hospicja (12)

Kobiety (170)

Kosmetyki (207)

Lekarze (260)

Medycyna (415)

Medycyna naturalna (120)

Odchudzanie (112)

Odnowa biologiczna (55)

Psychologia (147)

Rehabilitacja (90)

Salony piękności (90)

Suplementy diety (132)

Ubezpieczenia zdrowotne (11)

Uroda (316)

Włosy (57)

Zdrowa żywność@ (70)


Wpisy
Sortowanie :
Centrum Stomatologii ANDAN w Mielec to kompleksowe usługi dentystyczne. Posiadamy gabinety stomatologiczne, gabinet higienistki dentystycznej, pracownię RTG oraz sklep z materiałami stomatologicznymi. W jednym miejscu załatwisz wszystkie sprawy związane z leczeniem zębów. Mamy do dyspozycji najlepszych lekarzy dentystów oraz nowoczesny sprzęt. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.
Kategorie:

Data dodania: Feb 10, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Echolaser to nowoczesna, mikroinwazyjna metoda termoterapii, która wykorzystuje energię lasera pod kontrolą USG w leczeniu zmian nowotworowych bez usuwania narządu i zdrowej tkanki. Dystrybucją tej nowoczesnej metody zajmuje się medyczna firma MED&CARE z Gdyni, która realizuje także szkolenia dydaktyczne. Zabieg z wykorzystaniem Echolasera ma wiele zalet, m.in. brak zastosowania znieczulenia ogólnego, krótki czas zabiegu, brak oznak lub blizn na ciele oraz krótki czas rekonwalescencji. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jan 25, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Trychologów, dermatologów i kosmetyczki zapraszamy do współpracy z firmą Eurtex z Warszawy, która posiada całościową ofertą urządzeń służących do badania i diagnozowania skóry oraz włosów. Jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy NUBEA produkującej ekologiczne kosmetyki do skóry głowy i włosów. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne podczas wyboru urządzenia, następnie szkolenia i pomoc w dalszej obsłudze. Wszystkie aparaty są objęte gwarancją, a nasz serwis funkcjonuje szybko i efektywnie. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Jan 21, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dom Opieki „Rezydencja Seniora” mieści się w Dąbrówce Wielkiej w województwie pomorskim. Jest to odpowiednio przystosowane, ciche i spokojne miejsce świadczące pobyt krótko i długoterminowy dla osób w podeszłym wieku. Można tutaj zamieszkać w pokojach 1,2 i 3-osobowych z łazienkami, skorzystać ze stałej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej, skosztować zdrowego domowego jedzenia jak również zażyć aktywności na świeżym powietrzu i wielu innych atrakcji. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych a opieka świadczona jest przez całą dobę. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Diagnostyką i leczeniem chorób żył zajmują się gabinety Specjalistycznej Chirurgicznej Praktyki Lekarskiej dr n. med. Bronisława Górskiego, które umieszczone są w Żarach, Świebodzinie, Zgorzelcu, Lubaniu, Ząbkowicach Śląskich oraz Słubicach. Można tu skorzystać z profesjonalnej diagnostyki metodą dopplerowską, a także usunąć żylaki operacyjnie, laserowo bądź przy pomocy skleroterapii. Gabinety zajmują się także leczeniem owrzodzeń podudzi oraz doborem i sprzedażą wyrobów uciskowych. Kliniki zapewniają najwyższą jakość usług i korzystne ceny. Po więcej szczegółów wystarczy wejść na stronę.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Uzależnienie od alkoholu może zniszczyć nie tylko zdrowie, ale i życie chorej osoby. Odbiera nam pracę, poczucie godności i często także rodzinę. Nie dopuść do tego! Zacznij walczyć już dziś! Wiemy, że to bardzo trudne, ale nie będziesz w tym sam! Pomożemy! Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze. Posiadamy ośrodek w Poznaniu i nad morzem. Pracują u nas najlepsi specjaliści. Jesteśmy dyskretni!
Kategorie:

Data dodania: Jan 14, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Fundacja Pomocy Rodzinie Gwiazdeczka w Warszawie to biegłe wsparcie dla rodzin, które wychowują niepełnosprawne dzieci. Zapraszamy rodziców dzieci z Autyzmem, Aspergerem, zespołem Downa, niepełnosprawnością ruchową czy z ADHD. Gwarantujemy Państwu profesjonalną pomoc, wsparcie i zrozumienia, a dzieciom szereg atrakcji i zabaw. Organizujemy także różnego rodzaju imprezy, wycieczki, zabawy i teatrzyki, dbając o ich uśmiech i radość. Mottem naszej działalności jest to, aby Wasze Dziecko zasługiwało na uśmiech! Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jan 13, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ktoś z Twojej rodziny jest niepełnosprawny lub starszy i schorowany? Potrzebujesz specjalistycznego sprzętu i kosmetyków, by zapewnić prawidłową opiekę? Doskonale Cię rozumiemy. Wejdź na www.sklep.wzso.pl. Nasza oferta jest bogata we wszystkie produkty, które mogą się przydać w codziennej pielęgnacji i godnym funkcjonowaniu. Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z dofinansowaniem z NFZ.
Kategorie:

Data dodania: Dec 14, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli szukasz centrum medycznego oferującego najwyższy standard opieki medycznej w Wadowicach, zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą centrum medyczno-stomatologicznego Medical Wadowice. Oferujemy specjalistyczną pomoc w zakresie endokrynologii, ortopedii i chirurgii urazowej, dermatologii, stomatologii, choroby naczyń oraz medycyny pracy. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny oraz profesjonalne laboratorium medyczne. W nowoczesnych wnętrzach naszego centrum panuje przyjemna i bezstresowa atmosfera. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności centrum zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 14, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Klinika dermatologiczna dr Chlebus znajduje się w Warszawie. Jest to nowoczesna i profesjonalna placówka, która od ponad 20 lat prowadzona jest przez specjalistów z doświadczeniem zawodowym. Przychodnia specjalizuje się w leczeniu trądziku, dermatologii estetycznej, chirurgii plastycznej, laseroterapii, dietetyce, kardiologii, masażach a ponadto wielu innych zabiegach upiększających i relaksujących. Klinika wyposażona jest w sprzęt najnowszej generacji, jak również skuteczne i bezpieczne środki, materiały oraz kosmetyki. Zapewnia konkurencyjne ceny, sympatyczną atmosferę i kompleksową pomoc. Detale zamieszczone są na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 8, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl