Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22331
415
5
65394

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda

Kategorie

Apteki (49)

Ciąża (43)

Dieta (104)

Fryzury (37)

Gabinety (269)

Hospicja (12)

Kobiety (170)

Kosmetyki (207)

Lekarze (260)

Medycyna (415)

Medycyna naturalna (120)

Odchudzanie (112)

Odnowa biologiczna (55)

Psychologia (147)

Rehabilitacja (90)

Salony piękności (90)

Suplementy diety (132)

Ubezpieczenia zdrowotne (11)

Uroda (316)

Włosy (57)

Zdrowa żywność@ (70)


Wpisy
Sortowanie :
Box Kitchen oferuje pożywne, codziennie przygotowywane zbilansowane posiłki. W ofercie znajdują się różnorodne diety (Samuraja, Paleo, Vege, Sport, Warzywno-Owocowa i inne). Oferta skierowana jest do osób chcących osiągnąć piękną sylwetkę i zadbać o swoje zdrowie. Wykorzystywane składniki charakteryzują się świeżością i najlepszą jakością. Jadłospisy stworzone są przez profesjonalnych dietetyków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Poradnia dietetyczna Eat Fit znajduje się w Warszawie. Jest to profesjonalna placówka prowadzona przez wykwalifikowanego dietetyka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, posiadającego certyfikaty i stale poszerzającego swoją wiedzę w zakresie dietetyki. W placówce uzyskać można fachową poradę dotyczącą żywienia w chorobach dietozależnych i innych, w czasie ciąży i karmienia piersią, dla sportowców czy osób chcących schudnąć. Dietetyk oferuje konsultacje, ustalenie indywidualnego jadłospisu bądź diety on-line, pomiary antropometryczne z interpretacją jak również warsztaty żywieniowe. Szczegóły na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kompleksowe usługi z zakresu ginekologii i położnictwa oferuje Gabinet urologiczny w Gryfinie, który prowadzi dr n. med. Michał Puszyński, specjalista urolog, FEBU. Od ponad 20 lat pomagamy naszym Pacjentom przy problemach z układem moczowym i płciowym. W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki męskiego układu moczowo-płciowego, jaka obejmuje m.in. diagnostykę chorób prostaty, w tym nowotworu prostaty, diagnostykę zaburzeń seksualnych takich jak przedwczesny wytrysk, zaburzenia erekcji. Zapewniamy opiekę medyczną na najwyższym poziomie, wszechstronną obsługę i przyjazną atmosferę.
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Instytut medycyny interwencyjnej w Warszawie to interdyscyplinarne inicjatywa, którego celem jest maksymalizacja możliwości pacjenta na powrót do zdrowia dzięki zagwarantowaniu dostępu do specjalistów i wyjątkowych rozwiązań, które optymalizują proces leczenia. Dzięki modelowi finansowania z polis sprawców osób poszkodowanych jak i ze środków własnych klienta, gwarantujemy pacjentom najwyższej jakości obsługę medyczną i powrót do zdrowia – bezpiecznie i komfortowo. Więcej szczegółów związanych z naszą działalnością prezentujemy na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Usługi rehabilitacyjne prowadzone w profesjonalnym gabinecie od 2013 roku. Istnieje, także możliwość dojazdu do klienta w wyznaczone przez niego miejsce. Dojazd na terenie Wrocławia jest całkowicie darmowy. Nasi klienci mogą skorzystać z usług, takich jak: masaż sportowy, masaż biurowe, masaż relaksacyjny czy leczniczy. Szczegółowy opis zabiegów rehabilitacyjnych znajduje się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Centrum profilaktyki i terapii uzależnień. Ośrodek to idealne miejsce, aby w spokoju i pod okiem wykwalifikowanych specjalistów zmagać się z uzależnieniem od alkoholu,narkotyków, internetu lub hazardu. Możliwy jest wybór terapii zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Szczegółowa oferta zamieszczona jest na stronie internetowej ośrodka. W razie pytań zapraszamy również do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W psychoterapii osób dorosłych specjalizuje się psycholog Barbara Targosz, która świadczy pomoic w ramach Gabinetu psychoterapeutycznego w Krakowie. Swoim pacjentom oferuję wsparcie w przypadku poczucia smutku, uczucia niepokoju i zaburzeń lękowych. Również konsultuję osoby z trudnościami w nawiązywaniu relacji zawodowych i osobistych, z problemami z podejmowaniem decyzji, z trudnościami w istniejących relacjach zawodowych czy z problemami rodzinnymi. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Zapraszam do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

123okulary.pl - salon okulistyczny, proponuje szereg specjalistycznych badań diagnostycznych wykrywających oraz uzupełniających leczenie wad wzroku, dzieci i dorosłych. Dodatkowo w sprzedaży Mamy okulary, miękkie i twarde soczewki kontaktowe, soczewki na stożek rogówki i ortokorekcję, czyli soczewki kontaktowe zakładane na noc, aby zatrzymać czy też zminimalizować zaawansowanie krótkowzroczności. Zdobyta wiedza i doświadczenie umożliwiają pracownikom zaoferować pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania korekcyjnego. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na wizytę. Wszelkie dodatkowe wiadomości mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą Saska Smile, specjalistycznej praktyki stomatologicznej z Warszawy, świadczącej usługi dentystyczne od 1998 roku. Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, stomatologii dziecięcej, a także endodoncji oraz protetyki. Zajmujemy się leczeniem wad zgryzu oraz nieprawidłowości zębowych zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Dobieramy aparaty ortodontyczne ruchome i stałe. W zakresie naszej działalności mieści się wszczepianie implantów zębowych. W naszej praktyce każdy pacjent znajdzie indywidualne rozwiązanie swojego problemu. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 28, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Problemy ruchowe to dzisiaj częsta dolegliwość, która nie dotyczy już tylko osób starszych, czy też sportowców, ale dotyka również osoby młodsze. Nowoczesny tryb życia powoduje, że często nabawiamy się kontuzji, gdyż nasze ciało nie jest zbyt elastyczne. Mój gabinet rehabilitacji w Oświęcimiu to miejsce, gdzie mogę udzielić ci niezbędnej pomocy. Przyjdź do mnie, a najpierw zdiagnozujemy problem, by następnie zająć się leczeniem. Na jakie metody leczenia możesz u mnie liczyć? Stosuję m.in. taki metody jak: Metoda Briana Mulligana, Metoda wg Cyriaxa, Taping Medyczny, Techniki terapeutyczne na tkanki miękkie, punkty spustowe, ból i napięcie mięśni, Metoda Bobath dla dorosłych, Terapia manualna wg K. Lewita, Fizykoterapia, Masaż, Fizjoterapia Funkcjonalna chorych po ogniskowym uszkodzeniu mózgu, Metoda Kinetic Control, Matoda FDM(Fascial Distortion Model), Pinopresura, Dry Needling (suche igłowanie).
Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i nie stosuję szablonowego podejścia. Moja myśl przewodnia to: „Kiedy patrzę na zadowolenie naszych pacjentów ich uśmiech i wdzięczność mogę powiedzieć ,że moje marzenie się spełniło.”
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2019 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl