Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
35
65424

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Usługi budowlane

Kategorie

Fundamenty betonowe (12)


Wpisy
Sortowanie :
W Barnisławiu w województwie zachodniopomorskim swoją siedzibę posiada firma MTJ-GROUP, która od wielu lat zajmuje się produkcją mat oraz płyt gumowych. Są to bezpieczne, atestowane nawierzchnie stosowanie na placach zabaw, boiskach czy też siłowniach zewnętrznych. Nasze wyroby spełniają normy bezpieczeństwa i są bardzo odporne na zniszczenia i zabrudzenia. Oferujemy elastyczne maty, płyty antypoślizgowe jak również elementy wykończeniowe wykonane z gumy. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i profesjonalną obsługę. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Firma Amperia przyszykowała atrakcyjną ofertę dla przedsiębiorców, powiązaną z serwisem baterii przemysłowych oraz akumulatorów. Dzięki odpowiedniemu zapleczu oraz środkach technicznych, pracownicy firmy mogą dla Państwa terminowo i profesjonalnie realizować usługi utrzymania, naprawy czy regeneracji baterii. Przeprowadzą oni także recykling zużytych ogniw, baterii i akumulatorów bez negatywnego wpływu na środowisko. Ofertę firmy dopełnia usługa montażu oraz serwisu baterii stacjonarnych. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej przedsiębiorstwa, gdzie opublikowany jest szczegółowy opis oferowanych przez nią usług.
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Wieloletnie praktyka w zakresie rozwiązań estradowych posiada WZU Piasecki i Syn Elżbieta Berlińska-Piasecka w Pomiechówku. Pracujemy przy największych polskich projektach scenograficznych: studia telewizyjne, festiwale, eventy. Jesteśmy partnerem Polsat, TVP, TVN oraz znanych agencji eventowych. Zapewniamy elementy ruchome scenografii z dodatkowymi efektami konstrukcje stalowe: kratownice, łuki/koła z kratownicy, mosty, dźwigary. Realizujemy indywidualne zlecenia dotyczące m. in. dekoracji scenicznych. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Aug 29, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Ra-Do. Zajmujemy się wynajmowaniem i montażem sprzętu budowlanego. W naszej ofercie znaleźć można różnego rodzaju rusztowania elewacyjne jak i ogrodzenia budowlane. Nasze rozwiązania stosowane są przy budowie każdej wielkości budynków. Zajmujemy się także wynajmowaniem trwałych i bezpiecznych zsypów do gruzu a także usuwaniem i utylizacją azbestu. Proponujemy korzystne warunki współpracy, fachowe doradztwo i rzetelność. Więcej informacji o działalności jak i niezbędne dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Aug 22, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

VERA-VIA to firma z Częstochowy, która od 11 lat zajmuje się produkcją oraz sprzedażą oznakowania pionowego ruchu drogowego i szeregu produktów z zakresu reklamy wielkogabarytowej. Oferujemy możliwość wykonania grafik indoor i outdoor, w tym plakatów, banerów, naklejek, fotografii. Przy realizacji zamówień wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt: plotery tnące Jaguar 2 i 4 oraz ploter drukujący Mutoh ValueJet. Z kolei do wykonania znaków drogowych stosujemy folie odblaskowe 3M I-ej, II-ej i III-ej generacji. Zakres naszej działalności obejmuje również montaż znaków drogowych oraz reklam. Szczegółowe wiadomości dostępne są na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli szukają Państwo uszczelnień najwyższej jakości, polecamy zapoznanie się z ofertą Centrum Uszczelnień - Szczelinex. Uszczelki dostępne w asortymencie firmy mogą być użytkowane w różnych gałęziach przemysłu. Zapraszamy do współpracy podmioty działające w sektorze przemysłu ciężkiego, chemicznego albo petrochemicznego, w rolnictwie, a dodatkowo wielu innych. Wszelkie zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.
Kategorie:

Data dodania: Aug 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz profesjonalnej firmy świadczącej usługi dźwigowe, transportowe lub załadunkowe? Zależy Ci na profesjonalnej obsłudze, niezawodnym sprzęcie oraz terminowości? Bardzo dobrze trafiłeś! Firma DŹWIGAMY z Pszczyny w województwie śląskim funkcjonuje w branży już od 1989 roku i posiada dużą flotę specjalistycznych pojazdów - dźwigów, ładowarek, koparko-ładowarek a także wywrotek. Zatrudnia doświadczonych pracowników i zapewnia korzystne warunki współpracy. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji o ofercie i niezbędne dane kontaktowe. Zapraszamy do jej odwiedzenia.
Kategorie:

Data dodania: Aug 1, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Posiadająca swoją siedzibę w Wałbrzychu Firma Usługi Transportowo-Sprzętowe Maciej Płaczek od ponad 25 lat zajmuje się wynajmem podnośników i dźwigów oraz realizowaniem prac na wysokościach, prac transportowych, rozładunkowych oraz montażowych. Realizujemy także szereg robót związanych z montażem reklam zewnętrznych. Swoją działalność prowadzimy na terenie całego Dolnego Śląska. Gwarantujemy sprawną realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Dokładną charakterystykę sprzętu oraz formularz jego wynajmu zamieściliśmy na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Aug 1, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Obróbką i wytwarzaniem konstrukcji stalowych zajmuje się Centrum Obróbki Metali i Wyrobów Drewnopochodnych w Łodygowicach. Funkcjonujemy dla sektorów gospodarczych z branży metalowej. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu zapewniamy wysoką jakość wycinanych krawędzi, ogromną precyzję i staranność oraz szybkość cięcia. Proponujemy cięcie laserem 2D i 3D, gięcie rur i profili 3D, spawanie zrobotyzowane, termoformowanie, ploter CNC, toczenie CNC oraz frezowanie CNC. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jul 24, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

10. Anotis
Anotis - producent ogrodzeń w Polsce. W swoim asortymencie posiadamy różnego rodzaju ogrodzenia, furtki i bramy, pełniące funkcję oddzielenia dwóch działek oraz oznaczenia interesującego wyglądu posiadłości. Oferujemy również lakiernię proszkową, polegającą na nałożeniu powłoki ochronnej na ogrodzenie w dowolnym, wybranym kolorze. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Kategorie:

Data dodania: Jul 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
Updated

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl