Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22146
415
11
65259

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Usługi budowlane

Kategorie

Fundamenty betonowe (12)


Wpisy
Sortowanie :
Roboty ziemne, wykopy na odkład, wykopy pod fundamenty dużych obiektów przemysłowych realizuje firma Wronkop w Łańcucie. Zares naszej oferty obejmuje też usługi koparkami gąsienicowymi, spycharkami, pojazdem niskopodwoziowym oraz podnośnikiem teleskopowym. Naszą specjalnością jest prócz tego rekultywacja i niwelacja terenu. Posiadamy duże doświadczenie, a nasz zespół wysokie kwalifikacje, dzięki czemu możemy zagwarantować wysokiej jakości wyroby i usługi oraz elastyczne dostosowanie się do wymagań i potrzeb. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: May 14, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Państwu Zakład Badań Środowiskowych z Warszawy. Zajmujemy się wykonywaniem pomiarów środowiskowych. Zamówić mogą u nas Państwo między innymi przeprowadzenie pomiarów: oświetlenia, hałasu, wydatku wentylacji, mikroklimatu, zapylenia oraz substancji toksycznych. Badania możemy wykonać także na stanowisku pracy. Nowoczesne oprogramowanie, którego używamy, pozwala nam fachowo zinterpretować wyniki pomiarów. Wśród naszych klientów znalazły się już takie firmy, jak TVN, Miasto Stołeczne Warszawa, Coca-Cola HBC Polska, Procter & Gamble Operations Polska. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: May 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis i projektowanie systemów bezpieczeństwa pożarowego, oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne oraz kompleksowe usługi począwszy od projektu poprzez wykonawstwo, aż do konserwacji systemów bezpieczeństwa oferuje firma ROP INSTAL w Kołobrzegu. W naszej ofercie mieszczą się systemy sygnalizacji pożaru, systemy detekcji gazu i spalin w garażach i kotłowniach, oddymianie grawitacyjne i mechaniczne oraz główne przeciwpożarowe wyłączniki prądu. Zapraszamy do skorzystania z biegłych usług naszej firmy. W razie pytań prosimy o kontakt.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprzedaż maszyn rolniczych zachodnich lub polskich producentów, sprzedaż części zamiennych do producentów wszystkich marek, oleje i smary oferuje firma SK-AGRO Maszyny rolnicze w Łasinie. W ramach dodatkowych usług proponujemy też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn rolniczych. Od niedługiego czasu specjalizujemy się również w wypożyczaniu sprzętu rolniczego oraz świadczeniu usług rolniczych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i skorzystania z oferty.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz innowacyjnego rozwiązania do prezentacji obrazów, grafik, zdjęć, prac bądź plakatów reklamowych? Masz dosyć uciążliwej zmiany ekspozycji i czekania na fachowca? Znakomicie trafiłeś! NEWLY to innowacyjny system zawieszeń stosowany w domach, szkołach, biurach, muzeach, galeriach oraz szpitalach. Rozwiązanie to wyróżnia funkcjonalność, estetyczne wykonanie a także łatwy sposób montażu, również w trudno dostępnych miejscach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i praktycznych profili zawiesisz i wyeksponujesz w sposób ciekawy i bezpieczny każdego rodzaju ozdobę. Po więcej informacji zapraszamy na stronę.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Od ponad 20 lat istniejemy na rynku budowlanym jako firma trudniąca się projektowaniem, produkcją gotowych elementów, transportem oraz montażem balustrad u klienta. Balustrady betonowe to nasz wiodący produkt, ale do innych produktów należą również tralki, wykonane z lżejszych materiałów balustrady na balkon oraz balustrady ozdobne z przeznaczeniem na altanki ogrodowe. Trudnimy się również szeroko pojętą rekonstrukcją balustrad, dzięki czemu nadajemy nowej świetności nawet bardzo zaniedbanym schodom, tarasom i balkonom w starodawnych posesjach. Balustrady i tralki betonowe wykonane za pośrednictwem firmy Balustral, to produkty modne, solidnie wykonane i dostępne dla każdego klienta.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Odpady komunalne są to odpady powstałe w gospodarstwach domowych, a także odpady, które nie zawierają w sobie odpadów niebezpiecznych. Aby skutecznie pozbyć się odpadów komunalnych, warto skontaktować się z firmą Sanator, która oferuje nie tylko odbiór odpadów komunalnych, ale także wywóz gruzu, odpadów pobudowlanych, jednocześnie zapewniając kontenery na gruz.

Sanator działa w branży od wielu lat, zapewniając wysoką jakość świadczonych usług. W ofercie firmy znajduje się wywóz odpadów komunalnych, odpadów zielonych, pobudowlanych, odbiór i wywóz gabarytów, a także usługi koparko-ładowarką, czy usługi porządkowe.

Firma Sanator posiada profesjonalny sprzęt oraz pojazdy, którymi wykonuje swoje prace. Firma zaprasza do współpracy zarówno indywidualnych klientów, jak i spółdzielnie mieszkaniowe, czy firmy budowlane, które chcą sprawnie i szybko pozbyć się odpadów i gruzu lub potrzebują kontenerów.

Sanator zapewnia systematyczną zbiórkę gabarytów, o której można dowiedzieć się więcej poprzez harmonogram zawarty na stronie.

Zapraszamy klientów z Łodzi oraz z okolic do skorzystania z usług firmy Sanator.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz optymalnych rozwiązań pozwalających na najskuteczniejsze wyeliminowanie ryzyka związanego z pracą na wysokości Twoich pracowników? Zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum Systemów Asekuracji Sp. z o.o w Gdańsku, która specjalizuje się w systemach zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości. Nasze rozwiązania asekuracji stałej oferują szeroki zakres możliwości i są zgodne z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa na stanowisku pracy. Zapewniamy profesjonalne i wszechstronne doradztwo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Mar 24, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czyszczenie kostki brukowej na terenie Wielkopolski a w szczególności w obrębie miasta Poznań. Firma wykonuje usługi czyszczenia od lat. Używa nowoczesnego sprzętu wysokiej jakości. Klient ma możliwości wyboru godziny prac sprzątających. Firma dopasowuje usługę do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Mar 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Instytucje samorządowe prowadzące zbiórki odpadów, zakłady komunalne odbierające zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny z gospodarstw domowych, a prócz tego serwisy sprzętu RTV i AGD zapraszamy do współpracy z firmą KARAT Elektro Recykling S.A. w Toruniu. Utylizujemy elektroodpady, zajmujemy się recyklingiem baterii, odpadów budowlanych i mieszanych, recyklingiem tworzyw sztucznych, a ponadto niszczeniem akt, dokumentów i informacji poufnych. Zajmujemy się również demagnetyzacją dysków. Działamy na terenie całego kraju.
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl