Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
2
65122

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Usługi budowlane

Kategorie

Fundamenty betonowe (12)


Wpisy
Sortowanie :
Czyszczenie kostki brukowej na terenie Wielkopolski a w szczególności w obrębie miasta Poznań. Firma wykonuje usługi czyszczenia od lat. Używa nowoczesnego sprzętu wysokiej jakości. Klient ma możliwości wyboru godziny prac sprzątających. Firma dopasowuje usługę do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Mar 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Instytucje samorządowe prowadzące zbiórki odpadów, zakłady komunalne odbierające zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny z gospodarstw domowych, a prócz tego serwisy sprzętu RTV i AGD zapraszamy do współpracy z firmą KARAT Elektro Recykling S.A. w Toruniu. Utylizujemy elektroodpady, zajmujemy się recyklingiem baterii, odpadów budowlanych i mieszanych, recyklingiem tworzyw sztucznych, a ponadto niszczeniem akt, dokumentów i informacji poufnych. Zajmujemy się również demagnetyzacją dysków. Działamy na terenie całego kraju.
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mający siedzibę w Gliwicach Zakład Usług Geodezyjnych GEOREF gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Oferujemy fachową obsługę geodezyjną i najwyższą jakość świadczonych usług. Proponujemy wykonywanie map projektowych, wytyczanie budynków, podział lub rozgraniczanie nieruchomości, wykonanie geodezyjnych pomiarów specjalnych, ustalanie granic, sporządzanie dokumentacji jak również inwentaryzacje podwykonawcze. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i doświadczoną kadrą profesjonalistów. Więcej informacji na naszej witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Feb 26, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz geodety? Zapraszamy do zapoznania z ofertą firmy LIMBUS Usługi Geodezyjne Szymon Sławiński z Wejherowa. Prowadzimy działalność w zakresie inżynierii oraz świadczy kompleksowe doradztwo techniczne. Zapraszamy do współpracy - jesteśmy doświadczoną firmą, która swoje usługi geodezyjne świadczy już od ponad 17 lat. Wykonujemy mapy do celów projektowych i wytyczenia budynków, pomiary powykonawcze budynków i sieci uzbrojenia terenu, podziały i rozgraniczenia nieruchomości. Dzięki doświadczeniu, solidności i kwalifikacjom zespołu, udało nam się otrzymać względy klientów.
Kategorie:

Data dodania: Feb 26, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Usługi Parkieciarskie Grzegorz Grymuza w Gorzowie Wlkp. to oferta wykonawstwa i wszelkich prac związanych z montażem i renowacją parkietów, pokryć drewnianych, schodów oraz stolarki okienno-drzwiowej. Zajmujemy się także montażem tarasów, altan i wiat oraz innych konstrukcji ogrodowych. Realizujemy w dodatku indywidualne zamówienia, dostosowane do Państwa potrzeb. Oferujemy przede wszystkim techniczne doradztwo poparte latami wiedzy i doświadczeń oraz certyfikatami. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy ofertę oraz praktyczne informacje związane m. in. z metodami wykończenia podłóg.
Kategorie:

Data dodania: Feb 26, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma ProClean z Rumii to kompleksowe usługi utrzymania czystości zarówno w Twoim domu lub mieszkaniu, jak i na całym osiedlu. Jeśli Twoje oczekiwania dotyczące usług sprzątających są Twoim zdaniem nietypowe, skontaktuj się z nami - ocenimy ich zakres i uczynimy wszystko, by końcowy efekt zaspokoił je i był źródłem obustronnej satysfakcji. Korzystamy tylko ze sprawdzonych i certyfikowanych środków, a nasza ekipa to wyszkoleni pracownicy, którzy z branżą usług sprzątających związani są od lat. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu - charakteryzuje nas precyzja i pasja w tym co robimy!
Kategorie:

Data dodania: Feb 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Słupcy w województwie wielkopolskim mieści się siedziba firmy BAARS. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych badań gruntu. Wykonujemy pomiary w każdych warunkach terenowych (zarówno na lądzie jak też w wodzie) a wyniki badań dostarczamy w możliwie najkrótszym czasie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem umożliwiającym nam wykonanie pomiarów CPT wszystkimi dostępnymi technikami. Gwarantujemy szybkie i profesjonalne wykonanie zlecenia. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie albo skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową przedsiębiorstwa.
Kategorie:

Data dodania: Feb 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy INTER-TECH. Nasza siedziba znajduje się w Łodygowicach w województwie śląskim a swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju jak i za granicą. Można nam zlecić relokację, montaż i złomowanie maszyn i linii produkcyjnych a co więcej wykonanie instalacji elektrycznych i przemysłowych plus utrzymanie ruchu i remonty maszyn. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów i dysponujemy nowoczesnym sprzętem umożliwiającym nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której znaleźć można więcej szczegółów.
Kategorie:

Data dodania: Jan 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Woj-tom to firma mająca swoją siedzibę w Tomaszowie Mazowieckim. Oferuje ona swoim klientom duży zakres usług ocieplania domów przy pomocy najnowszych technologii. Piany natryskowe których używamy służą izolacji fundamentów, ścian, poddasza i dachu zarówno w domach mieszkalnych jak i zabudowie gospodarczo-przemysłowej t.j. magazyny, obory, hale produkcyjne, przechowalnie owoców i wiele innych. Nasze usługi zawsze dostosowujemy do rodzaju zabudowy oraz indywidualnych oczekiwań klienta. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji o firmie i jej usługach.
Kategorie:

Data dodania: Jan 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy MBJ Electronic, która swoją siedzibę ma w Krakowie. Od 1992 roku zajmujemy się produkcją specjalistycznej aparatury przeznaczonej do drganowej diagnostyki maszyn. W stałym asortymencie firmy znaleźć można urządzenia takie jak mierniki drgań, wyważarki, systemy ciągłego monitorowania, czujniki, kable i inne akcesoria montażowe oraz oprogramowanie. Oferujemy wyłącznie najwyższej klasy sprawdzony ale i prosty w obsłudze sprzęt w atrakcyjnych cenach. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o ofercie i niezbędne dane kontaktowe.
Kategorie:

Data dodania: Dec 21, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl