Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
10
65542

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo

Kategorie

Alarmy@ (52)

Docieplenia (75)
Docieplanie budynków

Drzwi (102)

Elektryczne, pomiary (109)

Instalacje sanitarne (118)

Kamieniarstwo (104)

Klamki (8)

Materiały budowlane (362)

Ogrzewanie (186)

Okna (167)

Oświetlenie (50)

Pompy ciepła (61)

Projekty domów (124)

Rekuperatory (27)

Remonty (202)

Usługi budowlane (708)

Wentylacja i klimatyzacja (123)

Windy i schody ruchome (9)

Wylewki (14)


Wpisy
Sortowanie :
W serwisie internetowym IMPS, który jest poświęcony zagadnieniom społecznym można znaleźć bardzo wiele interesujących artykułów z różnych dziedzin. Tym samym serwis umożliwia wszystkim osobom zdobycie wartościowej wiedzy z zakresu medycyny, budownictwa, motoryzacji, nowych technologii oraz wielu innych zagadnień. Ciekawe artykuły umożliwiają zdobycie cennych i wartościowych informacji.
Kategorie:

Data dodania: Jan 22, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo DIP z siedzibą w Michałowicach. Od 1985 roku proponujemy wynajem koparek i usługi transportowe. Funkcjonujemy na obszarze Warszawy oraz okolic. Oferujemy: wykopy, wyburzenia, rozbiórki, niwelacje terenu. Prowadzimy transport kruszyw oraz piasku. Nowoczesne zaplecze techniczne, w którego rozwój bez ustanku inwestujemy oraz doświadczona kadra pracownicza gwarantuje usługi na wysokim poziomie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, postaramy się rzeczowo oraz dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej wiadomości opublikowaliśmy na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 21, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Nowoczesne i energooszczędne rozwiązania dla budownictwa oferuje firma Budotom Tomasz Golański z Lutyni. W naszej ofercie znajdą Państwo Pompy Ciepła Panasonic Aquarea, rekuperacje firmy Zehnder oraz Vaillant bądź ogniwa fotowoltaiczne. Kompleksowe usługi z zakresu doradztwa, montażu i zakupu urządzeń obejmują także klimatyzacje firmy Panasonic, Samsung, LG oraz instalacje elektryczne i sanitarne. W ramach obsługi gwarantujemy instruktaż, stałą konserwację oraz serwis. Podjęte zlecenia wykonujemy terminowo i odpowiedzialnie - zapraszamy do kontaktu i współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Jan 21, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Szeroki asortyment modułów fotowoltaicznych, małych elektrowni wiatrowych, akumulatorów, inwerterów i innych elementów systemu zasilania w energię elektryczną pozyskiwaną ze słońca i wiatru oferuje firma FOTOOGNIWA z Gdyni. Zajmujemy się całościową obsługą, zapewniając projekt oraz montaż oferowanych urządzeń. Prowadzimy także szkolenia dla Ośrodków Szkoleniowych akredytowanych przez Urząd Dozoru Technicznego na certyfikowanego instalatora OZE z zakresu fotowoltaiki. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy PLC SYSTEM. Nasza siedziba znajduje się w Tarnowie a funkcjonujemy w branży elektrycznej i elektronicznej. Specjalizujemy się w montażu, programowaniu oraz serwisie różnego rodzaju instalacji w domach oraz firmach. Zajmujemy się systemami alarmowymi, nadzoru wizyjnego, kontroli dostępu, zarządzania budynkiem a oprócz tego sygnalizacji pożaru, włamania czy też napadu. Zapewniamy terminowość korzystne ceny usług, profesjonalizm i fachowe doradztwo. Na naszej witrynie znaleźć można więcej informacji o ofercie oraz dane kontaktowe firmy.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę działającej od 1991 roku firmy geodezyjnej Geomarko. Nasza siedziba znajduje się w Brzesku w województwie małopolskim. Firma świadczy profesjonalne usługi geodezyjne z zakresu wykonywania pomiarów, sporządzania map, inwentaryzacji, tyczenia obiektów, geodezyjnej obsługi inwestycji, sporządzania dokumentacji czy też wykonywania rozgraniczeń i podziałów nieruchomości. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy, atrakcyjne ceny usług i terminowość. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znaleźć można więcej informacji o działalności firmy.
Kategorie:

Data dodania: Dec 24, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Wienerberger specjalizuje się w sprzedaży materiałów budowlanych oraz rozwiązań infrastrukturalnych. W ofercie znajdują się rożnego rodzaju produkty stosowane podczas budowy domów energooszczędnych - m.in. pustaki i dachówki ceramiczne oraz płyty klinkierowe. Oferowane rozwiązania charakteryzują się wysoką jakością. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Dec 20, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szeroki zakres usług budowlanych oraz remontowych na terenie Wielkopolski proponuje firma BUDLINES. Realizujemy również różnorodne prace wykończeniowe. Zajmujemy się płytkarstwem, malowaniem klatek schodowych oraz mieszkań. Przeprowadzamy również czyszczenie, malowanie oraz konserwację elewacji budynków. Wznosimy budynki w stanie surowym. Każde zlecenie wykonujemy z ogromną dokładnością i w ustalonym terminie. Podejmujemy się również niestandardowych oraz skomplikowanych zleceń. Osoby zainteresowane zdobyciem dokładnych informacji dotyczących naszej firmy oraz propozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Fromag jest firmą działającą w branży materiałów wykończeniowych. Jako producent z dużym doświadczeniem oferuje wysokiej klasy produkty w dużym wyborze. W ofercie znaleźć można m.in. płytki schodowe, elewacyjne, daszki ogrodzeniowe, parapety zewnętrzne wykonane z klinkieru, a także płytki gipsowe do wnętrz, kształtki ceramiczne, starą cegłę i wiele więcej. Na uwagę zasługuje połączenie doskonałych parametrów z wyjątkową estetyką wykonania.
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz stworzyć energooszczędne osiedle? Interesuje Cię fotowoltaika? Musisz przeprowadzić audyt efektywności energetycznej? Z takimi sprawami bez wahania możesz zwracać się do nas. KAPE od 25 lat wspiera różne sektory w Polsce (np. przemysł i branżę budowlaną) we wdrażaniu energooszczędnych rozwiązań, które korzystnie wpłyną na życie wszystkich obywateli naszego pięknego kraju.
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl