Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21528
415
29
65046

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo

Kategorie

Alarmy@ (52)

Docieplenia (75)
Docieplanie budynków

Drzwi (102)

Elektryczne, pomiary (109)

Instalacje sanitarne (118)

Kamieniarstwo (104)

Klamki (8)

Materiały budowlane (362)

Ogrzewanie (186)

Okna (167)

Oświetlenie (50)

Pompy ciepła (61)

Projekty domów (124)

Rekuperatory (27)

Remonty (202)

Usługi budowlane (708)

Wentylacja i klimatyzacja (123)

Windy i schody ruchome (9)

Wylewki (14)


Wpisy
Sortowanie :
Firma z dziedziny budowlanej P.U.T. ARWIT, posiadająca swoją siedzibę w Luzinie w woj. pomorskim, proponuje szeroki zakres usług obejmujący: przygotowanie terenu pod budowę domu bądź hali przemysłowej. Niwelujemy teren, stabilizujemy grunty. Podejmujemy się prac rozbiórkowych oraz wyburzeń obiektów budowlanych, prawidłowo zabezpieczając okoliczny teren. Jakość proponowanych usług gwarantują wykwalifikowani fachowcy ze specjalistyczną wiedzą techniczną i niezbędny sprzęt budowlany. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy oraz do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Wykonanie schodów, tarasów, podjazdów garażowych, a także alejek, chodników i parkingów oferuje firma DAR-BRUK w Wieruszowie. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach brukarskich, jak również świadczy usługi ogrodnicze: układanie trawników z rolki oraz sianych, nasadzanie roślin i krzewów, sadzenie drzew i obłożenie ich kamieniami ozdobnymi czy też korą to tylko niektóre z nich. Instalujemy poza tym automatyczny system nawadniający ogrodów, stosując nawadnianie kropelkowe, automatyczne i manualne typu mgiełka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę i zachęcamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Głównymi produktami w sklepie są wysokiej jakości rynny firm Marley i Nicoll. Dodatkowo Anplast oferuje szeroko pojęte rozwiązania uszczelniające i dachowe. Poza tym, w sklepie można znaleźć również akcesoria, jak np.: doświetlenie okien piwnicowych oraz wycieraczki do butów. Dobór oferowanych rozwiązań jest poparty wieloletnim doświadczeniem. Firma Anplast działa na rynku od 1991 roku.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Wyroby betonowe i kruszywa oferuje P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski z Miedznej. W ramach oferowanych usług, wykonujemy również roboty ziemne, roboty drogowe oraz świadczymy usługi sprzętowe, których szczegóły przedstawiamy na naszej stronie, na jaką serdecznie zapraszamy. Na rynku usług budowlanych funkcjonujemy od 2006 r., a nabyte umiejętności i wiedza rynkowa, dają nam mocną pozycję, jako przedsiębiorstwu. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu, przerobie i sprzedaży kruszyw oraz wykonawstwie prac ziemnych i drogowych - wszystko w ramach kopalni oraz zakładu produkcyjnego kruszyw, którymi dysponujemy. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy WIAZARY-KRATOWE.PL z siedzibą we Wrocławiu. Jesteśmy specjalistycznym i profesjonalnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w projektowaniu i wykonywaniu obiektów o drewnianej konstrukcji inżynierskiej. Proponujemy wiązary kratowe, konstrukcje drewniane, tarcicę jak i elementy drewniane klejone takie jak blaty, stopnie, deski podłogowe czy podesty. Oferujemy jedynie solidne, wysuszone drewno odpowiednio przycięte i zabezpieczone, które wykorzystywane jest przy budowie domów, hal i obiektów rolniczych. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Prace związane z wyburzeniami i rozbiórkami, bezpieczny demontaż obiektów realizowany przez doświadczoną kadrę, która sprosta każdemu wyzwaniu to oferta kieleckiej firmy ZON Sp. z o.o. Służymy fachowym doradztwem związanym z pracami wyburzeniowymi, rozbiórkami czy też pracami ziemnymi. Dysponujemy wysokiej klasy sprzęt budowlany m.in. koparki gąsienicowe, kruszarki oraz ładowarki. W naszej ofercie znajdą Państwo też takie usługi, jak prace ziemne, obsługę nieruchomości przemysłowych na terenie całego kraju oraz wynajem maszyn budowlanych. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Mająca swoją siedzibę w Gdańsku firma Budserwis gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. W branży budowlanej funkcjonujemy już od 2003 roku. Zajmujemy się okresową, półroczną, roczną bądź pięcioletnią kontrolą obiektów budowlanych, elementów budynków, instalacji urządzeń, gazowych lub elektrycznych, przewodów kominowych jak i określeniem przydatności do użytkowania. Oferujemy oprócz tego nadzór inwestorski, inwentaryzację budowlaną oraz książki obiektów budowlanych. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na naszą witrynę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Nov 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Poszukują Państwo oryginalnych, kamiennych elementów wystroju tj. blaty do kuchni a może obudowę kominków? Ozdobnych elementów architektury przeznaczonych dla miejskich inwestycji bądź zrekonstruowanych detali na potrzeby zabytkowych wnętrz? Zapraszamy do współpracy z krakowską firmą Arkam. Nasza Pracownia Kamieniarska Konserwacji Kamienia to szeroki zakres wysokiej jakości usług kamieniarskich. Posiadamy własne złoża piaskowca Sobolów, nowoczesny park maszyn oraz wiedzę, jaką zdobywamy od 30 lat. Zapewniamy prace najlepszej klasy i profesjonalną obsługę. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Nov 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

ABC ENERGIA Sp. z o. o. z Łodzi to firma, z którą zadbasz o naturalne środowisko. Razem zminimalizujemy zużycie paliw kopalnych i uwolnimy Twoje otoczenie od niebezpiecznych dla zdrowia oparów tak, abyś mógł cieszyć się czystym powietrzem! Dzięki użyciu naszych rozwiązań zaoszczędzisz na opłatach i podniesiesz też wartość nieruchomości. Oferujemy fotowoltaikę, pompy ciepła i kolektory słoneczne. Dostarczamy profesjonalne wykorzystanie energii odnawialnej i korzystne dofinansowania. Oferujemy produkty renomowanych firm objęte gwarancją producenta. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Nov 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Montaż nagrobków, wykonanie wazonów granitowych i lampionów granitowych, opaska nagrobka z płytek lub kostki oraz kamieniarstwo budowlane i wykonanie parapetów oraz blatów kuchennych to oferta, jaką w Koszalinie ma Zakład kamieniarski Arkada. Wieloletnie praktyka w branży pozwala nam na szeroką realizację zleceń, dając naszym Klientom gwarancje solidności. Poza granitem wykorzystujemy w swojej pracy różne rodzaje kamienia, m. in. marmur, piaskowiec czy trawertyn. Zapewniamy terminowość i korzystne ceny. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Nov 21, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl