Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23666
415
12
65737

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo

Kategorie

Alarmy@ (52)

Docieplenia (75)
Docieplanie budynków

Drzwi (102)

Elektryczne, pomiary (109)

Instalacje sanitarne (118)

Kamieniarstwo (104)

Klamki (8)

Materiały budowlane (362)

Ogrzewanie (186)

Okna (167)

Oświetlenie (50)

Pompy ciepła (61)

Projekty domów (124)

Rekuperatory (27)

Remonty (202)

Usługi budowlane (708)

Wentylacja i klimatyzacja (123)

Windy i schody ruchome (9)

Wylewki (14)


Wpisy
Sortowanie :
Z wielką radością przedstawiamy Państwu firmę Fudal, która już od 10 lat przeprowadza różne prace budowlane, w szczególności termoizolacje i elewacje różnych obiektów budowlanych. Nasze usługi przeprowadzane są przez fachowców, którzy dzięki uczestnictwu w szkoleniach bezustannie rozwijają swoje zdolności. Funkcjonujemy głównie na obszarze Małopolski, jednakże z chęcią podejmujemy zlecenia od klientów z całej Polski. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się rzeczowo i drobiazgowo odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 14, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Wywóz Nieczystości Płynnych Handel Anna Tudruj w Lublinie to firma, która świadczy usługi związane z profesjonalnym wywozem szamba. Oferujemy ponadto opróżnianie oczyszczalni przydomowych, odbiór i transport odpadów płynnych, czyszczenie separatorów i czyszczenie studzienek kanalizacyjnych. Działamy całodobowo jako pogotowie asenizacyjne. Nasze usługi świadczymy na obszarze województwa lubelskiego. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Jul 9, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Każdy marzy o swoim własnym domu. Bardzo wiele osób buduje w dzisiejszych czasach swoje własne domy. Decydując się na dom ważne jest, aby znaleźć odpowiednią działkę, która będzie odpowiednia na dom. Ważne jest przygotowanie wszelkiego rodzaju projektu domu, czy też znalezienie odpowiednich firm. Budowa domu to także wiele różnorodnych formalności z nią związanych. Konieczne są różnego rodzaju pozwolenia. Głównym elementem, bez którego nie będzie istniał dom jest dach. Dach stanowi jeden z elementów podstawy domu, dlatego tak bardzo ważne jest by był on wykonany w solidny sposób. Składową dachu jest przede wszystkim jej odpowiednia konstrukcja. Konstrukcja powinna być wykonana w jak najlepszy sposób z jak najlepszych elementów. Warto wykonać konstrukcję dachu z więzarów dachowych, które doskonale nadają się do tego typu konstrukcji. Konstrukcja dachu z wiązarów dachowych jest idealna zarówno do domów jednorodzinnych, do różnorodnych budynków przemysłowych czy też rolniczych. Wiązary dachowe są wykonywane w firmie, a następnie przewożone w całości na budowę, gdzie podlegają profesjonalnemu montażowi za pomocą dźwigu. Tak, więc wykorzystanie wiązarów dachowych znacznie przyspiesza pracę, dlatego warto korzystać z tego typu rozwiązania. By skorzystać z usług wykonywania profesjonalnych konstrukcji dachowych to najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z firmy zajmującej się wykonywanie konstrukcji dachowych. Najlepiej wybrać naszą firmę, która posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu konstrukcji dachowych, dzięki czemu można mieć pewność ogromnej wytrzymałości każdego dachu.
Kategorie:

Data dodania: Jul 9, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Firma Grzejdobrze.pl w Oświęcimiu specjalizuje się w projektowaniu oraz montażu systemów grzewczych. Proponujemy ekologiczne i ergonomiczne ogrzewanie podłogowe, sufitowe i ścienne. Gwarantujemy bezpłatną wycenę usługi i dopełniamy wszelkich pomiarów. Oferujemy sporządzenie projektu, montaż instalacji i sprawdzenie poprawności jej działania. Nasze systemy grzewcze obsługiwane są przez mobilne systemy sterowania. Gwarantujemy rzetelność i terminową realizację każdego zlecenia. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jun 30, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Naszym zadaniem jest produkcja szamb betonowych radom. Posiadając duże doświadczenie, nasi eksperci wybiorą najbardziej odpowiednią dla ciebie wersję systemu, zapewnią wszystkie obliczenia podczas komunikacji z kapitanem w naszym biurze, na twojej stronie lub przez telefon. Po zapoznaniu się z naszą ofertą chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji na telefon lub osobiście. Podczas wykonywania pracy zapewniamy gwarancję pracy i samego systemu, a po instalacji zawrzemy umowę na okresową konserwację. Zapraszamy do kontaktu z nami.
Kategorie:

Data dodania: Jun 30, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma SYNAPO w Szczecinie oferuje profesjonalne Systemy Nawilżania Powietrza w oparciu o kompleksową obsługę Klienta. Zapewniamy doradztwo związane z wilgotnością powietrza, pomożemy w doborze urządzenia i wydajności systemu nawilżania powietrza, bezpłatnie przygotujemy wycenę oraz ofertę handlowo-techniczną. Nasza ekipa montażowa zaplanuje z harmonogram wszystkich prac. Gwarantujemy profesjonalny montaż, testy oraz szkolenia z obsługi. Nasze prace wykonujemy zgodnie z przepisami BHP i PPOŻ. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rolety nadstawne, rolety zintegrowane z moskitierą w systemie TP1000, a ponadto rolety zewnętrzne montowane w każdej chwili na elewację to tylko niektóre rozwiązania, jakie oferuje firma Okno-Pl Jarosław Chrzanowski w Świebodzinie. Jeśli zależy Ci na mniejszych rachunkach za ogrzewanie zimą, ożywczym chłodzie latem, a nade wszystko bezpieczeństwie i komforcie, jeśli pragniesz wnieść do wnętrza nutę elegancji i jakości, zapraszamy do poznania całej naszej oferty, jaką prezentujemy na stronie!
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zakup pieca gazowego wiąże się ze sporymi kosztami, dlatego też w przypadku jego zepsucia istnieje inne rozwiązanie, jakim jest serwis pieców gazowych. Warto zwrócić się do profesjonalnego serwisu pieców gazowych, gdzie można liczyć na profesjonalną diagnostykę, a następnie szybką i dokładną naprawę pieca gazowego, dzięki czemu będzie można ponownie cieszyć się ciepłem w swoim domu. Warto skorzystać z takiego rozwiązania.
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prace przy użyciu sprzętu ciężkiego tj. wyburzenia, wykopy liniowe pod instalacje, wywóz i załadunek oferuje firma NIWEL-KOP w Brójcach. Wykrywamy i sprzedajemy wszelkiego rodzaju kruszywa budowlane. Oferujemy najwyższą jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny. Świadczymy też usługi w zakresie wynajmu sprzętu ciężkiego wraz z zawodowym operatorem. Zlecenia w zakresie robót ziemnych wykonujemy wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba: przy drogach, na placach budowy obiektów komercyjnych i prywatnych. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mercus Bis Sp. z o.o. w Krakowie funkcjonuje na rynku materiałów budowlanych, oferując sprzedaż i dostawy na place budów materiały ogólnego stosowania takie, jak cement, wapno, beton, stal zbrojeniowa. Mamy też materiały izolacji przeciwwilgociowej, materiały izolacji termicznej tj. styropian, wełna mineralna. Dostarczamy oprócz tego tynki wewnętrzne i elewacyjne znanych producentów oraz wyroby hutnicze ogólnego stosowania (pręty, blachy, rury, kształtowniki, profile). Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl