Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25087
415
4
66168

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Rośliny Zwierzęta

Kategorie

Akcesoria zoologiczne (27)

Hodowle kotów (24)

Hodowle psów (21)

Koty (37)

Kwiaty (25)

Psy (57)

Ptaki (3)

Ptaki (5)

Sklepy zoologiczne (37)

Weterynaria (22)


Wpisy
Sortowanie :
Agencja Pethomer zapewni najlepszą opiekę dla zwierząt. Wyprowadzanie psów, także w okresie kwarantanny, to pomoc ze strony Psijaciół. Jeżeli jesteś seniorem, lub nie możesz wyjść z psem na pacer, wolontariusze Psijaciele pomogą w opiece nad Twoim pupilem. Opieka dla zwierząt na terenie Gdańska, Trójmiasta, a nawet całego kraju, nigdy nie była łatwiejsza. Pet sitting to usługa w znalezieniu opiekuna, lub możliwość zostania nim. Ceniony hotel dla psów to miejsce, gdzie Twój pupil spędzi najlepszy czas podczas Twojego urlopu.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Centrum szkolenia psów Dog's Smile zostało stworzone w celu promowania sposobów skutecznej komunikacji z czworonogami, ułatwiających opiekunom ułożenie pupili i zbudowanie z nimi poprawnych relacji, opartych na obustronnym zrozumieniu oraz zaspokojeniu potrzeb.

W zakres naszej oferty wchodzą szkolenia w grupie - socjalizacja szczeniąt, szkolenia psów dorosłych oraz szkolenia indywidualne – z zakresu posłuszeństwa podstawowego, sesje terapeutyczne czy przygotowanie do wystaw.

Pomagamy także w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów behawioralnych, takich jak agresywne zachowanie, dewastowanie mieszkania czy lęk separacyjny.

Zajęcia w naszej Szkole odbywają się w wybrane dni robocze oraz weekendy. Do dyspozycji kursantów i ich pupili oddajemy duży, zabezpieczony ogrodzeniem teren oraz pawilon wyposażony w liczne akcesoria szkoleniowe.
Kategorie:

Data dodania: Nov 4, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Proponujemy swoim pacjentom mnóstwo usług z zasięgu weterynarii. Siedziba tej przychodni znajduje się we Wrocławiu. Przyjmujemy zwierzęta domowe a także gospodarskie. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, w jaki wyposażona jest nasza przychodnia, dajemy możliwość przeprowadzenia każdych możliwych badań. Oferujemy zabiegi profilaktyczne a także bardziej skomplikowane z zakresu chirurgii weterynaryjnej. Zajmujemy się również stomatologią oraz ginekologią zwierzęcą. Udzielamy porad dietetycznych. Nasi pacjenci obejmowani są fachową opieką lekarską i poddawani leczeniu bezstresowemu i bezbolesnemu. Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jul 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Przychodni Weterynaryjnej św. Franciszka każde zwierzę towarzyszące czy gospodarcze otrzyma należytą pomoc. Zajmiemy się kompleksowym leczeniem Twojego pupila, wykonamy obowiązkowe szczepienia oraz odrobaczanie, wystawimy paszport czy wszczepimy chip. Prowadzimy również całodobowe pogotowie dla zwierząt. Dysponujemy sprzętem pozwalającym na wykonywanie dokładnych badań profilaktycznych. Chętnie udzielimy kilku wskazówek, jak prawidłowo zadbać o zdrowie Twojego podopiecznego. Możesz również zostawić swojego czworonoga pod naszą opieką w prowadzonym przez nas hotelu. Po szczegóły dotyczące naszych usług weterynaryjnych zapraszamy na stronę www.
Kategorie:

Data dodania: Jul 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Kępnie w województwie wielkopolskim swoją siedzibę ma firma Iglaste.pl, która prowadzi stacjonarną jak i wysyłkową sprzedaż roślin. Z jej usług korzystają klienci z całego kraju, którzy cenią sobie najwyższą jakość roślin i obsługi. W jej asortymencie znajdą Państwo drzewa i krzewy liściaste oraz iglaste, byliny, trawy, pnącza, rośliny na żywopłoty lub choinki, szczepione, formowane jak i wiele innych. Firma oferuje też zakładanie nawadniania w ogrodach. Gwarantuje profesjonalizm, bogaty wybór produktów i atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji i dane kontaktowe.
Kategorie:

Data dodania: Apr 15, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ranczo Bujenka zajmuje się hodowlą Alpak. Alpaki są coraz częściej hodowlanymi zwierzętami w Europie ze względu na łatwość w wychowaniu. Hodowla alpak to doskonały sposób na biznes. Zwierzęta te są odporne na choroby, a opieka nad nimi nie należy do pracochłonnych. Ranczo oferuje sprzedaż alpak Suri i Huacaya. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów dla zwierząt domowych – psów i kotów. W asortymencie znajdują się wysokiej jakości skórzane obroże dla kotów i psów (kolorowe, z kokardą, napisem), a także solidnie wykonane szelki. Sklep dysponuje również różnorodnymi akcesoriami i elementami ozdobnymi do szelek i obroży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Oct 2, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Centrum Zdrowia i Urody Zwierząt zajmuje się rozległymi usługami weterynaryjnymi oraz pielęgnacją zwierząt domowych. Posiadamy gabinety w Pile oraz Jastrowiu. Oferujemy także całodobową pomoc w pilnych przypadkach w naszym pogotowiu weterynaryjnym. Gdy niemożliwy jest transport pacjenta do gabinetu, przeprowadzamy wizyty domowe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W ramach pielęgnacji psów oraz kotów proponujemy fachowe strzyżenie, kąpiel oraz obcinanie pazurów. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Sep 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sklep jeździecki Twój Koń oferuje szeroką gamę produktów związanych z pielęgnacją i żywieniem koni, prowadzeniem stajni i utrzymaniem padoku a także elementy ochronne oraz odzież dla jeźdźców i koni. Zachęcamy do zakupu obuwia, kasków, ochraniaczy, rękawiczek, bryczesów czy też strojów na zawody, artykułów pielęgnacyjnych dla koni, paszy, smakołyków, witamin jak również sprzętu stajennego i do utrzymania czystości. Proponujemy atrakcyjne ceny i korzystne promocje a także fachową i sympatyczną obsługę. Po więcej informacji na temat oferty zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Miłośników kotów rasy perskiej zapraszamy do Prudnika, gdzie mieści się licencjonowana hodowla zdrowych, zadbanych kociaków, które są częścią naszej rodziny. Dbamy o ich wygoda i dlatego chcielibyśmy, aby trafiły do odpowiednich właścicieli. Nasza hodowla należy do CC Amber - największej światowej organizacji Federation Internationale Feline (FPL) i spełnia wszelkie standardy etyczne oraz hodowlane. Nabywcy naszych kotów otrzymują niezbędne dokumenty oraz wskazówki dotyczące żywienia i pielęgnacji. Udzielamy także wsparcia w dalszym chowie, służymy fachowym doradztwem wszystkim, którzy jak my kochają te koty. Serdecznie zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl