Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25406
415
6
66278


 
Opis Relining, remont, wymiana pionów Warszawa i inne usługi obejmujące profesjonalne działania mające na celu naprawy rur, instalacji kanalizacyjnych znajdują się w ofercie firmy Szott Warszawa, woj. mazowieckie. W ofercie firmy Szott nie tylko skuteczna naprawa rur, renowacja rur kanalizacyjnych bez potrzeby ich odsłaniania i wymiany, ale także remont, wymiana pionów Warszawa. Jedna z tych usług opiera się ona na natryskowej naprawie kanalizacji przy pomocy rewolucyjnego materiału o nazwie ElastoFlake – czyli tak zwanej polimerowej masy plastycznej, która uszczelnia wszelkie pęknięcia rur i tworzy w ich wnętrzu elastyczną powłokę, która chroni przed nowymi uszkodzeniami. Zapraszamy do kontaktu - remont, wymiana pionów Warszawa!

 

Słowa kluczowe renowacja kanalizacji Warszawa   renowacja rur   pionów kanalizacyjnych Warszawa   pęknięta rura kanalizacyjna
Url http://szott.pl
Kategorie Budownictwo
Budownictwo > Remonty
Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Nov 24, 2022
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Każde rusztowania - dzierżawione oraz instalowane i skutecznie rozmontowywane za sprawą wielokrotnie wypróbowanego wrocławskiego przedsiębiorstwa EURO-RUSZTOWANIA - cechują się doskonałą gwarancją trwałości oraz odporności konstrukcji, zapewniającej bezpieczeństwo i komfort Użytkownikom. Pośród Klientów jednostki, umiejscowionych w różnorodnych częściach kraju, znajdują się zwłaszcza firmy z branży ogólnobudowlanej a i rozmaitego rodzaju rzemieślnicy i instalatorzy. Dogłębne informacje o specyfikacji oferowanych do wynajęcia rusztowań zawarte są na stronie internetowej EURO-RUSZTOWANIA.
Kategoria:

mDrewno.pl - Sklep Internetowy oferujący podłogi z naturalnego drewena. Parkiety Krajowe i Egzotyczne, deski podłogowe, bambusowe i deski tarasowe, mozaiki przemysłowe, schody, poręcze balustrady, . Zapraszamy do wspłółpracy architektów oraz firmy budowlane. PARKIETY Krajowe i Egzotyczne to EKSPOL bis - Kraków, ul. Kącik 8, /0...12/ 296 19 16. mDrewno.pl
Kategoria:

Prezentujemy Państwu stronę internetową firmy Ankor, która funkcjonuje w branży już od 1996 roku. Jesteśmy doświadczonym i fachowym zespołem, których przygotowuje nowoczesne oraz funkcjonalne instalacje na potrzeby budownictwa jednorodzinnego, obiektów przemysłowych, obiektów handlowo - usługowych lub budynków użyteczności publicznej. Przygotowujemy też instalacje w budynkach wielorodzinnych. Dobieramy najlepsze materiały i wykonujemy prace z materiałów dostarczonych nam przez klienta. Montujemy instalacje wodne, kanalizacyjne również instalacje centralnego ogrzewania. Realizujemy zlecenia, również na przyrządzenie instalacji gazowych, jak i montaż kotłowni na paliwa stałe oraz kotłów elektrycznych. Budujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. Ankor - zapewnia sprawdzone instalacje w terminowej realizacji. Szczegóły na witrynie internetowej.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi remontami w mieszkaniach, domach, budynkach, firmach itp. Działamy na terenie Warszawy. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie, które pomogło wypracować nam tak wysokie standardy pracy. Wykonujemy swoje usługi terminowo i fachowo. Wykonujemy także prace wykończeniowe na zewnątrz budynków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Kategoria:

Firma Sapo działa od 1989 roku i swoją siedzibę ma w miejscowości Dobra koło Turku. Specjalizujemy się w produkowaniu podłóg z drewna litego, schodów drewnianych, blatów, listew oraz innych. Nasze produkty z drewna są wysokiej jakości i z powodzeniem znajdują przeznaczenie w domach, mieszkaniach, a dodatkowo biurach. Na specjalne życzenie klientów proponujemy dodatkowo montaż naszych produktów, dając także gwarancję na wykonaną usługę. Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Zawsze pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i w konkurencyjnej cenie. Szczegółowe informacje, w tym cennik i oferta, są na stronie www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl