Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22641
415
7
65483

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Elektryczne, pomiary

Wpisy
Sortowanie :
Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług firmy Teldata, jakiej siedziba mieści się w Warszawie. Zajmujemy się montowaniem elementów instalacji elektrycznych, monitoringu domów i biur, a także tworzeniem central telefonicznych i sieci komputerowych. Posiadamy także odpowiednie pozwolenia do realizacji prac teletechnicznych na wysokości. Montujemy anteny oraz moduły radiowe na wieżach i dachach budynków z wykorzystaniem technik alpinistycznych, przeprowadzamy także konfigurację podzespołów oraz okablowania systemowego. Zachęcamy do skorzystania z propozycji, której szczegóły są dostępne na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 24, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kompleksowa, geodezyjna obsługa inwestycji, wykonywanie map cyfrowych i analogowych, pomiarów inwentaryzacyjnych budynków czy infrastruktury uzbrojenia technicznego terenu to zakres prac, jakie wykonuje firma Geopomiar S.C. Świadczymy także inwentaryzację powykonawczą, a zlecenia wykonujemy rzetelnie, szybko i terminowo. Nasze usługi doceniły największe przedsiębiorstwa w kraju, czego dowodem są liczne rekomendacje. Niespełna 30 lat w branży pozwala nam dzielić się wiedzą i świadczyć profesjonalne doradztwo w zakresie geodezji inżynieryjno-przemysłowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Masz problem związany z korzystaniem z energii elektrycznej? A może potrzebujesz dokumentacji projektowej sieci elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia? Jeśli jesteś z Wielkopolski, skontaktuj się z Pracownią projektową IT-Energy sp. z o.o. w Poznaniu. Od ponad 7 lat funkcjonujemy na rynku w obszarze elektroenergetyki, zajmując się m. in. projektowaniem sieci elektroenergetycznych i ich realizacją, całościowo obsługujemy cały proces przyłączenia do sieci elektroenergetycznej, świadczymy audyty efektywności energetycznej. Zapraszamy do współpracy - jesteśmy do dyspozycji.
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Termometry płynowe przemysłowe, termometry ciepłownictwa i klimatyzacji ( HVAC) oraz cyfrowe termometry elektroniczne firmy Sika znajdą Państwo w ofercie poznańskiej firmy Technicon Sp. z o.o., która od niespełna 30 lat zajmuje się dystrybucją renomowanych urządzeń pomiarowych. Oferujemy ponadto manometry, przetworniki, kalibratory czy systemy modułowe czujników. Nasza aparatura to przede wszystkim najwyższa światowa jakość, a oprócz firmy Sika, proponujemy także Fischer Mess-und Regeltechnik oraz Manometer Preiss Empeo-KBM. Zapraszamy do kontaktu. W przypadku pytań, świadczymy konsultacje i doradztwo.
Kategorie:

Data dodania: Jul 13, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Centrum Napraw Technicznych jako firma serwisowa potrafiąca realizować projekty łączące wiele branż takich jak automatyka, instalacje elektryczne, mechanika i chłodnictwo. Swoje doświadczenie budowaliśmy realizując liczne projekty w wielu branżach przemysłowych. Zajmujemy się usługami serwisu w szerokim zakresie. Realizujemy naprawy, diagnostykę, montaż nowych aplikacji w następujących branżach. Zajmujemy się diagnostyką i usuwaniem awarii instalacji klimatyzacyjnych, doborem oraz montażem jednostek klimatyzacji, wykonywaniem okresowych przeglądów instalacji klimatyzacji a także doradztwem technicznym
Kategorie:

Data dodania: Jun 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma E-SERWIS świadczy kompleksowe usługi elektryczne na terenie woj. warmińsko-mazurskiego, w tym w Olsztynie. Oferta obejmuje m.in. usługi takie jak:
- montaż klimatyzacji w obiektach, domach i mieszkaniach;
- montaż kamer przemysłowych i systemów alarmowych;
- inspekcje trudno dostępnych miejsc dronem;
- instalację oraz integrację elementów systemu domu inteligentnego.

Zapraszamy na stronę firmową celem zapoznania się z pełną ofertą i wybranymi realizacjami.
Kategorie:

Data dodania: May 6, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Gemat, oferująca przyrządy geodezyjne, jest oficjalnym dystrybutorem marek BMI, GeoMax, Nikon, South, geo-Fennel i Spectra Precision. Wysokiej jakości teodolity, drogomierze, urządzenia GPS i inne akcesoria zakupić można poprzez stronę internetową (dostawa kurierem) lub odebrać osobiście w siedzibie w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 109.

Można także wypożyczyć sprzęt, co jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebuję profesjonalnego sprzętu na jeden projekt.
Kategorie:

Data dodania: Nov 8, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma elektryczna Adrian Szopa oferuje szeroki zakres usług elektrycznych: instalacje, pomiary, montaż, SAP, CCTV w mieszkaniach i halach przemysłowych, montaż szaf i rozdzielni elektrycznych, serwis oraz awarie. Firma świadczy usługi na terenie Wrocławia i okolic. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę, to wejdź na stronę adrianszopa.pl. Nie zapomnij sprawdzić ostatnich realizacji oraz zapisz sobie nasz numer telefonu. Zapraszamy do odwiedzin i kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo TransSat zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań instalatorskich dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Specjalnością naszej firmy są inteligentne domy, w których instalujemy systemy alarmowe, wideodomofony oraz kamery telewizji przemysłowej. Oferowane usługi przez naszą firmę odznacza terminowość i niezwykła dbałość o detale realizacji zlecenia. Działamy na terenie Warszawy oraz w całym województwie mazowieckim. Pracujemy na podzespołach sprawdzonych producentów. Mamy długoletnie doświadczenie w branży. Jak potrzebujesz alarmu czy systemu kamer - napisz do nas.
Kategorie:

Data dodania: Nov 25, 2016 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W ofercie sklepu internetowego i-dom24.pl znajdą Państwo wszelkie materiały i urządzenia do systemów domofonowych i wideodomofonowych. Oferujemy urządzenia zarówno do małych instalacji w domkach jednorodzinnych, jak i do wielkich systemów w kondominiach. W ofercie sprawdzone produkty najlepszych dostawców krajowych i zagranicznych.
Sprzedajemy różnego rodzaju bramofony i unifony analogowe i cyfrowe oraz sprzęt pomocniczy kilku najlepszych producentów krajowych, w tym firm Urmet Miwi, ACO i Elfon. W przypadku wideodomofonów bazujemy w zasadzie na koreańskiej firmie Commax. Jest to ładny i niezawodny sprzęt spełniający najwyższe wymagania. Oferowane przez nas domofony i wideodomofony umożliwiają korzystanie z wielu dodatkowych funkcjonalności, w tym zamki szyfrowe, czytniki zbliżeniowe, możliwość sterowania oświetleniem czy automatyka bramową.
Ponadto w ofercie i-dom24.pl znajduje się szeroki wybór różnego rodzaju elektrozaczepów, rygli elektromagnetycznych i elektromagnesów do drzwi wraz z osprzętem. Tutaj również w ofercie mamy sprzęt najlepszych dostawców, w tym BIRA, JiS, MCM, Scot, Jantek.
W ofercie i-dom24.pl również inne systemy technicznej ochrony mienia, w tym alarmy przeciwwłamaniowe, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy oraz monitoring wizyjny. W naszej ofercie są również anteny DVB-T i TV-SAT, systemy konferencyjne, nagłośnienia PA, szafy 19-calowe oraz akumulatory bezobsługowe.
Dobrze zaopatrzony magazyn umożliwia szybką realizację zamówień.
Kategorie:

Data dodania: Aug 29, 2016 Wejść: 0 Ranking: 4.95 Głosów: 180

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl