Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19366
415
4
64468

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Elektryczne, pomiary

Wpisy
Sortowanie :
Przedsiębiorstwo TransSat zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań instalatorskich dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Specjalnością naszej firmy są inteligentne domy, w których instalujemy systemy alarmowe, wideodomofony oraz kamery telewizji przemysłowej. Oferowane usługi przez naszą firmę odznacza terminowość i niezwykła dbałość o detale realizacji zlecenia. Działamy na terenie Warszawy oraz w całym województwie mazowieckim. Pracujemy na podzespołach sprawdzonych producentów. Mamy długoletnie doświadczenie w branży. Jak potrzebujesz alarmu czy systemu kamer - napisz do nas.
Kategorie:

Data dodania: Nov 25, 2016 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W ofercie sklepu internetowego i-dom24.pl znajdą Państwo wszelkie materiały i urządzenia do systemów domofonowych i wideodomofonowych. Oferujemy urządzenia zarówno do małych instalacji w domkach jednorodzinnych, jak i do wielkich systemów w kondominiach. W ofercie sprawdzone produkty najlepszych dostawców krajowych i zagranicznych.
Sprzedajemy różnego rodzaju bramofony i unifony analogowe i cyfrowe oraz sprzęt pomocniczy kilku najlepszych producentów krajowych, w tym firm Urmet Miwi, ACO i Elfon. W przypadku wideodomofonów bazujemy w zasadzie na koreańskiej firmie Commax. Jest to ładny i niezawodny sprzęt spełniający najwyższe wymagania. Oferowane przez nas domofony i wideodomofony umożliwiają korzystanie z wielu dodatkowych funkcjonalności, w tym zamki szyfrowe, czytniki zbliżeniowe, możliwość sterowania oświetleniem czy automatyka bramową.
Ponadto w ofercie i-dom24.pl znajduje się szeroki wybór różnego rodzaju elektrozaczepów, rygli elektromagnetycznych i elektromagnesów do drzwi wraz z osprzętem. Tutaj również w ofercie mamy sprzęt najlepszych dostawców, w tym BIRA, JiS, MCM, Scot, Jantek.
W ofercie i-dom24.pl również inne systemy technicznej ochrony mienia, w tym alarmy przeciwwłamaniowe, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy oraz monitoring wizyjny. W naszej ofercie są również anteny DVB-T i TV-SAT, systemy konferencyjne, nagłośnienia PA, szafy 19-calowe oraz akumulatory bezobsługowe.
Dobrze zaopatrzony magazyn umożliwia szybką realizację zamówień.
Kategorie:

Data dodania: Aug 29, 2016 Wejść: 0 Ranking: 4.95 Głosów: 179

Komentarze Ranking

Schneider Electric od wielu lat pomaga swoim klientom efektywnie zarządzać energią i skomplikowanymi procesami operacyjnymi. Współpraca z klientami w ponad 100 krajach oraz wiele lat doświadczenia sprawiaką, że Schneider Electric jest obecnie licerem na rynku efektywnego zarządzania energią. Dzięki zintegrowanym rozwiązaniom proponwanym przezwww.schneider-electric.pl klienci nie tylko znacznie obnizają koszty związane ze zuzyciem energii lecz także w prosty sposób automatyzują procesy w firmie.
Kategorie:

Data dodania: Jun 23, 2016 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo EK INSTAL proponuje klientom szeroki zakres usług elektrycznych. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo zajmuje się budowaniem instalacji od podstaw a także modernizowaniem istniejących. Proponujemy również całodobowy serwis elektryczny, który świadczony jest na terenie stolicy oraz w odległości do 50 km od stolicy. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych fachowców, dzięki czemu możemy zapewnić doskonałą klasę proponowanych czynności. Trudnimy się także instalowaniem alarmów i sieci. Zapewniamy terminowe wykonanie każdej zleconej przez kontrahenta pracy.
Kategorie:

Data dodania: Feb 14, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferujemy w naszej firmie wysokiej jakości ogniwa słoneczne, które pochodzą od renomowanych producentów. Zapewniamy naszym klientom panele fotowoltaiczne, które pozwalają na stworzenie instalacji pozwalających na znaczne oszczędności w zakresie korzystania z energii elektrycznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej witrynie internetowej !
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

J&J Błasiak to nasza jednostka rodzinna z wieloletnią tradycją. Powstała w 1993 roku jednostka absorbuje się fabrykacją wysokiej próby termometrów do centralnego nagrzewania i zamiarów techniczno spożywczych. W sprzedaży firmy znajdują się także jedynie polskie towary związane z centralnym ogrzewaniem i skorzystaniem do zamysłów techniczno-spożywczych.Dzięki posiadaniu własnego taboru transportowego, firma jest gotowa zagwarantować optymalną obsługę dostaw do zainteresowanych klientów.W obfitej ofercie firmy konsumenci znajdą pomiędzy innymi: manometry, wakuometry, termomanometry. Dopełnieniem wyboru są towary do budowy i wyposażenia kotłów C.O, butli gazowych, jak również ogromna paleta kształtek i zaworów.
Kategorie:

Data dodania: Aug 12, 2015 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Specjalnością naszej firmy jest energia odnawialna. Wykonujemy między innymi montaż oraz prace serwisowe paneli fotowoltaicznych oraz elektrowni fotowoltaicznych, zapewniając naszym Klientom dostęp do nowoczesnych, ekologicznych technologii, które pozwalają w niedrogi i przyjazny dla natury sposób zasilić prądem nawet bardzo duże i wymagające sieci energetyczne. Chcąc zbudować farmę fotowoltaiczną, warto zwrócić się o pomoc właśnie do nas. Zapewnimy kompleksowe wsparcie od projektu i konsultacji, przez pomoc przy uzyskaniu dofinansowania na instalację, aż po wszelkie detale techniczne związane z montażem i więcej. Szczegóły oferty oraz namiary kontaktowe na naszych specjalistów są na naszej stronie www.
Kategorie:

Data dodania: Jun 7, 2015 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Firma Elmar proponuje państwu szeroki zakres usług związanych z przygotowaniem instalacji elektrycznych, ich kontrolą oraz tematami związanymi z elektrycznością. Doskonałe warunki współpracy, szybki termin realizacji powierzonych zadań oraz naturalnie konkurencyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Elmar i zatrudnienia najlepszych elektryków na rynku
Kategorie:

Data dodania: Dec 4, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Elfacko - usługi elektryczne. Firma oferuje instalacje elektryczne i ppoż, pomiary elektryczne, systemy alarmowe i alarmy domowe. Elektryk Gdańsk, Gdynia, Rumia, Wejherowo - kompleksowa modernizacja instalacji elektrycznych, montaż monitoringu, przyłącza ziemne. Zapraszamy - montaż monitoringu, domofonów, Konserwacja instalacji elektrycznych - trójmiasto.
Kategorie:

Data dodania: Dec 4, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mador to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, która zajmuje się realizowaniem szerokiego zakresu prac budowlanych. Nasi doświadczeni pracownicy szybko i skutecznie zrealizują murowanie ścian, malowanie pomieszczeń, układanie dachów oraz kostki brukowej. Specjalizujemy się w docieplaniu ścian i poddaszy przy użyciu nowoczesnych technologii i materiałów. Do każdego zlecenia przystępujemy indywidualnie i staramy się je zrealizować na najwyższym poziomie. Zapraszamy także do prowadzonej przez nas hurtowni, w jakiej są dostępne rozdzielnice elektryczne, wkładki bezpiecznikowe wielkiej mocy, wyłączniki oraz inne artykuły energetyczne. Dokładna propozycja na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl