Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22079
415
2
65183

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wpisy
Sortowanie :
Firma MJM USŁUGI Jacek Miązek z Wrocławia to oferta szybkiego zwalczania szkodników i insektów. Jeżeli w Waszym domu nagle pojawiły się gryzonie, do okien coraz częściej przylatują szerszenie lub osy, a ogródek niszczą krety, zapraszamy do skorzystania z oferty. Zajmujemy się też odkażaniem powietrza i powierzchni, dokonujemy deratyzacji i dezynsekcji. O czystość zadbamy zarówno w Waszym gospodarstwie domowym, jak i w biurze - jesteśmy zawodowymi pogromcami szkodników! Nasze doświadczenie oraz rozległa wiedza biologiczna to efekt 8 lat w branży oraz ciągłych szkoleń. Zachęcamy do skorzystania z oferty!
Kategorie:

Data dodania: Apr 23, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma wyspecjalizowana w usługach związanych z czyszczeniem, polerowaniem, konserwacją i naprawą posadzek asfaltowych. Jakość świadczonych usług gwarantuje wieloletnie doświadczenie oraz zatrudnianie wykwalifikowanych specjalistów. Oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych oraz osób indywidualnych. Usługi wykonywane są na terenie całej Polski.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Robaki nam nie straszne. Szukasz pomocy w pozbyciu się insektów lub szkodników? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy duże bezpieczeństwo oraz wysoką skuteczność naszych działań. Zapoznaj się z naszą ofertą. Stosujemy wyłączanie atestowane preparaty, a po zakończneiu prac wystawimy protokół sanitarny. Zadzwoń do nas po wycenę usługi. Zwalczamy szkodniki i pomagamy pozbyć się problemu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Odpady komunalne są to odpady powstałe w gospodarstwach domowych, a także odpady, które nie zawierają w sobie odpadów niebezpiecznych. Aby skutecznie pozbyć się odpadów komunalnych, warto skontaktować się z firmą Sanator, która oferuje nie tylko odbiór odpadów komunalnych, ale także wywóz gruzu, odpadów pobudowlanych, jednocześnie zapewniając kontenery na gruz.

Sanator działa w branży od wielu lat, zapewniając wysoką jakość świadczonych usług. W ofercie firmy znajduje się wywóz odpadów komunalnych, odpadów zielonych, pobudowlanych, odbiór i wywóz gabarytów, a także usługi koparko-ładowarką, czy usługi porządkowe.

Firma Sanator posiada profesjonalny sprzęt oraz pojazdy, którymi wykonuje swoje prace. Firma zaprasza do współpracy zarówno indywidualnych klientów, jak i spółdzielnie mieszkaniowe, czy firmy budowlane, które chcą sprawnie i szybko pozbyć się odpadów i gruzu lub potrzebują kontenerów.

Sanator zapewnia systematyczną zbiórkę gabarytów, o której można dowiedzieć się więcej poprzez harmonogram zawarty na stronie.

Zapraszamy klientów z Łodzi oraz z okolic do skorzystania z usług firmy Sanator.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferta Stacji Demontażu Pojazdów ze Szczecina obejmuje szereg usług. Zajmujemy się zarówno kasacją, jak i złomowaniem samochodów. Prowadzimy skup aut, do którego możecie się Państwo zgłosić w wielu przypadkach. Skupujemy m. in. samochody osobowe, busy, samochody ciężarowe, pojazdy rolnicze, pojazdy powypadkowe, kompletne i niekompletne. Zawsze wystawimy zaświadczenie o demontażu pojazdu w stacji świadczącej recykling. Równolegle zadbamy o takie kwestie, jak unieważnienia tablic, dowodu rejestracyjnego czy karty pojazdu. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Hemmerling z Bydgoszczy. Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym zakładem dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji i możemy pochwalić się dużym, ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Usługi świadczymy w mieszkaniach oraz domach prywatnych, hotelach, punktach gastronomicznych, budynkach służby zdrowia bądź użyteczności publicznej, zakładach produkcyjnych czy wielu innych miejscach. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne preparaty pochodzące od najlepszych producentów. Zapewniamy skuteczną i szybką pomoc oraz konkurencyjne ceny usług. Więcej na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma świadczy usługi z dezynfekcji i usuwania zapachów metodą ozonowania.
Likwidowane są wszystkie drobnoustroje: bakterie, wirusy, zarodniki grzybów, alergeny.
Ozon jest także bardzo skuteczny w usuwaniu uporczywych i niechcianych zapachów (zapach spalenizny po pożarach, zadymieniu, dymie papierosowym, stęchlizny, po zwierzętach, po zmarłym).
Powietrze po zabiegu staje się czyste, świeże i zdrowe.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

PROEKO RECYKLING Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się gospodarowaniem odpadami. Poza odpadami komunalnymi, będącymi następstwem codziennej działalności bytowej człowieka, specjalizuje się także w utylizacji: odpadów tworzyw sztucznych, poprodukcyjnych odpadów przemysłowych oraz odpadów opakowaniowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą przedsiębiorstwa i skorzystania z fachowych i terminowych usług.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prace porządkowe w biurach, salonach samochodowych, sklepach odzieżowych, siłowniach i wielu innych obiektach użyteczności publicznej oferuje firma BLEX Patryk Lipiński w Rumii. Realizujemy też jednorazowe zlecenia, takie jak sprzątanie poremontowe i sprzątanie pobudowlane. Obsługujemy także w zakresie porządku lokale po imprezach okolicznościowych. odpowiednie, specjalistyczne wyposażenie i zaplecze sanitarne. Przystosowujemy się do potrzeb i wymagań Klienta. Zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasz Ślusarz Łódź to awaryjne otwieranie samochodów jak i drzwi domowych, które następuje w szybki i profesjonalny sposób. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w zamkach najpopularniejszych samochodowych marek. Możemy otworzyć pojazdy kompaktowe, ze średniej klasy, jak i luksusowe pojazdy. To oczywiście nie wszystko, gdyż zapewniamy również inne usługi ślusarskie, jak i również niefunkcjonujące przez całą dobę pogotowie zamkowe.
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl