Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19619
415
1
64572

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wpisy
Sortowanie :
Od dłuższego czasu prowadzisz swoje biuro, ale nie znalazłeś jeszcze osoby, która by Ci je sprzątała? Szukasz fachowca z prawdziwego zdarzenia? A co powiesz na całą ekipę? Chętnie podejmiemy z Tobą współpracę, przedstawimy Ci korzystne warunki cenowe i podamy pełen zakres usług. Możemy zająć się myciem okien, polerowaniem podłóg i praniem dywanów oraz wykładzin. Jesteśmy fachowcami i z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do naszych obowiązków.
Kategorie:

Data dodania: Jul 20, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Zastanawiasz się nad tym, jak można w pełni efektywnie poradzić sobie z tematem deratyzacji? Koniecznie skorzystaj z usług nowoczesnych przedsiębiorstw, które obecnie funkcjonują w Polsce. Tylko dzięki nowoczesnym przedsiębiorstwom jesteś w stanie łatwo i konkretnie poradzić sobie z problemem szkodników. W Warszawie nasze przedsiębiorstwo może zaoferować ci naprawdę interesujące rozwiązania, które pomogą efektywnie i łatwo odnaleźć się w temacie deratyzacji. Skorzystanie z nowoczesnych środków na pewno okaże się dla ciebie najlepszym wyborem.
Kategorie:

Data dodania: Jun 6, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Najczęściej wynajmowana firmą sprzątającą jest firma Roguszewski, dla której sprzątanie w Warszawie jest codziennym wyzwaniem. Do swojej pracy firma używa zawsze, od lat, jedynie najlepszych dostępnych środków czyszczących oraz posługuje się najlepszym i nowoczesnym sprzętem dla uzyskania lepszego efektu końcowej. Wykwalifikowana kadra pracownicza dba o każdy, nawet najmniejszy detal. Najważniejsza dla firmy jest przede wszystkim uczciwość oraz konkurencyjne ceny, które są dla klientów najważniejszymi czynnikami, często determinującymi wybór.
Kategorie:

Data dodania: Apr 23, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Machniewski stawia na uczciwe i jasne warunki współpracy, jeśli w grę wchodzi sprzątanie biur w Warszawie. Jest to przedstawiciel najwyższej klasy firm sprzątających, oferujących pracę doskonale przeszkolonej i wykwalifikowanej kadry pracowniczej, zawsze surowo przestrzegającej zasad BHP, korzystającej z bogatego wachlarza doświadczeń swoich kolegów i koleżanek. Firma Machniewski to również zawsze atrakcyjne stawki nie tylko dla swoich stałych klientów, ale również dla nowych, którzy dopiero chcą zacząć owocną współpracę.
Kategorie:

Data dodania: Mar 31, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z przyjemnością prezentujemy Ci ofertę naszej firmy i chcemy, żebyś dołączył do grona naszych zadowolonych klientów. Jeżeli tylko szukasz specjalistów od dostarczania kontenerów na gruz kraków i jeśli dbasz o środowisko naturalne, to lepiej nie mogłeś trafić. Chętnie do Ciebie przyjedziemy zabierzemy odpady w bezpieczny sposób poddamy je utylizacji. Mamy doświadczenie i dysponujemy odpowiednim sprzętem.
Kategorie:

Data dodania: Mar 6, 2017 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma zajmuje się sprawami tokarskimi od wielu lat z doskonałą skutecznością, nie mamy sobie równych pod tym względem i z pewnością będziemy ci mogli pomóc w każdej tego typu sprawie. Nosimy nazwę zszr i naszym głównym celem jest obróbka skrawaniem. Pracownicy doskonale znają się na swojej pracy i z pewnością są w stanie ci pomóc. Nie czekaj ani chwili dłużej i zdecyduj się na nasze usługi.
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Nikstal - Marek Błaśkiewicz prowadzi działalność w zakresie obrotu złomem stalowym oraz metalami kolorowymi na terenie aglomeracji śląsko-zagłębiowskiej. Interesuje nas nawiązanie współpracy z innymi podmiotami posiadającymi złom powstający z produkcji czy rozbiórek budynków oraz obiektów przemysłowych. Również jesteśmy zainteresowani odbiorem złomu z innych skupów z możliwością podstawienia własnych kontenerów.
Kategorie:

Data dodania: Feb 17, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Aż żal bierze, gdy widzi się piękne, nowoczesne domy bardzo zabrudzone. Oczywiście zabrudzenia nie da się uniknąć, jest to naturalny efekt deszczów i śniegów. Każdy jednak może postarać się, aby jego teren zewnętrzny był wyjątkowy. Usługi w zakresie wycinki drzew i krzewów oraz innych czynności czyszczących, takich jak mycie kolektorów słonecznych oraz ogólne sprzątanie terenu zewnętrznego domu świadczone są przez profesjonalna firmę.
Kategorie:

Data dodania: Jan 23, 2017 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czyszczenie dywanów na pewno nie można uznać za łatwe zadanie, a wręcz przeciwnie. Wymaga ono bardzo dużej wiedzy, wymaga bardzo dużego doświadczenia, użycia odpowiednich metod oraz odpowiednich środków czyszczących, a więc tym samym nie należy tego zadania powierzać pierwszej lepszej firmie z brzegu, która kusi niskimi cenami. Jeśli pranie dywanów Łódź, to tylko z firmą Damart. Istnieje ona na rynku od roku 2014, aczkolwiek musimy w tym miejscu podkreślić, że za ten krótki czas zdołała zyskać miano lidera rynku usług sprzątających w mieście Łódź jak również w okolicy miasta. Stale rozszerzając ofertę, firma Damart poszerza swoje horyzonty, poszerza zakres świadczonych przez siebie usług i rośnie w siłę.
Kategorie:

Data dodania: Jan 14, 2017 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Detergens, którego siedziba znajduje się w Ząbkach, proponuje kontrahentom szeroki zakres czynności porządkowych. W przygotowanej przez nas propozycji klienci odnajdą takie czynności jak porządkowanie biur i hal, mycie okien a także dużo innych. Funkcjonujemy w branży stale od 1998 roku. Precyzyjnie podchodzimy do wszystkich powierzonych czynności, co sprawia, że możemy zagwarantować klientom świetną jakość proponowanych usług. Pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości sprzęcie oraz skutecznych środkach czyszczących. Orientacyjne ceny usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 6, 2016 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl