Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22331
415
5
65394

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wpisy
Sortowanie :
PPU Zieleń Sp. z o.o. w Gdańsku to zakład pogrzebowy, który działa całodobowo. Dzięki temu o dowolnej porze możesz zlecić odbiór zwłok, które przewożone są następnie do kostnicy posiadającej super, nowoczesną chłodnię, w której nad ciałem zmarłego prowadzona jest godna opieka. Następnie ciało przechodzi przez proces kremacji by zostało przygotowane do pochówku. Szczegóły oferty przedsiębiorstwa znaleźć możesz na jego stronie internetowej, gdzie znajdują się także informacje na temat tego jak przygotować pogrzeb.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli zależy Ci na odnowieniu Twoich skórzanych lub zamszowych butów, nie mogłeś wybrać lepiej. Wielki Shoe w Warszawie zajmie się renowacją uszkodzonego obuwia, całkowitą naprawą, dzięki przeprowadzaniu takich usług szewskich wobec skóry licowej jak woskowanie rantów podeszw, usunięcie starych past i wosków z porów skóry, dogłębne odżywienie skóry, olejowa impregnacja podeszwy, natomiast wobec skóry zamszowej/nubukowej także usuwanie zabrudzeń z tłuszczu. Dostarcz nam swoje buty lub wyślij je pocztą, my potwierdzimy ich odbiór, a nasi specjaliści zajmą się ich odpowiednią pielęgnacją. Zaufaj doświadczonym profesjonalistom! Wybierz odpowiedni zabieg dla Twoich butów, czy będzie to odświeżanie, renowacja, czy całkowity powrót do życia butów, wiedza i doświadczenie pozwolą nam przywrócić buty do życia. Odwiedź nas na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma MJM USŁUGI Jacek Miązek z Wrocławia to oferta szybkiego zwalczania szkodników i insektów. Jeżeli w Waszym domu nagle pojawiły się gryzonie, do okien coraz częściej przylatują szerszenie lub osy, a ogródek niszczą krety, zapraszamy do skorzystania z oferty. Zajmujemy się też odkażaniem powietrza i powierzchni, dokonujemy deratyzacji i dezynsekcji. O czystość zadbamy zarówno w Waszym gospodarstwie domowym, jak i w biurze - jesteśmy zawodowymi pogromcami szkodników! Nasze doświadczenie oraz rozległa wiedza biologiczna to efekt 8 lat w branży oraz ciągłych szkoleń. Zachęcamy do skorzystania z oferty!
Kategorie:

Data dodania: Apr 23, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma wyspecjalizowana w usługach związanych z czyszczeniem, polerowaniem, konserwacją i naprawą posadzek asfaltowych. Jakość świadczonych usług gwarantuje wieloletnie doświadczenie oraz zatrudnianie wykwalifikowanych specjalistów. Oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych oraz osób indywidualnych. Usługi wykonywane są na terenie całej Polski.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Robaki nam nie straszne. Szukasz pomocy w pozbyciu się insektów lub szkodników? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy duże bezpieczeństwo oraz wysoką skuteczność naszych działań. Zapoznaj się z naszą ofertą. Stosujemy wyłączanie atestowane preparaty, a po zakończneiu prac wystawimy protokół sanitarny. Zadzwoń do nas po wycenę usługi. Zwalczamy szkodniki i pomagamy pozbyć się problemu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Odpady komunalne są to odpady powstałe w gospodarstwach domowych, a także odpady, które nie zawierają w sobie odpadów niebezpiecznych. Aby skutecznie pozbyć się odpadów komunalnych, warto skontaktować się z firmą Sanator, która oferuje nie tylko odbiór odpadów komunalnych, ale także wywóz gruzu, odpadów pobudowlanych, jednocześnie zapewniając kontenery na gruz.

Sanator działa w branży od wielu lat, zapewniając wysoką jakość świadczonych usług. W ofercie firmy znajduje się wywóz odpadów komunalnych, odpadów zielonych, pobudowlanych, odbiór i wywóz gabarytów, a także usługi koparko-ładowarką, czy usługi porządkowe.

Firma Sanator posiada profesjonalny sprzęt oraz pojazdy, którymi wykonuje swoje prace. Firma zaprasza do współpracy zarówno indywidualnych klientów, jak i spółdzielnie mieszkaniowe, czy firmy budowlane, które chcą sprawnie i szybko pozbyć się odpadów i gruzu lub potrzebują kontenerów.

Sanator zapewnia systematyczną zbiórkę gabarytów, o której można dowiedzieć się więcej poprzez harmonogram zawarty na stronie.

Zapraszamy klientów z Łodzi oraz z okolic do skorzystania z usług firmy Sanator.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferta Stacji Demontażu Pojazdów ze Szczecina obejmuje szereg usług. Zajmujemy się zarówno kasacją, jak i złomowaniem samochodów. Prowadzimy skup aut, do którego możecie się Państwo zgłosić w wielu przypadkach. Skupujemy m. in. samochody osobowe, busy, samochody ciężarowe, pojazdy rolnicze, pojazdy powypadkowe, kompletne i niekompletne. Zawsze wystawimy zaświadczenie o demontażu pojazdu w stacji świadczącej recykling. Równolegle zadbamy o takie kwestie, jak unieważnienia tablic, dowodu rejestracyjnego czy karty pojazdu. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Hemmerling z Bydgoszczy. Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym zakładem dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji i możemy pochwalić się dużym, ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Usługi świadczymy w mieszkaniach oraz domach prywatnych, hotelach, punktach gastronomicznych, budynkach służby zdrowia bądź użyteczności publicznej, zakładach produkcyjnych czy wielu innych miejscach. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne preparaty pochodzące od najlepszych producentów. Zapewniamy skuteczną i szybką pomoc oraz konkurencyjne ceny usług. Więcej na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma świadczy usługi z dezynfekcji i usuwania zapachów metodą ozonowania.
Likwidowane są wszystkie drobnoustroje: bakterie, wirusy, zarodniki grzybów, alergeny.
Ozon jest także bardzo skuteczny w usuwaniu uporczywych i niechcianych zapachów (zapach spalenizny po pożarach, zadymieniu, dymie papierosowym, stęchlizny, po zwierzętach, po zmarłym).
Powietrze po zabiegu staje się czyste, świeże i zdrowe.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

PROEKO RECYKLING Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się gospodarowaniem odpadami. Poza odpadami komunalnymi, będącymi następstwem codziennej działalności bytowej człowieka, specjalizuje się także w utylizacji: odpadów tworzyw sztucznych, poprodukcyjnych odpadów przemysłowych oraz odpadów opakowaniowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą przedsiębiorstwa i skorzystania z fachowych i terminowych usług.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl