Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
7
65542

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wpisy
Sortowanie :
PPHU Aparex Sp.z o.o. w Katowicach specjalizuje się w sprzedaży i serwisie armatury zaporowej, a w szczególności zaworów bezpieczeństwa. Jako solidny partner dokładamy wszelkich starań, aby dostarczana armatura była najwyższej jakości i dysponowała odpowiednie atesty. Od 1991 r. budujemy zaufanie wśród klientów, gwarantując rzetelną i fachową realizację zamowień. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zaznajomienia się z ofertą. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Kategorie:

Data dodania: Nov 22, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Posiadająca swą siedzibę w Wodzisławie Śląskim firma Inmago zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się czyszczeniem oraz doczyszczaniem trudnych miejsc i nawierzchni jak np. elewacje, rynny, dachy czy też kostka brukowa. Realizujemy także usługę regularnego utrzymywania czystości w rozmaitych obiektach i posesji. Nasze usługi realizujemy na obszarze całego województwa śląskiego, jednak podejmujemy się również zleceń poza nim. zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie czy też mailowo. Szczegółowe informacje na temat firmy oraz jej propozycji znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapewnij jak najlepsze warunki pracy swoim pracownikom! Zadbaj o czystą kuchnię, toaletę i biura! Zajrzyj na Eco-Blysk.pl. Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą. W Twoim miejscu pracy wyczyścimy pomieszczenia biurowe, kuchnię, toalety i uporządkujemy teren zewnętrzny – parking, chodnik oraz zieleń. Twoja firma mieści się w Poznaniu lub okolicach? Po prostu zadzwoń po nas! To właśnie nasz teren! Skontaktuj się z nami! Tel. 667 857 731.
Kategorie:

Data dodania: Nov 4, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych zaprasza do korzystania ze swojej oferty. Świadczymy fachowe usługi pogrzebowe już od 1945 roku. Wiemy, jak ciężkie chwile przeżywają najbliżsi, dlatego służymy kompletnym wparciem i radą podczas szykowania ceremonii pogrzebowej. Zajmujemy się także przygotowaniem wszelkich formalności. Realizujemy pogrzeby trumnowe oraz urnowe na obszarze całej Warszawy w różnych obrządkach, w tym w obrządku świeckim. Osoby zainteresowane zdobyciem szczegółowych informacji dotyczących naszego zakładu pogrzebowego i propozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Oct 24, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czyszczenie powierzchni ścierniwem syntetycznym lub naturalnym w strumieniu sprężonego powietrza lub wody oferuje Grupa MDK w miejscowości Osiek. Dysponujemy urządzenia własnej produkcji do wszystkich procesów technologicznych. Oczyszczamy powierzchnie m. in. ze zużytych powłok czy zanieczyszczeń i w ten sposób tworzymy je do dalszych procesów, m. in. do malowania czy klejenia. Nasze usługi mają zastosowanie w wielu branżach, m. in. w przemysłowej, motoryzacyjnej, budowlanej czy w rolnictwie. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Oct 24, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Galar z Wrocławia. Od 2015 roku działamy w branży sprzątającej oferując kompleksowe usługi w mieszkaniach, domach oraz biurach. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników podejmujących się mycia okien, ścierania kurzy, czyszczenia bądź polerowania mebli, odkurzania dywanów i wykładzin, układania drobnych przedmiotów, ścielenia łózek a ponadto mycia toalet czy wyrzucania śmieci. Zapewniamy fachową współpracę, konkurencyjne ceny usług jak również sumienność i terminowość. Po więcej informacji serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Oct 2, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

AXONA Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawie to firma sprzątająca, która zajmuje się sprzątaniem powierzchni biurowych, osiedli mieszkaniowych, sprzątaniem powierzchni handlowych i magazynowych, a także profesjonalnym praniem wykładzin dywanowych. Oferujemy także szereg innych usług związanych ze sprzątaniem i utrzymaniem czystości, zależnie od potrzeb Klienta. Dysponujemy wyszkolony personel, a w swojej pracy używamy wyłącznie ekologicznych, biodegradowalnych środków z atestem Państwowego Zakładu Higieny. Posługujemy zarówno firmy i instytucje, jak i Klientów indywidualnych. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Sep 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma zajmuje się wywozem odpadów komunalnych, przemysłowych oraz niebezpiecznych. Grupa Tönsmeier specjalizuje się w utylizacji odpadów niebezpiecznych, takich jak: rozpuszczalniki i kwasy, które mogą być szkodliwe dla zdrowia i środowiska. Firma umożliwia wielokrotne zastosowanie tworzyw sztucznych oraz uzyskuje paliwo alternatywne w procesie odzysku odpadów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Sep 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

PPU Zieleń Sp. z o.o. w Gdańsku to zakład pogrzebowy, który działa całodobowo. Dzięki temu o dowolnej porze możesz zlecić odbiór zwłok, które przewożone są następnie do kostnicy posiadającej super, nowoczesną chłodnię, w której nad ciałem zmarłego prowadzona jest godna opieka. Następnie ciało przechodzi przez proces kremacji by zostało przygotowane do pochówku. Szczegóły oferty przedsiębiorstwa znaleźć możesz na jego stronie internetowej, gdzie znajdują się także informacje na temat tego jak przygotować pogrzeb.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli zależy Ci na odnowieniu Twoich skórzanych lub zamszowych butów, nie mogłeś wybrać lepiej. Wielki Shoe w Warszawie zajmie się renowacją uszkodzonego obuwia, całkowitą naprawą, dzięki przeprowadzaniu takich usług szewskich wobec skóry licowej jak woskowanie rantów podeszw, usunięcie starych past i wosków z porów skóry, dogłębne odżywienie skóry, olejowa impregnacja podeszwy, natomiast wobec skóry zamszowej/nubukowej także usuwanie zabrudzeń z tłuszczu. Dostarcz nam swoje buty lub wyślij je pocztą, my potwierdzimy ich odbiór, a nasi specjaliści zajmą się ich odpowiednią pielęgnacją. Zaufaj doświadczonym profesjonalistom! Wybierz odpowiedni zabieg dla Twoich butów, czy będzie to odświeżanie, renowacja, czy całkowity powrót do życia butów, wiedza i doświadczenie pozwolą nam przywrócić buty do życia. Odwiedź nas na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl