Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65029

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wpisy
Sortowanie :
Nasz Ślusarz Łódź to awaryjne otwieranie samochodów jak i drzwi domowych, które następuje w szybki i profesjonalny sposób. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w zamkach najpopularniejszych samochodowych marek. Możemy otworzyć pojazdy kompaktowe, ze średniej klasy, jak i luksusowe pojazdy. To oczywiście nie wszystko, gdyż zapewniamy również inne usługi ślusarskie, jak i również niefunkcjonujące przez całą dobę pogotowie zamkowe.
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Jako profesjonaliści z zakresu organizacji wyjazdów i imprez firmowych serdecznie zapraszamy do konkretnego podejścia do sprawy i zdecydowania się na naszą korzystną ofertę. Jesteśmy w stanie zorganizować wyjazd integracyjny do Zakopanego, który w pamięci wszystkich osób pozostanie na bardzo długi czas. Warto więc decydować się na takie podejście do sprawy, które będzie sprawdzało się w swojej roli świetnie i które będzie niesamowicie korzystne dla wszystkich osób.
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mycie parowe, jakie jest alternatywą tradycyjnego sprzątania to nowoczesna i ekologiczna metoda czyszczenia parą wodną, jaką w swojej ofercie posiada Spółdzielnia Socjalna Para i Piach w Bielsku-Białej. Jej stosowanie pozwala na pozbycie się drobnoustrojów i grzybów, i doskonale się nadaje do oczyszczania powierzchni m. in. w zakładach przemysłowych, w środkach komunikacji, w hotelach, służbie zdrowia oraz w gospodarstwach domowych. Stosujemy także bezpieczne dla środowiska, biodegradowalne, odnawialne i łatwo wodorozpuszczalne czyściwa, czyli tzw. piaskowanie. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Oct 25, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oczyszczalnie ścieków, systemy zagospodarowania wody deszczowej czy separatory i biopreparaty to niektóre propozycje firmy Bio-Tek Wojciech Woźniak w Trąbkach. W naszej ofercie znajduje się także wynajem minikoparki, usługi asenizacyjne oraz montaż szamb i serwis oczyszczalni. Zapewniamy profesjonalne porady prawne dot. oczyszczalni. Swoje usługi realizujemy w trosce o środowisko w oparciu o przepisy prawa budowlanego, stawiając na solidności i kompetencje. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Oct 23, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Specjalnością firmy jest pralnia dywanów Kielce, ponadto jest pranie tapicerki meblowej, pranie verticali, mycie kostki brukowej, mycie dachów i elewacji budynków. Firma ma ponad 9 letnie doświadczenie. Pracujemy na maszynach z najwyższej półki, chemia tylko i wyłącznie importowana przez firmę osobiście z USA. Pracujemy na terenie całego kraju jeśli chodzi o wieksze zlecenia.
Kategorie:

Data dodania: Oct 22, 2018 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 3

Komentarze Ranking

W przetwórstwie odpadów z tworzyw sztucznych specjalizuje się P.U.P.H Mag-Bar z Granowa. Jesteśmy firmą recyklingową, która działa głównie na terenie Poznania i Wielkopolski, ale też w kraju. Odbieramy z zakładów produkcyjnych i przetwarzamy tworzywa takie, jak polistyren (PS), polichloerk winylu (PVC, PWC), polietylen (PE), polipropylen (PP), polioksymetylen (POM), poliamid (PA) czy poliwęglan (PC). Posiadamy niezbędne dokumenty i pozwolenia na zbieranie, odzysk, transport oraz przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych. Działamy kompetentnie.
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mająca siedzibę w Szczecinie Grupa ROKA gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Świadczymy usługi sprzątające, pielęgnację terenów zielonych, ochronę i dozór, usługi parkingowe a także sprzedaż lub wynajem maszyn czyszczących, środków czystości i urządzeń do prac ręcznych. Pracujemy w obiektach użyteczności publicznej, handlowych, sportowych, zakładów przemysłowych i produkcji żywności jak i placówek służby zdrowia, hotelowych i oświatowych na terenie Polski północnej i zachodniej. Więcej informacji o ofercie znajduje się na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Jul 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferujemy profesjonalne pranie wykładzin, Posiadamy również profesjonalne środki, które usuwają wszelkiego rodzaju plamy, zabrudzenia czy gumy do żucia., uzywamy srodków biodegradowalnych. Oferujemy też ozonowaie, które jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów na dezynfekcję, potrafimy przywrócić blask posadzkom. Oferujemy szlifowanie reflektorów samochodowych i polerowanie powłoki lakierniczej. Wykonując polerowanie lamp korzystamy z nowoczesnych metod, narzędzi oraz preparatów, które dobierane są indywidualnie do konkretnego pojazdu.nasze usługi charakteryzują się skutecznością i długotrwałym efektem.
Kategorie:

Data dodania: Jun 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

irma Biuro Clean Oferuje sprzątanie biur, urzędów, banków , domów, mieszkań sprzątanie po pracach remontowych , po budowie, sprzątanie hal produkcyjnych , sprzątanie terenów zewnętrznych-zieleni, terenów wewnętrznych na osiedlach. Firma wykonuje także profesjonalne czyszczenie parą wszystkich powierzchni, które są do tego przystosowane, zarówno w biurze jak i w domu
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Alpin-Matic oferuje swoje usługi tam, gdzie trzeba wykonać pracę na wysokości. Przycięcie wysokich drzew, montaż masztów czy kominów, mycie okien - te i inne prace alpinistyczne Poznań ma zapewnione dzięki wykwalifikowanym, przeszkolonym pracownikom Alpin-Matic. Pracują oni na atestowanym sprzęcie, co zapewnia bezpieczeństwo.
Zapraszamy do kontaktu oraz do szczegółowych informacji, które sa na stronie www.alpinmatic.eu
Kategorie:

Data dodania: Dec 28, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl