Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23205
415
8
65606

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wpisy
Sortowanie :
Kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia i prania oferuje firma Aquarius. Jakub Franczuk z Piaseczna. Nasza oferta obejmuje czyszczenie dywanów, mycie okien i ozonowanie pomieszczeń. Zajmujemy się dodatkowo profesjonalnym ciśnieniowym czyszczeniem elewacji, usuwaniem graffiti, myciem kostki brukowej, dachów i parkingów. Na rynku funkcjonujemy od 7 lat, stopniowo rozwijając zakres usług wraz z poszerzaniem profesjonalnego zaplecza technicznego. Jesteśmy fachowcami i jesteśmy do Państwa dyspozycji. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Hard Chris umieszczona w Białymstoku zaprasza do korzystania ze swoich usług. Nasza firma zaistniała z myślą o ochronie środowiska. Przedmiotem naszych działań są powłoki ochronne. Oferujemy Państwu specjalistyczne elewacje budynków i mostów, powłoki do artykułów spożywczych lub też wykorzystywanych w auto detailingu. Nasze produkty pozwalają m.in. na ograniczanie zanieczyszczeń powietrza i wykorzystania różnorodnych środków chemicznych. Wykorzystujemy odkrywcze technologie oraz nowoczesne sprzęty oraz maszyny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się więcej informacji na nasz temat.
Kategorie:

Data dodania: Feb 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Granulaty, przemiały i inne tworzywa sztuczne znajdujące zastosowanie w przemyśle to produkty wtórne jakie uzyskuje z produkcji Zakład recyklingu tworzyw sztucznych - Wtórplast-Recykling. Dążymy do przeciwdziałania nadmiernej eksploatacji i degradacji środowiska. Utylizujemy i skupiamy się na odzysku odpadów z tworzyw sztucznych. Oferujemy doświadczenie, fachowy serwis i solidność. Dysponujemy wszystkie wymagane zezwolenia niezbędne do prowadzenia działalności. Zapraszmay do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Feb 17, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz zamówić usługi kominiarskie Gdynia, woj. pomorskie? Zakład kominiarski PAL-KOM z Trójmiasta zaprasza do kontaktu - oferuje czyszczenie komina, udrażnianie kominów oraz przeglądy kominowe dla klientów indywidualnych, dla klientów jakimi mogą być deweloperzy, a także dla wspólnot mieszkaniowych i instytucji użyteczności publicznej. Usługi kominiarskie Gdynia - zarezerwój termin w firmie PAL-KOM.
Kategorie:

Data dodania: Feb 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz profesjonalnego zakładu pogrzebowego, który działa w Białymstoku? Zależy Ci na fachowej obsłudze, doradztwie i szerokim zakresie świadczonych usług? Zapoznaj się koniecznie z Domem Pogrzebowym Gąsowski. Firma istnieje od wielu lat i proponuje kompleksową pomoc w organizacji i prowadzeniu ceremonii. Proponuje krajowy i międzynarodowy przewóz zmarłego, przygotowanie do pochówku w każdym obrządku religijnym, oprawę ceremonii, karawany, sprzedaż wieńców, odzieży żałobnej, krzyży lub trumien i urn, kremacje, ekshumacje, organizację styp, przewóz gości a także załatwianie formalności. Detale oferty na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Jan 31, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy RAB, której siedziba znajduje się w Warszawie. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem zamków jak również ich naprawą lub regulacją. Firmie można zlecić otwieranie mieszkań, samochodów, okien, naprawę zamków samochodowych i stacyjek, uruchamianie aut a także kodowanie immobilizerów i pilotów. Oferujemy całodobową pomoc bez uszkadzania zamków. Funkcjonujemy na terenie Warszawy i okolic. Gwarantujemy konkurencyjne ceny usług i pomoc doświadczonych fachowców. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie.
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

PPHU Aparex Sp.z o.o. w Katowicach specjalizuje się w sprzedaży i serwisie armatury zaporowej, a w szczególności zaworów bezpieczeństwa. Jako solidny partner dokładamy wszelkich starań, aby dostarczana armatura była najwyższej jakości i dysponowała odpowiednie atesty. Od 1991 r. budujemy zaufanie wśród klientów, gwarantując rzetelną i fachową realizację zamowień. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zaznajomienia się z ofertą. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Kategorie:

Data dodania: Nov 22, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Posiadająca swą siedzibę w Wodzisławie Śląskim firma Inmago zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się czyszczeniem oraz doczyszczaniem trudnych miejsc i nawierzchni jak np. elewacje, rynny, dachy czy też kostka brukowa. Realizujemy także usługę regularnego utrzymywania czystości w rozmaitych obiektach i posesji. Nasze usługi realizujemy na obszarze całego województwa śląskiego, jednak podejmujemy się również zleceń poza nim. zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie czy też mailowo. Szczegółowe informacje na temat firmy oraz jej propozycji znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapewnij jak najlepsze warunki pracy swoim pracownikom! Zadbaj o czystą kuchnię, toaletę i biura! Zajrzyj na Eco-Blysk.pl. Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą. W Twoim miejscu pracy wyczyścimy pomieszczenia biurowe, kuchnię, toalety i uporządkujemy teren zewnętrzny – parking, chodnik oraz zieleń. Twoja firma mieści się w Poznaniu lub okolicach? Po prostu zadzwoń po nas! To właśnie nasz teren! Skontaktuj się z nami! Tel. 667 857 731.
Kategorie:

Data dodania: Nov 4, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych zaprasza do korzystania ze swojej oferty. Świadczymy fachowe usługi pogrzebowe już od 1945 roku. Wiemy, jak ciężkie chwile przeżywają najbliżsi, dlatego służymy kompletnym wparciem i radą podczas szykowania ceremonii pogrzebowej. Zajmujemy się także przygotowaniem wszelkich formalności. Realizujemy pogrzeby trumnowe oraz urnowe na obszarze całej Warszawy w różnych obrządkach, w tym w obrządku świeckim. Osoby zainteresowane zdobyciem szczegółowych informacji dotyczących naszego zakładu pogrzebowego i propozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Oct 24, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl