Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25402
415
6
66234

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wpisy
Sortowanie :
Relining, remont, wymiana pionów Warszawa i inne usługi obejmujące profesjonalne działania mające na celu naprawy rur, instalacji kanalizacyjnych znajdują się w ofercie firmy Szott Warszawa, woj. mazowieckie. W ofercie firmy Szott nie tylko skuteczna naprawa rur, renowacja rur kanalizacyjnych bez potrzeby ich odsłaniania i wymiany, ale także remont, wymiana pionów Warszawa. Jedna z tych usług opiera się ona na natryskowej naprawie kanalizacji przy pomocy rewolucyjnego materiału o nazwie ElastoFlake – czyli tak zwanej polimerowej masy plastycznej, która uszczelnia wszelkie pęknięcia rur i tworzy w ich wnętrzu elastyczną powłokę, która chroni przed nowymi uszkodzeniami. Zapraszamy do kontaktu - remont, wymiana pionów Warszawa!
Kategorie:

Data dodania: Nov 24, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jakie usługi oferuje znany Ślusarz Warszawa? Zajrzyj na stronę internetową prowadzoną przez Firmę Locked Warszawa i zapoznaj się z ofertą na profesjonalne usługi ślusarskie, profesjonalne usługi typowe dla pogotowia zamkowego w Warszawie. Ślusarz Warszawa działa nie tylko na terenie stolicy ale także innych miast województwa mazowieckiego - z jego pomocy mogą także skorzystać mieszkańcy Wołomina, Piaseczna, Piastowa, Legionowa i innych okolicznych miast i wsi. Ślusarz Warszawa oferuje profesjonalne, szybkie i bezinwazyjne awaryjne otwieranie zamków, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie innych mechanizmów, w tym także sejfów. Zajrzyj na stronę www firmy Locked - zapoznaj się z ofertą jaką przygotował dla swoich klientów Ślusarz Warszawa!
Kategorie:

Data dodania: Sep 7, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz firmy sprzątającej z dobrymi opiniami? Zapoznaj się z ofertą firmy Clean Pro z miasta Warszawa - w ofercie tej firmy nie tylko profesjonalne, kompleksowe i szybkie sprzątanie mieszkań, domów, ale także przestrzeni biurowych! Więcej informacji odnośnie świadczonych usług znaleźć można na stronie internetowej firmy Clean Pro - sprzątanie mieszkań, mycie okien, mycie podłóg, pranie dywanów, pranie tapicerki, sprzątanie piekarnika, sprzątanie lodówki - wszystkie usługi zgodne z wymaganiami klientów!
Kategorie:

Data dodania: Mar 15, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma PU JESKE z Łodzi oferuje wszechstronne usługi w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty uprawniające nas do realizacji usług DDD.Ponadto świadczymy usługi w zakresie usuwania odchodów gołębich oraz zwalczania pluskiew. Zapewniamy 3 miesiące gwarancji na realizowane przez nas usługi. W razie powrotu problemu wykonujemy bezpłatnie ponowny zabieg bądź umożliwiamy zwrot poniesionych przez klienta kosztów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Więcej informacji na temat oferty znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 21, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pranie tapicerki w Warszawie wykonujemy, używając najlepszych na rynku, urządzeń i produktów. W dodatku mamy bardzo atrakcyjne ceny naszych usług. Umawiając się z nami na wykonanie czyszczenia – zawsze wcześniej znasz pełną cenę. U nas nigdy nie ma ukrytych kosztów. Jeśli posiadasz wykładziny, które są niestandardowej powierzchni, zadzwoń do nas. Przyjedziemy obejrzeć i podamy pełną cenę.
Kategorie:

Data dodania: Oct 4, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dom pogrzebowy Wrocławscy w Warszawie to kompleksowa organizacja i obsługa ceremonii pogrzebowych. Proponujemy załatwianie formalności pogrzebowych zgodnie z życzeniem rodziny oraz transport pogrzebowy i obsługę pogrzebów na terenie całego kraju. Zapewniamy przewóz do chłodni z mieszkań, domów opieki, hospicjów czy szpitali. Przyjmujemy też zlecenia murowania grobów. W ofercie mamy szeroki wybór trumien i urn. Zajmiemy się dodatkowo oprawą muzyczną ceremonii oraz dekoracja florystyczną. Więcej informacji nt. całej oferty przedstawiamy na stronie - zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Oct 20, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Obecnie czynnik środowiskowy nabiera coraz większego znaczenia, dlatego brak negatywnych konsekwencji stosowania ozonu do dezynfekcji powietrza i wody (w przeciwieństwie np. do chlorowania, które przyczynia się do pojawienia się toksyn i trucizn) jest absolutnym plusem na korzyść ozonowania. Drugim plusem wynikającym z konwersji resztkowego ozonu w tlen jest bezodpadowość jego wykorzystania. Kolejną zaletą stosowanej przez nas metody dezynfekcji jaką jest ozonowanie warszawa jest możliwość uzyskania ozonu bezpośrednio na obiekcie wymagającym dezynfekcji ze zwykłego powietrza atmosferycznego. Obecnie ozonowanie jest jedną z najbardziej obiecujących technologii tworzenia korzystnych warunków dla życia człowieka i mającą na celu ochronę środowiska. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Kategorie:

Data dodania: Oct 2, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Vaco przez 18 lat istnienia stworzyło własne procedury, które sprawiają, że nasza praca jest efektywna. Wprowadziliśmy na rynek linię produktów, doradzamy innym przedsiębiorstwom, szkolimy pracowników. Spełniamy także wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa. Podzieliliśmy nasz kraj na 4 regiony, aby ułatwić kontakt i usprawnić realizację usług. Naprawdę możesz nam zaufać! Zadzwoń!
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Fachowe-sprzątanie to świetna firma oferującą usługi sprzątania na obszarze Katowic czy też Śląska. Zapewniamy usługi zarówno dla osób prywatnych jak i małych i ogromnych firm. Gwarantujemy nie tylko usługi sprzątania na bardzo wysokim poziomie, ale także czyszczenie przy wykorzystaniu pary, mycie szyb i sporo innych usług. Zapewniamy, że w trakcie realizacji powierzonych nam zadań stosujemy sprawdzone środki chemiczne, które są w pełni bezpieczne dla powierzchni, które są czyszczone. Gwarantujemy, że wszystkie powierzone nam biura oraz mieszkania będą w doskonałej czystości.
Kategorie:

Data dodania: Jul 22, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Lecisz z Modlina? Zapraszamy na Parkingu Modlin P38. Posiadamy przeszło 200 utwardzonych miejsc postojowych do Państwa dyspozycji 24h przez cały rok. Plac parkingowy jest oświetlony, ubezpieczony i ogrodzony solidnym betonowym płotem, a ponadto w całości objęty jest monitoringiem. Naszym klientom gwarantujemy również bezpieczny i szybki transfer parking-lotnisko Modlin, lotnisko-parking Modlin. Zapraszamy do skorzystania z oferty!
Kategorie:

Data dodania: Jun 30, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl