Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25600
415
6
66325

Domy nad morzem, nieruchomości Rewal


 
Opis Wiosna to czas, w którym ludzie na nowo wracają do przedsięwziętych przez siebie pomysłów. Chcą wcielić swoje dawne plany w życie i interesują ich działki i domy nad morzem. Wielu z nich decyduje się więc na inwestycje. Dobrze jednak poradzić się w tejże kwestii profesjonalistów. Niemal non stop na pytania klientów czekają specjaliści z agencji nieruchomości Rewal. Są oni w stanie doradzić im w prawie każdej kwestii. Podobnie zresztą fachowcy z „nieruchomości Gryfice”. Można liczyć na ich pomoc i niezwykle profesjonalną poradę. Co więcej, czasami te porady są też bezpłatne. Warto korzystać z takich okazji, gdyż branża, jaką są nieruchomości nie jest łatwą.

 

Słowa kluczowe Domy nad morzem   nieruchomości Rewal   nieruchomości Gryfice  
Url http://otomorze.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
Internet > Aktualności
Data wpisu Jun 28, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 2.00 (max. 5)
Ilość ocen: 9

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Agencja inwestycyjna oferuje nowe mieszkania w budynkach wielorodzinnych na Osiedlu Świerkowym w Słubicach. Mieszkania położone są w budynkach trzypiętrowych, a na trzecim piętrze dodatkowo do mieszkania przynależny jest strych. Standardy energetyczne będą uprawniały nabywcę do skorzystania z dopłaty do kredytu. Lokale sprzedawane są w stanie deweloperskim z tradycyjnym ogrzewaniem. Budynki są w otoczeniu starodrzewu, co podnosi atrakcyjność lokalizacji.
Kategoria:

W Portalu Mdmpoznan.pl znajdziesz wiele praktycznych porad specjalistów do spraw ubezpieczeń, kredytów oraz nieruchomości. Limity dopłat, warunki programu, porównanie kosztów wynajmowanych mieszkań z kupowanymi na kredyt oraz wyjaśnienie czy i kiedy opłaca się walczyć o mieszkanie komunalne. Dowiesz się też jakie mieszkania, za ile i gdzie kupisz w Poznaniu oraz jak wziąć kredyt wraz z rodziną, co pozwoli ci na zaciągnięcie większej pożyczki oraz – przede wszystkim – jak dostać 20% dopłaty do zakupu mieszkania.
Kategoria:

Biuro Nieruchomości KejoS oferuje usługi pośrednictwa w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu, najmu nieruchomości. Naszym klientom oferujemy szeroką ofertę mieszkań, działek budowlanych, gruntów rolnych, domów, oraz nieruchomości komercyjnych. Biuro Nieruchomości KejoS to zespół młodych, dynamicznych osób stawiających na wiedzę i profesjonalizm. Każdy Klient naszej firmy obsługiwany jest w sposób indywidualny w zależności od jego potrzeb. Nadzór nad czynnościami pośrednictwa wykonuje właściciel firmy Krystyna Szymańska posiadająca licencję zawodową nr 6129 wydaną przez Ministra Budownictwa. Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw.
Kategoria:

Ta witryna jest własnością biura nieruchomości ? Villa Kołobrzeg. Przedstawia propozycje dotyczące wszelkiego rodzaju nieruchomości, jak domy, mieszkania czy działki, jakie zlokalizowane są w Kołobrzegu lub w okolicach. Bogaty wybór propozycji zapewnia nie tylko biuro Villa Kołobrzeg, ale również pozostałe biura, jakie należą do Kołobrzeskiej Sieci Nieruchomości. Portal zawiera też informacje o ciekawej ofercie kredytowej, która upraszcza kupno swojej nieruchomości, i konieczne artykuły na temat rynku nieruchomości, które tłumaczą wiele zagadnień kluczowych dla przyszłych nabywców. Strona ma również wyszukiwarkę nieruchomości, co pozwala na bezproblemowe odszukanie interesujących ofert, oraz powiadamiacz, który sprawi, że na adres mailowy będą przychodziły wiadomości o kolejnych ogłoszeniach.
Kategoria:

Kamienica Jagiellońska to wytworna kamienica umiejscowiona w centrum Nowego Sącza, tuż przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Mickiewicza. Nasz obiekt to idealne miejsce na siedzibę firmy. Niesamowity styl kreuje zestawienie doskonałej elewacji zewnętrznej oraz odnowionego wnętrza, które z pewnością spodoba się osobom lubiącym XIX-wieczny charakter. W kamienicy znajduje się kilkanaście lokali o zróżnicowanym metrażu, dzięki czemu dysponujemy pomieszczeniami na przeróżnego typu aktywności, np.: kancelarię prawniczą, kancelarię radcy prawnego, biuro rachunkowo-księgowe i wiele innych firm usługowych. Więcej na stronie WWW.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl