Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25279
415
8
66216

Domy nad morzem, nieruchomości Rewal


 
Opis Wiosna to czas, w którym ludzie na nowo wracają do przedsięwziętych przez siebie pomysłów. Chcą wcielić swoje dawne plany w życie i interesują ich działki i domy nad morzem. Wielu z nich decyduje się więc na inwestycje. Dobrze jednak poradzić się w tejże kwestii profesjonalistów. Niemal non stop na pytania klientów czekają specjaliści z agencji nieruchomości Rewal. Są oni w stanie doradzić im w prawie każdej kwestii. Podobnie zresztą fachowcy z „nieruchomości Gryfice”. Można liczyć na ich pomoc i niezwykle profesjonalną poradę. Co więcej, czasami te porady są też bezpłatne. Warto korzystać z takich okazji, gdyż branża, jaką są nieruchomości nie jest łatwą.

 

Słowa kluczowe Domy nad morzem   nieruchomości Rewal   nieruchomości Gryfice  
Url http://otomorze.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
Internet > Aktualności
Data wpisu Jun 28, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 2.00 (max. 5)
Ilość ocen: 9

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
W 1957 roku została założona Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa, jaka jest jedną z największych oraz najprężniej funkcjonujących instytucji tego typu w Polsce. Dziś w skład spółdzielni wchodzi 7 odrębnych osiedli, które posiadają własną administrację. Dzięki trosce zarządu o wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców, znajdą Państwo tu też lokale handlowo-usługowe, targowisko, garaże i boksy motocyklowe, apteki, urzędy pocztowe i inne budynki użyteczności publicznej. Zarządcy właściwie dbają o przyrodę i rozrywkę mieszkańców, działa tutaj Dom Kultury, a przy nim teatr i kino „Grażyna”, a także Dom Seniora. Mieszkańcy mogą brać także udział w organizowanych z różnicy okazji imprezach i konkursach. Oprócz tego są tutaj również liczne parki oraz nowoczesne place zabaw dla dzieci. Więcej szczegółowych informacji o działalności spółdzielni znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Szukasz powierzchni na biuro, magazyn lub działalność handlową w centrum Łodzi? Zależy Ci na odnalezieniu nieruchomości, jaka gwarantuje wysoki standard jak i prestiżowe sąsiedztwo. Nasza inwestycja będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza. Zaglądnij na jej internetową witrynę i zaznajom się z propozycją dostępnych powierzchni, jak również galerią fotografii prezentującą inwestycję, a przekonasz się o prawdziwości wszystkich tych słów. W serwisie znajdziesz także listę aktualnych najemców jak i szereg innych ważnych z Twego położenia materiałów. Jesteśmy pewni, że będzie to najatrakcyjniejsze miejsce dla Twojego biznesu w Łodzi. Przekonaj się o tym również Ty i zdecyduj się skontaktować z naszym biurem dla celów prezentacji oferty czy też sfinalizowania wynajmu.
Kategoria:

BazaBiur.pl to ogólnopolski portal z ofertą biur na wynajem. Specjalizujemy się w największych biurowcach, oferując naszym Klientom jedynie sprawdzone biura, o wysokim komforcie oraz prestiżowej lokalizacji. Posiadamy również szereg dodatkowych usług, wspierających przy wynajmie i urządzaniu biura. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi Konsultantami.
Kategoria:

Wynajem lokali biurowych to specjalność firmy CSG z Katowic. Dysponuje ona kompleksem biurowców przy ul. Ceglanej, w której swoją siedzibę mają polskie i zagraniczne firmy z różnych branż. Atutem oferty jest z pewnością bardzo dobra lokalizacja oraz wiele udogodnień na terenie obiektu, w tym basen, sauna i bar przekąskowy. Monitorowany teren kompleksu, szybkie łącze internetowe oraz dodatkowe zasilanie awaryjne gwarantują bezpieczeństwo i komfort.
Kategoria:

Serwis Nieruchomości.TerazInfo.pl stanowi część portalu informacyjnego TerazInfo.pl i pełni funkcję moderowanego zbioru ofert i stron internetowych z branży developerskiej, obrotu nieruchomościami, zawierający informacje dla poszukujących mieszkań, lokali, domów oraz gruntów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl