Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
33
65029

Korekcja nosa Warszawa


 
Opis Wszystkie Panie i Panów, którzy pragną poprawić nieco naturę w zakresie kształtu i wyglądu swojego nosa polecamy oddanie się w ręce jednego z najlepszych chirurgów plastycznych w
Warszawie - dr Lembasa. Jego wieloletnie doświadczenie poparte głęboką wiedzą merytoryczną są gwarantem udanego zabiegu, którym bez obaw będzie można się pochwalić się znajomym. Oprócz korekcji nosa dr Lembas poleca paniom również powiększanie piersi. Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

 

Słowa kluczowe korekcja nosa   powiększanie piersi   chirurgia plastyczna   Warszawa
Url http://www.lembas.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Jun 1, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
SPECJALISTYCZNY GABINET KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ I TRYCHOLOGII STOSOWANEJ w Skierniewicach to propozycje profesjonalnych zabiegów, dzięki którym możecie zredukować wiele problemów skórnych. W naszej ofercie znajdziecie laserowe usuwanie owłosienia, leczenie teleangiektazji, redukcję rumienia, przebarwień oraz blizn, a dodatkowo usuwanie tatuażu i nieudanych makijaży permanentnych. Proponujemy konsultacje z zakresu kosmetologii medycznej i trychologii, dzięki którym dowiecie się, czemu Wasze włosy wypadają i jak możecie temu zapobiec. Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

Medrem Poliklinika oferuje jakościowe oraz rzetelne usługi medyczne dla nabywców indywidualnych, dla mniejszych , a ponadto dla większych i mniejszych firm. Propozycja Medrem Polikliniki obejmuje między innymi profilaktykę, wysokiej klasy diagnostykę , a dodatkowo usługi z dziedziny medycyny pracy. Firma cieszy się dużą popularnością, posiada duże doświadczenie a również specjalistyczną kadrę pracowniczą.
Kategoria:

Poliklinika Specjalistyczna Villa Optica w Grodzisku Mazowieckim mieści się w nowoczesnym budynku przy ul. Nadarzyńskiej 45. Świadczy specjalistyczne porady lekarskie. Choroby oczu, ich diagnozowanie, leczenie i kwalifikowanie do operacji okulistycznych stanowi główny zakres działalności przychodni. Współpracujemy z wysokiej klasy okulistami. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem okulistycznym wykonując: komputerowe badania wad wzroku, badania bio-mikroskopowe przedniego i tylnego odcinka oka, komputerowe badanie pola widzenia, bezdotykowy pomiar ciśnienia śródgałkowego, badanie grubości rogówki, badania kierowców.Okulistyka nie jest jednak jedyną specjalnością reprezentowaną w Poliklinice.
Proponujemy konsultacje i leczenie w zakresie: chirurgii onkologicznej i estetycznej,ortopedii i gastroenterologii
Kategoria:

Znalezienie dobrego okulisty nie jest wcale takie łatwe, jednakże w Centrum Medycznym Kaszubska pracują tylko profesjonaliści. W rozległej ofercie klienci będą mogli zapisać się na leczenie takich przypadków, jak chociażby jaskra, będą mogli również skorzystać z oferty diagnostyki oczu i wybrania szkieł do okularów. Wszystkie badania przeprowadzane są w bezpieczny, dogodny dla pacjentów sposób. W podstronie Gabinet użytkownicy mogą zobaczyć zdjęcia z wnętrza ośrodka oraz zaznajomić się z informacjami na temat posiadanego sprzętu. Na oficjalnej witrynie Centrum Medycznego znajduje się też oferta medycyny estetycznej.
Kategoria:

Perfect Smile to profesjonalne Centrum Stomatologiczne w Gdańsku Suchaninie. Prowadzimy szeroki zakres usług stomatologicznych. Nasi lekarze stomatolodzy posiadają szereg certyfikatów, zarówno potwierdzających odbyte szkolenia i sympozja w Polsce, jak i za granicą z dziedziny ogólnie pojętej implantologii. Wiemy, że dobry implantolog powinien spełnić kilka warunków, aby w pełnym zakresie mógł zaopiekować się swoim pacjentem, a Pacjent będzie zadowolony z usług implantologicznych, jeśli lekarz implantolog do leczenia wykorzystuje najnowszą wiedzę naukową oraz używa najwyższej jakości materiałów. Nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne zapewniają najwyższy komfort i relaks podczas leczenia. Zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl