Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
1
65120

Korekcja nosa Warszawa


 
Opis Wszystkie Panie i Panów, którzy pragną poprawić nieco naturę w zakresie kształtu i wyglądu swojego nosa polecamy oddanie się w ręce jednego z najlepszych chirurgów plastycznych w
Warszawie - dr Lembasa. Jego wieloletnie doświadczenie poparte głęboką wiedzą merytoryczną są gwarantem udanego zabiegu, którym bez obaw będzie można się pochwalić się znajomym. Oprócz korekcji nosa dr Lembas poleca paniom również powiększanie piersi. Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

 

Słowa kluczowe korekcja nosa   powiększanie piersi   chirurgia plastyczna   Warszawa
Url http://www.lembas.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Jun 1, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Dermatologia estetyczna to zabiegi związane z urodą, realizowane przez lekarza, indywidualnie dla każdego pacjenta, po wnikliwej analizie i diagnozie skóry określającej jej problemy. Masaż podciśnieniowy i drenaż limfatyczny we wrocławskim gabinecie doskonale ujędrnia skórę, poprawia i przyspiesza jej metabolizm, redukuje obrzęki, zmarszczki, cellulit, blizny i rozstępy.
Kategoria:

Znalezienie dobrego okulisty nie jest wcale takie łatwe, jednakże w Centrum Medycznym Kaszubska pracują tylko profesjonaliści. W rozległej ofercie klienci będą mogli zapisać się na leczenie takich przypadków, jak chociażby jaskra, będą mogli również skorzystać z oferty diagnostyki oczu i wybrania szkieł do okularów. Wszystkie badania przeprowadzane są w bezpieczny, dogodny dla pacjentów sposób. W podstronie Gabinet użytkownicy mogą zobaczyć zdjęcia z wnętrza ośrodka oraz zaznajomić się z informacjami na temat posiadanego sprzętu. Na oficjalnej witrynie Centrum Medycznego znajduje się też oferta medycyny estetycznej.
Kategoria:

Pragnąłbyś skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie? Zapraszamy do naszej placówki medycznej. Oferujemy zestawienie wiedzy, doświadczenia i kwalifikacji naszych profesjonalistów z użyciem najnowocześniejszego sprzętu medycznego. Stawiamy na nowatorskie metody diagnozowania i leczenia schorzeń. Znamionuje nas duża skuteczność. Realizujemy rzetelne i skrupulatne badania EMG i USG w całkowitym zakresie. Oferujemy Ci wygodne okoliczności leczenia oraz stałą troskę i poradę specjalistów. Umów się na rozmowę z naszym fachowcem już dziś. Czekamy na kontakt z twojej strony.
Kategoria:

Specjalistyczny gabinet ortopedyczny w Poznaniu prowadzony przez dr. Krzysztofa Ruszkowskiego specjalizującego się w endoprotezach stawu kolanowego, endoprotezach kolana, artroskopii, wiskosuplementacji, uszkodzeń łąkotek,uszkodzeń więzadeł,uszkodzeń chrząstki stawowej,rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego,zmian zwyrodnieniowych. | Rejestracja wizyt i konsultacji: tel. 0618676636 lub 0 664 44 77 50 czynny w godzinach od 13 do 17
Kategoria:

Nowoczesny sprzęt, znakomite warunki lokalowe oraz zespół lekarzy okulistów, którzy wykorzystują w leczeniu najnowszą wiedzę medyczną oraz specjalistyczny sprzęt, to wizytówka Gabinetów Okulistycznych mieszczących się w Łasku i Zelowie. Świadczymy usługi, zarówno w zakresie diagnostyki, jak i leczenia wad wzroku i chorób oczu. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia w leczeniu jaskry, zeza i niedowidzenia. Wykonujemy również komputerowe badanie wad wzroku oraz komputerowe badanie pola widzenia. Naszymi pacjentami są zarówno dorośli jak i dzieci. Polecamy naszym pacjentom również skorzystanie z usług naszego Zakładu Optycznego, w jakim znajdą Państwo różnorodny wybór oprawek, szkieł i soczewek kontaktowych renomowanych firm. Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl