Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25023
415
3
66140

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Psychologia

Kategorie

Hellinger (2)

Psychoterapia (90)


Wpisy
Sortowanie :
Mimo trudności jakie niesie ze sobą kryzys, jest on często szansą dla rozwoju. Po wyjściu z sytuacji kryzysowej można zauważyć pozytywne skutki takie jak umocnienie własnych wartości. Nie należy jednak lekceważyć sytuacji kryzysowej, ponieważ często to profesjonalna pomoc psychologiczna jest niezbędna, aby pokonać kryzys. Właściwie to nie terapeuta rozwiązuje problemy, on jedynie towarzyszy w tym procesie i odpowiednio kieruje pacjenta, aby na nowo zrozumiał swoje potrzeby.
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ośrodek ARKA oferuje kompleksową terapię uzależnień od: alkoholu, narkotyków, leków psychotropowych, nasennych i przeciwbólowych, ale również hazardu. Oferta terapeutyczna zawiera: farmakoterapię, indywidualny plan terapii optymalny do problemu i sytuacji pacjenta, terapię rodzin lub związków, psychoterapię grupową, psychoedukację, intensywną psychoterapię indywidualną, leczenie dietą stosowną do choroby. Ponadto proponujemy wsparcie po zakończeniu terapii podstawowej oraz inne formy pomocy przy pokonywaniu uzależnień. Jedynym warunkiem znalezienia się u nas jest chęć uwolnienia się destrukcyjnych nawyków, naprawa błędów i zmiana dotychczasowego trybu życia. Ośrodek Arka położony jest w Wiśle, w miejscu niezwykle atrakcyjnym, ale i zarazem dyskretnym. Staramy się zapewnić komfortowe warunki pobytu pacjentom oraz przyjazną, wręcz rodzinną atmosferę. Nasz zespół stanowią wykwalifikowani terapeuci: psychologowie, specjaliści terapii uzależnień i pedagodzy, a także opiekunowie medyczni, którzy dzięki przygotowaniu zawodowemu zapewniają pełen profesjonalizm w swojej dziedzinie. W naszym Ośrodku obowiązuje 100% anonimowość i dyskrecja. Zawalcz o lepsze jutro!
Kategorie:

Data dodania: Jan 5, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Diagnostykę psychologiczną, psychologię transportu i medycyny pracy, "psychotesty" to zaledwie niektóre usługi, jakie w ramach wszechstronnej oferty świadczy Specjalistyczno-diagnostyczna praktyka psychologiczna Tomasz Piega w Częstochowie. Zapraszamy kierowców, instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy czy kierowców taxi. Świadczymy dodatkowo terapię psychologiczną dzieci i młodzieży, terapię osób dorosłych oraz realizujemy badania psychotechniczne. Zapewniamy miłą atmosferę i elastyczne godziny.
Kategorie:

Data dodania: Nov 9, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Badania psychologiczne wielu grup zawodowych realizuje Pracownia psychologiczna Psychotest w miejscowości Herby. Obsługujemy kierowców wszystkich kategorii oraz zawodowych i operatorów, osoby związane z materiałami wybuchowymi i amunicją, osoby ubiegające się o broń, czy świadczące usługi detektywistyczne. Oferta badań obejmuje również policjantów, strażaków i strażnikow miejskich. Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby indywidualne jak i firmy.
Kategorie:

Data dodania: Nov 9, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Studio Badań Psychologicznych i Psychoterapii zachęca Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, a do współpracy zapraszamy zarówno osoby indywidualne jak również firmy. Oferujemy przeprowadzanie badań sprawności psychomotorycznej kierowców zawodowych, operatorów specjalistycznych maszyn budowlanych, monterów, maszynistów oraz osób pracujących na wysokości większej niż 3,5m.Zapewniamy bezstresową atmosferę podczas badania oraz atrakcyjne zniżki. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pomoc dla dzieci w leczeniu wad wymowy, rozwiązywania problemów logopedycznych oraz wsparcie dla osób dorosłych oferuje Centrum Rozwoju Diagnozy i Terapii Meritum w Sosnowcu. Nasza placówka zajmuje się diagnozą i pomocą psychologiczną dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy nowatorskie metody terapeutyczne oraz wszechstronne wsparcie fizjoterapeutów, logopedów i neurologopedów. Organizujemy poza tym szkolenia dla nauczycieli. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Jun 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Badania kierowców, badania operatorów wózków widłowych oraz innych maszyn i urządzeń, psychotesty dla sędziów, kuratorów czy pracowników banków to oferta Legnickiego Centrum Psychologicznego. W ramach Pracowni Psychologicznej wykonywane są psychologiczne badania kierowców oraz badania psychotechniczne dla osób innych zawodów. W ofercie znajdują się również badania na dysponowanie broni. W naszym gabinecie terminy i godziny usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. W celu umówienie wizyty prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny - zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: May 6, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czy warto zapisać się na neurehabilitację? Zamierzasz umówić się na wizytę u neuropsychologa? Nie czekaj, bo warto skorzystać z fachowej pomocy, by zdiagnozować obecną sytuację a także opracować plan dalszej terapii. Nasi pracownicy są otwarci na potrzeby każdego pacjenta. Pracujemy z zaangażowaniem, stosując nowoczesne metody.Dlatego warto skorzystać z naszego wykształcenia i doświadczenia i skontaktować się z nami.
Kategorie:

Data dodania: Mar 23, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Psycholog Anna Słaboń oferuje specjalistyczną pomoc osobom zagubionym, w szczególności rodzicom, którzy potrzebują wsparcia i pomocy w wychowywaniu dzieci. Psycholog dziecięcy uczy, jak rozmawiać ze swoimi pociechami, a przede wszystkim skupia się na tym, jak budować szczęśliwą relację z dzieckiem. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Jan 31, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Terapia lęku, psychoterapia grupowa, terapia depresji czy terapia poznawczo-behawioralna to zadania dla terapeutów i psychoterapeutów z CePoBE z Zielonej Góry, woj. lubuskie. Terapia lęku, depresji czy psychoterapia grupowa w CePoBe polega na stosowaniu przez psychoterapeutę czy terapeutę sprawdzonych technik terapeutycznych, których wpływ potwierdzony został we wcześniejszych badaniach. Jesteś psychologiem? Udaj się na szkolenia z terapii lęku do Centrum Poznawczo-Behawioralnego!
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl