Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25665
415
9
66354

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Psychologia

Kategorie

Hellinger (2)

Psychoterapia (90)


Wpisy
Sortowanie :
Życie może być trudne i czasami potrzebujemy kogoś, z kim możemy porozmawiać i kto pomoże nam przejść przez ciężkie chwile. Dlatego WeTalk oferuje możliwość połączenia się z doświadczonymi psychologami, którzy są oddani pomaganiu w osiągnięciu lepszego samopoczucia psychicznego. Usługi dostępne w WeTalk zapewniają bezpieczną platformę do zbadania problemów i pracy nad rozwiązaniami w przyjaznym otoczeniu. Dzięki dogłębnemu podejściu, specjaliści z WeTalk opracują praktyczne strategie dostosowane do Twojej indywidualnej sytuacji, umożliwiając Ci pójście naprzód w Twoim życiu z większym spokojem i szczęściem.
Kategorie:

Data dodania: Feb 27, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gabinet psychologiczny Patryka Roczona znajduje się na warszawskim Mokotowie przy al. Niepodległości 159/7. To zaledwie 400 m od stacji metra Pole Mokotowskie. W pobliżu są także przystanki tramwajowe i autobusowe. Sesje umawiane są w dni robocze w godz. 10.00-20.00. Każde spotkanie trwa 50 min. Może odbywać się w gabinecie lub w wersji online, jeśli w domu czujesz się bardziej komfortowo.
Kategorie:

Data dodania: Jul 4, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z działalnością Gabinetu Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Lublinie – dr Helena Kistelska-Sikora. Moją pomoc adresuję do pacjentów indywidualnych, par i małżeństw.
Istotne jest zrozumienie przeszłych wydarzeń, przepracowanie ważnych relacji życiowych, by móc ruszyć dalej. Wyciągnięcie wniosków i uzyskanie szerszej perspektywy, zmiana myślenia i odzyskanie panowania nad emocjami po to, by życie w końcu stało się lepsze.
Każdy moment jest dobry, żeby podjąć się pracy nad sobą i zmienić swoje życie.
Zachęcam wszystkich chcących skorzystać z pomocy, takich jak osoby indywidualne, rodziny i małżeństwa, do zapoznania się z dostępnymi formami pomocy, których pełną ofertę znajdą Państwo na mojej witrynie internetowej : https://www.psycholog-lubelski.pl/formy-pomocy-psychologicznej/
Kategorie:

Data dodania: Jun 6, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jedną z głównych zalet korzystania z usług jakie oferuje doradca zawodowy czy psychoterapeuta online jest zwiększona prywatność, jaką można zapewnić klientom. Ludzie na całym świecie mogą być bardziej skłonni do uczęszczania na terapię, kiedy można to zrobić w zaciszu własnego domu i zawsze jest rzeczą niezwykłą, gdy więcej osób chce skorzystać z terapii i czuje się podczas niej bardziej komfortowo.
Kategorie:

Data dodania: Feb 7, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mimo trudności jakie niesie ze sobą kryzys, jest on często szansą dla rozwoju. Po wyjściu z sytuacji kryzysowej można zauważyć pozytywne skutki takie jak umocnienie własnych wartości. Nie należy jednak lekceważyć sytuacji kryzysowej, ponieważ często to profesjonalna pomoc psychologiczna jest niezbędna, aby pokonać kryzys. Właściwie to nie terapeuta rozwiązuje problemy, on jedynie towarzyszy w tym procesie i odpowiednio kieruje pacjenta, aby na nowo zrozumiał swoje potrzeby.
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ośrodek ARKA oferuje kompleksową terapię uzależnień od: alkoholu, narkotyków, leków psychotropowych, nasennych i przeciwbólowych, ale również hazardu. Oferta terapeutyczna zawiera: farmakoterapię, indywidualny plan terapii optymalny do problemu i sytuacji pacjenta, terapię rodzin lub związków, psychoterapię grupową, psychoedukację, intensywną psychoterapię indywidualną, leczenie dietą stosowną do choroby. Ponadto proponujemy wsparcie po zakończeniu terapii podstawowej oraz inne formy pomocy przy pokonywaniu uzależnień. Jedynym warunkiem znalezienia się u nas jest chęć uwolnienia się destrukcyjnych nawyków, naprawa błędów i zmiana dotychczasowego trybu życia. Ośrodek Arka położony jest w Wiśle, w miejscu niezwykle atrakcyjnym, ale i zarazem dyskretnym. Staramy się zapewnić komfortowe warunki pobytu pacjentom oraz przyjazną, wręcz rodzinną atmosferę. Nasz zespół stanowią wykwalifikowani terapeuci: psychologowie, specjaliści terapii uzależnień i pedagodzy, a także opiekunowie medyczni, którzy dzięki przygotowaniu zawodowemu zapewniają pełen profesjonalizm w swojej dziedzinie. W naszym Ośrodku obowiązuje 100% anonimowość i dyskrecja. Zawalcz o lepsze jutro!
Kategorie:

Data dodania: Jan 5, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Diagnostykę psychologiczną, psychologię transportu i medycyny pracy, "psychotesty" to zaledwie niektóre usługi, jakie w ramach wszechstronnej oferty świadczy Specjalistyczno-diagnostyczna praktyka psychologiczna Tomasz Piega w Częstochowie. Zapraszamy kierowców, instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy czy kierowców taxi. Świadczymy dodatkowo terapię psychologiczną dzieci i młodzieży, terapię osób dorosłych oraz realizujemy badania psychotechniczne. Zapewniamy miłą atmosferę i elastyczne godziny.
Kategorie:

Data dodania: Nov 9, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Badania psychologiczne wielu grup zawodowych realizuje Pracownia psychologiczna Psychotest w miejscowości Herby. Obsługujemy kierowców wszystkich kategorii oraz zawodowych i operatorów, osoby związane z materiałami wybuchowymi i amunicją, osoby ubiegające się o broń, czy świadczące usługi detektywistyczne. Oferta badań obejmuje również policjantów, strażaków i strażnikow miejskich. Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby indywidualne jak i firmy.
Kategorie:

Data dodania: Nov 9, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Studio Badań Psychologicznych i Psychoterapii zachęca Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, a do współpracy zapraszamy zarówno osoby indywidualne jak również firmy. Oferujemy przeprowadzanie badań sprawności psychomotorycznej kierowców zawodowych, operatorów specjalistycznych maszyn budowlanych, monterów, maszynistów oraz osób pracujących na wysokości większej niż 3,5m.Zapewniamy bezstresową atmosferę podczas badania oraz atrakcyjne zniżki. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pomoc dla dzieci w leczeniu wad wymowy, rozwiązywania problemów logopedycznych oraz wsparcie dla osób dorosłych oferuje Centrum Rozwoju Diagnozy i Terapii Meritum w Sosnowcu. Nasza placówka zajmuje się diagnozą i pomocą psychologiczną dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy nowatorskie metody terapeutyczne oraz wszechstronne wsparcie fizjoterapeutów, logopedów i neurologopedów. Organizujemy poza tym szkolenia dla nauczycieli. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Jun 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl