Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21414
415
6
65030

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne

Wpisy
Sortowanie :
Szukasz polisy ubezpieczeniowej, która zapewni Ci niezawodną ochronę w zakresie dopasowanym do Twoich realnych potrzeb i w dobrej cenie? Poznaj ubezpieczenia wzajemne. Choć to produkt znany na rynku ubezpieczeń od setek lat, do Polski powraca po długiej nieobecności, m.in. za sprawą TUW -Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych działającego w ramach Grupy PZU SA. Oferujemy pełną gamę ubezpieczeń z II działu – w tym ubezpieczenia komunikacyjne, szeroki wybór polis OC, ubezpieczenia podróżnicze, od kradzieży i więcej. Zapoznaj się z informacjami na www.
Kategorie:

Data dodania: Mar 11, 2018 Wejść: 4 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Na stronie internetowej nrnf.pl klienci odnajdą możliwość zawarcia ubezpieczeń sportowych i turystycznych. Każde świadczenia są realizowane za pośrednictwem internetu, co jest bardzo wygodne dla użytkowników. Udostępniamy sposobność dokładnego dostosowania ubezpieczenia do wskazanych przez każdego kontrahenta potrzeb. Oferujemy ubezpieczenia firmy AXA. Zapewniamy doskonałą jakość proponowanych czynności. Mamy duże doświadczenie w sektorze. Szczegóły propozycji zostały umieszczone na naszej witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wakacje bez zmartwień? Chcesz zatroszczyć się o zdrowie swoich bliskich i nie martwić się konsekwencjami nieudanego wyjazdu? U nas znajdziesz praktyczne informacje, przedstawione w jasny i przejrzysty sposób. Oferty ubezpieczycieli, porady na co zwrócić uwagę a to wszystko w jednym miejscu. Ubezpieczenie turystyczne, a może narciarskie? Wybór jest duży. My doradzimy jak dokonać, tego najlepszego!
Kategorie:

Data dodania: Dec 21, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wypadki samochodowe, komunikacyjne czy te, do których dochodzi w pracy, zdarzają się nam lub naszym znajomym coraz częściej. Ma na to z pewnością wpływ ogromny pęd życia i wynikająca z niego nieostrożność. Mamy jednak świetną wiadomość dla osób, które chcą uzyskać odszkodowanie z tytułu różnych zdarzeń losowych. W firmie Kompensja zdajemy sobie sprawę, że są to trudne i nierzadko sporne sytuacje, dlatego też gwarantujemy przeprowadzenie naszych klientów przez wszystkie formalności i procedury w jak najbardziej korzystny i najmniej absorbujący sposób. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy oraz do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Apr 26, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Euroagent posiada w swojej spisie usług rozległą gamę ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych przeznaczonych dla nabywców indywidualnych. Sposobność przeprowadzenia symulacji ofert, wykwalifikowana kadra pracowników którzy służą doradztwem i pomocą w wyborze właściwego wariantu dla nabywcy, dzięki czemu zadowolenie z wybranego pakietu jest czymś oczywistym. Wysoki standard proponowanych usług, współpraca z wiodącymi Towarzystwami ubezpieczeniowymi, radę w razie szkody stanowi zakres funkcjonowania doradców.
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą przygotowaną przez profesjonalną agencję ubezpieczeniową HRJ Faktor. Nasza główna siedziba znajduje się w Łańcucie. Świadczymy usługi od 2001 r. Proponujemy Państwu sowity wachlarz produktów i korzystne warunki polis. Dajemy do dyspozycji klientów wykwalifikowaną kadrę, której zadaniem jest pomoc w wyborze odpowiedniego typu ubezpieczenia. Z ogromną przyjemnością podejmiemy kooperację z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. W celu uzyskania większej ilości informacji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie zamieszczona jest kompletna oferta firmy.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiciel firmy Aviva. Doradztwo z zakresu ubezpieczeń i inwestycji:
Ubezpieczenia na życie i zdrowotne
Ubezpieczenia domów i mieszkań
Inwestycje i emerytury
Ubezpieczenia grupowe i pracownicze
Ubezpieczenia kredytów
Najważniejsze jest żeby dopasowć odpowiednie rozwiązanie spełniające oczekiwania klienta.
Zapraszam do kontaktu. Obsługuję Mrągowo, Kętrzyn, Biskupiec, Giżycko, Pisz i okolice.
Kategorie:

Data dodania: Apr 17, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zmiany w DNA zarówno te, które pojawiają się podczas życia jak również te dziedziczone po przodkach odgrywają olbrzymią rolę w powstawaniu, oraz rozwoju chorób takich jak nowotwory, cukrzyca, choroby serca, choroba Alzheimera i wiele innych. Szansą na ich wyleczenie jest zidentyfikowanie genów będących ich przyczyną. Zbankowanie DNA daje szansę na prześledzenie zmian zachodzących w naszym genomie i wykrycie mutacji, które może ocalić życie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Warszawa Ubezpieczenia - pośrednictwo ubezpieczeniowe Michała Myszczyszyna w Warszawie. Oferuje różnorodne ubezpieczenia (osobowe, majątkowe, komunikacyjne) wielu towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Jako agent ubezpieczeniowy zawsze chętnie doradzę Państwu w zakresie wyboru ubezpieczenia. Moim celem jest znalezienie na rynku najlepszych dla Państwa ofert, zarówno pod względem jakości, jak i atrakcyjności finansowej.
Kategorie:

Data dodania: Apr 28, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy największym funduszem emerytalnym [url=http://www.ciszek.pl/index.php?wiad=12]OFE[/url] na rynku - zaufało nam już ponad 2,9 mln osób, zarządzamy aktywami o wartości ponad 35 mld złotych. Fundusz emerytalny Commercial Union systematycznie osiąga wyniki inwestycyjne znacznie przekraczające poziom inflacji, przy niskim poziomie ryzyka. W 2007 roku [url=http://www.ciszek.pl/index.php?wiad=44]CU OFE[/url] wypracował dla klientów najwyższą stopę zwrotu ze wszystkich funduszy emerytalnych (+7,18 proc.). Fundusz oferuje klientom korzystny system opłat od składki i za zarządzanie aktywami. Klienci, którzy przystąpili do CU OFE do 31 marca 2004 roku, po dwóch latach płacą opłatę od składki w bardzo korzystnej wysokości 4 proc., co w sposób istotny przyspiesza przyrost kapitału na rachunku. CU OFE jest liderem rynku pod względem liczby rachunków, na których są składki (97,86 proc. na koniec 2007 roku). Również średnia kwota zgromadzona na rachunku należy do najwyższych na rynku.
Kategorie:

Data dodania: Mar 28, 2009 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl