Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25623
415
7
66334

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne

Wpisy
Sortowanie :
Ubezpieczenie autocasco, podobnie jak inne rodzaje ubezpieczenia dobrowolnego takiego jak ubezpieczenie oc rozpoczyna się od zawarcia umowy między właścicielem pojazdu a towarzystwem ubezpieczeniowym. Zazwyczaj ubezpieczenie ac jest rozumiane jako pełne ubezpieczenie - rekompensata za wszystkie ryzyka. Do Twojej dyspozycji oddajemy także kalkulator OC, który umożliwia znalezienie najkorzystniejszej oferty. Dopasuj ubezpieczenie do swoich potrzeb oraz budżetu, jaki posiadasz. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do zapoznania się z artykułami.
Kategorie:

Data dodania: Jun 4, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz najlepszej polisy ubezpieczeniowej dla swojego samochodu? Błądzisz po omacku, przeglądając różne oferty towarzystw ubezpieczeniowych? Zakończ swoje poszukiwania i zaufaj specjalistom! Zajrzyj na Bestpolisa.pl. W naszych warszawskich biurach lub drogą elektroniczną znajdziemy dla Ciebie najlepszą polisę ubezpieczeniową komunikacyjną. Mamy ubezpieczenia OC, AC, NNW, Car Assistance,, a także ubezpieczenie szyb samochodowych, ochronę utraty zniżki, szkody drobne, bagaż czy ochronę prawną. Wśród naszych partnerów znajdują się największe towarzystwa ubezpieczeniowe, z którymi wynegocjowaliśmy jak najlepsze warunki. Dzięki temu możesz skorzystać z 60% zniżki za 3 lata bezszkodowej jazdy, pakietu komunikacyjnego już poniżej 3% wartości samochodu, specjalnych pakietów dla samochodów do 5 lat czy luksusowych, konkurencyjnych ofert dla samochodów firmowych , pakietów OC i AC dla osób poniżej 25. roku życia. Zaproponujemy Ci rozwiązania od Ergo Hestii, AXA, Link4, Compensy, PZU, Warty oraz innych towarzystw. Wycenę wykonujemy drogą elektroniczną - wystarczy, że podasz nam podstawowe dane. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować Ci jak najbardziej optymalne rozwiązanie. Mamy także inne polisy ubezpieczeniowe - na dom, firmę, podróż, zdrowotne czy życiówki. Zadbaj o swoją przyszłość już dziś! Dowiedz się więcej! Tel. 22 400 60 00, 22 448 12 33 lub bok@bestpolisa.pl. Mieszkasz w Warszawie? Odwiedź jedno z naszych biur na Ursynowie lub Mokotowie. Zdalnie obsługujemy całą Polskę.
Kategorie:

Data dodania: Apr 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dbałość o zdrowie to potrzeba każdego człowieka. Choroby cywilizacyjne i zanieczyszczenie wymagają stałej kontroli zdrowotnej. S7Health posiada w ofercie pakiety medyczne S7, z którymi kompleksowo zadbasz o zdrowie na terenie całego kraju. Jest to komfortowa opieka z pakietami medycznymi i usługami transportu medycznego. S7 pakiety medyczne umożliwią Ci skuteczne leczenie, diagnostykę, profilaktykę oraz zabiegi rehabilitacyjne.
Kategorie:

Data dodania: Feb 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ubezpiecz swoją flotę samochodową! Dowiedz się więcej na Insurance-agency.pl. Nasza firma od początku specjalizowała się w obsłudze ubezpieczeniowej pod kątem firm transportowych i paliwowych. Potem rozszerzyliśmy swoje obszary działania. Jednak temat pojazdów jest nam najbliższy. Porównaj ofert, poznaj ich zakres i wybierz najlepiej! Zapraszamy także na nasz blog internetowy. Masz jakieś wątpliwości? Nie wahaj się i pytaj! Tel. 608 494 600, 795 444 173 lub 728 444 476. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc!
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz polisy ubezpieczeniowej, która zapewni Ci niezawodną ochronę w zakresie dopasowanym do Twoich realnych potrzeb i w dobrej cenie? Poznaj ubezpieczenia wzajemne. Choć to produkt znany na rynku ubezpieczeń od setek lat, do Polski powraca po długiej nieobecności, m.in. za sprawą TUW -Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych działającego w ramach Grupy PZU SA. Oferujemy pełną gamę ubezpieczeń z II działu – w tym ubezpieczenia komunikacyjne, szeroki wybór polis OC, ubezpieczenia podróżnicze, od kradzieży i więcej. Zapoznaj się z informacjami na www.
Kategorie:

Data dodania: Mar 11, 2018 Wejść: 4 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Na stronie internetowej nrnf.pl klienci odnajdą możliwość zawarcia ubezpieczeń sportowych i turystycznych. Każde świadczenia są realizowane za pośrednictwem internetu, co jest bardzo wygodne dla użytkowników. Udostępniamy sposobność dokładnego dostosowania ubezpieczenia do wskazanych przez każdego kontrahenta potrzeb. Oferujemy ubezpieczenia firmy AXA. Zapewniamy doskonałą jakość proponowanych czynności. Mamy duże doświadczenie w sektorze. Szczegóły propozycji zostały umieszczone na naszej witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wakacje bez zmartwień? Chcesz zatroszczyć się o zdrowie swoich bliskich i nie martwić się konsekwencjami nieudanego wyjazdu? U nas znajdziesz praktyczne informacje, przedstawione w jasny i przejrzysty sposób. Oferty ubezpieczycieli, porady na co zwrócić uwagę a to wszystko w jednym miejscu. Ubezpieczenie turystyczne, a może narciarskie? Wybór jest duży. My doradzimy jak dokonać, tego najlepszego!
Kategorie:

Data dodania: Dec 21, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wypadki samochodowe, komunikacyjne czy te, do których dochodzi w pracy, zdarzają się nam lub naszym znajomym coraz częściej. Ma na to z pewnością wpływ ogromny pęd życia i wynikająca z niego nieostrożność. Mamy jednak świetną wiadomość dla osób, które chcą uzyskać odszkodowanie z tytułu różnych zdarzeń losowych. W firmie Kompensja zdajemy sobie sprawę, że są to trudne i nierzadko sporne sytuacje, dlatego też gwarantujemy przeprowadzenie naszych klientów przez wszystkie formalności i procedury w jak najbardziej korzystny i najmniej absorbujący sposób. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy oraz do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Apr 26, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Euroagent posiada w swojej spisie usług rozległą gamę ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych przeznaczonych dla nabywców indywidualnych. Sposobność przeprowadzenia symulacji ofert, wykwalifikowana kadra pracowników którzy służą doradztwem i pomocą w wyborze właściwego wariantu dla nabywcy, dzięki czemu zadowolenie z wybranego pakietu jest czymś oczywistym. Wysoki standard proponowanych usług, współpraca z wiodącymi Towarzystwami ubezpieczeniowymi, radę w razie szkody stanowi zakres funkcjonowania doradców.
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą przygotowaną przez profesjonalną agencję ubezpieczeniową HRJ Faktor. Nasza główna siedziba znajduje się w Łańcucie. Świadczymy usługi od 2001 r. Proponujemy Państwu sowity wachlarz produktów i korzystne warunki polis. Dajemy do dyspozycji klientów wykwalifikowaną kadrę, której zadaniem jest pomoc w wyborze odpowiedniego typu ubezpieczenia. Z ogromną przyjemnością podejmiemy kooperację z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. W celu uzyskania większej ilości informacji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie zamieszczona jest kompletna oferta firmy.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl