Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22618
415
14
65481

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Gabinety

Wpisy
Sortowanie :
Dolnośląskie Centrum Ginekologii w swojej ofercie posiada profesjonalne usługi medyczne. Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy oferuje konsultacje oraz zabiegi z zakresu ginekologii, chirurgii, urologii i proktologii. Na stronie internetowej Centrum można zarejestrować się na wizytę u specjalisty w wybranym terminie. Zapraszamy do skorzystania z oferty!
Kategorie:

Data dodania: Oct 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Warszawska klinika Mille Medica założona została w 2006 roku. Przychodnia laryngologiczna zlokalizowana jest na warszawskim Ursynowie. W ofercie tej warszawskiej kliniki laryngologicznej można znaleźć również usługi specjalistów z zakresu dermatologii, alergologii, a nawet z dziedziny medycyny snu. Mille Medica cieszy się dużym uznaniem wśród pacjentów, którzy korzystali z jej usług. Pełna oferta warszawskiej poradni laryngologicznej znajduję się na stronie Mille Medica.
Kategorie:

Data dodania: Oct 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Poznańskie Centrum Otolaryngologii w Poznaniu oferuje profesjonalną pomoc medyczną. W centrum umiejscowione są gabinety otolaryngologii, nefrologii, chirurgii ogólnej, endokrynologii i wiele innych. Wykwalifikowani lekarze posiadają długoletnie doświadczenie kliniczne. Na stronie internetowej znajdują się wszelkie niezbędne informacje dotyczące świadczonych usług.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Prywatnych Gabinetach Ortopedyczno-Rehabilitacyjnych w Krakowie oferowane są profesjonalne zabiegi wraz ze specjalistyczną diagnozą lekarską oraz badaniami diagnostycznymi. W ofercie można znaleźć terapię falami uderzeniowymi ESWT, leczenie skoliozy metodą Pressio DEF, masaże lecznicze i relaksacyjne oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Viva Medica to centrum medyczne z Wrocławia oferujące profesjonalne usługi z zakresu fizjoterapii i osteopatii. W ofercie znajdują się również usługi z zakresu medycyny estetycznej. Wykwalifikowani specjaliści wykonują swoje obowiązki profesjonalnie, udzielają rad w doborze odpowiedniego materacu oraz profilaktyki zdrowotnej kręgosłupa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Oct 3, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Medic Dental to rekomendowany dentysta w Warszawie. Gabinet stomatologiczny to oferta usług z dziedziny stomatologii estetycznej oraz leczniczej. Stomatologia to implantologia, endodoncja, ortodoncja. Dentysta na Bielanach gwarantuje zdrowy i piękny uśmiech, służy temu periodontologia. Stomatolog to również zabiegi chirurgiczne. Sprawdź ofertę zabiegów w narkozie,usuwania zębów oraz implantów chirurgicznych.
Kategorie:

Data dodania: Sep 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Coraz więcej osób zwraca uwagę na to jak wygląda ich jama ustna. Ma to ogromne znaczenie dla estetyki i wyglądu, ale często także i na samopoczucie. Dlatego warto zadbać o nią z odpowiednim gabinetem dentystycznym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertę gabinetu stomatologicznego Cavident. Znajdziesz ją na stronie www gabinetu, gdzie dowiesz się więcej o stomatologii estetycznej i zabiegach.
Kategorie:

Data dodania: Sep 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gabinet kosmetyczny Art Beauty oferuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne korzystając z nowoczesnych sprzętów. W ofercie znajduje się m.in. masaż kosmetyczny twarzy, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, makijaż permanentny, bezbolesna depilacja woskiem oraz wiele innych. Salon kosmetyczny korzysta z profesjonalnych produktów od renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Sep 17, 2019 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Centrum Psychologiczne Sens oferuje konsultacje do grup terapeutycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie znajdują się konsultacje psychologiczne, psychoterapie indywidualne, konsultacje psychiatryczne, terapie uzależnień, terapie par i rodzin oraz wiele innych. W centrum pracują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Studio ortodoncji oferuje profesjonalne i efektywne leczenie ortodontyczne dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie znajduje się ortodoncja cyfrowa, mikroimplanty, aparaty ortodontyczne (stałe, ruchome, zewnątrzustne), akceleracja ortodontyczna oraz leczenie operacyjne. Specjaliści korzystają z nowoczesnych i profesjonalnych sprzętów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl