Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20443
415
9
64915

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Gabinety

Wpisy
Sortowanie :
Kompleksowa pomoc psychiatry i psychologa na terenie Krakowa to oferta specjalistów z Centrum Medycznego Da Vinci. Wspieramy powrót do normalności, pomagamy mierzyć się z problemami i dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentów. Najważniejszym jest dla nas, aby Twój powrót do zdrowia był komfortową ścieżką, przez którą przebrniesz z pomocą naszych specjalistów. Umawiając się na konsultacje z naszymi lekarzami dajesz sobie szansę na ponowną radość z życia.
Kategorie:

Data dodania: May 31, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy kliniką, która specjalizuje się w odbudowie i naprawie uśmiechów – zarówno na naturalnych zębach, jak i na implantach. Wiemy, że budowa pięknego i zdrowego uśmiechu jest jak budowa domu. Musimy zacząć od dobrych fundamentów, którymi są zdrowe i prawidłowo ustawione zęby. W Ident Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej pamiętamy o Pacjentach, dlatego zawsze przed umówionym terminem dzwonimy aby potwierdzić wizytę. Bardzo dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa Pacjentów podczas wykonywanych zabiegów.
Kategorie:

Data dodania: Apr 19, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Okulistyczny gabinet zabiegowy doktora Zygmunta Będkowskiego od wielu lat zajmuje się profesjonalną praktyką lekarską. Specjalizuje się w operacjach zaćmy oraz leczeniu jaskry. opadającej powieki, leczeniu korekcyjnym . oferuje kompleksowe leczenie chorób oczu. Zapewnia odpowiednią diagnostykę i prawidłowe rozpoznanie chorób oraz proponuje najlepsze leczenie dla danego przypadku.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli chcesz mieć do czynienia z profesjonalnym chirurgiem plastykiem, który opowie Ci wszystko na temat operacji powiększenia biustu i który podejmie się wykonania tego zabiegu, to lepiej nie mogłaś trafić. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów, mamy za sobą wiele takich operacji i już z tego miejsca serdecznie zapraszamy Cię do naszej klinki. Na stronie internetowej znajdziesz dokładne dane kontaktowe oraz pełną ofertę.
Kategorie:

Data dodania: Feb 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Premium Clinic to klinika, która specjalizuje się w stomatologii współczesnej. Naszym pacjentom oferujemy m.in. zachowawcze leczenie zębów najnowszymi metodami, odbudowy protetyczne braków zębowych, leczenie kanałowe w powiększeniu, program monitorowania jamy ustnej i zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Wyróżnia nas przede wszystkim dobra atmosfera i indywidualne podejście do pacjenta. Zapraszamy zarówno dorosłych, jak również dzieci. Najlepszy stomatolog Pruszcz pozostaje do Państwa dyspozycji.
Kategorie:

Data dodania: Jan 30, 2018 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gabinet logopedyczny w Krakowie świadczy usługi logopedyczne skierowane do dorosłych, dzieci i młodzieży z wadami wymowy typu seplenienie, nieprawidłowa wymowa głoski r itp.Konsultacje logopedyczne odbywają się w gabinecie logopedycznym w Krakowie lub za pomocą internetowego komunikatora Skype. Terapia online jest sugerowana szczególnie dorosłym i dzieciom zamieszkałym za granicą, dla których kontakt z logopedą online może być jedynym rozwiązaniem. Terapia przez internet wymaga jedynie komputera, internetu i komunikatora Skype. Serdecznie zapraszamy na terapie logopedyczną do gabinetu w Krakowie lub przez Skype.
Kategorie:

Data dodania: Jan 4, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Bardzo wiele osób nie zdaje sobie sprawy z powagi konsekwencji wielu negatywnych czynników dnia codziennego przyczyniających się do bólu kręgosłupa. Stres, siedzący tryb pracy, brak regularnego ruchu to tylko niektóre czynni przyczyniające się do dolegliwości bólowych kręgosłup. początkowo często odczuwane jest uczucie zmęczenia , ciężkości ramion i pleców, aż w końcu ból.
Świetną profilaktyką oraz formą uwalniania od tego bólu jest profesjonalny masaż wykonywany przez fizjoterapeutów.
Zapraszamy do REHA-HELP gabinetu rehabiltacji i masażu leczniczego w Poznaniu. Wykonujemy również masaż limfatyczny, masaż sportowy, masaż głęboki, masaż klasyczny i inne.
Zapraszamy do REHA-HELP Rehabilitacja i masaż Poznań.
Kategorie:

Data dodania: Oct 20, 2017 Wejść: 10 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Meander Stomatologia to gabinet stomatologiczny na warszawskim Ursynowie. Największym atutem firmy jest indywidualne podejście do problemu każdego pacjenta oraz pełna oferta usług stomatologicznych, w tym zupełnie bezpłatna i niezobowiązująca konsultacja. W ofercie znajduje się m.in.: radiologia i diagnostyka, stomatologia zachowawcza i dziecięca, leczenie endodontyczne, chirurgia stomatologiczna, implanty, protetyka oraz stomatologia estetyczna, w tym szybkie i skuteczne wybielanie zębów.
Kategorie:

Data dodania: Oct 10, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasz gabinet stomatologiczny prowadzony jest przez wiele lat. Przez ten czas zmierzamy do podnoszenia komfortu pobytu pacjenta w naszym gabinecie. Nasz zespół nieustająco podnosi kwalifikacje poprzez szkolenia, kursy, sympozja. Mamy świadomość, że zwiększanie już zdobytej wiedzy jest wręcz nieodzowne do prawidłowej pracy z klientem, korzystania ze wszystkich możliwości technicznych i nowości w stomatologii. Pracujemy korzystając z najlepszych wzorców światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o materiały, procedury jak i sprzęt. Ekipę tworzą: lekarze stomatolodzy, dyplomowane higienistki stomatologiczne, profesjonalna asysta dentystyczna i laboratorium protetyczne. Od samego początku istnienia stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to cenny czas naszych klientów. Super, jeśli możecie Państwo przybyć do nas dziesięć minut wcześniej przed zaplanowaną wizytą. Pacjentów przychodzących do nas po raz pierwszy prosimy o przyniesienie ze sobą świeżego zdjęcia przeglądowego zębów - a w razie potrzeby służymy informacją gdzie takie zdjęcia można na poczekaniu zrobić. Dla najmłodszych polecamy rady higienistki stomatologicznej, która wskaże rodzicom jak zbilansować dietę dziecka, żeby zęby były mocne i odporne na bakterie próchnicze. Higienistka pomoże w tematach: jak ustrzec dziecko przed próchnicą butelkową, jaką pastę wybrać, od kiedy maluch powinien zacząć sam szczotkować ząbki, czy wyrzynanie zębów mlecznych zawsze musi boleć? Higienistka nauczy także rodziców prawidłowego szczotkowania ząbków u malucha. Ponad to sprawdzi za pomocą specjalnych preparatów poprawność mycia zębów – a to powszechnie występujący problem z obserwacją pierwszych objawów próchnicy.
Kategorie:

Data dodania: Jun 22, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Potrzebujesz już wykonać badania do pracy? Skorzystaj z naszej pomocy, dzięki której to poznasz już przygotowaną ofertę kliniki. Nasza klinika mam już wielu lekarzy specjalistów, którzy to pomogą wam w wykonaniu takich badań. Jesteś zainteresowany taką pomocą? Umów się na wykonanie takich badań. Nasza strona jest dla was dostępna przez całą dobę i możecie z niej korzystać bez żadnych ograniczeń.
Kategorie:

Data dodania: Jun 11, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl