Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
29
65423

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Gabinety

Wpisy
Sortowanie :
Centrum Psychologiczne Sens oferuje konsultacje do grup terapeutycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie znajdują się konsultacje psychologiczne, psychoterapie indywidualne, konsultacje psychiatryczne, terapie uzależnień, terapie par i rodzin oraz wiele innych. W centrum pracują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Studio ortodoncji oferuje profesjonalne i efektywne leczenie ortodontyczne dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie znajduje się ortodoncja cyfrowa, mikroimplanty, aparaty ortodontyczne (stałe, ruchome, zewnątrzustne), akceleracja ortodontyczna oraz leczenie operacyjne. Specjaliści korzystają z nowoczesnych i profesjonalnych sprzętów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Klinikę okulistyczną Optegra tworzy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy. Specjaliści korzystają z najnowocześniejszych, bezpiecznych sprzętów medycznych. Optegra składa się z 9 klinik w Polsce ( m.in. Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków). W gabinetach wykonywane są zabiegi laserowej korekcji wzroku, usunięcia zaćmy, a także badania diagnostyczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Aug 22, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Poradnia dietetyczna Eat Fit znajduje się w Warszawie. Jest to profesjonalna placówka prowadzona przez wykwalifikowanego dietetyka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, posiadającego certyfikaty i stale poszerzającego swoją wiedzę w zakresie dietetyki. W placówce uzyskać można fachową poradę dotyczącą żywienia w chorobach dietozależnych i innych, w czasie ciąży i karmienia piersią, dla sportowców czy osób chcących schudnąć. Dietetyk oferuje konsultacje, ustalenie indywidualnego jadłospisu bądź diety on-line, pomiary antropometryczne z interpretacją jak również warsztaty żywieniowe. Szczegóły na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pragniesz zredukować wszystkie Twoje zmarszczki? Zastanawiasz się, jak to zrobić w sposób całkowicie bezpieczny? Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia witryny internetowej Kliniki Medycyny Estetycznej Skin-medic, która zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych zabiegów estetycznych na twarz, szyję, ale także i dekolt. W ofercie znajdziesz między innymi mezoterapię igłową, czy chociażby terapię osoczem bogatopłytkowym.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kompleksowe usługi z zakresu ginekologii i położnictwa oferuje Gabinet urologiczny w Gryfinie, który prowadzi dr n. med. Michał Puszyński, specjalista urolog, FEBU. Od ponad 20 lat pomagamy naszym Pacjentom przy problemach z układem moczowym i płciowym. W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki męskiego układu moczowo-płciowego, jaka obejmuje m.in. diagnostykę chorób prostaty, w tym nowotworu prostaty, diagnostykę zaburzeń seksualnych takich jak przedwczesny wytrysk, zaburzenia erekcji. Zapewniamy opiekę medyczną na najwyższym poziomie, wszechstronną obsługę i przyjazną atmosferę.
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pracujesz głosem? Jest wiele takich osób – i bardzo często zmagają się one z różne rodzaju problemami zdrowotnymi związanymi właśnie z tym narzędziem. Warto odpowiednio zadbać o głos, aby nauczyć się właściwie go emitować. Zapraszamy serdecznie na konsultację foniatryczną z endoskopią do Dolnośląskiego Centrum Medycznego Medicus we Wrocławiu. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: May 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Opóźnienia w rozwoju psychicznym dziecka występują czasami naturalnie i po pewnym czasie zanikają samoistnie. Jednakże nie zawsze – czasami wymaga to odpowiedniego leczenia. Zajmuje się tym neurolog dziecięcy. Centrum Medyczne Medicus Wrocław zaprasza na wizyty do tego specjalisty. Już dziś odwiedź witrynę internetową kliniki i dowiedz się więcej na temat metod leczenia i lekarzy, którzy przyjmują w centrum.
Kategorie:

Data dodania: Apr 30, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Warto odwiedzić naszą Klinikę Zaćmy i dowiedzieć się jak przebiega proces badania i leczenia zaćmy u osób w różnym wieku. Badania wzroku powinniśmy wykonywać przynajmniej raz w roku, a niestety wykonujemy je zdecydowanie rzadziej. Aby nie dopadła nas zaćma jądrowa, w odpowiednim wieku warto rozpocząć badania w kierunku katarakty, które mogą ustrzec przed postępowaniem choroby. Zaćma wtórna to niebezpieczeństwo nawrotu choroby po kilku miesiącach, a nawet kilku latach od leczenia, jednak to schorzenie również trwale usuniemy przy zastosowaniu nowoczesnego lasera. Już dziś zapoznaj się z pełną ofertą Kliniki Zaćmy i poddaj się profilaktycznym badaniom oczu.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Klinika stomatologiczna Ortho Smile oferuje szereg zabiegów z zakresu szeroko pojętej stomatologii. Z usług dostępnych w gabinecie wyróżnić można zabiegi ortodontyczne, profilaktyczne, stomatologiczne oraz szereg innych wchodzących w skład medycyny estetycznej i nie tylko. Ponadto w Ortho Smile zakładane są pacjentom również nowoczesne nakładki prostujące zęby.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl