Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22146
415
11
65259

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Gabinety

Wpisy
Sortowanie :
Pracujesz głosem? Jest wiele takich osób – i bardzo często zmagają się one z różne rodzaju problemami zdrowotnymi związanymi właśnie z tym narzędziem. Warto odpowiednio zadbać o głos, aby nauczyć się właściwie go emitować. Zapraszamy serdecznie na konsultację foniatryczną z endoskopią do Dolnośląskiego Centrum Medycznego Medicus we Wrocławiu. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: May 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Opóźnienia w rozwoju psychicznym dziecka występują czasami naturalnie i po pewnym czasie zanikają samoistnie. Jednakże nie zawsze – czasami wymaga to odpowiedniego leczenia. Zajmuje się tym neurolog dziecięcy. Centrum Medyczne Medicus Wrocław zaprasza na wizyty do tego specjalisty. Już dziś odwiedź witrynę internetową kliniki i dowiedz się więcej na temat metod leczenia i lekarzy, którzy przyjmują w centrum.
Kategorie:

Data dodania: Apr 30, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Warto odwiedzić naszą Klinikę Zaćmy i dowiedzieć się jak przebiega proces badania i leczenia zaćmy u osób w różnym wieku. Badania wzroku powinniśmy wykonywać przynajmniej raz w roku, a niestety wykonujemy je zdecydowanie rzadziej. Aby nie dopadła nas zaćma jądrowa, w odpowiednim wieku warto rozpocząć badania w kierunku katarakty, które mogą ustrzec przed postępowaniem choroby. Zaćma wtórna to niebezpieczeństwo nawrotu choroby po kilku miesiącach, a nawet kilku latach od leczenia, jednak to schorzenie również trwale usuniemy przy zastosowaniu nowoczesnego lasera. Już dziś zapoznaj się z pełną ofertą Kliniki Zaćmy i poddaj się profilaktycznym badaniom oczu.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Klinika stomatologiczna Ortho Smile oferuje szereg zabiegów z zakresu szeroko pojętej stomatologii. Z usług dostępnych w gabinecie wyróżnić można zabiegi ortodontyczne, profilaktyczne, stomatologiczne oraz szereg innych wchodzących w skład medycyny estetycznej i nie tylko. Ponadto w Ortho Smile zakładane są pacjentom również nowoczesne nakładki prostujące zęby.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Odzyskaj z nami swoje zdrowie. Zapoznaj się z ofertą naszego gabinetu. Mamy doświadczony personel, którego celem jest pomoc tobie z problemem. Nie zwlekaj, zapraszamy serdecznie. Odwiedź nasz gabinet w celu konsultacji z lekarzem. Oferujemy konsultacje oraz zabiegi. Dobry urolog w krakowie gwarantuje dyskrecję oraz profesjonalizm.
Sprawdź diagnostyczno chirurgiczne centrum w mieście krakowie. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Tomaszowie Mazowieckim działa prywatny gabinet Ortostom, prowadzony przez Katarzynę Skorek-Stachnik. Świadczy on szereg usług ortodontycznych. Otrzymają tu Państwo pomoc przy leczeniu najczęstszych wad zgryzu, między innymi zgryzu prostego, otwartego, krzyżowego, głębokiego, tyło zgryzu czy przodozgryzu. Przed rozpoczęciem leczenia, stomatolog udzieli porad dotyczących użytkowania oraz zakładania aparatów ortodontycznych. Gabinet jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt, umożliwiający przeprowadzanie skomplikowanych operacji z dziedziny chirurgii twarzowo-szczękowej i stomatologicznej. Więcej informacji o usługach gabinetu dostępnych jest na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W psychoterapii osób dorosłych specjalizuje się psycholog Barbara Targosz, która świadczy pomoic w ramach Gabinetu psychoterapeutycznego w Krakowie. Swoim pacjentom oferuję wsparcie w przypadku poczucia smutku, uczucia niepokoju i zaburzeń lękowych. Również konsultuję osoby z trudnościami w nawiązywaniu relacji zawodowych i osobistych, z problemami z podejmowaniem decyzji, z trudnościami w istniejących relacjach zawodowych czy z problemami rodzinnymi. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Zapraszam do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Stomatologia dziecięca, ortodoncja, chirurgia, protetyka i implantologia to główny zakres działalności gabinetu stomatologicznego Ortodent w Baninie k. Gdańska. Wykonujemy także zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, włącznie z wybielaniem zębów oraz ich prostowanie nakładkami ortodontycznymi Clear Aligner. Skutecznie walczymy z próchnicą, a czas leczenia redukujemy do minimum dzięki mikroskopowi endodontycznemu, który zwiększa precyzję zabiegu i warunkuje jego bezbolesność. Tam jednak, gdzie brakuje zęba, odbudujemy brakujący korzeń zębowy z zastosowaniem implantu. Zapraszamy na wizytę!
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli interesuje Państwa profesjonalny peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja czy epilacja włosów, to już dziś serdecznie zapraszamy do Małej Kliniki Urody. Nasz gabinet kosmetyczny w Gdańsku jest miejscem, w jakim od pewnego czasu zapewniamy profesjonalną pomoc w poprawianiu urody. Wykonujemy u siebie między innymi modelowanie sylwetki, kriolipolizę, jak i również modelowanie sylwetki urządzeniem VelaShape II.
Kategorie:

Data dodania: Feb 26, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

123okulary.pl - salon okulistyczny, proponuje szereg specjalistycznych badań diagnostycznych wykrywających oraz uzupełniających leczenie wad wzroku, dzieci i dorosłych. Dodatkowo w sprzedaży Mamy okulary, miękkie i twarde soczewki kontaktowe, soczewki na stożek rogówki i ortokorekcję, czyli soczewki kontaktowe zakładane na noc, aby zatrzymać czy też zminimalizować zaawansowanie krótkowzroczności. Zdobyta wiedza i doświadczenie umożliwiają pracownikom zaoferować pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania korekcyjnego. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na wizytę. Wszelkie dodatkowe wiadomości mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl