Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21878
415
2
65124

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Gabinety

Wpisy
Sortowanie :
W Tomaszowie Mazowieckim działa prywatny gabinet Ortostom, prowadzony przez Katarzynę Skorek-Stachnik. Świadczy on szereg usług ortodontycznych. Otrzymają tu Państwo pomoc przy leczeniu najczęstszych wad zgryzu, między innymi zgryzu prostego, otwartego, krzyżowego, głębokiego, tyło zgryzu czy przodozgryzu. Przed rozpoczęciem leczenia, stomatolog udzieli porad dotyczących użytkowania oraz zakładania aparatów ortodontycznych. Gabinet jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt, umożliwiający przeprowadzanie skomplikowanych operacji z dziedziny chirurgii twarzowo-szczękowej i stomatologicznej. Więcej informacji o usługach gabinetu dostępnych jest na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W psychoterapii osób dorosłych specjalizuje się psycholog Barbara Targosz, która świadczy pomoic w ramach Gabinetu psychoterapeutycznego w Krakowie. Swoim pacjentom oferuję wsparcie w przypadku poczucia smutku, uczucia niepokoju i zaburzeń lękowych. Również konsultuję osoby z trudnościami w nawiązywaniu relacji zawodowych i osobistych, z problemami z podejmowaniem decyzji, z trudnościami w istniejących relacjach zawodowych czy z problemami rodzinnymi. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Zapraszam do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Stomatologia dziecięca, ortodoncja, chirurgia, protetyka i implantologia to główny zakres działalności gabinetu stomatologicznego Ortodent w Baninie k. Gdańska. Wykonujemy także zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, włącznie z wybielaniem zębów oraz ich prostowanie nakładkami ortodontycznymi Clear Aligner. Skutecznie walczymy z próchnicą, a czas leczenia redukujemy do minimum dzięki mikroskopowi endodontycznemu, który zwiększa precyzję zabiegu i warunkuje jego bezbolesność. Tam jednak, gdzie brakuje zęba, odbudujemy brakujący korzeń zębowy z zastosowaniem implantu. Zapraszamy na wizytę!
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli interesuje Państwa profesjonalny peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja czy epilacja włosów, to już dziś serdecznie zapraszamy do Małej Kliniki Urody. Nasz gabinet kosmetyczny w Gdańsku jest miejscem, w jakim od pewnego czasu zapewniamy profesjonalną pomoc w poprawianiu urody. Wykonujemy u siebie między innymi modelowanie sylwetki, kriolipolizę, jak i również modelowanie sylwetki urządzeniem VelaShape II.
Kategorie:

Data dodania: Feb 26, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

123okulary.pl - salon okulistyczny, proponuje szereg specjalistycznych badań diagnostycznych wykrywających oraz uzupełniających leczenie wad wzroku, dzieci i dorosłych. Dodatkowo w sprzedaży Mamy okulary, miękkie i twarde soczewki kontaktowe, soczewki na stożek rogówki i ortokorekcję, czyli soczewki kontaktowe zakładane na noc, aby zatrzymać czy też zminimalizować zaawansowanie krótkowzroczności. Zdobyta wiedza i doświadczenie umożliwiają pracownikom zaoferować pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania korekcyjnego. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na wizytę. Wszelkie dodatkowe wiadomości mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę znajdującego się w Białymstoku Prywatnego Gabinetu Alergologicznego Prof. Dr hab. Ziemowita Ziętkowskiego. W naszej profesjonalnej, działającej od 16 lat placówce zapewniamy leczenie zarówno dzieci jak również dorosłych. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń takich jak astma, alergie pokarmowe, alergiczne choroby skóry, przewlekły nieżyt nosa lub zapalenie oskrzeli, pyłkowicy, POCHP i wielu innych. Na miejscu wykonujemy badania spirometryczne oraz testy alergologiczne. Zapewniamy dostęp do innowacyjnych metod oraz nowoczesnego sprzętu. Więcej na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Jan 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zdecydowanie masaż erotyczny dla dwojga to oryginalny sposób na spędzenie czasu razem. Nie będzie to na pewno czas zmarnowany, bo przecież dobrą seksualność lubi każdy z nas i coraz rzadziej stanowi ona dla kogoś temat tabu. W naszym salonie masażu taki masaż erotyczny dla dwojga wykonywany jest w sposób absolutnie profesjonalny, ale również wykracza daleko poza zwyczaj e masaże. Wszystko dzięki znajomości techniki seksualnej i ludzkiego ciała. Wpadnijcie do nas i zachwyćcie się niesamowitymi doznaniami.
Kategorie:

Data dodania: Dec 30, 2018 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Warszawie mieści się prowadzony przez Małgorzatę Kantecką specjalistyczny gabinet alergologiczny. Świadczy ona szereg usług związanych z diagnozą oraz leczeniem alergii wziewnych, pokarmowych, czy nawracających infekcji dróg oddechowych bądź skórnych. Pomoc uzyskają tu zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Rozpoznanie problemu dokonywane jest za pomocą specjalistycznych testów skórnych, pozwalających ustalić dokładną przyczynę występowania alergii. W gabinecie prowadzona jest pełna terapia odczulająca metodą tradycyjną oraz podjęzykową. Więcej o informacji o usługach świadczonych w gabinecie znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

The Wellness Institute w Józefowie wspiera swoich klientów w podnoszeniu jakości życia oraz zawodowej i osobistej efektywności. Naszą ofertą opracowaliśmy z myślą o zespołach, które wymagają wsparcia w osiąganiu założonych wyników, pracownikach korporacji w celu zwiększanie zaangażowania i motywacji pracowników oraz kadry zarządzającej. Przeprowadzamy sesje well-being, mindfulness, stresu i odporności emocjonalnej. Ważną ich częścią jest także równowaga między pracą i życiem osobistym oraz zdrowia, a także coaching przywództwa z elementami mindfulness. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Nov 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Profesjonalna poradnia podologiczna ze Śląska – Footmedic, oferuje swoim klientom szereg zabiegów i usług, które wykonuje się przy użyciu odpowiednich sprzętów i zastosowaniu odpowiednich metod.

Celem specjalistów z poradni podologicznej jest profilaktyka, diagnozowanie i leczenie nieprawidłowości związanych z wyglądem skóry i paznokci stóp. Wszystkie zabiegi podologiczne są bezpieczne i bezbolesne.

W ofercie poradni podologicznej ze Śląska, znajduj się między innymi popularne leczenie grzybicy laserem, a także leczenie wrastających paznokci, leczenie pękających pięt, usuwanie brodawek, zabiegi kosmetyczne na paznokciach i stopach takie, jak manicure, peeling cukrowy i zabiegi parafinowe.

Leczenie grzybicy stóp i paznokci przeprowadza się za pomocą specjalistycznego lasera Lunula, który bezboleśnie pozbywa się uciążliwego problemu grzybicy. Z laseroterapii grzybicy stóp i paznokci, skorzystać mogą zarówno osoby starsze, jak i dzieci.

Aby mieć piękne i zdrowe paznokcie, wystarczy skorzystać z pielęgnacyjnych zabiegów dostępnych w poradni podologicznej Footmedic. Do wyboru szereg różnego rodzaju manicure, w tym manicure hybrydowy, japoński i tym podobne, wraz z zabiegami upiększającymi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty poradni podologicznej ze Śląska.
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl