Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23397
415
5
65687

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Medycyna

Wpisy
Sortowanie :
Wszystkie zabiegi, które przeprowadzamy w naszej klinice medycyny estetycznej wykonywane są na najnowszej jakości sprzęcie i urządzeniach. Dodatkowo obsługują je wybitni specjaliści, którzy znają się na rzeczy i posiadają niezbędne doświadczenie w tym temacie. Masz więc pewność, ze oddajesz swoje ciało we właściwe ręce i będziesz czuć się doskonale.
Kategorie:

Data dodania: May 28, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Kłopoty z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji są dziś coraz bardziej powszechne również w młodszej grupie wiekowej mężczyzn. Leczenie jest możliwe, a medycyna posiada ku temu bardzo wiele środków. To zarówno farmakologia, jak również metody terapeutyczne. Dzisiejsze środki medyczne są niesamowicie skuteczne w leczeniu tego typu zaburzeń jak problemy z erekcją. Postawić warto przede wszystkim na to, by pozwolić lekarzowi na prowadzenie naszego leczenia, które z pewnością będzie doskonale poprowadzone w dzisiejszych warunkach.
Kategorie:

Data dodania: May 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „VITA LONGA”, który znajduje się w Katowicach. Jesteśmy profesjonalną placówką świadczącą szeroki zakres usług medycznych. Zapewniamy konsultacje specjalistyczne z zakresu neurologii, ginekologii, kardiologii, ortopedii, psychiatrii a także usługi stomatologiczne oraz z zakresu fizykoterapii. Oferujemy pełen zakres badań laboratoryjnych, EKG, USG dorosłych, dzieci i niemowląt a oprócz tego szczepienia i masaże lecznicze. U nas skorzystają Państwo też z opieki lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Więcej informacji na stronie.
Kategorie:

Data dodania: May 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

W internecie można znaleźć wiele stron na temat męskich problemów z seksem, z brakiem erekcji czy impotencją szeroko pojętą. Nie każda jednak strona zawiera rzetelne, wiarygodne i sprawdzone informacje. Dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na tema impotencji, interesuje Cię temat tego, jakie środki na potencje zastosować, by były skuteczne i bezpieczne, nie szukaj już dalej i odwiedź stronę internetową stronadlafaceta.pl. Znajdziesz tam szereg niezwykle ciekawych wpisów na temat seksu, potencji i sposobów jej podnoszenia.
Kategorie:

Data dodania: May 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

5. leki
Zakłócenia w funkcjonowaniu narządów wewnętrznych, a także stresy emocjonalne, przeciążenia fizyczne prowadzą do zmniejszenia libido u mężczyzn. Dodatek witamin i innych leków dla zdrowia mężczyzn pomaga uzupełnić działanie tradycyjnych metod i w wielu przypadkach wzmocnić organizm. Preparaty przeznaczone dla zdrowia mężczyzn, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, zawierają wyłącznie naturalne substancje. Nasza strona przedstawia szeroki wybór narzędzi do utrzymania siły i witalności mężczyzny.
Kategorie:

Data dodania: May 25, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Centrum Medyczne Olimedica jest jednym z najbardziej doświadczonych ośrodków w Polsce w zakresie diagnostyki i leczenia chrapania oraz bezdechu sennego. Jako jedyni w Szczecinie zajmujemy się kompleksowo leczeniem chrapania wykorzystując najnowsze małoinwazyjne, ambulatoryjne metody leczenia – metodę radiochirurgii Celon, kriochirurgii, snoreplastykę. Naszym pacjentom oferujemy również konsultacje i zabiegi z zakresu: laryngologii, medycyny estetycznej, ortopedii, rehabilitacji, trychologii, podologii, kosmetologii i dietetyki zapewniając najwyższą jakość diagnostyki, leczenia i opieki medycznej.
Kategorie:

Data dodania: May 6, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przeszczep włosów FUE to najskuteczniejsza metoda w walce z łysieniem.
Na świecie stosuje sie kilka metod transplantacji włosów ale to własnie przeszczep metodą FUE jest najskuteczniejszą metodą transplantacji włosów.
i zarazem w pełni bezpieczną metodą uzupełniania ubytków włosów.
Przeszczep włosów FUE to mało inwazyjna, bezpieczna dla zdrowia, o krótkim okresie rekonwalescencji metoda przeszczepu.
Metoda FUE polega na wyselekcjonowaniu i pobraniu pojedynczych jednostek włosów z okolic potylicy i przeszczepieniu ich w miejsce pozbawione włosów.
Jeśli planujecie Państwo przeszczep włosów to zapraszamy na konsultacje w Gabinecie Hair-Med w Mielcu. Okresowo organizujemy konsultacje Hair-Med w Rzeszowie, Krakowie, Lublinie, Wrocławiu i Tarnowie i również w tych miastach przeprowadzamy zabiegi.
W trakcie konsultacji nasz chirurg oceni możliwości przeszczepu i przedstawi możliwy do uzyskania efekt oraz wyda zalecenia dotyczące badań i przygotowania do zabiegu.
Nasz chirurg posiada doświadczenie zdobywane w amerykańskiej klinice i posiada certyfikat ISHRS.
Po wiecej informacji zapraszamy na www.hair-med.pl
Kategorie:

Data dodania: May 4, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serdecznie zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą przedsiębiorstwa Nestor24. Zajmujemy się opieką osób starszych na obszarze całej Warszawy. Proponujemy co najmniej ośmiogodzinną opiekę godzinową oraz opiekę całodobową wraz z zamieszkaniem u Podopiecznego. Jesteśmy dyspozycyjni od poniedziałku do niedzieli przez cały dzień. Nasz zespół tworzą zaufani, towarzyscy i pełni empatii ludzie. Każda usługa jest dostosowywana do Państwa potrzeb. Zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Dokładne informacje na temat firmy oraz jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Doświadczony zespół kardiologów zaprasza do wrocławskiego Centrum Medycznego KardioMedical. Serce jest bardzo ważne i warto o nie zadbać. Jeśli cokolwiek niepokoi Cię w jego zachowaniu (kołatanie, nierówne bicie itd.), to niezwłocznie zapisz się na wizytę. Możesz do nas zadzwonić lub zrobić to online. Terminy naprawdę nie są odległe. Leczymy i diagnozujemy od 20 lat, a nasi pacjenci są zadowoleni.
Kategorie:

Data dodania: Apr 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kompleksowe badania oraz diagnostyka w zakresie medycyny pracy to główny zakres oferty, jaką w Tychach realizuje Centrum Medycyny Pracy „Hipokrates” Sp z o.o. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty osoby indywidualne oraz firmy, którym proponujemy korzystne rabaty w przypadku większej grupy pracowników. U nas możecie wykonać badania osób narażonych na promieniowanie jonizujące, badania psychotechniczne oraz wysokościowe, a co więcej szeroki zakres diagnostyki. Oferujemy poza tym konsultacje okulisty, laryngologa i neurologa. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Apr 3, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl