Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21137
415
9
64997

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Medycyna

Wpisy
Sortowanie :
Najlepsze badania diagnostyczne wykonasz w Centrum Medycznym Mavit. Audiologia, foniatria, alergologia, okulistyka czy laryngologia to tylko część ze specjalizacji, dostępnych na miejscu. Mavit to aż trzy placówki, w Warszawie oraz Katowicach. Korzystają z nich osoby znane, jak również polscy sportowcy. Na miejscu wykonuje się chirurgiczne leczenie progenii, leczenie torbieli, korekcję przegrody nosa, korekcję wyglądu nosa zewnętrznego. Można liczyć również na leczenie chrapania, leczenie zatok, operacje ślinianki oraz usuwanie polipów.

ul. Podleśna 61
01-673 Warszawa
tel.: +48 (22) 569 59 00
fax.: +48 (22) 569 59 19
rejestracja@mavit.pl
NIP: 1181495039
REGON: 016209390
www.mavit.pl
Kategorie:

Data dodania: Sep 25, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Zaburzenia lękowe, leczenie depresji, leczenie bezsenności, schizofrenii - czujecie, że macie z tym problem? A może jest Wam potrzebny seksuolog, który pomoże Wam się wyleczyć z nadmiernego apetytu na seks lub z jego całkowitym brakiem. To psychiatra, psychoterapeuta, seksuolog Family-Med zapraszają na konsultacje medyczne. W naszej placówce znajdzie się miejsce dla wszystkich potrzebujących osób. Zapraszam do naszego gabinetu. Na życzenie naszych pacjentów zapewniamy również wizyty domowe oraz konsultacje psychiatryczne.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2018 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1
New

Komentarze Ranking

Zapotrzebowanie na gabinety medycyny estetycznej stale rośnie. Dlatego też w Gdyni funkcjonuje profesjonalny gabinet medycyny estetycznej. Z zakresem oferowanych przez ten gabinet usług zapoznać można się pod wskazaną stronę internetową. Nawet jeśli sama medycyna estetyczna Cię nie interesuje, to i tak warto zapoznać się z treścią witryny, by poznać inne, oferowane przez ten gabinet usługi.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Jeżeli szukają Panie doświadczonego ginekologa-położnika, zapraszamy do kontaktu ze specjalistą ginekologii i położnictwa - prof. dr n. med. Ewą Wender-Ożegowską, która prowadzi indywidualną praktykę w ramach prywatnego, Specjalistycznego Gabinetu Ginekologiczno-Położniczego w Poznaniu. Dziekan Wydziału Lekarskiego I UM im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, poza położnictwa i ginekologii, świadczy też specjalistyczne usługi w zakresie leczenia onkologicznego oraz diagnostyki m. in. w kierunku HPV, mięśniaków macicy, niepłodności lub zaburzeń około- i pomenopauzalnych. Zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Innowacyjne technologie medycyny estetycznej m.in przeszczep włosów metodą SAFER, technologie picosekundową PICOSURE, Ulthera i Ultraformer, terapia pomostowa lasera frakcyjnego Encore Active Fx+Deep FX, Acculift oraz rewelacyjny termolifting Zaffiro, to tylko niektóre przykłady oferty, jaką posiada Klinika Zawodny w Szczecinie. Proponujemy Państwu także laser Vectus, przeszczep tłuszczu i komórek macierzystych - Adivive i modelowanie sylwetki metodą VASER. Wykwalifikowana kadra lekarzy, kosmetologów i pielęgniarek świadczy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę „Bonus - Diagnosta” z Bydgoszczy. Nasza działalność polega na przeprowadzaniu badań metodą rezonansu magnetycznego. W tym celu wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, mamy również wykwalifikowaną kadrę medyczną, gwarantującą profesjonalizm świadczonych usług. Przeprowadzane przez nas badanie, pozwala na szczegółowe prześwietlenie poszczególnych części ciała bez stosowania promieniowania rentgenowskiego. Co bardzo istotne, mamy podpisany kontrakt z NFZ w zakresie wykonywania naszych usług. Szczegółowo z ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Jeśli poszukujesz profesjonalnego salonu optycznego zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Optyka Okularowa Krystian Bloch. Nasz salon znajduje się w Poznaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo oprawy okularowe, soczewki kontaktowe, soczewki okularowe, okulary progresywne, jak również różnego rodzaju akcesoria do okularów. W naszym salonie codziennie oferujemy naszym klientom przyciągające promocje, w ramach których mogą na przykład otrzymać Państwo fachowe badanie okulistyczne za darmo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza Klinika w Ożarowie Mazowieckim to profesjonalny ośrodek rehabilitacji ortopedycznej i neurologicznej. Nasz interdyscyplinarny zespół medyczny zapewnia kompleksową opiekę dla osób dorosłych i dzieci, od konsultacji po terapie. Punkt przedszkolny dla zdrowia dzieci i wygody rodziców gwarantuje przyjazną atmosferę i bycie blisko pacjenta. Zapewniamy rehabilitację przygotowującą do operacji, a także całościową terapię pooperacyjną. Zapraszamy - opracowaliśmy dedykowane turnusy rehabilitacyjne dla dzieci w oparciu o punkt przedszkolny, co nas wyróżnia na tle innych ośrodków.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Lekarze specjaliści w Lublinie na NFZ oraz prywatnie, punkty pobrań, badania diagnostyczne, lekarze POZ, stomatologia, rehabilitacja - widać, jak kompleksową i wszechstronną opiekę zdrowotną oferuje Luxmed. Centrum medyczne z kilkunastoma placówkami zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie zwalczania otyłości, zabiegi chirurgiczne, medycynę estetyczną. Poradnie specjalistyczne przyjmują pacjentów z przewlekłymi schorzeniami, w tym onkologicznymi, oraz z nagłymi przypadkami wymagającymi doraźnej pomocy. Dostępne są badania prenatalne w Lublinie oraz szkoła rodzenia. Zespół poradni Luxmed oferuje także świadczenia z zakresu medycyny sportowej, medycyny pracy, współpracuje z firmami oraz zapewnia gabinety zabiegowe.
Kategorie:

Data dodania: Aug 17, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mieszczący się w Szczytnie Gabinet Ginekologiczny serdecznie zachęca Państwa do skorzystania ze swoich usług oraz zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Zapewniamy najwyższej jakości leczenie, diagnostykę oraz konsultacje ginekologiczne. Oferujemy usługi z zakresu prowadzenia ciąży, leczenia niepłodności, antykoncepcji, diagnostyki oraz wykonywania drobnych zabiegów. Diagnozujemy i leczymy menopauzę, endometriozę, mięśniaki oraz infekcje. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych urządzeń, usługi najwyższej jakości oraz miłą i bezstresową atmosferę. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą witrynę.
Kategorie:

Data dodania: Aug 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl