Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22015
415
3
65164

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Medycyna

Wpisy
Sortowanie :
Alkoholizm jest bardzo skomplikowaną chorobą, która związana jest ze spożywaniem – czasami także i niewielkich ilości alkoholu, ale regularnie. Praktycznie w każdym przypadku rozpoczyna się od lampki wina czy kufla piwa dziennie – dla przyjemności i relaksu, a po pewnym czasie ta lampka przemienia się w większą ilość lub po prostu – organizm odczuwa konieczność jej spożycia. W takim przypadku należy się zastanowić czy nie jest to początkowe stadium choroby i rozpocząć walkę z nią. Jest wiele rodzajów terapii i leków, które pomagają zapobiegać alkoholizmowi, ale czasami na tym etapie nie wystarczają, ponieważ człowiek przekonany jest, że to jeszcze nie choroba i bardzo często sięga po kolejną dawkę alkoholu chociażby na jakiejś imprezie. Warto zastanowić się nad zastosowaniem wszywki alkoholowej, która nie jest lekiem, ale sprawia, że pacjent rezygnuje z picia alkoholu. Jak dokładnie działa to rozwiązanie i w jaki sposób można je zaaplikować? Tego dowiesz się na stronie internetowej Nasz Gabinet. Zapraszamy serdecznie.
Kategorie:

Data dodania: Apr 23, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Państwu zakres usług medycznych wykonywanych przez Gabinety Lekarskie MediLuxClinic. Nasza placówka mieści się w Szczecinie. Zatrudniamy specjalistów z zakresu ginekologii, położnictwa oraz dermatologii. Wykonujemy między innymi badania prenatalne, cytologiczne, wirusologiczne, laboratoryjne lub alergologiczne. Oprócz tego prowadzimy ciąże, leczymy niepłodność, przeprowadzamy kolposkopię, ultrasonografię, dermoskopię, testy alergiczne oraz szczepienia przeciw HPV. Wszelkie szczegółowe wiadomości o naszym gabinecie i dane kontkatowe mieszczą się na witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gabinet medycyny estetycznej Beauty zaprasza na zabiegi pielęgnacyjne, odmładzające, wyszczuplające. Dzięki nam możesz pozbyć się cellulitu, rozstępów, poprawić kształt ust, pomożemy również w usuwaniu nadpotliwości, nietrzymania moczu i wielu innych dolegliwościach. Nasi lekarze to wysoko wykwalifikowani specjaliści, w załodze mamy również fizjoterapeutki oraz kosmetyczki. Nasz gabinet znajduje się w centrum Łodzi, zapraszamy na wizytę.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Warto odwiedzić naszą Klinikę Zaćmy i dowiedzieć się jak przebiega proces badania i leczenia zaćmy u osób w różnym wieku. Badania wzroku powinniśmy wykonywać przynajmniej raz w roku, a niestety wykonujemy je zdecydowanie rzadziej. Aby nie dopadła nas zaćma jądrowa, w odpowiednim wieku warto rozpocząć badania w kierunku katarakty, które mogą ustrzec przed postępowaniem choroby. Zaćma wtórna to niebezpieczeństwo nawrotu choroby po kilku miesiącach, a nawet kilku latach od leczenia, jednak to schorzenie również trwale usuniemy przy zastosowaniu nowoczesnego lasera. Już dziś zapoznaj się z pełną ofertą Kliniki Zaćmy i poddaj się profilaktycznym badaniom oczu.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pobieranie materiału do badań, iniekcje dożylne, domięśniowe i podskórne, podłączanie kroplówek, pomiar ciśnienia tętniczego lub stężenia glukozy we krwi oraz badania EKG to zakres świadczeń medycznych, jakie oferuje Poradnia Lekarza Rodzinnego InaVita w Lublinie. Wszechstronna opieka, wykwalifikowane położne, konsultacje telefoniczne z pediatrą i położnymi to nasze atuty. Zapraszamy na kwalifikacje do szczepień obowiązkowych i zalecanych. Udostępniamy dla Państwa możliwość rejestracji online oraz recepty online. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie prezentujemy całą ofertę!
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Klinika stomatologiczna Ortho Smile oferuje szereg zabiegów z zakresu szeroko pojętej stomatologii. Z usług dostępnych w gabinecie wyróżnić można zabiegi ortodontyczne, profilaktyczne, stomatologiczne oraz szereg innych wchodzących w skład medycyny estetycznej i nie tylko. Ponadto w Ortho Smile zakładane są pacjentom również nowoczesne nakładki prostujące zęby.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pomagamy w urazach, złamaniach, udarach oraz bólach kręgosłupa. Gabinet masażu, w którym znajdziesz najlepszą pomoc. Znamy się na rehabilitacji i cieszymy się dobrą opinią naszych pacjentów. Gdy szukasz poważnej pomocy. Odzyskaj z nami pełnie zdrowia i moc do działania. Nasz gabinet masażu oferuje szybki powrót do dawnej kondycji, dzięki naszej kompleksowej rehabilitacji. Zapoznaj się z naszą ofertą. Proponujemy swoją pasję oraz bogate
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dystrybucją instrumentów diagnostycznych firmy HEINE OPTOTECHNIK, trudni się firma PLUS ULTRA z Poznania. Oferuje m.in.: ciśnieniomierze, dermatoskopy, laryngoskopy, lupy okularowe, zasilania i źródła światła. Z proponowanych przez firmę produktów, korzysta już wielu lekarzy różnych specjalizacji. Firma PLUS ULTRA działa od 1990 roku i już od początku była autoryzowanym dystrybutorem sprzętu marki HEINE. Posiadane przez firmę doświadczenie potwierdza, że produkty marki HEINE odznaczają się wysoką jakością. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej firmy.
Kategorie:

Data dodania: Feb 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą profesjonalnego gabinetu dentystycznego Rodentia, który znajduje się w Opolu. Zapraszamy zarówno dorosłych jak również dzieci do skorzystania z naszych usług. Proponujemy leczenie zachowawcze, endodontyczne, protetyczne, perdiodontologiczne a także usługi z zakresu chirurgii, implantologii czy chirurgii szczękowo-twarzowej. Zatrudniamy zespół doświadczonych oraz profesjonalnych lekarzy i korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszego sprzętu. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Problemy ruchowe to dzisiaj częsta dolegliwość, która nie dotyczy już tylko osób starszych, czy też sportowców, ale dotyka również osoby młodsze. Nowoczesny tryb życia powoduje, że często nabawiamy się kontuzji, gdyż nasze ciało nie jest zbyt elastyczne. Mój gabinet rehabilitacji w Oświęcimiu to miejsce, gdzie mogę udzielić ci niezbędnej pomocy. Przyjdź do mnie, a najpierw zdiagnozujemy problem, by następnie zająć się leczeniem. Na jakie metody leczenia możesz u mnie liczyć? Stosuję m.in. taki metody jak: Metoda Briana Mulligana, Metoda wg Cyriaxa, Taping Medyczny, Techniki terapeutyczne na tkanki miękkie, punkty spustowe, ból i napięcie mięśni, Metoda Bobath dla dorosłych, Terapia manualna wg K. Lewita, Fizykoterapia, Masaż, Fizjoterapia Funkcjonalna chorych po ogniskowym uszkodzeniu mózgu, Metoda Kinetic Control, Matoda FDM(Fascial Distortion Model), Pinopresura, Dry Needling (suche igłowanie).
Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i nie stosuję szablonowego podejścia. Moja myśl przewodnia to: „Kiedy patrzę na zadowolenie naszych pacjentów ich uśmiech i wdzięczność mogę powiedzieć ,że moje marzenie się spełniło.”
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2019 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl