Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
2
65102

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Medycyna

Wpisy
Sortowanie :
Dystrybucją instrumentów diagnostycznych firmy HEINE OPTOTECHNIK, trudni się firma PLUS ULTRA z Poznania. Oferuje m.in.: ciśnieniomierze, dermatoskopy, laryngoskopy, lupy okularowe, zasilania i źródła światła. Z proponowanych przez firmę produktów, korzysta już wielu lekarzy różnych specjalizacji. Firma PLUS ULTRA działa od 1990 roku i już od początku była autoryzowanym dystrybutorem sprzętu marki HEINE. Posiadane przez firmę doświadczenie potwierdza, że produkty marki HEINE odznaczają się wysoką jakością. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej firmy.
Kategorie:

Data dodania: Feb 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą profesjonalnego gabinetu dentystycznego Rodentia, który znajduje się w Opolu. Zapraszamy zarówno dorosłych jak również dzieci do skorzystania z naszych usług. Proponujemy leczenie zachowawcze, endodontyczne, protetyczne, perdiodontologiczne a także usługi z zakresu chirurgii, implantologii czy chirurgii szczękowo-twarzowej. Zatrudniamy zespół doświadczonych oraz profesjonalnych lekarzy i korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszego sprzętu. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Problemy ruchowe to dzisiaj częsta dolegliwość, która nie dotyczy już tylko osób starszych, czy też sportowców, ale dotyka również osoby młodsze. Nowoczesny tryb życia powoduje, że często nabawiamy się kontuzji, gdyż nasze ciało nie jest zbyt elastyczne. Mój gabinet rehabilitacji w Oświęcimiu to miejsce, gdzie mogę udzielić ci niezbędnej pomocy. Przyjdź do mnie, a najpierw zdiagnozujemy problem, by następnie zająć się leczeniem. Na jakie metody leczenia możesz u mnie liczyć? Stosuję m.in. taki metody jak: Metoda Briana Mulligana, Metoda wg Cyriaxa, Taping Medyczny, Techniki terapeutyczne na tkanki miękkie, punkty spustowe, ból i napięcie mięśni, Metoda Bobath dla dorosłych, Terapia manualna wg K. Lewita, Fizykoterapia, Masaż, Fizjoterapia Funkcjonalna chorych po ogniskowym uszkodzeniu mózgu, Metoda Kinetic Control, Matoda FDM(Fascial Distortion Model), Pinopresura, Dry Needling (suche igłowanie).
Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i nie stosuję szablonowego podejścia. Moja myśl przewodnia to: „Kiedy patrzę na zadowolenie naszych pacjentów ich uśmiech i wdzięczność mogę powiedzieć ,że moje marzenie się spełniło.”
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2019 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma z siedzibą w Toruniu oferująca profesjonale zaopatrzenie jednostek badawczych a w szczególności laboratoriów. Funkcjonuje od 1993 roku. Zapewnia profesjonalne wyposażenie laboratoriów przystosowane do bezpieczne i specjalistycznej pracy. W ofercie znajdują się m.in. dygestoria i meble laboratoryjne.
Szczegółowa oferta na stronie internetowej. Zapraszamy również do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jan 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Poprzez nasz gabinet dentystyczny ze Świdnicy z pomocą doświadczonych fachowców mogą Państwo wyleczyć swe krzywe zęby, zrobić sobie implanty, podjąć się leczenia kanałowego, jak i również zamówić protezę. Nasza klinika medyczna nie tylko zajmuje się dentystyką. W swej ofercie mamy również pomoc z takich sfer jak psychologia, dietetyka, fizjoterapia, logopedia, refleksologia czy medycyna estetyczna.
Kategorie:

Data dodania: Jan 20, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przychodnia NZOZ ARES w Łodzi funkcjonuje od 2004 r. Placówka specjalizuje się w wszechstronnej obsłudze pacjentów w zakresie medycyny pracy, profilaktyki i umożliwia dostęp do szerokiej oferty badań: kierowców, psychotechnicznych oraz laboratoryjnych. Ofertę stanowi też rehabilitacja, w tym dla sportowców i dla seniorów. Mamy lekarza pierwszego kontaktu w ramach kontraktu z NFZ. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami usług oraz do rejestracji. Jesteśmy przychodnią przystosowaną do obsługi osób niepełnosprawnych, a na terenie obiektu mieści się bezpłatny parking samochodowy.
Kategorie:

Data dodania: Jan 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ozonoterapia, masaże, badania holistyczne oraz akupunktura to oferta Centrum Zdrowia Sana w Gdańsku, jakie prowadzi dr Borys Boligar, specjalista od hydrokolonoterapii i oczyszczania wątroby. Specjalizuje się też w oczyszczaniu limfy, stawów i zatok. Swoją praktykę w Polsce rozpoczął od terapii manualnej kręgosłupa, z czasem podejmując współpracę z dr Ewą Dąbrowską. Świadczy również konsultacje w zakresie metod zdrowego żywienia. Podstawą jego terapii jest hydrokolonoterapia - kompetentna metoda płukania jelit wodą wzbogaconą o kwas mlekowy i ozon. Chcesz zadbać o swoje ciało? Skontaktuj się z nami!
Kategorie:

Data dodania: Jan 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli chcesz otrzymać profesjonalną pomoc od najlepszego okulisty to serdecznie zapraszamy do postawienia na nasze centrum okulistyczne we Wrocławiu, które jest rewelacyjnym wyborem dla wszystkich osób. Postawienie na naszą ofertę może sprawdzać się świetnie i może być niesamowicie korzystne. Oferowane przez nas usługi pozwalają na pozbycie się wszelkich problemów ze wzrokiem i mogą być niesamowicie korzystne dla wszystkich osób.
Kategorie:

Data dodania: Dec 21, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Laserowe likwidowanie zmarszczek, blizn i znamion skórnych, laserowa blefaroplastyka oraz niechirurgiczna korekta nosa - to zabiegi, które zrealizujesz w Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Klinika Tesaro we Wrocławiu. Laser frakcyjny CO2 ablacyjny, Zeltiq Coolsculpting, frakcyjne odmładzanie, nici BARB 4D czy Termolifting Zaffiro to tylko niektóre przykłady technologii używanych podczas standardowych procedur z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, ginekologii estetycznej i chirurgii naczyniowej. Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów? Skontaktuj się z naszym lekarzem - zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Dec 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

System Med w Morawicy to nowoczesna placówka wyspecjalizowana w leczeniu uzależnień, której oferta skierowana jest do osób, jakie podjęły decyzje o terapii, lecz wciąż samodzielnie mają problem z rzuceniem nałogu. Oferujemy detoksykacje: alkoholową, farmakologiczną i ponarkotykową pod całodobową, profesjonalną opieką medyczną. Umożliwiamy pełne badania, odtrucia, wsparcie w podjęciu decyzji o świadomym podjęciu terapii oraz program terapeutyczny z warsztatami, treningiem TAZA i osobistym planem zdrowienia. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Kategorie:

Data dodania: Dec 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl