Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24354
415
14
65898

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Medycyna

Wpisy
Sortowanie :
Interesują Cię e-papierosy? Jeżeli chcesz kupić potrzebne akcesoria do palenia elektronicznego lub do palenia tytoniu, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu online. Dla palaczy oraz miłośników elektronicznego dymka oferujemy wiele różnego rodzaju produktów. Mają one dobrą jakość, oferujemy atrakcyjne ceny. Jeżeli chcesz zadać nam jakieś pytanie, bo nie wiesz, co wybrać, skontaktuj się z nami przez stronę!
Kategorie:

Data dodania: Dec 2, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Szukasz placówki, która wykona bezpieczny rezonans magnetyczny – dobrze trafiłeś. Firma Rex Medica to coś więcej niż usługi medyczne, to komfort i holistyczne podejście do klientów, którzy są również pacjentami. Wiemy dokładnie czego oczekuje się od nas, jako od placówki medycznej i robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby nasi pacjenci wychodzili od nas zadowoleni i wracali pewni najwyższej jakości obsługi. Jesteśmy nowoczesną kliniką, która jest zaopatrzona w sprzęt najwyższej klasy. Nasz personel cechuje ponadprzeciętna kultura osobista oraz profesjonalizm. Jesteśmy placówką otwartą na potrzeby pacjentów i prowadzącą badania w sposób gwarantujący nie tylko najwyższą ich jakość ale także spojrzenie na ogólny stan zdrowia pacjentów. Robimy wszystko, żeby nasze usługi prowadziły do podniesienia komfortu życia naszych klientów. Na naszej stronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące kliniki Rex Medica, w tym dojazd jak i koszty usług, jakie oferujemy oraz poradniki jak przygotować się do badań.
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Centrum Medyczne MEDIX zlokalizowane we Wrocławiu oferuje badania profilaktyczne, diagnostykę, a dodatkowo opracowanie planu leczenia chorób. Gwarantujemy kompleksową pomoc lekarzy specjalistów w zakresie dermatologii, chirurgii, ortopedii, kardiologii, pediatrii i wielu innych dziedzin. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do wykonywania badań USG, RTG, tomografii, mammografii, gastroskopii oraz badań morfologicznych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczna, leczenie endodontyczne pod mikroskopem to oferta Centrum Dentystyki EuroDent w Krakowie. Oferta obejmuje również protetykę z możliwością wykonania protez całkowitych, protezy częściowej, mostu oraz koron. W ramach wszechstronnej obsługi, umożliwiamy dostęp do pracowni RTG, którą zaopatrzyliśmy w cyfrowe aparaty najnowszej generacji o niskim współczynniku promieniowania. Zapewniamy miłą i przyjazna atmosferę, wysoko wykwalifikowany personel oraz najnowsze technologie leczenia.
Kategorie:

Data dodania: Nov 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma P&P CITO jest dystrybutorem sprzętu medycznego wiodących światowych producentów. W naszej ofercie mieszczą się produkty stosowane w prawie że każdej specjalizacji medycyny. Oferujemy sprzęt do rehabilitacji, chirurgii, okulistyki, laryngologii, dermatologii oraz stomatologii. W asortymencie posiadamy także wyposażanie gabinetów i sal, meble medyczne, sprzęt laboratoryjny i drobny sprzęt medyczny. Zapewniamy profesjonalny montaż, demontaż oraz modernizacje sprzętu medycznego. Dokonujemy ekspertyz technicznych sprzętu oraz wykonujemy przeglądy techniczne. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Nov 9, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Medycznych Eugeniusz Biront w Bielsku-Białej oferuje szeroki zakres badań ogólnych i specjalistycznych. Biochemia kliniczna, analityka ogólna, hormony, markery onkologiczne czy alergologia to niektóre z przeprowadzonych badań. Prócz tego proponujemy diagnostykę infekcji wirusowych, bakteryjnych i pasożytniczych czy toksykologię podstawową. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasze laboratorium mieści się na liście Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych.
Kategorie:

Data dodania: Oct 20, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli jesteś laryngologiem, prowadzisz swój gabinet bądź zarządzasz przychodnią, gdzie realizowana jest diagnostyka audiologiczna, chcesz, aby pacjenci cieszyli się dobrym słuchem, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Techmedica.eu z Krakowa. Jesteśmy profesjonalnym dostawcą wysokiej jakości aparatury medycznej i narzędzi laryngologicznych. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, który umożliwi dokładne wykonywanie badań. W przypadku usterek technicznych przeprowadzamy czynności serwisowe w ramach gwarancji. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Oct 6, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza klinika zapewnia bezpieczne i prozdrowotne środowisko, w którym pacjenci mogą skorzystać z leczenia marihuaną. Posiadamy swój Vaporoom. Wielu pacjentów zgłosiło nam, że zdobycie konopi poza gabinetem lekarskim może być trudnym, rozczarowującym, a czasem przerażającym doświadczeniem. Jednym z głównych celów każdego dobrze uregulowanego programu medycznej marihuany jest zapewnienie pacjentom bezpiecznego i legalnego dostępu do niej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 24, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prawie każdy gabinet lekarski powinien być wyposażony w profesjonalny ultrasonograf. Oprócz sprzętu ultradźwiękowego szeroko stosowanego w medycynie, firma jest dystrybutorem sprzętu diagnostycznego używanego w weterynarii. Kosmed istnieje na rynku diagnostyki obrazowej od 20 lat jest dystrybutorem najwyższej jakości sprzętu. Są to urządzenia ESAOTE USG i MRI, a także sprzęt WDM do badań CT, RTG, MR i DSA. To także najlepsze rozwiązania z zakresu aparatów rentgenowskich i mammografii firmy ITALRAY.
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Bardzo popularnym badaniem wykonywanym w wielu gabinetach lekarskich, szpitalach czy też ośrodkach medycznych jest badanie USG. Służy ono wychwyceniu zmian zachodzących wewnątrz organizmu. Z pomocą badania USG można sprawdzić przede wszystkim stan znajdujących się wewnątrz organów. W ofercie naszej firmy można znaleźć aparat USG Sonoscape, który pozwoli na dokładne zbadanie pacjenta i postawienie diagnozy.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl