Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25623
415
7
66334

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Medycyna

Wpisy
Sortowanie :
Nasze doświadczone Centrum Zdrowia Panaceum i wykwalifikowany personel zapewnią Ci szybkie i dokładne wyniki, abyś mógł jak najszybciej zidentyfikować wszelkie problemy zdrowotne. Posiadamy również dogodne punkty pobrania krwi, dzięki czemu możesz zrobić to w wygodnym dla Ciebie miejscu, sprawnie i efektywnie. Nasze doświadczone Centrum Zdrowia Panaceum i wykwalifikowany personel zapewnią Ci szybkie i dokładne wyniki, abyś mógł jak najszybciej zidentyfikować wszelkie problemy zdrowotne
Kategorie:

Data dodania: Sep 7, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Apolonia Dental w Szczecinie jest Twoją przystanią, gdy chodzi o zdrowy i piękny uśmiech. Oferujemy wysokiej klasy implanty zębowe, dzięki którym odzyskasz pewność siebie. Nasz zespół ekspertów z pasją podchodzi do swojej pracy, wykorzystując najnowsze technologie w celu zapewnienia komfortu i efektywności zabiegów. Jesteśmy także źródłem wsparcia w zakresie leczenia kanałowego, stomatologii estetycznej i protetyki.
Kategorie:

Data dodania: Jul 10, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

ALAB laboratoria to laboratorium diagnostyczne, które posiada niezwykle bogaty wachlarz badań oraz ponad 600 punktów pobrań na terenie kraju, a każdy pacjent może liczyć na fachową i profesjonalną opiekę medyczną. W placówkach pracują doświadczeni specjaliści, którzy doskonale wiedzą jak bezboleśnie przeprowadzić badania. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku najmłodszych pacjentów oraz tych, którzy mają problemy z poborem krwi i boją się odwiedzić laboratorium. Badania profilaktyczne to najlepszy sposób na zachowanie zdrowia na długie lata.
Kategorie:

Data dodania: Apr 19, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Plastiki, sprzęt i akcesoria laboratoryjne oraz pipety, dozowniki czy choćby odczynniki — tak w skrócie wygląda asortyment naszej firmy. Wejdź na sklep.labempire.com.pl i zapoznaj się z pełną ofertą. Dla wszystkich przygotowaliśmy zestaw Nowości. Bardzo interesujące są również zakładki Promocje i Wyprzedaże. Jeśli zależy Ci na czasie — skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki. Zapraszam na zakupy!
Kategorie:

Data dodania: Jan 11, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

OKULUS PLUS ma dwie kliniki. Jedna znajduje się w Jaworznie, a druga w Bielsku-Białej. Na stronie centrum znajdują się: cennik i szczegóły dotyczące zabiegów, korekcji wzroku oraz optometrii. Ośrodek zajmuje się leczeniem dorosłych i dzieci. Nowością jest ankieta online do wypełnienia na okulus-e-kwalifikacja.pl. Bez wychodzenia z domu można sprawdzić, czy laserowa korekcja wzroku jest dla Ciebie!
Kategorie:

Data dodania: Nov 2, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wizyty u dentysty bywają nieprzyjemne. Szczególnie dla osób, które pamiętają czasy PRL-u, gdy zęby rwano na żywca (czyli bez znieczulenia). Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Nasza rodzima stomatologia cieszy się dużym uznaniem wśród Polaków, jak i ogólnie Europejczyków. Łódzkie JMC znajduje się przy ul. Złotno 34. Ich pełną ofertę znajdziesz na stronie. Centrum jest otwarte w dni robocze.
Kategorie:

Data dodania: Sep 12, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Medicalonline to oferta najwyższej jakości sprzętu medycznego, wśród której wyróżnia się oprogramowanie medyczne wykonane zgodnie z zaawansowaną technologią medyczną. W ofercie znajdziesz endoskopy medyczne, aparaty usg, aparaty ktg oraz aparaty rtg. To także sprzęt stomatologiczny i ortopedyczny. Możesz zaopatrzyć się w sprzęt weterynaryjny renomowanych producentów. Tu zakupisz aparaty do mierzenia ciśnienia.
Kategorie:

Data dodania: Aug 29, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli bolą Cię zęby, nie zwlekaj z wizytą u dentysty. Im dłużej będziesz ignorować problem, tym poważniejsze mogą być tego konsekwencje. Wiele osób boi się stomatologa. To zapewne przez wspomnienia z dzieciństwa czy dźwięk wiertła. Jednak dziś leczenie jest bezbolesne, a opieka — znakomita. Dlatego warto wybrać warszawskie Centrum Demed. Pełna oferta kliniki znajduje się na ochota.centrumdemed.pl.
Kategorie:

Data dodania: Jul 29, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Centrum Stomatologicznym Demed w Łomży oferujemy leczenie kanałowe (także pod mikroskopem), implanty, aparaty ortodontyczne stałe i ruchome, korony i mosty porcelanowe, protezy oraz leczenie chorób przyzębia. Więcej szczegółów dostępnych jest na naszej stronie. Istnieje tam również możliwość zapoznania się z cennikiem i aktualnościami. Posiadamy dwie lokalizacje: przy ul. Słowackiego 7a oraz ul.Sybiraków 20.
Kategorie:

Data dodania: Jul 4, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czujesz, że nadszedł najwyższy czas, aby w końcu zadbać o swoje zęby. Chcesz przeprowadzić gruntowne leczenie, higienizację, a może nawet założyć aparat ortodontyczny. Centrum Stomatologicznego Demed w Wołominie na ulicy ul. Warszawskiej 9. Na stronie internetowej dostępna jest aktualna oferta oraz cennik. Dla tych, które preferują uzyskać informację telefonicznie, można skontaktować się pod nr tel.: 728 339 516.
Kategorie:

Data dodania: Jul 1, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl