Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25023
415
3
66140

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Medycyna

Wpisy
Sortowanie :
W Ruczaj Clinic pacjenci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie i leczenie z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Tu pracują doskonale wykwalifikowani lekarze, pielęgniarki i kosmetolodzy, którzy dbają o indywidualne, kompleksowe podejście do każdego ze swoich pacjentów. To właśnie tu, w Krakowie na ulicy Bułgarskiej, można skorzystać z nowoczesnego, sprawdzonego leczenia blizn, rozstępów, bruksizmu, zmarszczek, opadania powiek, redukcji znamion i wielu innych.
Kategorie:

Data dodania: Nov 3, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Założenie hodowli wiąże się z oczekiwaniem na konkretny rezultat. Niekiedy okazuje się, że założona hodowla mikroorganizmów została zanieczyszczona, przez co oczekiwany efekt jest zupełnie inny. Aby uniknąć jednego ze źródeł takich zanieczyszczeń, warto wyposażyć się w maski ochronne, które osłonią nasze drogi oddechowe. Takie i inne produkty oferujemy w naszym sklepie internetowym GENOPLAST – wszystko z biotechnologii.
Kategorie:

Data dodania: Aug 13, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zajmujemy się produkcją i dostawą sprzętu laboratoryjnego takiego jak urządzenia laboratoryjne oraz materiały zużywalne. Gwarantujemy szybkie rozpatrzenie wniosków, zawsze chętnie spotykamy się w celu omówienia szczegółów i dążymy do jakościowej pomocy w rozwiązywaniu wszystkich Państwa problemów. Kupując sprzęt laboratoryjny otrzymujesz szczegółowe instrukcje, szkolenie swoich pracowników przez naszych specjalistów oraz profesjonalne wsparcie.
Kategorie:

Data dodania: Jul 12, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Bardzo cieszymy się kiedy nasi pacjenci wracają do nas po przeprowadzony operacjach wzroku lub operacjach zaćmy i dzielą się z nami swoimi przeżyciami, a także polecają naszą klinikę okulistyczną Eyemed w Lublinie swoim znajomym i bliskim. Dla nas jest to oznaka dobrze wykonanej pracy. Dlatego właśnie największy nacisk kładziemy na prawidłowo i skrupulatnie przeprowadzoną diagnostykę schorzeń narządu wzroku. Korzystamy między innymi z takich narzędzi jak: tomografia przedniego i tylnego odcinka oka, kamera obrazująca dno oka, topografia rogówki, urządzenia do badania pola widzenia wykorzystujące efekt zdwojonej częstotliwości bodźca i wiele innych. Dzięki temu w prawidłowy sposób jesteśmy w stanie ocenić stopień problemów występujących w narządzie. Wykonujemy laserowe korekcje wzroku już od roku 2011, dlatego naszemu doświadczeniu można zaufać. W naszym zaopatrzeniu znajdują się najnowocześniejsze przyrządy i technologie – jesteśmy dumni z tego w jakim tempie rozwija się nasza dziedzina.
Kategorie:

Data dodania: May 21, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W przypadku, kiedy do diety wprowadzone zostały takie produkty jak: kasze, razowe chleby, płatki zbożowe, surowe warzywa, owoce, rośliny strączkowe, mogą one spowodować rozrost mikroorganizmów w jelitach. W sytuacji takiej nawet prawidłowo działające mechanizmy obronne nie mogą sobie poradzić. Warto wówczas wykonać testy wodorowo metanowe, w ramach testów sibo. Po ustanowieniu odpowiedniej diety objawy ustępują.
Kategorie:

Data dodania: May 5, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gdzie zakupisz sprzęt medyczny dla szpitali od wiodących dostawców? Oczywiście w sklepie medycznym Panacea. To oferta artykułów do dezynfekcji, sterylizacji, odzieży medycznej, fartuchów, rękawic medycznych. Sklep z artykułami medycznymi to także materiały opatrunkowe i serwety operacyjne jałowe. Sklep medyczny od 10 lat dostarcza swoim klientom najlepszy sprzęt medyczny i jest liderem w dystrybucji artykułów medycznych.
Kategorie:

Data dodania: Apr 15, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Centrum Stomatologii ANDAN w Mielec to kompleksowe usługi dentystyczne. Posiadamy gabinety stomatologiczne, gabinet higienistki dentystycznej, pracownię RTG oraz sklep z materiałami stomatologicznymi. W jednym miejscu załatwisz wszystkie sprawy związane z leczeniem zębów. Mamy do dyspozycji najlepszych lekarzy dentystów oraz nowoczesny sprzęt. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.
Kategorie:

Data dodania: Feb 10, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Dental Excellent w Lublinie proponuje wysokiej jakości sprzęt stomatologiczny, sprzęt do radiologii, mikroskopy oraz kompresory. Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem KaVo Polska. Oferujemy wsparcie w uzyskaniu finansowania sprzętu. Zapewniamy także kompleksową opiekę serwisową w czasie trwania gwarancji, a także serwis pogwarancyjny sprzętu KaVo. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanego przez nas sprzętu. Przeprowadzamy także szkolenia w tematyce endodoncji. Więcej informacji na temat zaprezentowanej oferty mieści się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 25, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Uzależnienie od alkoholu może zniszczyć nie tylko zdrowie, ale i życie chorej osoby. Odbiera nam pracę, poczucie godności i często także rodzinę. Nie dopuść do tego! Zacznij walczyć już dziś! Wiemy, że to bardzo trudne, ale nie będziesz w tym sam! Pomożemy! Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze. Posiadamy ośrodek w Poznaniu i nad morzem. Pracują u nas najlepsi specjaliści. Jesteśmy dyskretni!
Kategorie:

Data dodania: Jan 14, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W naszym gabinecie przeprowadzamy takie zabiegi chirurgiczne, jak na przykład plastyka powiek górnych i plastyka powiek dolnych. Dzięki nim można pozbyć się pewnych mankamentów, a także zmarszczek, czy opuchlizny. Jeśli chcesz skorzystać z takich możliwości, jakie przynosi nowoczesna i bezpieczna medycyna estetyczna, zapraszamy do nas. Kliknij w odnośnik do strony, a już za chwilę dowiesz się więcej o tym, co możemy Ci zaproponować. Aby umówić się na niektóre zabiegi, które wymagają interwencji chirurgicznej, konieczne będą najpierw konsultacje. Aby się na nie umówić można po prostu znaleźć na naszej stronie odnośnik. Termin znajdziesz łatwo, nie będziesz też zbyt długo czekać. Zastanów się, czego potrzebuje Twoje ciało i sprawdź, jakie możliwości dają rozwiązania chirurgiczne. Dzięki temu, że Twoje ciało powróci do świetnej formy, będziesz cieszyć się wspaniałym samopoczuciem, pewnością siebie i zapałem. Zapoznaj się z nami, poleć nas swoim znajomym. Oferujemy fachową i życzliwą obsługę.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl