Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25366
415
7
66231

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Medycyna

Wpisy
Sortowanie :
Wizyty u dentysty bywają nieprzyjemne. Szczególnie dla osób, które pamiętają czasy PRL-u, gdy zęby rwano na żywca (czyli bez znieczulenia). Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Nasza rodzima stomatologia cieszy się dużym uznaniem wśród Polaków, jak i ogólnie Europejczyków. Łódzkie JMC znajduje się przy ul. Złotno 34. Ich pełną ofertę znajdziesz na stronie. Centrum jest otwarte w dni robocze.
Kategorie:

Data dodania: Sep 12, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Medicalonline to oferta najwyższej jakości sprzętu medycznego, wśród której wyróżnia się oprogramowanie medyczne wykonane zgodnie z zaawansowaną technologią medyczną. W ofercie znajdziesz endoskopy medyczne, aparaty usg, aparaty ktg oraz aparaty rtg. To także sprzęt stomatologiczny i ortopedyczny. Możesz zaopatrzyć się w sprzęt weterynaryjny renomowanych producentów. Tu zakupisz aparaty do mierzenia ciśnienia.
Kategorie:

Data dodania: Aug 29, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli bolą Cię zęby, nie zwlekaj z wizytą u dentysty. Im dłużej będziesz ignorować problem, tym poważniejsze mogą być tego konsekwencje. Wiele osób boi się stomatologa. To zapewne przez wspomnienia z dzieciństwa czy dźwięk wiertła. Jednak dziś leczenie jest bezbolesne, a opieka — znakomita. Dlatego warto wybrać warszawskie Centrum Demed. Pełna oferta kliniki znajduje się na ochota.centrumdemed.pl.
Kategorie:

Data dodania: Jul 29, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Centrum Stomatologicznym Demed w Łomży oferujemy leczenie kanałowe (także pod mikroskopem), implanty, aparaty ortodontyczne stałe i ruchome, korony i mosty porcelanowe, protezy oraz leczenie chorób przyzębia. Więcej szczegółów dostępnych jest na naszej stronie. Istnieje tam również możliwość zapoznania się z cennikiem i aktualnościami. Posiadamy dwie lokalizacje: przy ul. Słowackiego 7a oraz ul.Sybiraków 20.
Kategorie:

Data dodania: Jul 4, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czujesz, że nadszedł najwyższy czas, aby w końcu zadbać o swoje zęby. Chcesz przeprowadzić gruntowne leczenie, higienizację, a może nawet założyć aparat ortodontyczny. Centrum Stomatologicznego Demed w Wołominie na ulicy ul. Warszawskiej 9. Na stronie internetowej dostępna jest aktualna oferta oraz cennik. Dla tych, które preferują uzyskać informację telefonicznie, można skontaktować się pod nr tel.: 728 339 516.
Kategorie:

Data dodania: Jul 1, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteś z Płocka lub okolic i szukasz sprawdzonej kliniki dentystycznej? Centrum Stomatologiczne Demed znajduje się przy ul. Medycznej 8. Na stronie internetowej dostępna jest pełna oferta. Oprócz tradycyjnego leczenia zębów i higienizacji jamy ustnej pacjenci mogą wybrać ortodoncję, implantologię, protetykę czy leczenie kanałowe. Dużym zainteresowaniem cieszy się również stomatologia dziecięca.
Kategorie:

Data dodania: Jul 1, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gwarancja czystości próbek, precyzja i uczciwość. Tak można opisać prawie 25-letnia działalność firmy Bioanalytic. To internetowy sklep z akcesoriami laboratoryjnymi, który swoją siedzibę ma w Gdańsku. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą przedsiębiorstwa, które sprowadza wszystkie produkty tylko od sprawdzonych dostawców. W ostatnich latach prężnie rozwijają też sprzedaż spektrometrów mas.
Kategorie:

Data dodania: Jun 6, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czym jest biorezonans? Pozwala on przywrócić w organizmie równowagę poprzez oczyszczenie go ze szkodliwych i chorobotwórczych czynników. Jeśli często miewa się bóle głowy, pleców, jelit czy inne dolegliwości, których nie można „logicznie” wytłumaczyć, można przypuszczać, że powodem są grzyby lub wirusy. Na naszej stronie internetowej znajduję się pełna oferta oraz dane do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jun 6, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz okulisty i optyka w Warszawie? Zapraszamy do nas! Instytut znajduje się przy ul. Prymasa Augusta Hlonda 10c/u7. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Wejdź na dziegielewska.eu i zapoznaj się z pełną ofertą. Znajdziesz tam diagnostykę i leczenie dzieci oraz dorosłych, chirurgię oka, rewitalizację skóry, przeszczep tkanki tłuszczowej czy choćby ortoptykę.
Kategorie:

Data dodania: May 16, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Osoby podatne na używki mogą w życiu borykać się z poważnymi problemami, które wymagają wsparcia doświadczonych terapeutów. Żadnego z uzależnień nie można bagatelizować, ponieważ skutki nadużywania substancji psychoaktywnych mogą wiązać się z utratą zdrowia, a nawet życia. Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego ośrodka terapii leczenia uzależnień. Prowadzimy go dla osób pełnoletnich, które wymagają terapii narkotykowej lub leczenia alkoholizmu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 31, 2022 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl