Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19503
415
2
64525

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Medycyna

Wpisy
Sortowanie :
Twój mąż potrzebuje stałej opieki medycznej, ale Ty pracujesz i nie możesz być przy nim przez całą dobę? Szukasz jakiegoś sprawdzonego i skutecznego rozwiązania? Mamy dla Ciebie pewną propozycję. Jeżeli mieszkasz w Trójmieście, lub w okolicach, to skontaktuj się z pracującymi u nas pielęgniarkami i wspólnie ustalcie plan działania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i bardzo chętnie zaprezentujemy Ci wszystkie nasz usługi pielęgniarskie Gdańsk.
Kategorie:

Data dodania: Apr 7, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Ci nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień i mamy nadzieję, że jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, to zostaniesz naszym pacjentem. U nas na pomoc mogą liczyć osoby uzależnione od hazardu, alkoholu, leków i narkotyków. My nie osądzamy i nie dajemy nic nie znaczących rad. Po prostu działamy i przekonujemy osobę uzależnioną, że życie bez używek także może być przyjemne. Niektórzy nasi terapeuci są tego żywym dowodem. Sami bowiem borykali się z różnymi nałogami, a teraz wiodą normalne i spokojne życie. Jeśli i Ty tak chcesz, to nasz ośrodek dla uzależnionych jest właśnie dla Ciebie. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji i zrób krok w dobrą stronę. Oferujemy Ci miesięczną terapię i mamy nadzieję, że leczenie nasze leczenie pomoże Ci wyjść na prostą. Jeśli chcesz sprawdzić nasze certyfikaty i referencje, to zapraszamy na naszą stronę.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Choroba to zawsze trudny czas nie tylko dla osoby chorej. Wygodnym rozwiązaniem tego problemu jest usługa psychiatra do domu, gdyż chory nie musi opuszczać miejsca, w którym czuje się swobodnie. Family - Med - Psychiatra, psychoterapeuta, Seksuolog pomoże w rozwiązaniu problemów zdrowotnych. Porady odbywają się przy zachowaniu całkowitej dyskrecji i z troską o dobro pacjenta. Wizyty domowe Bydgoszcz, Sępólno Krajeńskie, Solec Kujawski to wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób potrzebujących konsultacji z renomowanym lekarzem psychiatrą.

wizyty domowe psychiatra Bydgoszcz, wizyty domowe Bydgoszcz, wizyty domowe Solec Kujawski, wizyty domowe Sępólno Krajeńskie, seksuolog Bydgoszcz
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Doszedłeś do wniosku, że Twoje stare okulary już dawno wyszły z mody? Chcesz zamówić sobie nowe oprawki, ale nie wiesz co się teraz nosi? Pozwól, że pokażemy Ci nasze najnowsze kolekcje i pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru. Zajrzyj zatem na stronę opticoon i umów się na wizytę w naszym salonie. Możemy Cię zapewnić, że mamy modne wzory, fasony i kolory. Wszystkim klientom, którzy zdecydują się na zakup oferujemy gratis badanie wzroku.
Kategorie:

Data dodania: Mar 17, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Najszerszy panel domowych testów diagnostycznych w Polsce! Certyfikowane, w pełni bezpieczne i wiarygodne i skuteczne. Cechują się taką samą jakością jak testy używane w profesjonalnych laboratoriach medycznych. Testy służą celom profilaktycznym. Za ich pomocą można zdiagnozować wiele niebezpiecznych chorób i schorzeń. W naszej ofercie posiadamy m.in. testy owulacyjne, które są uznawane za testy na płodność dla kobiet. Sprawdź kiedy będziesz mieć owulację, kontroluj swoje dni płodne.
Kategorie:

Data dodania: Feb 13, 2017 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 2

Komentarze Ranking

Wiele ludzi myśli, że wada słuchu nie jest niczym złym i bagatelizują sobie tą sprawę. Często myślą, że we wszystkim pomogą aparaty słuchowe, cennik takich aparatów w zależności od jakości wykonania i dokładności działania waha się w cenie. Na naszej stronie internetowej swiatsluchu24 znajdziesz wiele rozwiązań mających na celu pomoc w oszacowaniu kosztów oraz sprawdzeniu na jaką dolegliwość cierpisz. Nie czekaj dłużej tylko zacznij działać ponieważ nie jest to sprawa z której można żartować.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Niestety aktualnie bardzo dużo osób ma pracę siedzącą. Niektórym wydaje się, że siedząca praca to sama przyjemność, no bo jak można się przy czymś takim zmęczyć. Tymczasem z osób, które decydują się na leczenie kręgosłupa, największy procent stanowią kierowcy oraz osoby wykonujące pracę biurową. Jak się okazuje siedzenie kilka godzin w jednej pozycji skutkuje koniecznością leczenia kręgosłupa. Warto pamiętać, aby co jakiś czas się rozciągnąć oraz zmienić pozycję. Dbanie o własny kręgosłup jest bardzo ważne w każdym przypadku.
Kategorie:

Data dodania: Dec 10, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zmagasz się z bólem zęba? Najwyższy czas przyjść do nas!
Pogotowie dentystyczne Bydgoszcz, Toruń oferuje profesjonalne leczenie stomatologiczne przy zastosowaniu najlepszych metod oraz z użyciem najnowszych technologii.
Doświadczeni specjaliści: dentysta, chirurg szczękowy zapewnią bezbolesne leczenie na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również leczenie chorób przyzębia, implanty, protetyka, leczenie kanałowe użyciem mikroskopu i najnowocześniejszego urządzenia SAF.
Dzięki nam Twój uśmiech będzie zdrowy i piękny!
Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś: www.schelldent.pl.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2016 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

WyBudzeni to grupa ludzi dążąca to prawdy. Na stronie szczepienia.wybudzeni.com dostępne są różnego rodzaju informacje pomijane w każdy dzień przez media zarówno nowe, jak i historyczne. Możesz przeczytać opinie ludzi z całego świata dotyczące szczepień i ich negatywnych skutków. Przedstawiamy wiele ciekawych książek, materiałów, radzimy jak zdrowo żyć. Stawiamy na edukację i technologię.
Kategorie:

Data dodania: Nov 7, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny proponuje klientom profesjonalne leczenie. Zapewniamy pomoc specjalistów z licznych dziedzin medycznych. Kompleksowość proponowanych usług jest największą zaletą naszej placówki. Kooperujemy tylko ze świetnie przygotowanymi lekarzami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sektorze. Dzięki temu możemy zapewnić świetną klasę oferowanych usług. Szczegóły odnoszące się do przygotowanej oferty znajdą Państwo na prowadzonej przez nas stronie internetowej. Zapraszamy do aktywnej kooperacji.
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl