Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25406
415
6
66278

Statmedica - leczenie, szpitale, kliniki, zdrowie, choroba, lekarz, turystyka medyczna, spa


 
Opis StatMedica.com to jedyne w pełni wyczerpujące źródło informacji o prywatnej opiece zdrowotnej w Polsce. Portal przeznaczony jest dla osób poszukujących skutecznych rozwiązań, nękających ich problemów i dolegliwości zdrowotnych, zarówno mieszkających w Polsce jak i osób mieszkających poza jej granicami.

StatMedica.com to źródło szczegółowych informacji o najlepszych, prywatnych szpitalach i klinikach, gabinetach stomatologicznych, klinikach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej , prywatnych domach opieki dla osób starszych, a także informacji, dotyczących ubezpieczeń zdrowotnych oraz innych ważnych aspektów prywatnej służby zdrowia.Cześć portalu poświęcona jest niezwykle szybko rozwijającej się w Polsce turystyce medycznej. Celem jest pomoc w znajdywaniu odpowiednich usług medycznych, gwarantujących najwyższy poziom obsługi pacjenta.

 

Słowa kluczowe statmedica   leczenie   zdrowie   szpitale   kliniki   stomatologia   chirurgia   rehabilitacja   okulista   choroba   lekarze   turystyka medyczna   spa   medycyna   ubezpieczenia   dom opieki   zabiegi   sanatorium   kosmetyka   dla seniora  
Url http://statmedica.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne
Zdrowie Uroda > Hospicja > Domy opieki
Data wpisu May 15, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Średnia ocen: 5.00 5.00 (max. 5)
Ilość komentarzy: 1

Komentarz napisał irena (data: 08-Jul-2008)
Tytuł: strona statmedica
Komentarz: super strona i przydatna
Ranking:

Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Leśnickie Centrum Stomatologiczne znajduje się we Wrocławiu. W ofercie: wybielanie zębów, plomby w kolorze zęba, czyszczenie zębów z osadu aparatem stomatologicznym, leczenie kanałowe zęba, usuwanie kamienia nazębnego. Leśnickiego Centrum Stomatologii preferuje wysoką jakość świadczonych usług, poprzez wzgląd na komfort pacjenta, w naszej praktyce korzystamy z udoskonaleń technologicznych oraz nowości w stomatologii – nie odbiegamy przy tym od tradycji. Umiejętności nabywamy na szkoleniach na które jeździmy w czasie wolnego czasu. Pracujemy w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi materiały czy procedury.
Kategoria:

Anna Rossa - psycholog, psychoterapeuta, trener EFT
psychoterapia, trema, nerwica, stres, fobia, depresja
Psychoterapia łącząca podejścia różnych szkół. Pracuję na tyle efektywnie, na ile jest to bezpieczne dla klienta.
Dzięki nowoczesnym metodom w wielu przypadkach poprawa może nastąpić już po kilku sesjach.
Strona zawiera także opisy wybranych kierunków i technik terapeutycznych.
Kategoria:

Gabinet Stomatologiczny ARSMED Senatorska Legnica. Stomatologia dla Ciebie i Twojej rodziny. Piękny uśmiech jest wizytówką sukcesu i zdrowia. Pozwól, my o to zadbamy. Przekonaj się, że leczenie stomatologiczne może przebiegać bezboleśnie. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie stomatologii i wiemy jak leczyć skutecznie. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu już dziś.
Kategoria:

Centrum medyczne All-Med oferuje pełną, profesjonalną obsługę:
konsultacje, diagnostykę i leczenie.
W naszej ofercie znajdują się także zabiegi

* chirurgiczne,
* onkologiczne,
* ginekologiczne
* ortopedyczne wykonywane w trybie jednodniowym. (artroskopia, histeroskopia, operacje żylaków itp.)

Staranny dobór kadry medycznej, najnowocześniejsze urządzenia medyczne, zaawansowane technologie, komfortowe wyposażenie sprawiają, iż All-Med świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie.
Kategoria:

Teraz Twoje marzenia o pełnych kształtnych ustach mogą się spełnić dzięki specjalistom z lecznicy Melitus w Warszawie. Oferujemy profesjonalne powiększanie ust pod opieką najlepszych specjalistów w stolicy. Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem. Oprócz powiększania ust oferujemy również zabiegi botox, usuwania zmarszczek, usuwania brodawek oraz botoks. Wszystkie Panie serdecznie zapraszamy na wizyty u naszego ginekologa. Bez kolejek, zbędnego czekania. My szanujemy Twój czas. Zapraszamy do rejestracji telefonicznej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl