Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25460
415
8
66290

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia

Wpisy
Sortowanie :
Udaj się na odwyk alkoholowy i zmierz się z problemem uzależnienia! Insieme to prywatny ośrodek leczenie uzależnień poprzez terapię i holistyczne podejście do problemu uzależnienia. Wejdź na stronę www jaką prowadzi ta prywatna placówka lecznicza i poznaj korzyści z uczestnictwa w odwyku - odwyk alkoholowy i odwyk narkotykowy Warszawa, woj. mazowieckie.
Kategorie:

Data dodania: Apr 8, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli Ty czy bliska Ci osoba potrzebuje pomocy w strefie zdrowia psychicznego, koniecznie zapoznaj się z ofertą Ośrodka Psychoterapii Psychoanalitycznej. Nasz Ośrodek zlokalizowany jest w Lublinie. Zaistniał on w trosce o osoby, które mają problemy natury psychicznej wynikające z trudności życiowych w sferze zawodowej, rodzinnej bądź relacyjnej. Nasze działania ugruntowują się na psychoterapii, czyli okresowych spotkaniach z pacjentem, gdzie może on przez opowieść o problemach przyjrzeć się swojemu wnętrzu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Platform https://klinika-akme.pl/ to vademecum, które zawiera podstawowe informacje dotyczące uzależnień, opisy symptomów wskazujących na powstawanie lub istnienie tych problemów. Na stronie przedstawiono jak wygląda detoks alkoholowy oraz terapia alkoholowa w wyszczególnionych placówkach. Każda z tych placówek jak Kraków, Wrocław czy Warszawa kieruje się swoim programem, który jest dzielony na różne etapy. Na stronie również ujęte są bardzo ważne informacje jak postępować z alkoholikiem w ciągu, jakie są przyczyny agresji po alkoholu, jak wygląda przymusowe leczenie. Dowiemy się wszystkiego o alkoholowym zespole abstynencyjny jak również uzyskamy informacje jak zmienić swój styl życia, aby przestać pić alkohol.
Kategorie:

Data dodania: Jul 22, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Położony w Lipnicy w województwie pomorskim Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Odpocznienieproponujewszechstronną pomoc dla osób z uzależnieniami. Przeprowadzamy profesjonalne diagnozy, na podstawie których opracowujemy przebieg terapii. Proponujemy terapie indywidualne i grupowe. Leczenie nałogów odbywa się w przeciągu od 4 do 8 tygodni. Umożliwiamy też pobyt próbny trwający 3 tygodnie. W ramach terapii przeprowadzane są regularne spotkania z psychologiem i terapeutą, wizyty lekarskie, a dodatkowo zajęcia relaksacyjne oraz wyjazdy integracyjne. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jul 20, 2020 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Szukasz w Olsztynie psychoterapeuty, mediatora rodzinnego oraz specjalisty w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Prywatnego Gabinetu Psychoterapii, który prowadzi Ewa Duchnowsk, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Posiadam 35-letnie doświadczenie zawodowe. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu oraz Krajowego Stowarzyszenia Mediatorów. Zapraszam do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: May 6, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu Ośrodek Terapii Uzależnień Trzeźwość, który znajduje się w Łomży. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów terapii uzależnień. Oferujemy bezpłatne konsultacje, na które zapraszamy wszelkie osoby, mające problemy z uzależnieniami. Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej terapii, podczas której zdiagnozujemy problem, zaproponujemy niezbędne zmiany do wdrożenia w życiu naszych pacjentów a dodatkowo przygotujemy plan działania po ukończeniu terapii. Osoby zainteresowane uzyskaniem dokładnych informacji dotyczących Ośrodka Terapii Uzależnień Trzeźwość, zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Apr 15, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mgr Bożena Śmietana jest psychologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Oferuje zarówno psychoterapię, jak i doraźną pomoc psychologiczną osobom, które chcą podnieść swój komfort życia, poprawić jakość relacji i trwale zmienić swój sposób funkcjonowania. Psychoterapia indywidualna (poznawczo-behawioralna) odznacza się wysoką skutecznością w tym zakresie. Gabinet Psychologiczny i Wsparcia Psychoterapeutycznego jest otwarty dla wszystkich poszukujących wsparcia w rozmaitych trudnościach życiowych.
Kategorie:

Data dodania: Mar 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję Centrum Medycznego Persona ze Swarzędza w województwie wielkopolskim. Od wielu lat zajmujemy się leczeniem uzależnień a także wsparciem rodziny osoby uzależnionej. Oferujemy kompleksową pomoc dorosłym jak również dzieciom, a także konsultacje lekarskie specjalistów z wielu dziedzin – neurologii, psychiatrii, dietetyki, alergologii, ortopedii, chirurgii oraz innych. Proponujemy terapię grupową, indywidualną oraz zajęcia dodatkowe. Zapewniamy miłą i bezstresową atmosferę i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Po więcej wiadomości wystarczy wejść na stronę.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Terapia lęku, psychoterapia grupowa, terapia depresji czy terapia poznawczo-behawioralna to zadania dla terapeutów i psychoterapeutów z CePoBE z Zielonej Góry, woj. lubuskie. Terapia lęku, depresji czy psychoterapia grupowa w CePoBe polega na stosowaniu przez psychoterapeutę czy terapeutę sprawdzonych technik terapeutycznych, których wpływ potwierdzony został we wcześniejszych badaniach. Jesteś psychologiem? Udaj się na szkolenia z terapii lęku do Centrum Poznawczo-Behawioralnego!
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Centrum Psychologiczne Sens oferuje konsultacje do grup terapeutycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie znajdują się konsultacje psychologiczne, psychoterapie indywidualne, konsultacje psychiatryczne, terapie uzależnień, terapie par i rodzin oraz wiele innych. W centrum pracują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl