Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20458
415
4
64921

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia

Wpisy
Sortowanie :
Dobry Psycholog Jolanta Szczepaniak Psycholog Psychoterapeuta z Muranowa w Warszawie zaprasza osoby, które czują się osamotnione lub przeżywają kryzys w relacjach międzyludzkich i nie radzą sobie w życiu i relacjach z innymi ludźmi.
Jestem psychologiem i psychoterapeutą systemowym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dobrym wykształceniem uniwersyteckim.
Specjalizuję się w terapii par i terapii rodzin oraz terapii uzależnień.
Jeśli potrzebujesz pomocy psychologa i jednocześnie jesteś gotowy na wykonanie ciężkiej pracy terapeutycznej to trafiłeś we właściwe miejsce. Wspólnie postaramy się przezwyciężyć trapiące ciebie problemy i poprawić jakość twojego życia.
Osoby potrzebujące fachowej pomocy doświadczonego psychologa ale odczuwające zarzenowanie przed wizytą u psychologa zapraszam na pierwsze konsultacje online na Skypie.
Więcej informacji o terapiach znajdą Państwo na www.szczepaniak-psychology.eu
Kategorie:

Data dodania: Feb 12, 2018 Wejść: 4 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gabinet Psychologiczno-Seksuologiczny „Tchnienie” w Dąbrowie Górniczej zapewni Ci najlepszą pomoc, jeśli masz problemy w odnalezieniu własnej tożsamości, nie potrafisz zbudować bliskich relacji czy nie też nie radzisz sobie po rozstaniu z bliską osobą. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy Gabinetu Psychologiczno-Seksuologicznego „Tchnienie” w Dąbrowie Górniczej. Kontaktując się z Gabinetem Psychologiczno-Seksuologicznym „Tchnienie” w Dąbrowie Górniczej masz zagwarantowaną pomoc doświadczonego psychologa-seksuologa – Magdaleny Sarzalskiej. Zgłoś się, jeśli jesteś z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej lub okolic.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Self to gabinet psychoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Ośrodek oferuje szeroki zakres usług z dziedziny zdrowia psychicznego. Specjaliści pracują według najpopularniejszych nurtów psychoterapeutycznych. Ośrodek zajmuje się również terapią różnego rodzaju uzależnień. Gabinet może także prowadzić leczenie dwutorowe - poprzez farmakoterapię oraz psychoterapię.
Kategorie:

Data dodania: Dec 9, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kiedy boli Cię ząb idziesz do dentysty. Kiedy boli Cię głowa, martwisz się o siebie i szukasz przyczyn tego bólu, próbujesz różnych rozwiązań dla siebie, żeby uśmierzyć ból i żeby powracał jak najrzadziej. A co robisz kiedy czujesz ból emocjonalny ? Jeśli Nic, zachęcamy Cię żebyś to zmienił i zajął się swoim zdrowiem psychicznym, tak jak to robisz z fizycznym. Oferujemy Ci psychoterapię w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym, konsultacje psychologiczne. Pracujemy z osobami od 14 roku życia, z parami i małżeństwami, rodzicami.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nazywamy się Pracownia Psychologiczna ALFA oferujemy profesjonalną pomoc psychologiczną oraz usługi z zakresu psychologii transportu i medycyny pracy. Naszą ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży, osób dorosłych, a także par i małżeństw. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kompetencje. Pracujemy z osobami cierpiącymi na depresję, zaburzenia nerwicowe czy przeżywającymi inne trudne sytuacje. Wykonujemy badania z zakresu medycyny pracy /samochody służbowe, praca na urządzeniach, praca na wysokości/ , i prowadzimy także niezbędne badania do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy czy instruktora. Wykonujemy badania osobom, które przekroczyły limit pkt karnych czy mają odebrane prawo jazdy. Więcej informacji znajdziecie Państwo o naszej firmie na stronie internetowej do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy.
Zespół PPA
Kategorie:

Data dodania: Jul 19, 2016 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Fundacja Spokojna Głowa oferuje klientom profesjonalną pomoc psychologiczną. Naszym celem jest zredukowanie stresu, który jest widoczny coraz częściej wśród ludzi. Oferujemy różnorodne formy wsparcia, dzięki czemu wszyscy mogą dostosować w naszej fundacji odpowiednie świadczenia dla siebie. Mamy doświadczony zespół ludzi, którzy gwarantują doskonałe efekty wszystkich oferowanych form pomocy. Wszystkie szczegóły odnoszące się do oferowanych metod pomocy klienci odnajdą na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jun 22, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasz ośrodek terapii uzależnień zapewnia między innymi prywatne leczenie alkoholizmu. Działamy na terenie Warszawy, gdzie posiadamy doskonale przygotowane warunki do realizowania leczenia, które prowadzone jest zarówno przez zespół doświadczonych specjalistów a jednocześnie w komfortowych warunkach. Jednocześnie w naszym ośrodku zapewniamy również terapie rodzinne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na naszej stronie!
Kategorie:

Data dodania: May 24, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji tak trudnej, że dotychczasowe sposoby radzenia sobie z problemami nie wystarczają. Bywa i tak, że nie pomaga nawet wsparcie bliskich osób. Pomocna może okazać się psychoterapia, podczas której wspólnie z terapeutą można przeanalizować i lepiej zrozumieć głębokie podłoże problemów oraz wypracować skuteczniejsze metody radzenia sobie z nimi. Gabinet psychologiczny „Palabra” – Renata Moraczewska – oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną dla osób dorosłych. Psychoterapia indywidualna i terapia par. Dane adresowe mojego gabinetu psychoterapeutycznego:
Powstańców Śląskich 85/51,
01-355 Warszawa
Kategorie:

Data dodania: Mar 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Osoby w związkach często narzekają na brak miłości, zaufania lub "tego czegoś". Jeśli związek jest długi, nie warto go od razu przekreślać. Zamiast tego lepiej odwiedzić nasze Centrum Pomocy Psychologicznej. Działamy na terenie Trójmiasta. Oferujemy dogodny dojazd osobom z Gdyni oraz Gdańska. W naszym Centrum pracuje psycholog Beata Gołębiowska. Ma ona spore doświadczenie w pracy z parami. Odbudowała już niejedno małżeństwo.

TERAPIA PAR - GDYNIA
Psycholog w Gdyni zawsze skupia się na indywidualnych potrzebach i wymaganiach danych pacjentów. Dostosowuje rodzaj terapii do każdego związku. Skupia się wyłącznie na tych elementach, które mogły się przyczynić do gorszych relacji między danymi małżonkami. Oczywiście taka terapia musi trochę potrwać. Dzięki temu można lepiej zanalizować wszystkie sytuacje, które już się wydarzyły lub mogą się wydarzyć. Jednakże taka dokładna terapia par przynosi rewelacyjne i szybko zauważalne, pozytywne efekty. Psycholog Beata Gołębiowska potrafi przywrócić każdemu związkowi jego idealny rytm. Dzięki temu walczy o małżeństwa, które przestały już ze sobą dawno dobrze funkcjonować. Jeśli sam masz więc problemy ze swoim partnerem, wybierzcie się do Centrum w Labiryncie, a sporo zyskacie.

Psycholog Beata Załucka-Gosk, ul. Konwaliowa 10, 81-651 Gdynia, tel: 507 621 115
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszam do gabinetu psychoterapii w centrum Krakowa. Jestem psychologiem i psychoterapeutką, ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz 4 letni kurs psychoterapii w Krakowie w ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Oferuję psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży, oraz psychoterapię par. Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Nov 4, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl