Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24502
415
77
65940

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Lekarze

Wpisy
Sortowanie :
Jeżeli chcesz, by zajął się Twoim problemem bardzo dobry ortopeda z Krakowa, nie możesz pominąć tej strony. Kliknij w odnośnik i zapoznaj się bliżej z działalnością wykwalifikowanego lekarza, który chętnie zajmuje się pacjentami z problemami różnego typu. Mogą być to osoby odczuwające dyskomfort i ból z powodu kontuzji, a także z powodu chorób. Zmień swoje życie i zdecyduj się na zabieg lub rehabilitację. Odwiedź nasz gabinet i przekonaj się, że spotkasz się tu z profesjonalizmem na każdym kroku.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Jeżeli chcesz udać się na fizjoterapię i oczekujesz od specjalisty wszystkiego, co najlepsze, doskonale trafiłeś. Wejdź na stronę naszych gabinetów, w których pracują nie tylko dobrzy fachowcy od fizjoterapii, ale także inni specjaliści, prowadzący różnego rodzaju terapie i poradnictwo w zakresie dietetyki. To dlatego nasi pacjenci mogą liczyć na profesjonalizm i podejście kompleksowe. Zapraszamy, zadzwoń do nas!
Kategorie:

Data dodania: Dec 22, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Państwu Gabinet Ginekologiczny dr n. med. Roberta Boronia z Pisza. W tym miejscu można skorzystać z szereg usług ginekologicznych. Klientki mogą zapisać się tu między innymi na: hormonalną terapię zastępczą, poprawianie statyki narządu płciowego, diagnostykę oraz leczenie mięśniaków macicy, diagnostykę oraz leczenie schorzeń gruczołu piersiowego. Doktor prowadzący Gabinet, pracuje także w Szpitalu Powiatowym w Piszu, dlatego właśnie tam poleca skierować się pacjentkom, w przypadkach przekraczających możliwości Gabinetu. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 27, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gabinet Podologiczny Tatiana Waluk powstał z myślą o zdrowiu oraz ładnym wyglądzie stóp naszych pacjentów. Wykonujemy rozmaite zabiegi pielęgnacyjne i przeprowadzamy leczenie grzybicy. Jeżeli potrzebują Państwo chwili relaksu, proponujemy fachowy masaż stóp czy też pedicure. Nasze usługi realizujemy z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu. Posiadamy nowoczesny laser Lunula, który wspiera nas w leczeniu grzybicy oraz regeneracji płytki paznokcia. Zapraszamy do omówienia szczegółów osobiście, telefonicznie albo mailowo. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty mieszczą się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 9, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Medyczna Przychodnia Specjalistyczna jest ośrodkiem medycznym o szerokim profilu, a głównym przedmiotem jego działalności jest udzielanie pierwszej pomocy i pomocy medycznej dzieciom i dorosłym. Obecność lekarzy różnych specjalności pozwala nam zapewnić ciągłość pacjentów, prześledzić predyspozycje rodzinne oraz prowadzić obserwację ambulatoryjną naszych pacjentów.
Kategorie:

Data dodania: Oct 23, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza klinika zapewnia bezpieczne i prozdrowotne środowisko, w którym pacjenci mogą skorzystać z leczenia marihuaną. Posiadamy swój Vaporoom. Wielu pacjentów zgłosiło nam, że zdobycie konopi poza gabinetem lekarskim może być trudnym, rozczarowującym, a czasem przerażającym doświadczeniem. Jednym z głównych celów każdego dobrze uregulowanego programu medycznej marihuany jest zapewnienie pacjentom bezpiecznego i legalnego dostępu do niej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 24, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy do zapoznania się z Centrum Medyczne Swiss Medicus w Łodzi. Jesteśmy prywatną placówką medyczną działającą na rynku od 2013 roku. Od tego czasu stale poszerzamy swoje usługi, aby móc oferować wsparcie medyczne na najwyższym poziomie. W swoich szeregach mamy wysoko wykwalifikowanych chirurgów, dermatologów, psychiatrów, endokrynologów, ginekologów, kardiologów, laryngologów i nie tylko. Posiadamy specjalistów z wielu dziedzin medycyny, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje także usuwanie laserowe blizn, leczenie chrapania, bezdechu sennego. Wśród naszej oferty znajdziesz także zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, która rozwija się bardzo prężnie. Dzięki niej Panie borykające się z problemami natury kobiecej, mogą skorzystać z naszej pomocy. Mamy doświadczonych ginekologów zajmujących się takimi zabiegami jak rewitalizacja pochwy, labioplastyka, leczenie nietrzymania moczu itp. Jesteśmy placówką z doświadczeniem, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować innowacyjne leczenie oraz techniki zabiegowe. Stale monitorujemy doniesienia naukowe, aby nie pozostawać w tyle. Stawiamy na ciągły rozwój, dostarczanie pacjentom usług medycznych wysokiej jakości. Jesteśmy dokładni, do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Masz pytania dotyczące naszych zabiegów lub lekarzy? Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź e-mailowo. Jeżeli interesuje Cię prywatna opieka medyczna w Łodzi, zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej placówki.
Kategorie:

Data dodania: Sep 2, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą Gabinetu Ortopedii i Krioterapii Wiktor Orzechowski we Wrocławiu. Gwarantujemy diagnostykę i leczenie drobnych urazów oraz przewlekłych bóli i schorzeń. Mamy wieloletnie doświadczenie w diagnostyce oraz leczeniu chorób stawów, nabytych wad narządu ruchu i urazów narządu ruchu. Nasz gabinet zaopatrzony jest w specjalistyczny sprzęt wysokiej jakości. Każdemu pacjentowi dostarczamy wszechstronną opiekę i indywidualne podejście. Osoby zainteresowane zdobyciem szczegółowych informacji dotyczących naszego gabinetu zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Aug 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z interesującą ofertą gabinetów dentystycznych ART-DENT, które mieszczą się w Rybniku i Kornowacu. Jesteśmy specjalistyczną i doświadczoną placówką, która świadczy najwyższej jakości usługi stomatologiczne oraz protetyczne. Zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowanych lekarzy stomatologów z dużym doświadczeniem zawodowym jak również kompetentny personel dbający o najwyższy poziom obsługi Klienta. Zapewniamy fachową pomoc i dostęp do najnowocześniejszych technologii. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znaleźć można na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Aug 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dr Janicki jest światowej sławy neurochirurgiem, który przyjmuje w Poznaniu. Przeprowadził jedną z pierwszych w Polsce operacji endoskopowych kręgosłupa. Do dziś wykonał ich ponad tysiąc. Jeśli masz problemy z kręgosłupem, a Twoje życie to nieustanna walka z bólem, już dziś zapisz się na wizytę! Pamiętaj, że będziesz w rękach najlepszego specjalisty. Daj sobie szansę na normalne funkcjonowanie!
Kategorie:

Data dodania: Aug 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl