Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19357
415
6
64463

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Lekarze

Wpisy
Sortowanie :
Kiedy boli Cię ząb idziesz do dentysty. Kiedy boli Cię głowa, martwisz się o siebie i szukasz przyczyn tego bólu, próbujesz różnych rozwiązań dla siebie, żeby uśmierzyć ból i żeby powracał jak najrzadziej. A co robisz kiedy czujesz ból emocjonalny ? Jeśli Nic, zachęcamy Cię żebyś to zmienił i zajął się swoim zdrowiem psychicznym, tak jak to robisz z fizycznym. Oferujemy Ci psychoterapię w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym, konsultacje psychologiczne. Pracujemy z osobami od 14 roku życia, z parami i małżeństwami, rodzicami.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Leczenie, drobne zabiegi albo iniekcje doszklistkowe są wykonywane u nas bardzo często i bardzo dobrze. Wielu naszych pacjentów jest zadowolonych z efektów końcowych a leczenie chorych oczu przebiega bardzo pozytywnie. Bardzo bogata oferta laseroterapii ściąga do nas wielu pacjentów z odległych miast, gdzie taka usługa nie jest jeszcze wykonywana. W naszej ofercie znajduję się również możliwość transportu chorych na terenie naszego kraju.
Kategorie:

Data dodania: Feb 7, 2017 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Leczenie bólu kręgosłupa w Poznaniu to tak naprawdę sprawa, która wymaga osoby z dużym doświadczeniem. W naszej klinice lekarz Michał Gapiński troszczy się sie przede wszystkim o dobro pacjentów. Nigdy nie działa od razu. Za każdym razem przed zabiegiem wykonuje szeregi niezbędnych badań. Jednak po takowym zabiegu możemy się w stu procentach spodziewać, że będziemy czuć się lepiej. Wszystkie bóle głowy, czy nóg powinny ustąpić.
Kategorie:

Data dodania: Jan 30, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gabinet stomatologiczny Danuty Majewskiej to nowoczesna przychodnia stomatologiczna, która oferuje bogatą gamę zabiegów stomatologicznych w Radomiu. W naszej ofercie znajdą państwo: stomatologię zachowawczą, leczenie kanałowe oraz implanty. Gabinet stomatologiczny Danuty Majewskiej jest wyposażony w profesjonalny sprzęt najwyższej jakości. Nasza pracownia dentystyczna została wyposażona w wysokiej jakości rentgen RTG. Przyjmujący w klinice dentyści mają duże doświadczenie medyczne a, także szereg szkoleń, które umożliwia im przyjmowanie pacjentów z najtrudniejszymi przypadkami medycznymi.
Kategorie:

Data dodania: Nov 24, 2016 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Sensima, to gabinet psychologiczny oferujący pomoc osobom zmagającym się z trudnościami i problemami, w obszarach relacji międzyludzkich, stanów emocjonalnych, męczących i nieprzyjemnych myśli, czy też dolegliwości fizycznych spowodowanych czynnikami psychicznymi, obawa w związku z używaniem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych. Psychoterapia prowadzona jest w nurcie poznawczo-behawioralnym z wykorzystaniem psychologii pozytywnej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 29, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W dzisiejszych trudnych czasach wiele osób zmaga się z problemami, które je przerastają. Pomocna może okazać się psychoterapia, która pomaga przywrócić życie na właściwe tory, zgłębić osobowość oraz poznać samego siebie. Wielką pomoc każdy może znaleźć w gabinecie NOWA WOLA Psychoterapia, który świadczy usługi z zakresu psychoterapii dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci.
Kategorie:

Data dodania: Jul 21, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zabieg in vitro budzi wiele kontrowersji, ale niezależnie od tego faktem jest, że dla wielu osób jest to jedyna szansa na posiadanie dziecka, jest to więc bez wątpienia fantastyczna możliwość, spełniająca marzenia wielu par. Zabiegi takie oferuje centrum leczenia niepłodności Parens, a co ważne, są one refundowane przez Ministerstwo Zdrowia, a więc dostępne dla wszystkich.
Kategorie:

Data dodania: Jul 21, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Psychoterapeuta Małgorzata Pelc kieruje swoją szeroką ofertę także do osób, które mają problemy małżeńskie czy przezywają kryzys w związku. Taka terapia często może uratować związek, który już skazało się na przegraną, ponieważ terapeuta jest obiektywny i może wskazać przyczyny złego stanu rzeczy, dzięki czemu łatwiej można się z nimi uporać i uzdrowić relację.
Kategorie:

Data dodania: Jul 21, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo DENTestetica, którego siedziba znajduje się w Krakowie, oferuje klientom duży wybór świadczeń dentystycznych. Gwarantujemy kompleksową obsługę dentystyczną dla każdego pacjenta. Wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejsze sprzęty a także materiały, dlatego możemy zagwarantować klientom doskonałą jakość oferowanych usług. Mamy długoletnie doświadczenie w sektorze. Przygotowaliśmy dla klientów darmowe miejsca parkingowe. Zatrudniamy wyłącznie lekarzy o doskonałych kwalifikacjach, którzy pracują w branży od wielu lat.
Kategorie:

Data dodania: Jul 19, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nazywamy się Pracownia Psychologiczna ALFA oferujemy profesjonalną pomoc psychologiczną oraz usługi z zakresu psychologii transportu i medycyny pracy. Naszą ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży, osób dorosłych, a także par i małżeństw. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kompetencje. Pracujemy z osobami cierpiącymi na depresję, zaburzenia nerwicowe czy przeżywającymi inne trudne sytuacje. Wykonujemy badania z zakresu medycyny pracy /samochody służbowe, praca na urządzeniach, praca na wysokości/ , i prowadzimy także niezbędne badania do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy czy instruktora. Wykonujemy badania osobom, które przekroczyły limit pkt karnych czy mają odebrane prawo jazdy. Więcej informacji znajdziecie Państwo o naszej firmie na stronie internetowej do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy.
Zespół PPA
Kategorie:

Data dodania: Jul 19, 2016 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl