Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25665
415
9
66354

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Lekarze

Wpisy
Sortowanie :
Podstawą naszej praktyki jest budowanie długotrwałych relacji z pacjentami opartych na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. W PrecisDENT Centrum Implantologii i Stomatologii Mikroskopowej kładziemy duży nacisk na komunikację, dzięki czemu każdy pacjent jest dokładnie poinformowany o dostępnych opcjach leczenia, potencjalnych ryzykach oraz oczekiwanych wynikach. To partnerstwo pozwala na wspólne podejmowanie decyzji o najlepszym planie leczenia.
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2024 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
Updated

Komentarze Ranking

Nasze doświadczone Centrum Zdrowia Panaceum i wykwalifikowany personel zapewnią Ci szybkie i dokładne wyniki, abyś mógł jak najszybciej zidentyfikować wszelkie problemy zdrowotne. Posiadamy również dogodne punkty pobrania krwi, dzięki czemu możesz zrobić to w wygodnym dla Ciebie miejscu, sprawnie i efektywnie. Nasze doświadczone Centrum Zdrowia Panaceum i wykwalifikowany personel zapewnią Ci szybkie i dokładne wyniki, abyś mógł jak najszybciej zidentyfikować wszelkie problemy zdrowotne
Kategorie:

Data dodania: Sep 7, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Apolonia Dental w Szczecinie jest Twoją przystanią, gdy chodzi o zdrowy i piękny uśmiech. Oferujemy wysokiej klasy implanty zębowe, dzięki którym odzyskasz pewność siebie. Nasz zespół ekspertów z pasją podchodzi do swojej pracy, wykorzystując najnowsze technologie w celu zapewnienia komfortu i efektywności zabiegów. Jesteśmy także źródłem wsparcia w zakresie leczenia kanałowego, stomatologii estetycznej i protetyki.
Kategorie:

Data dodania: Jul 10, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

OKULUS PLUS ma dwie kliniki. Jedna znajduje się w Jaworznie, a druga w Bielsku-Białej. Na stronie centrum znajdują się: cennik i szczegóły dotyczące zabiegów, korekcji wzroku oraz optometrii. Ośrodek zajmuje się leczeniem dorosłych i dzieci. Nowością jest ankieta online do wypełnienia na okulus-e-kwalifikacja.pl. Bez wychodzenia z domu można sprawdzić, czy laserowa korekcja wzroku jest dla Ciebie!
Kategorie:

Data dodania: Nov 2, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wizyty u dentysty bywają nieprzyjemne. Szczególnie dla osób, które pamiętają czasy PRL-u, gdy zęby rwano na żywca (czyli bez znieczulenia). Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Nasza rodzima stomatologia cieszy się dużym uznaniem wśród Polaków, jak i ogólnie Europejczyków. Łódzkie JMC znajduje się przy ul. Złotno 34. Ich pełną ofertę znajdziesz na stronie. Centrum jest otwarte w dni robocze.
Kategorie:

Data dodania: Sep 12, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli bolą Cię zęby, nie zwlekaj z wizytą u dentysty. Im dłużej będziesz ignorować problem, tym poważniejsze mogą być tego konsekwencje. Wiele osób boi się stomatologa. To zapewne przez wspomnienia z dzieciństwa czy dźwięk wiertła. Jednak dziś leczenie jest bezbolesne, a opieka — znakomita. Dlatego warto wybrać warszawskie Centrum Demed. Pełna oferta kliniki znajduje się na ochota.centrumdemed.pl.
Kategorie:

Data dodania: Jul 29, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czujesz, że nadszedł najwyższy czas, aby w końcu zadbać o swoje zęby. Chcesz przeprowadzić gruntowne leczenie, higienizację, a może nawet założyć aparat ortodontyczny. Centrum Stomatologicznego Demed w Wołominie na ulicy ul. Warszawskiej 9. Na stronie internetowej dostępna jest aktualna oferta oraz cennik. Dla tych, które preferują uzyskać informację telefonicznie, można skontaktować się pod nr tel.: 728 339 516.
Kategorie:

Data dodania: Jul 1, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteś z Płocka lub okolic i szukasz sprawdzonej kliniki dentystycznej? Centrum Stomatologiczne Demed znajduje się przy ul. Medycznej 8. Na stronie internetowej dostępna jest pełna oferta. Oprócz tradycyjnego leczenia zębów i higienizacji jamy ustnej pacjenci mogą wybrać ortodoncję, implantologię, protetykę czy leczenie kanałowe. Dużym zainteresowaniem cieszy się również stomatologia dziecięca.
Kategorie:

Data dodania: Jul 1, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wielospecjalistyczna przychodnia ESKULAP w Kłodzku zaprasza pacjentów w każdym wieku do skorzystania z profesjonalnych usług medycznych. Dysponujemy doświadczoną i cenioną kadrą specjalistów oraz zaawansowanym technologicznie sprzętem diagnostycznym, co przekłada się na trafne diagnozy i skuteczne leczenie naszych pacjentów. Zatrudniamy internistów i pediatrów, dostępnych w ramach NFZ oraz komercyjnie fizjoterapeutów, chirurga, chirurga naczyniowego, kardiologa, urologa, diabetologa, laryngologa, reumatologa i radiologa.
Kategorie:

Data dodania: May 20, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KOLMED s. c. w Świdnicy zaprasza na badania okresowe - wstępne i kontrolne. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje badania kierowców, badania na broń w celu uzyskania uprawnień, badania dla kandydatów na sędziów oraz badania dla kandydatów na pracowników ochrony fizycznej. Oferujemy doświadczony personel, jaki zapewni wszechstronną opiekę. Nasza oferta obejmuje też obsługę w zakresie rehabilitacji oraz fizjoterapii. Zajmujemy się leczeniem schorzeń kręgosłupa oraz stawów, a także leczymy urazy sportowe i kontuzje. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Feb 21, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl