Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25026
415
9
66140

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Lekarze

Wpisy
Sortowanie :
Chirurgia ogólna i onkologiczna, ginekologia, chirurgia estetyczna oraz diagnostyka obrazowa to oferta Gabinetów lekarskich w Andrychowie i Jaroszowicach. Zapraszamy przyszłe mamy na konsultacje do ginekologa, dr Alicji Kolber, która specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności oraz schorzeń narządów rodnych. W ramach chirurgii naczyniowej i ogólnej zachęcamy do skorzystania z oferty, jaka obejmuje laparoskopie, operacje przepuklin oraz zabiegi leczenia kamicy pęcherzyka żółciowego. Wykonujemy również badania USG. Wszystkie informacje prezentujemy na naszej stronie.
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy na konsultacje ortodontyczne, jakie poleca specjalista ortodonta lek.stom. Ewa Hornik-Pietrzyk, która w Katowicach świadczy swoje usługi w ramach Specjalistycznej Praktyki Ortodontycznej. Oferta gabinetu z zakresu ortodoncji skierowana jest zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych. Do każdego z moich Pacjentów podchodzę indywidualnie, gwarantując fachowy dobór aparatu dostosowany do oczekiwań danej osoby oraz jej indywidualnych potrzeb. Więcej informacji nt. oferty znajdą Państwo na stronie, na którą zapraszam.
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dentysta Chorzów oferuje kompleksowe usługi z zakresu stomatologii dla całej rodziny, począwszy od stomatologii zachowawczej, poprzez implantologię, protetykę, ortodoncję, po zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Na terenie placówki znajdują się klimatyzowane
gabinety dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Przed budynkiem znajduje się strzeżony parking. Dbamy o pełne zadowolenie naszych pacjentów zarówno dorosłych jak i tych najmłodszych. Chętnie odpowiemy również na dodatkowe pytania dotyczące naszych usług
dentystycznych.
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czy zdajesz sobie sprawę w jaki sposób negatywne (często błędne) przekonania podsycają twój lęk przed wizytą w gabinecie stomatologicznym? Modyfikacja myśli o wyolbrzymionym zagrożeniu może w znaczny sposób obniżyć poziom twojego strachu! Pamiętaj, że nie jesteś bezradny, a lekarz, który się tobą zajmuje ma doświadczenie i wiedzę, a także zależy mu na twoim dobrym samopoczuciu – jeśli czujesz taką potrzebę, komunikuj swoje obawy!
Kategorie:

Data dodania: Jun 8, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Centrum Stomatologii ANDAN w Mielec to kompleksowe usługi dentystyczne. Posiadamy gabinety stomatologiczne, gabinet higienistki dentystycznej, pracownię RTG oraz sklep z materiałami stomatologicznymi. W jednym miejscu załatwisz wszystkie sprawy związane z leczeniem zębów. Mamy do dyspozycji najlepszych lekarzy dentystów oraz nowoczesny sprzęt. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.
Kategorie:

Data dodania: Feb 10, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wykwalifikowana opiekę specjalistów z II stopniem specjalizacji poleca Poradnia ARKADIA MEDICAL w Warszawie. Zapraszamy wszystkie osoby do skorzystania z usług okulisty, reumatologa, dermatologa czy endokrynologa. Nasza placówka świadczy biegłą opiekę medyczną dzieci i osób dorosłych we współpracy ze Specjalistyczną Poradnią Lekarską dr Alicji Karney oraz z laboratorium Synlab. Świadczymy również usługi z obszaru medycyny estetycznej, proponując zabiegi odmładzające na twqarz. Zapewniamy wysoki standard obsługi i bezpieczeństwo. Zachęcamy do umawiania wizyt.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli chcesz, by zajął się Twoim problemem bardzo dobry ortopeda z Krakowa, nie możesz pominąć tej strony. Kliknij w odnośnik i zapoznaj się bliżej z działalnością wykwalifikowanego lekarza, który chętnie zajmuje się pacjentami z problemami różnego typu. Mogą być to osoby odczuwające dyskomfort i ból z powodu kontuzji, a także z powodu chorób. Zmień swoje życie i zdecyduj się na zabieg lub rehabilitację. Odwiedź nasz gabinet i przekonaj się, że spotkasz się tu z profesjonalizmem na każdym kroku.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli chcesz udać się na fizjoterapię i oczekujesz od specjalisty wszystkiego, co najlepsze, doskonale trafiłeś. Wejdź na stronę naszych gabinetów, w których pracują nie tylko dobrzy fachowcy od fizjoterapii, ale także inni specjaliści, prowadzący różnego rodzaju terapie i poradnictwo w zakresie dietetyki. To dlatego nasi pacjenci mogą liczyć na profesjonalizm i podejście kompleksowe. Zapraszamy, zadzwoń do nas!
Kategorie:

Data dodania: Dec 22, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Państwu Gabinet Ginekologiczny dr n. med. Roberta Boronia z Pisza. W tym miejscu można skorzystać z szereg usług ginekologicznych. Klientki mogą zapisać się tu między innymi na: hormonalną terapię zastępczą, poprawianie statyki narządu płciowego, diagnostykę oraz leczenie mięśniaków macicy, diagnostykę oraz leczenie schorzeń gruczołu piersiowego. Doktor prowadzący Gabinet, pracuje także w Szpitalu Powiatowym w Piszu, dlatego właśnie tam poleca skierować się pacjentkom, w przypadkach przekraczających możliwości Gabinetu. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 27, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gabinet Podologiczny Tatiana Waluk powstał z myślą o zdrowiu oraz ładnym wyglądzie stóp naszych pacjentów. Wykonujemy rozmaite zabiegi pielęgnacyjne i przeprowadzamy leczenie grzybicy. Jeżeli potrzebują Państwo chwili relaksu, proponujemy fachowy masaż stóp czy też pedicure. Nasze usługi realizujemy z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu. Posiadamy nowoczesny laser Lunula, który wspiera nas w leczeniu grzybicy oraz regeneracji płytki paznokcia. Zapraszamy do omówienia szczegółów osobiście, telefonicznie albo mailowo. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty mieszczą się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 9, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl