Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
21
66358

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Komputery > Usługi komputerowe

Wpisy
Sortowanie :
It-solve tworzą młodzi ludzie z pasją. Szukasz zespołu, który zaprojektuje i stworzy różne aplikacje? Muszą być one użyteczne i nowoczesne! Rozumiemy to doskonale! Zapraszamy do kontaktu lub do naszego biura w Częstochowie. Zobaczysz, jak pracujemy. Lubimy przestronne i komfortowe warunki. Burze mózgów pozwalają nam szybciej wpadać na najlepsze pomysły. A jak wszyscy wiemy — czas to pieniądz.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ciesząca się doskonałą opinią wśród klientów firma Studio Prezentacji oferuje szkolenia z tworzenia prezentacji. Każde organizowane przez nią szkolenie z programu PowerPoint to świetna okazja do poszerzenia wiedzy i umiejętności z zakresu obsługi tego programu. Wszystkie szkolenia organizowane przez firmę prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem. Wszyscy szkoleniowcy – oprócz rozległej wiedzy w zakresie poruszanego tematu – posiadają również duże umiejętności pedagogiczne. Szybko nawiązują kontakt z kursantami, z łatwością przekazują im posiadaną wiedzę. Plusem są przystępne ceny organizowanych szkoleń.
Kategorie:

Data dodania: Feb 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma KiuBIT zajmuje się pogwarancyjną naprawą laptopów. Naprawiamy usterki sprzętu w zakresie awarii elektroniki oraz wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Uszkodzenia elektroniczne dotyczą w głównej mierze płyt głównych tj. układów zasilania, układów graficznych, mostków, układów audio itp. Usterki mechaniczne obejmują m.in. pęknięte obudowy, matryce, wszelkiego rodzaju gniazda, złącza oraz taśmy. Dokonujemy wymian wszelkich podzespołów, programujemy pamięci FLASH (kości BIOS'u), dokonujemy konserwacji układów chłodzenia. Przeprowadzany naprawy tabletów. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji. Więcej szczegółów na firmowej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferujemy usługi kompleksowego programowania i projektowania. Świadczymy doradztwo z zakresu projektowania oprogramowania zgodnie z najnowszymi wytycznymi europejskimi i światowymi. Oferujemy również pracę na sterownikach plc, programowanie mikrokontrolerów, wdrażanie systemów it od podstaw. Głównym atutem naszej działalności jest elastyczność pozwalająca spełnić wymagania klienta nawet w najbardziej wymagających warunkach automatyki przemysłowej. Ponadto szeroka oferta i doświadczenie przemawiają za naszą pomysłowością, której nie skąpimy w nowych projektach. Naszą codziennością jest wdrażanie poprawek do skutku - czyli pełnego zadowolenia i realizacji założonych celów funkcjonalnych. Prowadzimy usługi dla klientów z Polski i Europy. Osobną usługą ustalamy wykonywanie poprawek lub integracji systemów z nowymi technologiami. Możemy poszczycić się umiejętnością rozwiązywania problemów, których nasi poprzednicy nie mogli dokonać.
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma oferująca najwyższej jakości oprogramowanie klasy ERP. Usługa obejmuje pełen serwis, w tym: proces sprzedażowy, serwis i pomoc techniczną przez cały okres współpracy. Firma zatrudnia tylko certyfikowanych specjalistów, którzy dopasują indywidualne rozwiązania do potrzeb każdego klienta. Oprogramowanie ciągle rozbudowywane jest o nowe aplikacje i addony.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nowoczesne raportowanie IT w każdej firmie może sprawdzać się rewelacyjnie i może być jak najbardziej warte zainteresowania. Z tego też powodu warto odpowiednio podchodzić do sprawy i wybierać najlepsze działanie, które będzie sprawdzało się w swoim zadaniu rewelacyjnie i które będzie bardzo korzystne. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które świadczy właśnie tego typu usługi dla przedsiębiorstw i jak najbardziej warto postawić na naszą ofertę.
Kategorie:

Data dodania: Dec 18, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych bardzo często wiąże się z różnego rodzaju wątpliwościami oraz problemami. Aby ich uniknąć warto korzystać z opieki informatycznej. Dzięki niej przez cały czas mamy specjalistów od danego systemu, którzy dbają o to, aby działał on sprawie oraz efektywnie. Takie rozwiązanie niweluje również problem z postojami w pracy związanymi z usterkami systemów informatycznych.
Kategorie:

Data dodania: Dec 18, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Hel kom z Pruszkowa, która kompleksowo zajmuje się wszelakimi sprawami i problemami komputerowymi. Chętnie zmodernizujemy dla Państwa system, założymy i zabezpieczymy sieci, zajmiemy się obsługą serwerów i doradzimy w wyborze optymalnego sprzętu i oprogramowania. Działamy na rynku już od ponad dwudziestu lat i jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie oraz fachowe podejście zaspokoi Państwa potrzeby i wymagania. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Oct 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Każdy komputer składa się z licznych elementów, utworzonych z różnych surowców i materiałów, niezwykle niebezpiecznych dla środowiska. Rozkład zużytego sprzętu trwa wiele lat, powodując zanieczyszczenia gleb i wód, zatem chcąc pozbyć się zepsutego komputera, zużytej elektroniki lub sprzętu elektrycznego, warto zwrócić się o pomoc do firmy Dora Plus.

Dora Plus powstała po to, aby oferować klientom niedetalicznym profesjonalne usługi w zakresie recyklingu sprzętu elektronicznego, elektrycznego oraz utylizacji komputerów w ilości hurtowej. Jest to niezwykle ważne, aby odpowiednio pozbyć się zużytego sprzętu i nie wytwarzać odpadów, zagrażających środowisku.

Dora Plus to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży recyklingu, która gwarantuje szybkie tempo realizacji usług, osobisty odbiór zużytych sprzętów, a także ogólnopolski zasięg. Swoją ofertę kieruje do klientów, którzy posiadają wiele komputerów zużytych, nadających się do utylizacji.

Zapraszamy do skorzystania kompleksowego usuwania danych z nośników pamięci i ich demagnetyzacji.
Kategorie:

Data dodania: Sep 25, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Exeactive to firma, która wykonuje szereg usług związanych ze wsparciem informatycznym firm. Obsługa informatyczna wykonywana przez nas obejmuje takie usługi informatyczne jak utrzymanie sieci komputerowych, szkolenia z obsługi komputerów, instalacja oprogramowania ale także sporo innego rodzaju usług. Możemy też pochwalić się posiadaniem bardzo bogatego portfolio, które świetnie świadczy o robionych przez naszą firmę usługach jak również faktem posiadania wielu dobrych opinii na temat naszej firmy. Zachęcamy naprawdę mocno do kontaktu a także zdecydowania się na realizowane przez nas usługi.
Kategorie:

Data dodania: Sep 24, 2018 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 3

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl