Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
21
66358

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Komputery > Sieci komputerowe

Wpisy
Sortowanie :
Exeactive to firma, która wykonuje szereg usług związanych ze wsparciem informatycznym firm. Obsługa informatyczna wykonywana przez nas obejmuje takie usługi informatyczne jak utrzymanie sieci komputerowych, szkolenia z obsługi komputerów, instalacja oprogramowania ale także sporo innego rodzaju usług. Możemy też pochwalić się posiadaniem bardzo bogatego portfolio, które świetnie świadczy o robionych przez naszą firmę usługach jak również faktem posiadania wielu dobrych opinii na temat naszej firmy. Zachęcamy naprawdę mocno do kontaktu a także zdecydowania się na realizowane przez nas usługi.
Kategorie:

Data dodania: Sep 24, 2018 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 3

Komentarze Ranking

Polecamy Państwu usługi firmy Telus, która na rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 1986 roku, a jej siedziba mieści się w Warszawie. Zajmujemy się świadczeniem specjalistycznych usług powiązanych z instalacjami teletechnicznymi i elektrycznymi. Oferujemy nowoczesne, komfortowe i przede wszystkim przetestowane rozwiązania w zakresie central telefonicznych, alarmów, sieci komputerowych, okablowania, światłowodów, monitoringu oraz telewizji przemysłowej. Posiadamy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu możemy się podjąć realizacji każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia. Do podjęcia współpracy zapraszamy kontrahentów z całej Polski. Więcej informacji na witrynie www.
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy nowoczesną firmą specjalizującą się w świadczeniu usług dla biznesu. Oferujemy między innymi wdrażanie, a także zarządzanie systemami IT dla firm, administrację serwerami i stroną internetową firmy, pomoc przy awariach sprzętu i oprogramowania, doradztwo przy wyborze rozwiązań IT, hosting, szkolenia dla pracowników, audyty IT i wiele więcej. Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku, bogata wiedza merytoryczna oraz znajomość najnowszych technologii przekłada się na najwyższą jakość oferowanych usług i korzystne ceny. Sprawdź szczegóły na www.
Kategorie:

Data dodania: Aug 29, 2014 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 6

Komentarze Ranking

Contica Solutions to firma z bogatym doświadczeniem na rynku technologii internetowych. Urządzenia Lancom Systems cieszą się dobrą opinią i zaufaniem wielu Klientów, ponieważ spełniają standardy WiFi Alliance, są zgodne z normą kompatybilności elektromagnetycznej 60601-1-2, a także są laureatami wielu prestiżowych nagród. Contica Solutions w swojej ofercie posiada urządzenia sieciowe, takie jak zewnętrzne Access Pointy, routery wifi, routery 3G, bramki isdn oraz rozwiązania sieciowe przeznaczone dla budynków administracji publicznej, szkół, hoteli, szpitali, firm logistycznych, transportowych i handlowych. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą produktów i usług, która znajduje się na stronie internetowej contica.pl.
Kategorie:

Data dodania: Mar 3, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zajmujemy się całościowym dbaniem o bezpieczeństwo danych tudzież informacji naszych klientów. Zabezpieczamy ich platformy informatyczne oraz teleinformatyczne. Naszym priorytetem jest oferowanie interesantom rozwiązań optymalnych, w związku z tym opieramy nasz interes w dużej dawce na doradztwie oraz diagnozie potrzeb klienta. Wszelkich potencjalnych klientów, którzy wcześniej nie dbali o bezpieczeństwo danych w swoich przedsiębiorstwach ośmielamy do odwiedzenia naszej strony i szczegółowego zapoznania się z ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Jan 15, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego pogotowia komputerowego, antywirusowego bądź informatycznego, firma PC PLUS służy pomocą. Oferta firmy skierowana jest do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, ale także do klientów indywidualnych. Specjalizacją firmy jest informatyczna pomoc i naprawa sprzętu komputerowego różnego typu. Dodatkowo oferuje budowę, administrację i serwis systemów takich jak: monitoring wizyjny, sieci komputerowe, pełna struktura informatyczna firmy, strony WWW, sklep internetowy i wiele innych. Dodatkową zaletą PC PLUS są przystępne ceny oraz terminowa realizacja zleceń. Kompetentny personel zapewni doskonalą obsługę i techniczną pomoc.Więcej informacji na stronie:
Kategorie:

Data dodania: Oct 15, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Contica Solution to firma oferująca rozwiązania internetowe w hotelu, będąc przy tym wyłącznym i autoryzowanym dystrybutorem sprzętu Lankom Systems na terenie naszego kraju. Na podanej stronie internetowej znajdą Państwo pełne informacje dotyczące oferowanych akcesorii sieciowych (np. bramki VPN) oraz dostępnych technologii (np. Smart WLAN). Proponujemy nie tylko innowacyjny i nowoczesny ale również trwały sprzęt. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z biurem Contica.
Kategorie:

Data dodania: Jul 12, 2013 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Dostarczamy przewody i kable dzięki którym funkcjonują sieci komputerowe, telekomunikacyjne i inne służące do przesyłania danych.
Posiadamy w ofercie światłowody oraz kable miedziane, które pomimo rozwoju technologii bezprzewodowych w dalszym ciągu jest powszechnie stosowane.
Instalacje sieciowe wykonane w oparciu o przewody miedziane cechują się większym pasmem przenoszenia (kable kat. 5e) i większymi szybkościami transferu niż sieci bezprzewodowe. Dysponujemy pełną gamą kabli miedzianych wielożyłowych, koncentrycznych i systemowych. W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do wizyty na stronie.
Kategorie:

Data dodania: May 2, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

EVER jest producentem i sprzedawcą urządzeń awaryjnego zasilania UPS oraz listew zabezpieczających. Od roku 1996 firma produkuje zasilacze awaryjne pod marką EVER. Obecnie linia obejmuje: UPS-y z serii DUO II/DUO II Pro oraz ECO CDS/ECO Pro CDS – przeznaczone do ochrony komputerów PC, stacji roboczych, terminali komputerowych i internetowych. Złoty Medal MTP na targach Expopower 2009
Kategorie:

Data dodania: Jun 1, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo BIURO-MAT zapewnia specjalistyczne rozwiązania dla nowoczesnych, spełniających wymagania współczesnego rynku biur, urzędów i instytucji, średnich i małych jednostek. W ofercie uwzględniono konieczne wyposażenie, nieocenione w prawodłowym funkcjonowaniu i codziennej pracy, ale również laptoty, komutery i ich sprawny serwis. Dostarczamy nie tylko najwyższej klasy oprogramowania dla firm, ale cały czas poszerzamy ofertę o takie usługi jak monitoring, telewizja przmysłowa – Rzeszów to główne miejsce naszej działalności.
Kategorie:

Data dodania: Feb 19, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl