Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25503
415
6
66295

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Szkolenia

Wpisy
Sortowanie :
Fly and Film to akademia dla entuzjastów dronów. Nasze kompleksowe kursy obejmują zarówno szkolenia otwarte lub z kategorii specjalnych, jak i serię warsztatów, które koncentrują się na rozwijaniu umiejętności tworzenia filmów niezbędnych do uchwycenia oszałamiających ujęć z powietrza za pomocą drona. Gwarantujemy, że bez względu na to, na jakim poziomie jesteś, dla każdego znajdzie się coś dostępnego! Wierzymy, że ważne jest zapewnienie zarówno ogólnych wskazówek, jak i instrukcji dostosowanych do każdego uczestnika szkolenia - umożliwiając im zapoznanie się z najlepszymi praktykami bezpieczeństwa, podczas gdy doskonalą swoje techniki pilotowania i filmowania dronem.
Kategorie:

Data dodania: Feb 27, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Za kilka miesięcy zaczną się matury i egzaminy ośmioklasistów. Twoje dziecko się nimi stresuje? Wiesz, że potrzebuje usystematyzowania zdobytej wiedzy i porządnej powtórki? Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą. Mamy najlepszą kadrę ze wszystkich przedmiotów. Nauczyciele zdają sobie sprawę z tego, że nuda jest największym wrogiem zapamiętywania. Dlatego lekcje są przyjemne i ciekawe!
Kategorie:

Data dodania: Jan 24, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Aquamed jest pasjonatem szkoleń ratujących życie i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość kursów medycznych. Nasz personel posiada wieloletnie doświadczenie w branży medycznej i chętnie dzieli się z Państwem swoją wiedzą. Dzięki temu stworzyliśmy szereg usług dla naszych kursantów. Jesteśmy zaangażowani w zapewnianie najwyższej jakości, wysokiej klasy, praktycznych szkoleń dla osób, którzy chcą dowiedzieć się więcej o pierwszej pomocy i resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Takie umiejętności mogą zadecydować o ludzkim życiu.
Kategorie:

Data dodania: Jan 16, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zastanawiasz się co można z nami zrobić poza warsztatami kulinarnymi w Katowicach? Między innymi zorganizujemy u nas urodziny dla twojego dziecka i jego przyjaciół. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy n wszystkie pytania dotyczące zajęć kulinarnych dla dzieci w naszej ofercie. Twoja pociecha może cieszyć się zabawą, a ty nie musisz się o nią martwić.
Kategorie:

Data dodania: Aug 8, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mieszkasz w Chełmie i jesteś osobą niepełnosprawną? Marzysz o tym, by zrobić prawo jazdy, ale trudno byłoby Ci dojeżdżać na zajęcia do Lublina. Nie martw się! W naszym mieście znajduje się szkoła dysponująca przystosowanymi pojazdami. To Ośrodek Szkolenia Kierowców SIGMA. Szkoła posiada doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Instruktorzy są mili i cierpliwi. Zapisz się na kurs już dziś! Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 1, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz specjalistów od szkoleń sprzedażowych, menadżerskich czy związanych z zarządzaniem produkcją i rozwojem osobistym? Wejdź na trenerzy.pl i zapoznaj się z fantastyczną ofertą Grupy Training Partners, która na rynku działa od 22 lat! W tym czasie przeszkolili pracowników w ponad 600 firmach. Dziś prowadzą zarówno warsztaty stacjonarne w Gliwicach, jak i zajęcia online. Zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Jul 1, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szkolenia biznesowe prowadzone przez najlepszych profesjonalistów? Znajdziesz je w Szkole Profesjonalnej Sprzedaży. To tu poznasz szkolenia sprzedażowe, a przy okazji weźmiesz udział w szkoleniach dla handlowców. To szkoła zarządzania sprzedażą, która jest niezbędna każdemu właścicielowi biznesu. W szkole znajdziesz najlepsze szkolenia z obsługi klienta, dzięki którym Twoja firma będzie się szybko rozwijać.
Kategorie:

Data dodania: May 16, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukając rzetelnej firmy, oferującej kurs na certyfikat kompetencji zawodowych lepiej nie mogłeś trafić. W ABC Szkolenia, firmie zajmującej się m.in. szkoleniami dla kierowców, jest to możliwe! Specjalistyczna wiedza naszych pracowników oraz doświadczenie, którym dzielą się z kursantami, przekłada się na wysoką zdawalność egzaminów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej! Nie zawiedziesz się.
Kategorie:

Data dodania: Apr 15, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Polskie Stowarzyszenie ds. Mastitis w Gnieźnie realizuje misję edukacyjną związaną z zaleceniami profilaktyki weterynaryjnej, a dotyczącą zmniejszania ryzyka powstania chorób gruczołu mlekowego w stadach bydła mlecznego. Organizujemy szkolenia dla lekarzy weterynarii oraz raz w roku jedną z największych konferencji o zasięgu międzynarodowym - Stopmastitis.pl. Zapraszamy do udziału, a w przypadku pytań - do kontaktu. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie.
Kategorie:

Data dodania: Oct 21, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wejdź na odlaikadoautomatyka.pl i zapoznaj się z najlepszą w Polsce ofertą kursów online! Na specjalnie w tym celu stworzonej platformie znajdziesz kompendium wiedzy na temat robotyzacji i automatyzacji testów. Szkolenie zaczyna się od zupełnych podstaw, a kończy na zaawansowanych aspektach. Każdy kursant przez 24/7 ma swobodny dostęp do wykładów, warsztatów, materiałów video, quizów czy zadań.
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl