Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25402
415
6
66234

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Szkolenia

Wpisy
Sortowanie :
Zastanawiasz się co można z nami zrobić poza warsztatami kulinarnymi w Katowicach? Między innymi zorganizujemy u nas urodziny dla twojego dziecka i jego przyjaciół. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy n wszystkie pytania dotyczące zajęć kulinarnych dla dzieci w naszej ofercie. Twoja pociecha może cieszyć się zabawą, a ty nie musisz się o nią martwić.
Kategorie:

Data dodania: Aug 8, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mieszkasz w Chełmie i jesteś osobą niepełnosprawną? Marzysz o tym, by zrobić prawo jazdy, ale trudno byłoby Ci dojeżdżać na zajęcia do Lublina. Nie martw się! W naszym mieście znajduje się szkoła dysponująca przystosowanymi pojazdami. To Ośrodek Szkolenia Kierowców SIGMA. Szkoła posiada doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Instruktorzy są mili i cierpliwi. Zapisz się na kurs już dziś! Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 1, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz specjalistów od szkoleń sprzedażowych, menadżerskich czy związanych z zarządzaniem produkcją i rozwojem osobistym? Wejdź na trenerzy.pl i zapoznaj się z fantastyczną ofertą Grupy Training Partners, która na rynku działa od 22 lat! W tym czasie przeszkolili pracowników w ponad 600 firmach. Dziś prowadzą zarówno warsztaty stacjonarne w Gliwicach, jak i zajęcia online. Zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Jul 1, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szkolenia biznesowe prowadzone przez najlepszych profesjonalistów? Znajdziesz je w Szkole Profesjonalnej Sprzedaży. To tu poznasz szkolenia sprzedażowe, a przy okazji weźmiesz udział w szkoleniach dla handlowców. To szkoła zarządzania sprzedażą, która jest niezbędna każdemu właścicielowi biznesu. W szkole znajdziesz najlepsze szkolenia z obsługi klienta, dzięki którym Twoja firma będzie się szybko rozwijać.
Kategorie:

Data dodania: May 16, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukając rzetelnej firmy, oferującej kurs na certyfikat kompetencji zawodowych lepiej nie mogłeś trafić. W ABC Szkolenia, firmie zajmującej się m.in. szkoleniami dla kierowców, jest to możliwe! Specjalistyczna wiedza naszych pracowników oraz doświadczenie, którym dzielą się z kursantami, przekłada się na wysoką zdawalność egzaminów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej! Nie zawiedziesz się.
Kategorie:

Data dodania: Apr 15, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Polskie Stowarzyszenie ds. Mastitis w Gnieźnie realizuje misję edukacyjną związaną z zaleceniami profilaktyki weterynaryjnej, a dotyczącą zmniejszania ryzyka powstania chorób gruczołu mlekowego w stadach bydła mlecznego. Organizujemy szkolenia dla lekarzy weterynarii oraz raz w roku jedną z największych konferencji o zasięgu międzynarodowym - Stopmastitis.pl. Zapraszamy do udziału, a w przypadku pytań - do kontaktu. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie.
Kategorie:

Data dodania: Oct 21, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wejdź na odlaikadoautomatyka.pl i zapoznaj się z najlepszą w Polsce ofertą kursów online! Na specjalnie w tym celu stworzonej platformie znajdziesz kompendium wiedzy na temat robotyzacji i automatyzacji testów. Szkolenie zaczyna się od zupełnych podstaw, a kończy na zaawansowanych aspektach. Każdy kursant przez 24/7 ma swobodny dostęp do wykładów, warsztatów, materiałów video, quizów czy zadań.
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Docieraj do informacji szybko, sprawdzaj, jakie szkolenia są oferowane dla przedstawiciele Twojej branży. Udział w szkoleniu może być czymś bardzo prostym, szczególnie dzieki ofercie online. Nie rezygnuj z tych nowoczesnych możliwości, już teraz odwiedź nas i dowiedz się, w jaki sposób szybko znaleźć coś ciekawego. Wpisz, jakie miasto, termin, cena, a przede wszystkim tematyka Cię interesują. Szkolenia odbywające się online także znajdziesz.
Kategorie:

Data dodania: Sep 15, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

ALJ to wiodące szkolenia z zakresu RODO oraz kompleksowa obsługa zarówno stacjonarna, jak i online. Firmy potrzebują profesjonalnej pomocy w ochronie danych osobowych. ALJ to firma, która posiada doświadczenie w branży bezpieczeństwa danych. Szkolenie z ochrony danych osobowych to profesjonalizm oraz zaufanie. To najlepszy sposób na zabezpieczenie danych osobowych Twojego klienta. Szkolenie, ochrona danych osobowych RODO, to profesjonalizm oraz rzetelność wykonanej usługi.
Kategorie:

Data dodania: Aug 16, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strefa kobiecości to miejsce, w którym odkryjesz swoją Kobiecość, wzmocnisz poczucie własnej wartości i zachwycisz się sobą! Zapisz się na weekend z przyjaciółką - zainspiruj się, zrelaksuj i pokochaj siebie na nowo. Weekend z przyjaciółką w luksusowych warunkach - wejdź na stronę www i poznaj ofertę skierowaną od kobiet dla kobiet. Martyna Guba zaprasza!
Kategorie:

Data dodania: Apr 15, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl