Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20820
415
5
64966

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Szkolenia

Wpisy
Sortowanie :
Chcesz żyć celowo i realizować krok po kroku swoje cele? Pomogą Ci w tym trenerzy Vivisto Training Center Sylwia Wodzień w Bydgoszczy. Zapewniamy rozwój, doradztwo, szkolenia dla właścicieli małych i średnich firm. Naszą pracę opieramy na wiedzy o mózgu, doświadczeniu w przechodzeniu przez kryzysy i blokady, i wieloletniej praktyce w pracy z ludźmi. Użytkujemy z nowoczesnych narzędzi, skutecznych w pracy z ludźmi, takich jak: coaching kryzysowy MBTI i elementy NLP. Nauczymy Cię jak sprawnie i poprawnie wyznaczać cele! Skontaktuj się z nami - kreujemy świadomy styl życia i działania!
Kategorie:

Data dodania: Aug 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Strona internetowa szkolenia-meddiamonds.pl to propozycja dla kosmetyczek chcących poszerzyć zakres swoich umiejętności poprzez nowoczesne szkolenia medycyny estetycznej. Oferta salonu MedDiamonds dopasowana została ściśle do bieżących potrzeb klientek, prezentując między innymi szkolenia z kwasu hialuronowego. MedDiamonds zaprasza na intensywne szkolenia dla kosmetologów, odbywających się w małych grupach.
Kategorie:

Data dodania: Aug 7, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ośrodek szkolenia kierowców RED CAR oferujemy fachowe szkolenia teoretyczne i praktyczne w celu pozyskania prawa jazdy kategorii: AM, A, A2 i B. Nasze biuro znajduje się w Poznaniu, na terenie Klubu Sportowego POSNANIA. Członkowie kadry instruktorskiej posiadają długoletnie doświadczenie z zakresu kompleksowego przygotowania kursantów do pozyskania prawa jazdy. W związku z tym, kształcenie przyszłych kierowców w naszym ośrodku jest ukierunkowane nie tylko na osiągnięcie umiejętności pozwalających na zdanie egzaminu państwowego, ale przede wszystkim na to, aby nasi kursanci reprezentowali wysoki poziom bezpiecznej oraz kulturalnej jazdy samochodem. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W naszej pracy liczy się przede wszystkim troska o Twoje bezpieczeństwo. Zatrudniamy biegłych w regulacjach bezpieczeństwa i higieny pracy specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie szereg zleceń w tej dziedzinie. Nasze usługi obejmują zarówno przygotowanie budynku pod kątem regulacji BHP i PPOŻ, kompleksowe szkolenia pracowników, jak i redagowanie instrukcji obsługi maszyn. Na naszej stronie internetowej znajdziesz pełną ofertę oraz cennik.
Kategorie:

Data dodania: Jul 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wierzymy, że nawet w najgorszych przypadkach wystarczy odrobina motywacji, by poradzić sobie z problemem. Właśnie dlatego organizujemy szkolenia motywujące dla przedsiębiorstw w kraju. Dzięki kontaktom z naszymi ekspertami zapewniasz sobie otwartą drogę do sukcesu. Nauczymy Cię gdzie szukać szans i możliwości oraz w jaki sposób je wykorzystywać. Z pomocą od nas dojdziesz tam, gdzie nawet nie śniłeś.
Kategorie:

Data dodania: Jul 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Dlaczego warto jest zgłosić się do mnie jako trenera personalnego? Powodów jest kilka, jednym z nich jest to, że chcesz w końcu odnaleźć balans pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Coraz to szybsze tempo pracy i życia powoduje, że część z nas pragnie zatrzymać się na chwilę i zastanowić się, czy to ma sens. Jeśli tak jest i uważasz, że powyższe słowa opisują Twoją postawę, zgłoś się do mnie. Pomogę Ci odnaleźć sposób, w jaki możesz nie rezygnując z przyjemności, ani obowiązków wypracować równowagę pomiędzy dwoma światami: światem biznesu, którego jest częścią oraz światem domowym, którego pragniesz być częścią.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Korzystając z okazji pragnę zaprezentować Ci wizytówkę mojej strony i mam nadzieję, że niedługo dołączysz do grona moich stałych czytelników. Jestem specjalistą od motywowania i jeśli tylko brakuje Ci chęci do działania, to bardzo chętnie podpowiem Ci co masz robić, żeby ją odzyskać. Znam się udzielaniu praktycznych porad i stosuję tylko sprawdzone wskazówki. Przekonaj się o tym na własnej skórze i już teraz odwiedź moją stronę.
Kategorie:

Data dodania: Dec 12, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Siła sukcesu tkwi w naszych stale rozwijanych umiejętnościach, głównie komunikacyjnych oraz związanych z budowaniem trwałych relacji z partnerami biznesowymi oraz z klientami. Dzisiejszy coaching, prowadzony w Warszawie, dopasowany jest idealnie do realiów, w jakich się obracamy, kładzie więc nacisk również na nasze predyspozycje związane z płcią. Szkolenia prowadzone przez Akademię Komunikacji i Rozwoju Marcina Mańki doskonale odnajduje się w potrzebach, jakie mają zgłaszający się klienci indywidualni, a czasem nawet całe firmy. Szkolenia podzielone na części dla kobiet oraz dla mężczyzn mają wiele oczywistych zalet, takich jak możliwość znalezienia swojego miejsca na ziemi wśród społeczeństwa oraz odgrywanie swoich ról społecznych najlepiej, jak to możliwe oraz w zgodzie z własnymi przeświadczeniami oraz ideami.
Kategorie:

Data dodania: Dec 1, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy osoby planujące rozpoczęcie działalności transportowej lub spedycyjnej na kurs:
Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym - Przewóz osób, Przewóz rzeczy, Spedycja.

Zajęcia odbywają się w naszym ośrodku w Katowicach w soboty oraz niedziele.

Nasi kursanci otrzymują:
- Podręcznik
- zadania
- testy

Zapewniamy także darmowy parking przy budynku.

Szkolenie obejmuje następujący zakres:
- Prawo handlowe
- Prawo socjalne
- Prawo podatkowe
- Dostęp do rynku
- Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
- Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
- Bezpieczeństwo drogowe
- Zadania problemowe - transport rzeczy
- Zadania problemowe - transport osób

Zapisy przyjmujemy na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Nov 13, 2017 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Calculatic to grupa ludzi, która jest autorem narzędzia calculatic.pl. To jedyna taka aplikacja na rynku, która kompletnie wspiera codzienne korzystanie i naukę aplikacji Microsoft Excel. Drugą kluczową gałęzią naszej działalności podstawowej jest przeprowadzanie szkoleń w biurze klienta dotyczących użytkowania aplikacji Microsoft Excel i pakietu Microsoft Office.
Kategorie:

Data dodania: Aug 1, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl