Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25656
415
9
66345

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Szkolenia

Wpisy
Sortowanie :
TEACHERSteam to specjalistyczny partner biznesowy, który kompleksowo wspiera przedsiębiorstwa w dziedzinie języków obcych. Nie jesteśmy zwykłą szkołą językową, choć szkolenia językowe są ważnym elementem naszej oferty usługowej. Teachersteam to szkoła językowa dla firm, ale i partner w obszarze tłumaczeń, audytów językowych etc. Nasza firma językowa dysponuje wykwalifikowaną, ale i doświadczoną kadrą, na którą składają się najlepsi lektorzy i tłumacze rynkowi. TEACHERSteam to branżowe szkolenia z wybranego przez Klienta języka obcego na każdym poziomie – pomagamy w ponad 20 językach obcych. Branżowy kurs językowy obejmuje fachowe słownictwo dopasowane do sektora w jakim działa dana spółka. Oprócz tego oferujemy kursy blended learning jak i klasyczne szkolenia dla pracowników spółek. Wśród innych usług świadczonych przez zespół exportów językowych TEACHERSteam znajdziemy audyty językowe, które wykonuje na potrzeby działów w strukturach danej firmy. Pomagamy także HaeRom w procesach rekrutacyjnych, gdzie wymagana jest weryfikacja umiejętności językowych potencjalnych nowych pracowników.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2024 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Znajdź najlepsze szkolenia i kursy online na Eventis.pl - najlepszej platformie szkoleniowej w Polsce! Eventis.pl to największa platforma szkoleniowa w Polsce, oferująca bogaty wybór szkoleń, kursów i webinarów online. Dzięki ich internetowej bazie, możesz łatwo znaleźć interesujące Cię tematy i zdobyć nowe umiejętności z dowolnego miejsca na świecie. Wyszukiwarka szkoleń i kursów online na Eventis.pl pozwala szybko odnaleźć najbardziej odpowiednie opcje dla Ciebie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 1, 2024 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Od 2015 roku Dilectro jest liderem na polskim rynku rozwiązań dronowych. Oferujemy kompleksowe wsparcie wdrożeniowe, szkoleniowe oraz serwisowe dla biznesu i służb. Dzięki naszym rozwiązaniom, możesz uruchomić własny program wykorzystujący drony. Jesteśmy poleceni przez służby mundurowe, administrację publiczną oraz prywatne firmy, które już korzystają z naszych usług. Z naszym profesjonalnym zespołem, niezależnie od projektu, możesz liczyć na rzetelność i profesjonalizm.
Kategorie:

Data dodania: Sep 25, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Poznajmy się! Jestem trenerem biznesu i prowadzę szkolenia biznesowe. Inspiruje mnie wydobywanie potencjału z ludzi, którzy tego rzeczywiście pragną. Specjalizuję się w szkoleniach firm w zakresie zarządzania, pracy zespołowej, komunikacji i słuchania, sprzedaży, motywacji oraz asertywności. Prowadzę warsztaty online oraz stacjonarne w takich branżach jak fotowoltaika, ubezpieczenia, IT, farmacja, budownictwo i wiele innych. Opieramy edukację nie tylko na taktyce biznesowej, ale również na strategii. Skontaktuj się ze mną już dziś!
Kategorie:

Data dodania: Jun 16, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasz portal edukacyjny zawiera ofertę szkół języka angielskiego za granicą, w krajach, w których język angielski jest językiem ojczystym, miedzy innymi w Wielkiej Brytanii, Irlandii, na Malcie, w USA, Kanadzie, Australii, Republice Południowej Afryki i w Nowej Zelandii. Do wyboru szeroki zakres kursów, w tym kursy angielskiego ogólnego, specjalistycznego, angielskiego dla biznesu, kursy dla przedstawicieli różnych zawodów, kursy przygotowujące do uznanych egzaminów z języka angielskiego, takich jak CAE, CPE, FCE, KET, PET. Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży, a także kursy intensywne dla osób dorosłych. W serwisie edukacyjnym znajdują się również informacje na temat kursów niemieckiego w Niemczech i w Austrii, francuskiego we Francji i w Szwajcarii, hiszpańskiego w Hiszpanii i w Ameryce Południowej oraz włoskiego we Włoszech. Zapisy online, po cenach oficjalnych szkół, z dodatkowym rabatem za dokonanie zapisu na naszej platformie.
Kategorie:

Data dodania: May 23, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Fly and Film to akademia dla entuzjastów dronów. Nasze kompleksowe kursy obejmują zarówno szkolenia otwarte lub z kategorii specjalnych, jak i serię warsztatów, które koncentrują się na rozwijaniu umiejętności tworzenia filmów niezbędnych do uchwycenia oszałamiających ujęć z powietrza za pomocą drona. Gwarantujemy, że bez względu na to, na jakim poziomie jesteś, dla każdego znajdzie się coś dostępnego! Wierzymy, że ważne jest zapewnienie zarówno ogólnych wskazówek, jak i instrukcji dostosowanych do każdego uczestnika szkolenia - umożliwiając im zapoznanie się z najlepszymi praktykami bezpieczeństwa, podczas gdy doskonalą swoje techniki pilotowania i filmowania dronem.
Kategorie:

Data dodania: Feb 27, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Za kilka miesięcy zaczną się matury i egzaminy ośmioklasistów. Twoje dziecko się nimi stresuje? Wiesz, że potrzebuje usystematyzowania zdobytej wiedzy i porządnej powtórki? Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą. Mamy najlepszą kadrę ze wszystkich przedmiotów. Nauczyciele zdają sobie sprawę z tego, że nuda jest największym wrogiem zapamiętywania. Dlatego lekcje są przyjemne i ciekawe!
Kategorie:

Data dodania: Jan 24, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Aquamed jest pasjonatem szkoleń ratujących życie i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość kursów medycznych. Nasz personel posiada wieloletnie doświadczenie w branży medycznej i chętnie dzieli się z Państwem swoją wiedzą. Dzięki temu stworzyliśmy szereg usług dla naszych kursantów. Jesteśmy zaangażowani w zapewnianie najwyższej jakości, wysokiej klasy, praktycznych szkoleń dla osób, którzy chcą dowiedzieć się więcej o pierwszej pomocy i resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Takie umiejętności mogą zadecydować o ludzkim życiu.
Kategorie:

Data dodania: Jan 16, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zastanawiasz się co można z nami zrobić poza warsztatami kulinarnymi w Katowicach? Między innymi zorganizujemy u nas urodziny dla twojego dziecka i jego przyjaciół. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy n wszystkie pytania dotyczące zajęć kulinarnych dla dzieci w naszej ofercie. Twoja pociecha może cieszyć się zabawą, a ty nie musisz się o nią martwić.
Kategorie:

Data dodania: Aug 8, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mieszkasz w Chełmie i jesteś osobą niepełnosprawną? Marzysz o tym, by zrobić prawo jazdy, ale trudno byłoby Ci dojeżdżać na zajęcia do Lublina. Nie martw się! W naszym mieście znajduje się szkoła dysponująca przystosowanymi pojazdami. To Ośrodek Szkolenia Kierowców SIGMA. Szkoła posiada doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Instruktorzy są mili i cierpliwi. Zapisz się na kurs już dziś! Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 1, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl