Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
7
65542

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Szkolenia

Wpisy
Sortowanie :
„bez owijania” to ciesząca się uznaniem wśród klientów firma szkoleniowa, która działa już naprawdę długo. Od samego początku dba o to, aby każde jej szkolenie było dopracowane w najmniejszych szczegółach. Oferuje szkolenie RODO, a także szkolenie z zarządzania czasem. Każde prowadzone jest przez doświadczone osoby mające łatwość przekazywania posiadanej wiedzy. Decydując się na szkolenie organizowane przez tą firmę, można być pewnym, że wyniesie się z niego solidną porcję nowych wiadomości. Plusem jest atrakcyjna dla uczestników forma przekazu, która sprawia, że przyswajanie wiedzy przychodzi z większą łatwością.
Kategorie:

Data dodania: Jan 22, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

MF Szkolenia to profesjonalna firma z Warszawy, która od 2011 roku działa w branży i zajmuje się organizacją oraz prowadzeniem szkoleń z różnych dziedzin. Z jej usług korzystają klienci i podmioty, którzy cenią sobie najwyższą jakość usług, kompetencję oraz interesującą formę kursów z zakresu podatków, działalności gospodarczej, kadr i płac, umów cywilnoprawnych, ubezpieczeń społecznych, pedagogiki plus wielu innych. Firma zapewnia fachowość, indywidualne podejście do każdego kursanta oraz korzystne warunki współpracy. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Specjalistyczne szkolenia w zakresie BHP dla pracowników, kadry kierowniczej oraz pracodawców oferuje firma BHP-Proper z Krakowa. W ofercie Posiadamy również wykonanie oceny ryzyka zawodowego i organizację przeróżnych badań i pomiarów środowiska pracy. Wszystkie usługi świadczymy w formie outsourcingu i/lub doraźnie, gwarantując jednocześnie wszechstronne wsparcie firm w zakresie szkoleń BHP. Umożliwiamy też kompetentne doradztwo oraz nadzór nad wdrażaniem procedur BHP. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Grupa TÜV Rheinland oferuje profesjonalne usługi dla dużych przedsiębiorstw. W ofercie znajdują się badania i oceny, certyfikacja i audytowanie, a także wiele innych usług związanych z zarządzeniem czasem przedsiębiorstwa. Firma prowadzi również szkolenia zamknięte dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta oraz szkolenia otwarte. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Dec 20, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Terapia lęku, psychoterapia grupowa, terapia depresji czy terapia poznawczo-behawioralna to zadania dla terapeutów i psychoterapeutów z CePoBE z Zielonej Góry, woj. lubuskie. Terapia lęku, depresji czy psychoterapia grupowa w CePoBe polega na stosowaniu przez psychoterapeutę czy terapeutę sprawdzonych technik terapeutycznych, których wpływ potwierdzony został we wcześniejszych badaniach. Jesteś psychologiem? Udaj się na szkolenia z terapii lęku do Centrum Poznawczo-Behawioralnego!
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis internetowy MiejscaKonferencyjne posiada bazę obiektów konferencyjnych zlokalizowanych w całej Polsce. W ofercie znajdują się sale konferencyjne odpowiednio dostosowane do liczby uczestników szkolenia. Strona internetowa jest przejrzysta i funkcjonalna. Oferowane obiekty posiadają szczegółowe opisy wraz z adresem i numerem kontaktowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Młyńska 12 to miejsce dysponujące salami bankietowymi i konferencyjnymi, a także restauracją. W ofercie znajdują się obiekty do organizacji różnorodnych eventów i wydarzeń w eleganckiej i stylowej kamienicy w centrum Poznania. Budynek jest wyposażony w nowoczesne urządzenia (projektory, strefową klimatyzację) oraz stylowe meble. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy specjalizującej się w przeprowadzaniu kursów operatorów wózków widłowych, suwnic i żurawików, wybierz usługi Crevi Consulting. Nasza siedziba mieści się w miejscowości Drzonków niedaleko Zielonej Góry. Poza szkoleniami operatorów urządzeń transportu bliskiego prowadzimy także kursy językowe dla grup oraz zajęcia indywidualne. Szczególnie zachęcamy do skorzystania z naszych usług firmy oraz klientów biznesowych. Przygotowujemy dla nich indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb danego zakładu. Jeżeli chcesz poznać pełną ofertę, zajrzyj na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma z 25 letnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów i szkoleń z kompetencji zawodowych przewoźników drogowych. Dzięki zatrudnianiu tylko wykwalifikowanych szkoleniowców oraz lat doświadczenia w branży nasi kursanci osiągają 90 % zdawalności egzaminów certyfikujących w pierwszym terminie. Po szczegóły dotyczące oferty firmy zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Grupa Training Partners oferuje szeroki wachlarz szkoleń:
szkolenia biznesowe dla firm
szkolenia menadżerskie
szkolenia zarządzania produkcją
szkolenia sprzedażowe
szkolenia team buildingowe
szkoleniowe gry symulacyjne

Każde szkolenie poprzedzamy dokładną diagnozą sytuacji zastanej, dopasowując i uzupełniając tematykę szkolenia o najpotrzebniejsze elementy. Zawsze stawiamy dla praktyczne działania które realnie wpływają na efektywność. Właśnie dlatego zatrudniamy menadżerów z bogatym doświadczaniem w zarządzaniu i kierowaniu zespołem.
Kategorie:

Data dodania: Mar 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl