Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24214
415
0
65848

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Szkolenia

Wpisy
Sortowanie :
Krakowska Szkoła Pływania FLOW dąży do zapewnienia najlepszych programów treningowych, edukacyjnych dla dzieci. Programy Szkoły mają na celu zaspokojenie potrzeb każdego ucznia, niezależnie od tego, czy marzy o zdobywaniu szczytów olimpijskich, czy po prostu chce umieć pływać.
Kadrę pedagogiczną Szkoły tworzą specjaliści, z których każdy we własnym kierunku osiągnął wybitne wyniki. Mamy nadzieję, że podczas nauki pływanie sprawi najmłodszym przyjemność.
Kategorie:

Data dodania: Oct 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Z Ekowymiarem poprawisz swoje życie zarówno w wymiarze ochrony środowiska, jak i naturalnej poprawy zdrowia poprzez odżywianie zgodnie z eko-trybem. To filozofia zero waste oraz wynoszenie śmieci bez worka i używanie do prania proszków domowej produkcji. Firma oferuje szkolenia ekologiczne oraz warsztaty o zdrowiu i wellbeing dla firm. Najpotrzebniejsze informacje uzyskasz na warsztatach o zdrowiu i wellbeing dla firm.
Kategorie:

Data dodania: Oct 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz rzetelnej szkoły nauki jazdy w Gdańsku? Ośrodek Szkolenia Kierowców w Gdańsku solidneszkolenia.pl powinien Cię zainteresować. Oferujemy kursy prawa jazdy na kategorie B, C, oraz C+E. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani instruktorzy z dużym doświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań, serdecznie zachęcamy do nawiązania z nami współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy SKILLS4U. Funkcjonujemy na rynku już od 2010 roku przez szkolenia i wprowadzanie systemów bezpieczeństwa. Siedziba naszej firmy znajduje się w Tychach, aczkolwiek nasze usługi wykonujemy na obszarze całego województwa małopolskiego oraz śląskiego. Dzięki znajomości specyfiki wielu gałęzi przemysłu, z zapałem podejmujemy się każdego, nawet nietypowego zlecenia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się rzeczowo oraz sumiennie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Umiejscowione w Olsztynie Edugika Centrum Szkoleniowe świadczy profesjonalne usługi szkoleniowe dla pracowników urzędów i instytucji państwowych, firm i osób prywatnych. Prowadzimy szkolenia o tematyce miękkiej i twardej w formie otwartej bądź zamkniętej. Wykonujemy wstępną ocenę umiejętności uczestników szkolenia, ocenę końcową razem z przyrostem umiejętności. Nieustannie udoskonalamy naszą ofertę. W naszej ofercie wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania. Nasz zespół tworzą eksperci dla urzędu, instytucji, biznesu oraz klientów indywidualnych. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję firmy Praktyka BHP z siedzibą w Pucku w województwie pomorskim. Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze firm z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Oferujemy jednorazową lub stałą współpracę w zakresie audytu BHP, tworzenia instrukcji, kontroli warunków pracy, oceny ryzyka zawodowego, instruktażu i kursów dla pracowników na różnych stanowiskach, ewakuacji, ochrony przeciwpożarowej, pracy na wysokości czy wielu innych. Zatrudniamy doświadczonych fachowców i gwarantujemy atrakcyjne ceny. Szczegóły dostępne na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Renmak z Wrocławia to profesjonalna firma zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie BHP. Od wielu lat funkcjonuje w branży i może się pochwalić ogromną liczbą zrealizowanych zleceń i rzeszą zadowolonych klientów. Firma proponuje organizację i prowadzenie szkoleń dla pracowników i kierowników, oceną ryzyka pracy, sporządzaniem instrukcji, organizację stanowisk pracy, postępowaniem powypadkowym bądź wieloma innymi. Gwarantuje profesjonalizm, terminowość i konkurencyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty albo skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Aug 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Blacharstwo i lakiernictwo, skup i sprzedaż aut oraz serwis samochodowy oferuje Motofirma Robert Andrysewicz w Białymstoku. Jeśli złapali Państwo gumę i potrzebują pomocy drogowej, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy wszechstronne usługi pomocy na drodze oraz serwisu samochodowego. Naszą firmę tworzy zespół fachowców, a dzięki szerokiej wiedzy branżowej nasi pracownicy chętnie służą pomocą oraz profesjonalnym doradztwem. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Prowadzimy także skup samochodów całych i uszkodzonych. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Wojewódzkiego Klubu Techniki i Racjonalizacji, który znajduje się w Lublinie. Jesteśmy organizacją naukowo-techniczną z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń z zakresu BHP, zarządzania, obsługi maszyn i urządzeń, dla służby zdrowia, informatycznych i wielu innych. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, przedsiębiorstwa plus instytucje. Gwarantujemy najwyższą jakość usług korzystne ceny. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie i świadczonych usługach, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 3, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma VR Training z Olsztyna oferuje szkolenia i eventy z wykorzystaniem VR. Rynek wirtualnej rzeczywistości cieszy się ogromną popularnością, stąd powodzenie i sukces naszej oferty. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych organizacją i udziałem w tego typu szkoleniach. Nasza oferta obejmuje szkolenia miękkie, menedżerskie i specjalistyczne. W trakcie ich trwania uczestnicy przenoszą się w dowolne miejsce i czas, trenując przy tym należyte postawy biznesowe i zdobywając użyteczne w pracy umiejętności np. sprzedaży, negocjacji lub obsługi Klienta. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl