Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25087
415
4
66168

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Szkolenia

Wpisy
Sortowanie :
Polskie Stowarzyszenie ds. Mastitis w Gnieźnie realizuje misję edukacyjną związaną z zaleceniami profilaktyki weterynaryjnej, a dotyczącą zmniejszania ryzyka powstania chorób gruczołu mlekowego w stadach bydła mlecznego. Organizujemy szkolenia dla lekarzy weterynarii oraz raz w roku jedną z największych konferencji o zasięgu międzynarodowym - Stopmastitis.pl. Zapraszamy do udziału, a w przypadku pytań - do kontaktu. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie.
Kategorie:

Data dodania: Oct 21, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wejdź na odlaikadoautomatyka.pl i zapoznaj się z najlepszą w Polsce ofertą kursów online! Na specjalnie w tym celu stworzonej platformie znajdziesz kompendium wiedzy na temat robotyzacji i automatyzacji testów. Szkolenie zaczyna się od zupełnych podstaw, a kończy na zaawansowanych aspektach. Każdy kursant przez 24/7 ma swobodny dostęp do wykładów, warsztatów, materiałów video, quizów czy zadań.
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Docieraj do informacji szybko, sprawdzaj, jakie szkolenia są oferowane dla przedstawiciele Twojej branży. Udział w szkoleniu może być czymś bardzo prostym, szczególnie dzieki ofercie online. Nie rezygnuj z tych nowoczesnych możliwości, już teraz odwiedź nas i dowiedz się, w jaki sposób szybko znaleźć coś ciekawego. Wpisz, jakie miasto, termin, cena, a przede wszystkim tematyka Cię interesują. Szkolenia odbywające się online także znajdziesz.
Kategorie:

Data dodania: Sep 15, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

ALJ to wiodące szkolenia z zakresu RODO oraz kompleksowa obsługa zarówno stacjonarna, jak i online. Firmy potrzebują profesjonalnej pomocy w ochronie danych osobowych. ALJ to firma, która posiada doświadczenie w branży bezpieczeństwa danych. Szkolenie z ochrony danych osobowych to profesjonalizm oraz zaufanie. To najlepszy sposób na zabezpieczenie danych osobowych Twojego klienta. Szkolenie, ochrona danych osobowych RODO, to profesjonalizm oraz rzetelność wykonanej usługi.
Kategorie:

Data dodania: Aug 16, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strefa kobiecości to miejsce, w którym odkryjesz swoją Kobiecość, wzmocnisz poczucie własnej wartości i zachwycisz się sobą! Zapisz się na weekend z przyjaciółką - zainspiruj się, zrelaksuj i pokochaj siebie na nowo. Weekend z przyjaciółką w luksusowych warunkach - wejdź na stronę www i poznaj ofertę skierowaną od kobiet dla kobiet. Martyna Guba zaprasza!
Kategorie:

Data dodania: Apr 15, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Centrum Usług Dydaktycznych w Rzeszowie zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Dostarczamy szeroki wybór szkoleń, kursów oraz studiów podyplomowych. Oferujemy kursy i szkolenia dla pracowników placówek oświatowych. W naszej ofercie mieści się też szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych dla osób posiadających dyplom szkoły wyższej, które chcą rozszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe. Wykorzystujemy nowoczesne metody edukacyjne oraz korzystamy z ciekawych pomocy naukowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której odnaleźć można dokładne informacje o naszej ofercie.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

AKADEMOS to profesjonalna szkoła językowa z długoletnim doświadczeniem. Jej siedziba mieści się w Warszawie a zatrudnia tylko wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Firma zajmuje się prowadzeniem szkoleń oraz kursów wyjazdowych, szkoleniami z wielu branż specjalistycznych, tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi, korektą językową a ponadto audytami językowymi. Gwarantuje korzystne warunki współpracy z klientami indywidualnymi oraz firmami a także efektywne metody nauki i konkurencyjne ceny. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami lub chcą się skontaktować, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli chcą Państwo zdobyć uprawnienia do pracy w branży stoczniowej, transportowej, logistycznej i innych z wykorzystaniem dźwigów i suwnic, zapraszamy do skorzystania z oferty Ośrodka Szkolenia Technicznego Gorand w Szczecinie. Polecamy szkolenia dla operatorów i konserwatorów dźwignic oraz szkolenia morskie i portowe. Umożliwiamy zdobycie specjalistycznych kwalifikacji, proponując bogaty program ciekawych kursów oraz wysoki poziom nauczania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ośrodka i do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jan 13, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli jesteś nauczycielem i chcesz podnieść swoje kompetencje lub rozwinąć metody, zachęcamy do skorzystania z kursów, jakie oferuje Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Supernauczyciel w Warszawie. Nasze zajęcia prowadzą praktycy, którzy posiadają rozległe doświadczenie w zakresie rozwoju metod, pomysłów i kreatywnych ćwiczeń oraz zajęć. Organizujemy warsztaty i szkolenia dla nauczycieli na obszarze województwa mazowieckiego, na które można zgłaszać się indywidualnie. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Dec 8, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Skorzystaj z oferty na streaming na żywo, live i podziel się najważniejszymi wydarzenia z firmy z innymi! Realizuj firmowe eventy, szkolenia, wywiady, a także konferencję w sieci poprzez Streaming na żywo, live - wykorzystaj do tego kanały youtube, facebook, livestream czy vimeo. Sprawdź ofertę firmy Streaming dla Firm z Warszawy (województwo mazowieckie) wchodząc na jej stronę www - niskie ceny a także bogata oferta usług, obejmująca także nagrania reklam video.
Kategorie:

Data dodania: Nov 17, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl