Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19996
415
15
64690

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Szkolenia

Wpisy
Sortowanie :
Zapraszamy osoby planujące rozpoczęcie działalności transportowej lub spedycyjnej na kurs:
Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym - Przewóz osób, Przewóz rzeczy, Spedycja.

Zajęcia odbywają się w naszym ośrodku w Katowicach w soboty oraz niedziele.

Nasi kursanci otrzymują:
- Podręcznik
- zadania
- testy

Zapewniamy także darmowy parking przy budynku.

Szkolenie obejmuje następujący zakres:
- Prawo handlowe
- Prawo socjalne
- Prawo podatkowe
- Dostęp do rynku
- Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
- Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
- Bezpieczeństwo drogowe
- Zadania problemowe - transport rzeczy
- Zadania problemowe - transport osób

Zapisy przyjmujemy na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Nov 13, 2017 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Calculatic to grupa ludzi, która jest autorem narzędzia calculatic.pl. To jedyna taka aplikacja na rynku, która kompletnie wspiera codzienne korzystanie i naukę aplikacji Microsoft Excel. Drugą kluczową gałęzią naszej działalności podstawowej jest przeprowadzanie szkoleń w biurze klienta dotyczących użytkowania aplikacji Microsoft Excel i pakietu Microsoft Office.
Kategorie:

Data dodania: Aug 1, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Język angielski dla firm. Kursy językowe są dostosowane bezpośrednio do każdego stanowiska, dzięki temu możemy skupić się na dokształcaniu najważniejszych umiejętności biznesowych, takich jak: negocjacje, mediacje, prowadzenie prezentacji. Kurs: język angielski dla firm Warszawa, gwarantuje intensywną i zarazem efektywną naukę języka obcego. Szkolenia językowe dla firm w Warszawie. Kursy dostosowane do stanowiska. Indywidualna oferta.
Kategorie:

Data dodania: May 22, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Każdy kto zdecyduje się na szkolenie w Network Masters otrzyma certyfikat ukończenie kursu podpisany przez naszego specjalistę.

Program MS Excel, dostępny w najpopularniejszym pakiecie biurowym jakim jest MS Office, to najczęściej używany program na świecie nie tylko w biurach jak i domowym zakątku. Obsługa jego umożliwia nam tworzenie różnych baz danych oraz obliczeń.
Oprócz kursu Excel podstawy, Excel średniozaawansowany, Excel zaawansowany, proponujemy szkolenia takie jak kurs Excel w logistyce, kurs Excel w księgowości, kurs Excel w marketingu/
Kurs Excel VBA, jest do bardziej złożonych obliczeń i stworzony jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników Excela.
Kurs Access
adresowany jest do początkujących użytkowników i osób, które chcą zapoznać się z programem. Nauczą się, jak efektywnie i wygodnie korzystać z baz danych przy pomocy programu. Poznają kwerendy do ich przetwarzania i analizy oraz raporty przedstawiające dane w różnych zestawieniach.
Kategorie:

Data dodania: May 22, 2017 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Chciałbyś osiągnąć sukces w biznesie? Twoja firma istnieje na rynku już od kilku lat, ale ciągle nie masz stałych klientów? Zastanawiałeś się co może być tego przyczyną? A wziąłeś pod uwagę kwestię złego zarządzania? Jeżeli zatrudniasz u siebie ekipę menadżerów i jeżeli chciałbyś wysłać ich na szkolenia menadżerskie, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie przyjmiemy u siebie Twoją ekipę, przekażemy jej sprawdzoną i rzetelną wiedzę, oraz nauczymy ją jak zarządzać firmą i całym zespołem ludzkim. Nie bez znaczenia będzie tutaj motywacja. Im bardziej masz zaangażowanych pracowników, tym masz większe szanse na odniesie sukcesu. Pozwól, że weźmiemy sprawy w swoje ręce i specjalnie na potrzeby Twojej firmy opracujemy nowoczesny projekt oparty na grywalizacji. Oddamy Ci do dyspozycji innowacyjną platformę szkoleniową i do złudzenia przypominającą grę strategiczną. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że mnóstwo osób swoje wolne popołudnia spędza na graniu i dlatego też, postanowiliśmy przenieść te emocje na płaszczyznę służbową. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się na czym dokładnie polega ten projekt, to w kilku prostych słowach spieszymy Ci donieść, że jest to innowacyjna metoda marketingowa, która została już doceniania przez wiele korporacji na całym świecie. Platforma służy do zachęcania pracowników do aktywnego działania, samorozwoju i drobnej rywalizacji. Jako nieliczni na rynku wdrażamy w życie takie projekty i mamy nadzieję, że już niedługo zostaniesz naszym klientem. Serdecznie zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 16, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Marzy Ci się skuteczna reklama w Internecie Twojej firmy? Polecamy skorzystać z usługi Google AdWords oferowanej przez firmę Orange Juice. Reklama zwiększy ruch na stronie internetowej Twojej firmy oraz przypomina o istnieniu Twojego przedsiębiorstwa tym klientom, którzy już kiedyś odwiedzili Twoją stronę. Jeśli chcesz ponieść swoją wiedzę w zakresie reklamy w Internecie zapraszamy na kursy Google, które organizowane są we Wrocławiu. Do wyboru macie Państwo szkolenie AdWords lub szkolenie Analytics.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szkolenia i kursy organizowane przez naszą firmę. Wśród proponowanych kursów są : programowanie, magistrala can, abc-key oraz tunning. Podczas szkolenia programowania jak sama nazwa wskazuje uczestnicy mają okazję nauczyć się o podstawach elektroniki, programowaniu pamięci i obsłudze programatorów. W trakcie abc-can kursanci poznają magistralę can, interfejs can, nadawanie i odbieranie ramek. Uczestnicy ABC-KEY szkolą się z zakresu dorabiania kluczy na przykładzie stacyjek. Zapraszamy do zapoznania się z opisem kursu
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Świadczymy przeglądy bezpieczeństwa i audyty wewnętrzne w firmie oraz na stanowiskach pracy. To tylko pewien zakres usług, z których możesz skorzystać. U nas szkolenia bielsko obowiązkowe i specjalistyczne. Firmom, które podejmują z nami współpracę długofalową zapewniamy stały nadzór nad dokumentacją, stanowiskami pracy. Zapraszamy duże i małe przedsiębiorstwa. Możemy przejąć cały dział BHP w Twojej firmie lub zleconą nam część.
Kategorie:

Data dodania: Dec 12, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

BHP Consulting świadczy usługi z zakresu szkoleń BHP w Warszawie. W swojej firmie zatrudniła ponad 38 specjalistów, posiadających odpowiednie uprawnienia. BHP Consulting w relacjach biznesowych ceni sobie: uczciwość, pracowitość, zaufanie, dbałość i odpowiedzialność. Szkolenia przeprowadzone przez wykwalifikowanych pracowników mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracodawcy i pracownikom podczas codziennej pracy.
Kategorie:

Data dodania: Dec 8, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Smart Kursy i Szkolenia zajmuje się organizowaniem szkoleń zawodowych, które umożliwią podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz awans w dotychczasowej pracy. Naszą specjalnością są kursy dla przewoźników z zakresu ADR. Posiadamy w swojej ofercie również interesujący zestaw kursów dla byłych pracowników służb mundurowych - tzw: rekonwersja dla żołnierzy. Nasza oferta obejmuje szereg szkoleń biurowych i kosmetycznych. Jeśli chcesz zarabiać więcej - ukończ jeden z naszych kursów. Dołącz do najlepszych pracowników na rynków.
Kategorie:

Data dodania: Nov 26, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl