Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23397
415
5
65687

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Elektryczne

Wpisy
Sortowanie :
W ofercie firmy elektrycznej świadczącej usługi elektryczne w Słupsku (województwo pomorskie) znajdziesz pomiary instalacji elektrycznej, usuwanie awarii elektrycznej, pomiar rezystancji uziemienia, instalacje elektryczne oraz instalacje odgromowe. Elektryk Słupsk, Ustka, działający na terenie województwa pomorskiego serdecznie zaprasza do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: May 21, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma zajmuje się branżą elektryczną. W ofercie znajdują się profesjonalne usługi elektryczne (m.in. diagnostyka i naprawa instalacji elektrycznych, montaż urządzeń, pomiary elektryczne oraz wiele innych). Specjaliści zajmują się również kompleksowym wierceniem w betonie, a także montażem paneli fotowoltaicznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2019 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Lumel to firma, która działa w swojej branży od 1954 roku. Od samego początku swojego istnienia zajmuję się produkcją i doskonaleniem technologi wykorzystywanej do tworzenia najwyższej jakości aparatury pomiarowej i odlewów wysokociśnieniowych. W jej ofercie można znaleźć między innymi multimetry, multimetry cyfrowe, montaż elektroniki, rozwiązania IOT czy inwertery solarne. Pełna oferta oraz więcej informacji można znaleźć na stronie firmy Lumel.
Kategorie:

Data dodania: Oct 24, 2019 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Hurtownia MITRONIK Krzysztof Różański dostarcza dla przedsiębiorstw z branży IT podzespoły i urządzenia wykorzystywane do budowy infrastruktury teleinformatycznej, elektrycznej oraz audio-video. Proponujemy też szeroki wybór narzędzi i przyrządów pomiarowych. Oferujemy preparaty chemiczne stosowane w elektronice i energetyce, spoiwa i sprzęt lutowniczy. Oprócz przedsiębiorstw, zaopatrujemy też firmy instalacyjne, sklepy i uczelnie oraz niezależnych specjalistów. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Aug 22, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości sprzętu elektroinstalacyjnego w szerokim wyborze i dobrej cenie, zapraszamy do Krakowa, do Hurtowni Elektrycznej Macieja Rusowicza. Współpracujemy z najlepszymi importerami i producentami, gwarantując dostęp do artykułów spełniających wysokie normy i kryteria jakościowe, a to, co nas wyróżnia, to z pewnością atrakcyjny cennik. Proponujemy źródła światła, oprawy oświetleniowe, bogatą ofertę obejmującą kable, przewody i elementy okablowania, a także aparaty i elementy automatyki. Zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: May 14, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Naprawa aparatów fotograficznych jest usługą, będącą naszą specjalnością. Profesjonaliści i amatorzy, każdy chce posiadać aparat fotograficzny, aby uchwycić ważne wydarzenia, żywe emocje i niezapomniane chwile życia. Nie ma znaczenia, jaki rodzaj sprzętu fotograficznego preferujesz, serwis nikon może być ci potrzebny w każdej chwili. Popękany obiektyw lub wyświetlacz LCD, uszkodzony dysk nie stanowi dla nas żadnego problemu.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Produkujemy lasery diodowe i plotery laserowe dla małych i średnich firm, jak i osób prywatnych.
Naszą produkcję można wykorzystywać do grawerowania i cięcia na różnego rodzaju materiałach takich jak folia samoprzylepna, wypalanie rysunków, obrazków i fotografii na drewnie, sklejce, skórze, plastykach. Grawerowanie szyldów na plastyku i metalu, produkcja pytek drukowanych. Również cięcie sklejki, drewna, skóry, tektury, tworzyw sztucznych itp.
Do wypalania wykorzystuje się promień laserowy generowany przez mocne diody laserowe.
Również produkujemy lasery na podstawie diod laserowych, grawerujące i tnące.
Oferujemy prace wypalania laserem:
Zdjęcia fotograficzne i rysunki na drewnie, sklejce, skórze, itp. Jako pamiątki rodzinne, ślubne, a wakacji, z różnych imprez, i inne okazję.
Wycinamy laserowo na zamówienie rozmaite wyroby wg projektów klientów, jak również i wg własnych projektów – szkatułki, pudełka, ramki do zdjęć, zabawki, różne ozdoby itp.
Kategorie:

Data dodania: Nov 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Każdy komputer składa się z licznych elementów, utworzonych z różnych surowców i materiałów, niezwykle niebezpiecznych dla środowiska. Rozkład zużytego sprzętu trwa wiele lat, powodując zanieczyszczenia gleb i wód, zatem chcąc pozbyć się zepsutego komputera, zużytej elektroniki lub sprzętu elektrycznego, warto zwrócić się o pomoc do firmy Dora Plus.

Dora Plus powstała po to, aby oferować klientom niedetalicznym profesjonalne usługi w zakresie recyklingu sprzętu elektronicznego, elektrycznego oraz utylizacji komputerów w ilości hurtowej. Jest to niezwykle ważne, aby odpowiednio pozbyć się zużytego sprzętu i nie wytwarzać odpadów, zagrażających środowisku.

Dora Plus to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży recyklingu, która gwarantuje szybkie tempo realizacji usług, osobisty odbiór zużytych sprzętów, a także ogólnopolski zasięg. Swoją ofertę kieruje do klientów, którzy posiadają wiele komputerów zużytych, nadających się do utylizacji.

Zapraszamy do skorzystania kompleksowego usuwania danych z nośników pamięci i ich demagnetyzacji.
Kategorie:

Data dodania: Sep 25, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Iskra Usługi Elektryczne zaprasza na swoją stronę internetową. Znajdziesz tutaj szczegółową ofertę najlepszego elektryka we Wrocławiu. Zajmujemy się instalacjami i przyłączami elektrycznymi, oświetleniem, montażem sprzętu AGD, podłączaniem kuchenek indukcyjnych, wymianą gniazdek elektrycznych i naprawą tablic licznikowych. Prowadzimy pogotowie elektryczne 24h. Gwarantujemy niskie ceny i w pełni profesjonalną obsługę. Działamy szybko, precyzyjnie i skutecznie. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Aug 7, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Centrum Napraw Technicznych jako firma serwisowa potrafiąca realizować projekty łączące wiele branż takich jak automatyka, instalacje elektryczne, mechanika i chłodnictwo. Swoje doświadczenie budowaliśmy realizując liczne projekty w wielu branżach przemysłowych. Zajmujemy się usługami serwisu w szerokim zakresie. Realizujemy naprawy, diagnostykę, montaż nowych aplikacji w następujących branżach. Zajmujemy się diagnostyką i usuwaniem awarii instalacji klimatyzacyjnych, doborem oraz montażem jednostek klimatyzacji, wykonywaniem okresowych przeglądów instalacji klimatyzacji a także doradztwem technicznym
Kategorie:

Data dodania: Jun 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl