Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
23
65106

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Elektryczne

Wpisy
Sortowanie :
Naprawa aparatów fotograficznych jest usługą, będącą naszą specjalnością. Profesjonaliści i amatorzy, każdy chce posiadać aparat fotograficzny, aby uchwycić ważne wydarzenia, żywe emocje i niezapomniane chwile życia. Nie ma znaczenia, jaki rodzaj sprzętu fotograficznego preferujesz, serwis nikon może być ci potrzebny w każdej chwili. Popękany obiektyw lub wyświetlacz LCD, uszkodzony dysk nie stanowi dla nas żadnego problemu.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Produkujemy lasery diodowe i plotery laserowe dla małych i średnich firm, jak i osób prywatnych.
Naszą produkcję można wykorzystywać do grawerowania i cięcia na różnego rodzaju materiałach takich jak folia samoprzylepna, wypalanie rysunków, obrazków i fotografii na drewnie, sklejce, skórze, plastykach. Grawerowanie szyldów na plastyku i metalu, produkcja pytek drukowanych. Również cięcie sklejki, drewna, skóry, tektury, tworzyw sztucznych itp.
Do wypalania wykorzystuje się promień laserowy generowany przez mocne diody laserowe.
Również produkujemy lasery na podstawie diod laserowych, grawerujące i tnące.
Oferujemy prace wypalania laserem:
Zdjęcia fotograficzne i rysunki na drewnie, sklejce, skórze, itp. Jako pamiątki rodzinne, ślubne, a wakacji, z różnych imprez, i inne okazję.
Wycinamy laserowo na zamówienie rozmaite wyroby wg projektów klientów, jak również i wg własnych projektów – szkatułki, pudełka, ramki do zdjęć, zabawki, różne ozdoby itp.
Kategorie:

Data dodania: Nov 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Każdy komputer składa się z licznych elementów, utworzonych z różnych surowców i materiałów, niezwykle niebezpiecznych dla środowiska. Rozkład zużytego sprzętu trwa wiele lat, powodując zanieczyszczenia gleb i wód, zatem chcąc pozbyć się zepsutego komputera, zużytej elektroniki lub sprzętu elektrycznego, warto zwrócić się o pomoc do firmy Dora Plus.

Dora Plus powstała po to, aby oferować klientom niedetalicznym profesjonalne usługi w zakresie recyklingu sprzętu elektronicznego, elektrycznego oraz utylizacji komputerów w ilości hurtowej. Jest to niezwykle ważne, aby odpowiednio pozbyć się zużytego sprzętu i nie wytwarzać odpadów, zagrażających środowisku.

Dora Plus to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży recyklingu, która gwarantuje szybkie tempo realizacji usług, osobisty odbiór zużytych sprzętów, a także ogólnopolski zasięg. Swoją ofertę kieruje do klientów, którzy posiadają wiele komputerów zużytych, nadających się do utylizacji.

Zapraszamy do skorzystania kompleksowego usuwania danych z nośników pamięci i ich demagnetyzacji.
Kategorie:

Data dodania: Sep 25, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Iskra Usługi Elektryczne zaprasza na swoją stronę internetową. Znajdziesz tutaj szczegółową ofertę najlepszego elektryka we Wrocławiu. Zajmujemy się instalacjami i przyłączami elektrycznymi, oświetleniem, montażem sprzętu AGD, podłączaniem kuchenek indukcyjnych, wymianą gniazdek elektrycznych i naprawą tablic licznikowych. Prowadzimy pogotowie elektryczne 24h. Gwarantujemy niskie ceny i w pełni profesjonalną obsługę. Działamy szybko, precyzyjnie i skutecznie. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Aug 7, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Centrum Napraw Technicznych jako firma serwisowa potrafiąca realizować projekty łączące wiele branż takich jak automatyka, instalacje elektryczne, mechanika i chłodnictwo. Swoje doświadczenie budowaliśmy realizując liczne projekty w wielu branżach przemysłowych. Zajmujemy się usługami serwisu w szerokim zakresie. Realizujemy naprawy, diagnostykę, montaż nowych aplikacji w następujących branżach. Zajmujemy się diagnostyką i usuwaniem awarii instalacji klimatyzacyjnych, doborem oraz montażem jednostek klimatyzacji, wykonywaniem okresowych przeglądów instalacji klimatyzacji a także doradztwem technicznym
Kategorie:

Data dodania: Jun 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma E-SERWIS świadczy kompleksowe usługi elektryczne na terenie woj. warmińsko-mazurskiego, w tym w Olsztynie. Oferta obejmuje m.in. usługi takie jak:
- montaż klimatyzacji w obiektach, domach i mieszkaniach;
- montaż kamer przemysłowych i systemów alarmowych;
- inspekcje trudno dostępnych miejsc dronem;
- instalację oraz integrację elementów systemu domu inteligentnego.

Zapraszamy na stronę firmową celem zapoznania się z pełną ofertą i wybranymi realizacjami.
Kategorie:

Data dodania: May 6, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Poszukujesz wysokiej jakości narzędzi skrawających? Nie wiesz, jakie frezy do obróbki CNC wybrać? Odwiedź nasz sklep internetowy i wybieraj produkty najwyższej klasy. W naszym asortymencie posiadamy frezy do aluminium, metalu, drewna, sztucznych tworzyw oraz innych materiałów. Ponadto oferujemy wiertła, gwinty oraz tulejki. Oprócz sprzedaży narzędzi skrawających nasza firma zajmuje się również produkcją, modernizacją oraz usługą ostrzenia narzędzi Procutter. Odwiedź nasz sklep online i kup specjalistyczne narzędzia CNC z monolitu węglika.
Kategorie:

Data dodania: Aug 8, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Spawalniczy sklep internetowy SpawArt.pl oferuje szeroką gamę urządzeń spawalniczych wielu marek takich jak IDEAL, SHERMAN, FENIX, TIGER; bogatą gamę uchwytów i części zamiennych do nich. Ponadto dysponujemy wieloma rodzajami rękawic spawalniczych, roboczych i ochronnych. Oprócz asortymentu spawalniczego posiadamy w sprzedaży tarcze do cięcia i szlifowania i lamelki takich znanych i cenionych marek jak KLINGSPOR, INCOFLEX, MC2, ULTRA ABRASIVES.
Kategorie:

Data dodania: Jun 5, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

SklepElektryka24.pl powstał w celu ułatwienia dostępu to akcesoriów i narzędzi związanych z fotowoltaiką i energią wiatrową. Wykwalifikowana kadra dba o najwyższy poziom obsługi klienta. Szybka wysyłka i atrakcyjne ceny sprawią, że każdy klient dokona udanych zakupów. W sklepie można również kupić produkty i akcesoria związane z elektroniką. Już dziś odwiedź sklep SklepElektryka24.pl!
Kategorie:

Data dodania: Oct 26, 2016 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

AVAL prowadzi sprzedaż sprzętu do systemów alarmowych przeciwwłamaniowych i przeciwpożarowych. W ofercie urządzenia sprawdzonych dostawców krajowych i zagranicznych.
Sprzedajemy najwyższej jakości czujki alarmowe, w tym czujki ruchu, czujki zbicia szkła, czujniki kontaktronowe, czujki wibracyjne i różnego rodzaju czujki dualne. Oferujemy sprzęt uznanych firm Alarmtech, Bosch, Crow, Satel i Siemens. W przypadku central alarmowych w znacznej mierze opieramy się renomowanym polskim producencie, firmie Satel. Mamy pełną ofertę tego producenta.
Oczywiście w naszej ofercie nie brakuje akumulatorów, różnego rodzaju obudowów do central alarmowych i manipulatorów, zasilaczy oraz osprzętu instalacyjnego.
W ofercie AVAL są także inne systemy technicznej ochrony mienia, w tym monitoring wizyjny, kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy oraz domofony i wideodomofony. Ponadto sprzedajemy anteny, systemy konferencyjne i nagłośnienia oraz szafy rack 19-calowe.
Zapewniamy szeroki wybór towarów, atrakcyjne ceny i doradztwo techniczne. Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne systemy rabatowe i przedłużone terminy płatności.
Kategorie:

Data dodania: Aug 29, 2016 Wejść: 0 Ranking: 4.96 Głosów: 206

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl