Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
10
65542

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Kursy

Wpisy
Sortowanie :
„bez owijania” to ciesząca się uznaniem wśród klientów firma szkoleniowa, która działa już naprawdę długo. Od samego początku dba o to, aby każde jej szkolenie było dopracowane w najmniejszych szczegółach. Oferuje szkolenie RODO, a także szkolenie z zarządzania czasem. Każde prowadzone jest przez doświadczone osoby mające łatwość przekazywania posiadanej wiedzy. Decydując się na szkolenie organizowane przez tą firmę, można być pewnym, że wyniesie się z niego solidną porcję nowych wiadomości. Plusem jest atrakcyjna dla uczestników forma przekazu, która sprawia, że przyswajanie wiedzy przychodzi z większą łatwością.
Kategorie:

Data dodania: Jan 22, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Med-Learn jest firmą zajmującą się profesjonalnymi kursami pierwszej pomocy. Podczas szkoleń kursanci dowiadują się jak poprawnie udzielić pomocy poszkodowanym. Oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i zakładów pracy. Firma oferuje również pokazy ratownictwa i pierwszej pomocy przedmedycznej. Zapraszamy do zapoznania się z oferty!
Kategorie:

Data dodania: Nov 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli chcesz zrobić pyszną kawę to zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kursów baristów, gdzie uczymy wszelkich czynności na temat parzenia kawy. Polecamy także zakupienie w naszym sklepie odpowiedniego sprzętu do parzenia kawy, jak ekspresy do kawy. Posiadamy ogromną wiedze oraz doświadczenia na temat kawy, dzięki czemu z pewnością dowiecie się bardzo dużo cennych i ważnych informacji na ten temat.
Kategorie:

Data dodania: Nov 14, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Demostenes to centrum językowe oferujące naukę języków obcych. W ofercie znajdują się kursy językowe standardowe, biznesowe, prawnicze, techniczne, medyczne i egzaminacyjne. Oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zajęcia odbywają się w grupach oraz indywidualnie. Szkoła oferuje naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, portugalskiego i rosyjskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Sep 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kursy programowania umożliwią Ci zdobycie dobrze płatnej pracy i oferuje to Software Academy. Należy do nich kurs javascript od podstaw, kurs devops, kurs aws. Weź udział w kursie terraform oraz szkoleniach javascript. Zostań programistą i zmień karierę na IT. Umożliwi Ci to nauka programowania od podstaw oraz szereg kursów doszkalających i programów pomagających zwiększyć kwalifikacje pracowników.
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2019 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli uwielbiasz wyzwania i nieprzerwanie chcesz poszerzać swoje horyzonty w wielu dziedzinach, przedsiębiorstwo Akcja Serca jest dla Ciebie doskonałym wyborem! W swojej usłudze posiadamy liczne kursy standardowe takie jak kurs pierwszej pomocy, a także te rzadziej spotykane jak np. kurs sternika motorowodnego. Aranżujemy wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii oraz rejsy morskie do Grecji, Hiszpanii, a nawet na Karaiby lub Wyspy Kanaryjskie. Chętnie podejmujemy się organizowania wyjazdów integracyjnych. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat istnienia firmy zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapisz swoje dziecko na półkolonie Jurata w szkole 3 Surf School, która prowadzi swoje zajęcia na półwyspie Helskim. Wśród oferty tej szkoły znajdziesz kursy windsurfingu, kursy kitesurfingu oraz półkolonie Jurata, które cieszą się sporym powodzeniem wśród najmłodszych uczestników.
Zapewnij swojemu dziecku wakacje marzeń - wyślij je do szkoły Kite i Wind Surfingu na półwyspie Helskim w Juracie.
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma z 25 letnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów i szkoleń z kompetencji zawodowych przewoźników drogowych. Dzięki zatrudnianiu tylko wykwalifikowanych szkoleniowców oraz lat doświadczenia w branży nasi kursanci osiągają 90 % zdawalności egzaminów certyfikujących w pierwszym terminie. Po szczegóły dotyczące oferty firmy zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Grupa Training Partners oferuje szeroki wachlarz szkoleń:
szkolenia biznesowe dla firm
szkolenia menadżerskie
szkolenia zarządzania produkcją
szkolenia sprzedażowe
szkolenia team buildingowe
szkoleniowe gry symulacyjne

Każde szkolenie poprzedzamy dokładną diagnozą sytuacji zastanej, dopasowując i uzupełniając tematykę szkolenia o najpotrzebniejsze elementy. Zawsze stawiamy dla praktyczne działania które realnie wpływają na efektywność. Właśnie dlatego zatrudniamy menadżerów z bogatym doświadczaniem w zarządzaniu i kierowaniu zespołem.
Kategorie:

Data dodania: Mar 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma KREATOR dostarcza klientom szkolenia z zakresu biznesu, logistyki, ekonomii, komunikacji i innych. Szkolenia zamknięte mogą być w pełni dopasowane do wymagań uczestników, a szkolenia otwarte dostępne są dla wszystkich osób zainteresowanych. Przykładowym tematem szkoleń jest kierowanie zespołem, windykacja należności czy rozwiązywanie konfliktów. Wszystkie przeprowadzane są z dbałością o profesjonalizm, walory edukacyjne oraz atmosferę.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl