Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23666
415
12
65737

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Kursy

Wpisy
Sortowanie :
Blacharstwo i lakiernictwo, skup i sprzedaż aut oraz serwis samochodowy oferuje Motofirma Robert Andrysewicz w Białymstoku. Jeśli złapali Państwo gumę i potrzebują pomocy drogowej, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy wszechstronne usługi pomocy na drodze oraz serwisu samochodowego. Naszą firmę tworzy zespół fachowców, a dzięki szerokiej wiedzy branżowej nasi pracownicy chętnie służą pomocą oraz profesjonalnym doradztwem. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Prowadzimy także skup samochodów całych i uszkodzonych. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gdańska Akademia Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego- G.M zachęca do korzystania ze swoich usług. Zajmujemy się organizacją kursów dla osób ubiegających się o licencję detektywa, profesjonalne oraz okolicznościowe wyszkolenie strzeleckie, wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego i wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Świadczymy także usługi w obszarze planowania zabezpieczenia i ochrony mienia osobistego, przedsiębiorstw oraz szeregu innych obiektów. Więcej informacji na temat przedstawionej oferty mieści się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jun 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oprawa szkoleń, angażujące prezentacje, warsztaty opowiadane słowem i obrazem - jeśli szukasz twórczej oprawy swoich wystąpień, chcesz przekonać odbiorców swoją prezentacją, zapraszamy do skorzystania z doświadczenia warszawskiej firmy Opowiedz.to. Pomożemy Ci stworzyć historie, jakie będą edukować, dawać okazję do przeżycia emocjonalnego katharsis lub budować poczucie przynależności do grupy czy też organizacji. Zajmujemy się doradztwem biznesowym, korzystając z dużego doświadczenia na scenie, sali szkoleniowej i w mediach. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Apr 3, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Wojewódzkiego Klubu Techniki i Racjonalizacji, który znajduje się w Lublinie. Jesteśmy organizacją naukowo-techniczną z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń z zakresu BHP, zarządzania, obsługi maszyn i urządzeń, dla służby zdrowia, informatycznych i wielu innych. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, przedsiębiorstwa plus instytucje. Gwarantujemy najwyższą jakość usług korzystne ceny. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie i świadczonych usługach, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 3, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz zrobić prawo jazdy B w Opolu? Akademia Dobrego Kierowcy to najlepszy wybór. Nasze usługi kierujemy do wszystkich, którzy chcą zdobyć odpowiednią wiedzę teoretyczną i praktyczną, aby otrzymać prawo jazdy kategorii B. Nasza oferta obejmuje praktyczne i teoretyczne zajęcia oraz jazdy doszkalające. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu nowych kierowców. Decydując się na naszą akademie, oferujemy możliwość rozłożenia płatności na raty. Poza tym zapewniamy szkolenie na placu manewrowym w opolskim WORDzie, na takich samych samochodach, jakimi dysponuje opolski WORD. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma VR Training z Olsztyna oferuje szkolenia i eventy z wykorzystaniem VR. Rynek wirtualnej rzeczywistości cieszy się ogromną popularnością, stąd powodzenie i sukces naszej oferty. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych organizacją i udziałem w tego typu szkoleniach. Nasza oferta obejmuje szkolenia miękkie, menedżerskie i specjalistyczne. W trakcie ich trwania uczestnicy przenoszą się w dowolne miejsce i czas, trenując przy tym należyte postawy biznesowe i zdobywając użyteczne w pracy umiejętności np. sprzedaży, negocjacji lub obsługi Klienta. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ciesząca się doskonałą opinią wśród klientów firma Studio Prezentacji oferuje szkolenia z tworzenia prezentacji. Każde organizowane przez nią szkolenie z programu PowerPoint to świetna okazja do poszerzenia wiedzy i umiejętności z zakresu obsługi tego programu. Wszystkie szkolenia organizowane przez firmę prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem. Wszyscy szkoleniowcy – oprócz rozległej wiedzy w zakresie poruszanego tematu – posiadają również duże umiejętności pedagogiczne. Szybko nawiązują kontakt z kursantami, z łatwością przekazują im posiadaną wiedzę. Plusem są przystępne ceny organizowanych szkoleń.
Kategorie:

Data dodania: Feb 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Polski Instytut Ratownictwa Dziecięcego w Krakowie zapraszam na kursy dla rodziców i opiekunów, dla placówek oświatowych oraz na szkolenia dla pracowników firm. Ponieważ jesteśmy odpowiedzialni za nasze dzieci, także w sytuacjach zagrożenia, musimy wiedzieć, jak się zachować. Pod okiem fachowców, uczymy jak w sposób praktyczny reagować w nagłych sytuacjach. Przeszkololiśmy już ponad 200 tys. dorosłych i 20 tys. młodzieży. Dołącz do nas - zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jan 31, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

„bez owijania” to ciesząca się uznaniem wśród klientów firma szkoleniowa, która działa już naprawdę długo. Od samego początku dba o to, aby każde jej szkolenie było dopracowane w najmniejszych szczegółach. Oferuje szkolenie RODO, a także szkolenie z zarządzania czasem. Każde prowadzone jest przez doświadczone osoby mające łatwość przekazywania posiadanej wiedzy. Decydując się na szkolenie organizowane przez tą firmę, można być pewnym, że wyniesie się z niego solidną porcję nowych wiadomości. Plusem jest atrakcyjna dla uczestników forma przekazu, która sprawia, że przyswajanie wiedzy przychodzi z większą łatwością.
Kategorie:

Data dodania: Jan 22, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Med-Learn jest firmą zajmującą się profesjonalnymi kursami pierwszej pomocy. Podczas szkoleń kursanci dowiadują się jak poprawnie udzielić pomocy poszkodowanym. Oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i zakładów pracy. Firma oferuje również pokazy ratownictwa i pierwszej pomocy przedmedycznej. Zapraszamy do zapoznania się z oferty!
Kategorie:

Data dodania: Nov 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl