Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19366
415
4
64468

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Kursy

Wpisy
Sortowanie :
Szkolenie młodych kierowców to duże wyzwanie. Doskonale wiemy o tym, dlatego w swojej szkole zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych instruktorów z dużym doświadczeniem, którzy mają wszystkie kwalifikacje do wykonywania kursów. Dzięki temu, nasi uczniowie maja szansę zdobywać teorię i praktykę zgodną z wszelkimi przepisami i zasadami. W takich warunkach nauka jazdy warszawa może przebiegać w poprawny sposób. Nasza szkoła, czyli ośrodek szkolenia kierowców Aurinko przygotuje Cię do zdania egzaminu na prawo jazdy warszawa. Pójdziesz na ten jeden z najważniejszych w życiu egzaminów pewny, że umiesz jeździć i znasz przepisy ruchu drogowego. Z jego zaliczeniem na pewno nie będziesz miał kłopotu. Chcesz dowiedzieć się jakie techniki nauczania stosujemy? Wejdź na www.oskaurinko.pl.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2017 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Akademia Szkoleń Kosmetycznych Beauty Extra organizuje kursy i szkolenia kosmetyczne takiej jak kursy stylizacji paznokci, kursy makijażu czy medycyny estetycznej. Po ukończeniu szkolenia kursanci otrzymują międzynarodowy certyfikat firmy Professionails. Naszą kadrę tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą szkoleniową.
Kategorie:

Data dodania: Mar 6, 2017 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Akademia Dietetyki czyli znakomitej jakości kurs online, kursy dietetyczne online przygotowane przez najlepszych fachowców. Jeżeli szukacie specjalistycznych i skutecznych kursów, jeżeli szukacie opcji na nowoczesny kurs dietetyki online z certyfikatem i musicie mieć sto procent pewności to polecamy wam właśnie kurs online przygotowany przez Akademia Dietetyki
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Profesjonalne szkolenia Excel pomagają wielu osobom. I to nie tylko pracownikom dużych firm, którzy zostali skierowani na taki kurs, aby mogli podnieść swoje kwalifikacje. Wiele osób decyduje się na to z własnej woli, jedynie po to, aby móc pogłębić swoją wiedzę informatyczną. Osoby te korzystają także z kursów php, lub vba. Cała przekazana wiedza gdzieś tam zawsze zostanie, a obsługa odpowiednich programów komputerowych może okazać się niezwykle przydatna w praktyce, zapewniając znaczne ułatwienie pracy na komputerze, także w domu.
Kategorie:

Data dodania: Jan 14, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Smart Kursy i Szkolenia zajmuje się organizowaniem szkoleń zawodowych, które umożliwią podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz awans w dotychczasowej pracy. Naszą specjalnością są kursy dla przewoźników z zakresu ADR. Posiadamy w swojej ofercie również interesujący zestaw kursów dla byłych pracowników służb mundurowych - tzw: rekonwersja dla żołnierzy. Nasza oferta obejmuje szereg szkoleń biurowych i kosmetycznych. Jeśli chcesz zarabiać więcej - ukończ jeden z naszych kursów. Dołącz do najlepszych pracowników na rynków.
Kategorie:

Data dodania: Nov 26, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pravnik to internetowy system nauki i powtórek, wspomagający naukę do egzaminu na aplikację adwokacką, komorniczą czy notarialną.

Wiedza wyniesiona z uniwersytetu to często za mało, by zdać egzamin wstępny na aplikację. Bardzo ważna jest również umiejętność rozwiązywania testów, przy których najdrobniejsze detale mają nierzadko rozstrzygające znaczenie. Pravnik to interaktywny system nauki i powtórek, oparty na rozwiązywaniu testów z różnych gałęzi prawa.

Dzięki serwisowi Pravnik przygotowania do egzaminu wstępnego na aplikację są nie tylko skuteczne, ale i przyjemne. Pravnik pozwala zredukować czas poświęcany na naukę i zwiększyć efekty pracy wkładanej w dobre przygotowanie się do egzaminu konkursowego na aplikację.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Uwaga! Akademia Dietetyki czyli Warszawa, Łódź, Katowice, Poznań, Kraków, Lublin to najlepsze rozwiązania, to najlepsze usługi, to doskonałej jakości działania kiedy ktoś chce mieć taki zawód jak dietetyk, kiedy ktoś pragnie sięgać po najlepsze opcje typu dietetyka kliniczna, dietetyka szkolenia, kurs dietetyczny czy też dietetyka książki. Tak to właśnie działa, tylko nasza Akademia Kliniczna, tylko najlepsze opcje w przystępnych cenach. Zapraszamy już dzisiaj do współpracy
Kategorie:

Data dodania: Aug 26, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

DJ Promotion to marka, która rekomendowana jest każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego consultingu dotyczącego polskiej branży muzycznej. Profesjonalnie przygotowany personel jest tutaj kluczem do świadczenia najlepszych usług na rynku. Elastyczne podejście do potrzeb każdego klienta, doświadczenie oraz kreatywność przekłada się na doskonałe wyniki tej marki.
Kategorie:

Data dodania: Jul 29, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Metro szkolenia BHP to firma, która oferuje bezpieczne i profesjonalne BHP szkolenia w Bydgoszczy. Nasi specjaliści to kadra doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli. Jesteśmy nowocześni, dlatego podążamy za aktualnymi trendami jakie panują na rynku. Dla nas liczy się przede wszystkim profesjonalizm oraz zadowolenie klienta. Nasze szkolenie BHP oraz ocena ryzyka zawodowego wykonywane są w sposób fachowy. Dbamy o to aby przekazać wiedzę niezbędną na danym stanowisku pracy. Serdecznie zapraszamy na nasze szkolenia.
Kategorie:

Data dodania: Jun 22, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Profesjonalne korepetycje z chemii proponuje doświadczony w pracy z młodzieżą i dorosłymi nauczyciel z Warszawy. Działam nie tylko na terenie stolicy, również przez Internet. Pomagam przy rozwiązaniu zadań, przygotowaniu się do klasówki, zaliczenia, czy też matury. Forma odbioru zlecenia jest do ustalenia przez obie strony. Najczęściej jest to przesyłka mailem lub mms'em. Mogę także przefaksować rozwiązania zadań lub podyktować przez telefon.
Kategorie:

Data dodania: Jun 9, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl