Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25623
415
7
66334

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Komputery > System ERP - enterprise resource planning

Wpisy
Sortowanie :
OPENMS Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanego oprogramowania Uniter, będącego wszechstronnym systemem TMS (Transportation Management System). Nasza główna dziedzina działalności koncentruje się na obsłudze firm z branży transportu i spedycji.

Dzięki naszemu systemowi TMS, Uniter, nasi klienci zyskują możliwość efektywnego zarządzania swoimi operacjami logistycznymi. Oprogramowanie to umożliwia pełną kontrolę nad flotą pojazdów, optymalizację tras i dostaw, a także sprawną obsługę magazynów oraz dokumentacji związaną z transportem. Nasze rozwiązanie TMS zostało zaprojektowane tak, aby pomóc firmom zwiększyć wydajność, obniżyć koszty i dostosować się do dynamicznych wymagań rynku transportowego i spedycyjnego. W OPENMS Sp. z o.o. stawiamy na innowacyjność i profesjonalizm, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów z sektora logistycznego.
Kategorie:

Data dodania: Nov 10, 2023 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferujemy usługi kompleksowego programowania i projektowania. Świadczymy doradztwo z zakresu projektowania oprogramowania zgodnie z najnowszymi wytycznymi europejskimi i światowymi. Oferujemy również pracę na sterownikach plc, programowanie mikrokontrolerów, wdrażanie systemów it od podstaw. Głównym atutem naszej działalności jest elastyczność pozwalająca spełnić wymagania klienta nawet w najbardziej wymagających warunkach automatyki przemysłowej. Ponadto szeroka oferta i doświadczenie przemawiają za naszą pomysłowością, której nie skąpimy w nowych projektach. Naszą codziennością jest wdrażanie poprawek do skutku - czyli pełnego zadowolenia i realizacji założonych celów funkcjonalnych. Prowadzimy usługi dla klientów z Polski i Europy. Osobną usługą ustalamy wykonywanie poprawek lub integracji systemów z nowymi technologiami. Możemy poszczycić się umiejętnością rozwiązywania problemów, których nasi poprzednicy nie mogli dokonać.
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma oferująca najwyższej jakości oprogramowanie klasy ERP. Usługa obejmuje pełen serwis, w tym: proces sprzedażowy, serwis i pomoc techniczną przez cały okres współpracy. Firma zatrudnia tylko certyfikowanych specjalistów, którzy dopasują indywidualne rozwiązania do potrzeb każdego klienta. Oprogramowanie ciągle rozbudowywane jest o nowe aplikacje i addony.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma DPK System powstała w 1998 roku i specjalizuje się w tworzeniu specjalistycznego oprogramowania dla transportu zbiorowego, komunikacji miejskiej, transportu kołowego oraz dla kolei.

Nasze produkty skierowane są głównie do:
- przewoźników (miejskich, kolejowych),
- Zarządów Miast (wydział komunikacji),
- firm transportowych.

Nasze oprogramowanie tworzone jest dla konkretnego klienta z uwzględnieniem wszelkich norm prawnych oraz wew. ustaleń i regulaminów przedsiębiorstwa. Nasze systemy IT są stale unowocześniane z uwzględnieniem najnowszych trendów i możliwości technologicznych.
Kategorie:

Data dodania: Mar 21, 2017 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

BPSC to firma, która od dwudziestu siedmiu lat zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwami. Wiedza i doświadczenie ekspertów BPSC gwarantuje klientom sprawdzone i skuteczne sposoby umożliwiające rozwój firmy. BPSC opracowało Impuls EVO - pierwszy na rynku system, który można zastosować w różnego rodzaju firmach, bez względu na ich wielkość i branże. System Impuls EVO jest niezwykle elastyczny i funkcjonalny - umożliwia dostosowanie wszystkich komponentów do potrzeb konkretnego klienta, który bez problemu może sobie wybrać te funkcje, których potrzebuje. Dodatkowo system EVO został skonstruowany w ten sposób, żeby można było zintegrować go z innym, zewnętrznym oprogramowaniem. Co więcej, system automatycznie pobiera wszystkie dane z przyłączonych do niego programów i systemów, dzięki czemu stanowi jedyne źródło informacji zarządczej i pozwala tym samym na podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym i w oparciu o kompleksowe dane.
Kategorie:

Data dodania: Apr 5, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dzięki rozwojowi technologii i informatyki można dziś tworzyć programy, które z powodzeniem ułatwią funkcjonowanie wielu firm. Nie mamy tu na myśli tylko działalności biurowej- informatycy stworzyli bowiem oprogramowanie bezpośrednio wspierające pracę zakładów i salonów świadczących różnorodne usługi pielęgnacyjne.
Nowością jest program do salonu kosmetycznego, gwarantujący zadowolenie nie tylko pracowników, ale i klientów. Ciekawym rozwiązaniem jest również oprogramowanie dla fryzjerów. Wsparcie informatyczne sprawi, że salon stanie jeszcze bardziej konkurencyjny i nowoczesny. Program dla fryzjerów to propozycja ciesząca się coraz większym zainteresowaniem specjalistów- mistrzów fryzjerstwa.
Kategorie:

Data dodania: Oct 5, 2014 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Aplikacje komputerowe wspomagające zarządzanie projektami takie jak PM-compass, w teraźniejszych czasach są bardzo ważnym czynnikiem mającym pozytywny wpływ na funkcjonowanie wszystkich firm. Pmcompass jest narzędziem online które w znacznym stopniu przyspiesza przepływ informacji między członkami Twojego zespołu, dzięki czemu będzie zwiększona efektywność pracy w Twojej firmie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Misją firmy First Byte jest zapewnienie sprawnego działania systemów informatycznych swoich klientów. W tym celu podejmuje się prac obejmujących, przygotowanie koncepcji rozwoju IT i obsługi informatycznej biznesu jak również analizy i oceny obecnego stanu rozwiązań (audyt informatyczny). Pracownicy firmy dysponują doświadczeniem pozwalającym zidentyfikować sytuację klienta, zaproponować metodyczne podejście i wziąć odpowiedzialność za wdrożenie rozwiązania. Dysponujemy zarówno wysokiej klasy programistami i projektantami systemów informatycznych jak również Project managerami.
Kategorie:

Data dodania: Feb 24, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

enova to nowoczesny, zintegrowany, funkcjonalny system do zarządzania przedsiębiorstwem i księgowości który w pełni zaspokoi potrzeby wymagającego Klienta.
Oprogramowanie jest przeznaczone dla firm handlowych, produkcyjnych, transportowych i usługowych różnych branż, a także jednostek budżetowych i instytucji użyteczności publicznej.
Sprzedaż i wdrożenia, hosting systemu enova. Bezpłatna infolinia handlowa: 0800 109 509
Kategorie:

Data dodania: Jun 11, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

10. ERP
Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych związanych z systemami klasy ERP. Jeśli chcesz żeby twoje przedsiębiorstwo działało bardziej efektywnie, zainwestuj w system zarządzania jego zasobami. Posiadamy bardzo dużo wdrożeń, dzięki czemu mamy bardzo dużo doświadczenie. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl