Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24980
415
4
66125

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Rehabilitacja

Wpisy
Sortowanie :
Udaj się na odwyk alkoholowy i zmierz się z problemem uzależnienia! Insieme to prywatny ośrodek leczenie uzależnień poprzez terapię i holistyczne podejście do problemu uzależnienia. Wejdź na stronę www jaką prowadzi ta prywatna placówka lecznicza i poznaj korzyści z uczestnictwa w odwyku - odwyk alkoholowy i odwyk narkotykowy Warszawa, woj. mazowieckie.
Kategorie:

Data dodania: Apr 8, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli chcesz udać się na fizjoterapię i oczekujesz od specjalisty wszystkiego, co najlepsze, doskonale trafiłeś. Wejdź na stronę naszych gabinetów, w których pracują nie tylko dobrzy fachowcy od fizjoterapii, ale także inni specjaliści, prowadzący różnego rodzaju terapie i poradnictwo w zakresie dietetyki. To dlatego nasi pacjenci mogą liczyć na profesjonalizm i podejście kompleksowe. Zapraszamy, zadzwoń do nas!
Kategorie:

Data dodania: Dec 22, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz placówki, która wykona bezpieczny rezonans magnetyczny – dobrze trafiłeś. Firma Rex Medica to coś więcej niż usługi medyczne, to komfort i holistyczne podejście do klientów, którzy są również pacjentami. Wiemy dokładnie czego oczekuje się od nas, jako od placówki medycznej i robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby nasi pacjenci wychodzili od nas zadowoleni i wracali pewni najwyższej jakości obsługi. Jesteśmy nowoczesną kliniką, która jest zaopatrzona w sprzęt najwyższej klasy. Nasz personel cechuje ponadprzeciętna kultura osobista oraz profesjonalizm. Jesteśmy placówką otwartą na potrzeby pacjentów i prowadzącą badania w sposób gwarantujący nie tylko najwyższą ich jakość ale także spojrzenie na ogólny stan zdrowia pacjentów. Robimy wszystko, żeby nasze usługi prowadziły do podniesienia komfortu życia naszych klientów. Na naszej stronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące kliniki Rex Medica, w tym dojazd jak i koszty usług, jakie oferujemy oraz poradniki jak przygotować się do badań.
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Państwu ofertę Centrum Fizjoterapii i Rehabilitacji Narządów Vitalmed. Firma ma swoją siedzibę w Warszawie. W obręb moich usług wchodzą niekonwencjonalne techniki w obszarze fizjoterapii. Zajmuję się leczeniem chorób wewnętrznych, a także rehabilitacją. Moją specjalizacją jest terapia bóli stawowych. Dodatkowo oferuję również leczenie wad postawy zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Nieustannie rozszerzam swoje umiejętności zawodowe, gdyż zależy mi przede wszystkim na zadowoleniu pacjentów. mam certyfikacje z Polski oraz Szwecji. Pełną ofertę moich usług znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 6, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

FizjoLogic to profesjonalna i nowoczesna placówka oferująca pomoc pacjentom cierpiącym na dolegliwości bólowe rozmaitego pochodzenia. Klinika mieści się w Dobrzeniu Wielkim i zajmuje się leczeniem bóli głowy, migren, bólu kręgosłupa, kończyn dolnych bądź górnych, stawów, wad postawy u dzieci a także dysfunkcji po incydentach neurologicznych. Stosowane są tu jedynie nowoczesne i indywidualnie dobrane metody terapii a nad jakością usług czuwa wysoko wykwalifikowany personel. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z placówką, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Sep 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli cenicie sobie najwyższej jakości zabiegi fizjoterapeutyczne to najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z fizjoterapii w Bielsku. W Bielsku znajdują się sami najlepsi specjaliści, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, która cały czas poszerzają a także odpowiednie umiejętności oraz doświadczenie. Zdecydowanie korzystając z usług fizjoterapii w Bielsku można liczyć na poprawę stanu fizycznego, dlatego warto skorzystać z takiego rozwiązania.
Kategorie:

Data dodania: Aug 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sklep ortopeyczny w Wieliczce oferuje kule, ortezy, także ortezy stawu kolanowego, wózki inwalidzkie i balkoniki do chodzenia. Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnym Solne prowadzi również wypożyczalnię sprzętu ortopedycznego, Wieliczka. Sprawdź ofertę materiałów przeciwodleżynowych oraz balkoników rehabilitacyjnych. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jul 23, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Cierpisz na dolegliwości bólowe, zmiany zwyrodnieniowe bądź borykasz się ze skutkami kontuzji? Szukasz profesjonalnej placówki, w której otrzymasz fachową pomoc? Bardzo dobrze trafiłeś! Centrum Rehabilitacji i Masażu Sonatio z Bydgoszczy oferuje pełną gamę usług i zabiegów z zakresu rehabilitacji, fizykoterapii, masaży, kinezyterapii, laseroterapii, krioterapii, elektroterapii i wielu innych. Klinika ma dostęp do specjalistycznego sprzętu i zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel. Gwarantuje konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Szczegóły na stronie.
Kategorie:

Data dodania: May 15, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli planujesz wczasy zdrowotne, zapraszamy do Krynicy Morskiej. Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny POSEJDON oferuje bogate zaplecze rehabilitacyjne, które zapewnia możliwość korzystania zabiegów w zakresie dysfunkcji narządów ruchu z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Leczymy ponadto schorzenia neurologiczne, reumatyczne, laryngologiczne, układu krążenia oraz układu oddechowego. Także cukrzyca i zaburzenia rozwoju psychoruchowego stanowią część oferty. Rozbudowana baza hotelowa na 2ha terenu, z rozległym parkingiem i infrastrukturą zagwarantują wygoda i relaks. zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Apr 3, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo ROMAR w Środzie Wielkopolskiej to dostawca urządzeń do fizjoterapii i rehabilitacji. W ofercie mamy łóżka oraz stoły rehabilitacyjne i do masażu, a także skutery i wózki inwalidzkie. Dysponujemy rozbudowaną ofertę aparatury medycznej, tj. defibrylator, lampa sollux, bakteriobójcza, koncentrator tlenu, a także ssak oraz inhalator i aparaty EKG. Nasze produkty dostarczamy na terenie całego kraju, szkolimy i doradzamy. Wszystkie urządzenia medyczne mają certyfikaty CE. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl