Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22532
415
16
65460

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Rehabilitacja

Wpisy
Sortowanie :
W Prywatnych Gabinetach Ortopedyczno-Rehabilitacyjnych w Krakowie oferowane są profesjonalne zabiegi wraz ze specjalistyczną diagnozą lekarską oraz badaniami diagnostycznymi. W ofercie można znaleźć terapię falami uderzeniowymi ESWT, leczenie skoliozy metodą Pressio DEF, masaże lecznicze i relaksacyjne oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Viva Medica to centrum medyczne z Wrocławia oferujące profesjonalne usługi z zakresu fizjoterapii i osteopatii. W ofercie znajdują się również usługi z zakresu medycyny estetycznej. Wykwalifikowani specjaliści wykonują swoje obowiązki profesjonalnie, udzielają rad w doborze odpowiedniego materacu oraz profilaktyki zdrowotnej kręgosłupa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Oct 3, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

RehaFit to centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnego we Wrocławiu. Oferuje nowoczesne metody rehabilitacji, kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne oraz treningi personalne z wykwalifikowanym i doświadczonym trenerem. Centrum kieruje swoją ofertę zarówno do firm jak i indywidualnych pacjentów. W ofercie znajdują się również wizyty domowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sanatorium „Leśnik-Drzewiarz” ma swoją siedzibę w Krynicy-Zdrój. W tym miejscu organizowane są turnusy sanatoryjne, rehabilitacyjne oraz wypoczynkowe. Zabiegi wykonywane w Sanatorium pomagają osobom cierpiącym na takie dolegliwości, jak m.in. cukrzyca, schorzenia narządu ruchu, problemy układu oddechowego, schorzenia układu krążenia. W Sanatorium dostępnych jest 190 pokoi, wśród nich znajdują się jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe. Kuchnia znajdująca się na terenie Sanatorium, przygotowuje dania dostosowane do diet kuracjuszy. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty oraz obejrzeć galerie, warto zajrzeć na witrynę internetową Sanatorium.
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Usługi rehabilitacyjne prowadzone w profesjonalnym gabinecie od 2013 roku. Istnieje, także możliwość dojazdu do klienta w wyznaczone przez niego miejsce. Dojazd na terenie Wrocławia jest całkowicie darmowy. Nasi klienci mogą skorzystać z usług, takich jak: masaż sportowy, masaż biurowe, masaż relaksacyjny czy leczniczy. Szczegółowy opis zabiegów rehabilitacyjnych znajduje się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W FizjoCare pacjenci mogą liczyć na w pełni profesjonalne podejście fizjoterapeutów. Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwalają na kompleksowe usuwanie problemów zgłaszanych przez pacjentów: od urazów w kręgosłupie, poprzez kończyny, aż do jamy brzusznej. Stosujemy nowoczesne metody pracy, bazując na bezpiecznej współpracy z podopiecznymi. Najważniejsze dla nas jest zdrowie pacjentów. Zapraszamy serdecznie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Problemy ruchowe to dzisiaj częsta dolegliwość, która nie dotyczy już tylko osób starszych, czy też sportowców, ale dotyka również osoby młodsze. Nowoczesny tryb życia powoduje, że często nabawiamy się kontuzji, gdyż nasze ciało nie jest zbyt elastyczne. Mój gabinet rehabilitacji w Oświęcimiu to miejsce, gdzie mogę udzielić ci niezbędnej pomocy. Przyjdź do mnie, a najpierw zdiagnozujemy problem, by następnie zająć się leczeniem. Na jakie metody leczenia możesz u mnie liczyć? Stosuję m.in. taki metody jak: Metoda Briana Mulligana, Metoda wg Cyriaxa, Taping Medyczny, Techniki terapeutyczne na tkanki miękkie, punkty spustowe, ból i napięcie mięśni, Metoda Bobath dla dorosłych, Terapia manualna wg K. Lewita, Fizykoterapia, Masaż, Fizjoterapia Funkcjonalna chorych po ogniskowym uszkodzeniu mózgu, Metoda Kinetic Control, Matoda FDM(Fascial Distortion Model), Pinopresura, Dry Needling (suche igłowanie).
Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i nie stosuję szablonowego podejścia. Moja myśl przewodnia to: „Kiedy patrzę na zadowolenie naszych pacjentów ich uśmiech i wdzięczność mogę powiedzieć ,że moje marzenie się spełniło.”
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2019 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gabinet Rehabilitacyjny w Gliwicach wykonuje masaże lecznicze, zabiegi odnowy biologicznej, przeprowadza pełną rehabilitację sportową i ortopedyczną. Dyplomowani fizjoterapeuci wykonują zabiegi rehabilitacyjne w domu pacjenta. Gabinet Fizjoterapii w Gliwicach leczy dolegliwości bólowe głowy, kręgosłupa, barku, nadgarstka, łokcia, nogi, stopy, pleców, kolana, związane z chorobą neurologiczną lub ze zmianami reumatoidalnymi. Przeprowadzamy szkolenia z zakresu ergonomii w miejscu pracy zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych. Nasi dyplomowani rehabilitanci w Gliwicach posiadają prawo do wykonywania zawodu wydane przez Krajową Radę Fizjoterapeutów.
Kategorie:

Data dodania: Dec 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Metoda Kalterborn, tapping, terapia maualna oraz koncepcja NDT, a ponadto każdy rodzaj masażu, gimnastyka lecznicza i zabiegi fizykoterapii to terapie, z jakich skorzystamy w Fizjomotus - Prywatnej przychodni diagnostyczno-rehabilitacyjnej w Krakowie. Wszystkie metody są stosowane w zakresie specjalistycznej rehabilitacji (ortopedycznej, neurologicznej, sportowej, kręgosłupa, dla niemowląt) także korekcji wad kręgosłupa. Każdą z terapii poprzedza konsultacja ortopedyczna wraz z diagnostyką USG, na podstawie której pacjent jest kwalifikowany do leczenia. Zapraszamy do skorzystania z usług!
Kategorie:

Data dodania: Nov 21, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli potrzebujesz skorzystać z konsultacji ortopedycznej bez oczekiwania długich miesięcy na wizytę zapraszamy do gabinetu Cryos we Wrocławiu. Współpracujący z nami lekarz ortopeda posiada ogromne doświadczenie i pomógł już wielu pacjentom z urazami ortopedycznymi i w zakresie traumatologii. Naszym celem jest w jak najlepszy sposób nieść pomoc wszystkim którzy korzystają z naszych usług. Dlatego też lekarz ortopeda został wybrany spośród wielu pretendentów. Oprócz konsultacji ortopedycznych, nasz gabinet oferuje również szeroką ofertę masaży. Zapraszamy na stronę internetową oraz do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl