Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23416
415
4
65691

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Rehabilitacja

Wpisy
Sortowanie :
Cierpisz na dolegliwości bólowe, zmiany zwyrodnieniowe bądź borykasz się ze skutkami kontuzji? Szukasz profesjonalnej placówki, w której otrzymasz fachową pomoc? Bardzo dobrze trafiłeś! Centrum Rehabilitacji i Masażu Sonatio z Bydgoszczy oferuje pełną gamę usług i zabiegów z zakresu rehabilitacji, fizykoterapii, masaży, kinezyterapii, laseroterapii, krioterapii, elektroterapii i wielu innych. Klinika ma dostęp do specjalistycznego sprzętu i zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel. Gwarantuje konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Szczegóły na stronie.
Kategorie:

Data dodania: May 15, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli planujesz wczasy zdrowotne, zapraszamy do Krynicy Morskiej. Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny POSEJDON oferuje bogate zaplecze rehabilitacyjne, które zapewnia możliwość korzystania zabiegów w zakresie dysfunkcji narządów ruchu z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Leczymy ponadto schorzenia neurologiczne, reumatyczne, laryngologiczne, układu krążenia oraz układu oddechowego. Także cukrzyca i zaburzenia rozwoju psychoruchowego stanowią część oferty. Rozbudowana baza hotelowa na 2ha terenu, z rozległym parkingiem i infrastrukturą zagwarantują wygoda i relaks. zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Apr 3, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo ROMAR w Środzie Wielkopolskiej to dostawca urządzeń do fizjoterapii i rehabilitacji. W ofercie mamy łóżka oraz stoły rehabilitacyjne i do masażu, a także skutery i wózki inwalidzkie. Dysponujemy rozbudowaną ofertę aparatury medycznej, tj. defibrylator, lampa sollux, bakteriobójcza, koncentrator tlenu, a także ssak oraz inhalator i aparaty EKG. Nasze produkty dostarczamy na terenie całego kraju, szkolimy i doradzamy. Wszystkie urządzenia medyczne mają certyfikaty CE. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Co powiesz na relaks w sąsiedztwie Gór Stołowych i Bystrzyckich, w niezwykłym zakątku Dolnego Śląska jakim jest Polanica-Zdrój? W Centrum Zdrowia i Wypoczynku NOWY ZDRÓJ napełnisz się energią i zregenerujesz ciało. Oferujemy noclegi, a także turnusy rehabilitacyjne i różnorodny pakiet zabiegów leczniczych oraz relaksujących. Bogata oferta wellness obejmuje zabiegi pielęgnacyjne dla skóry twarzy i dekoltu z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków SPA oraz bogaty wybór masaży. Zapewniamy też wyśmienitą kuchnię! Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Uległeś w ostatnim czasie wypadkowi? A może po prostu prowadzisz siedzący tryb życia i często bolą Cię plecy? Niezależnie od przyczyny, żaden ból nie powinien się pogłębiać. Należy szybko zwrócić się do specjalisty. Zapraszamy państwa do naszego centrum. Działamy od 2010 roku i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Poważnie podchodzimy do swojej pracy, gdyż chcemy pomagać naszym pacjentom.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Placówka rehabilitacyjna S-medica we Wrocławiu oferuje zabiegi fizjoterapeutyczne oraz specjalistyczną terapię bólów kręgosłupa, uszkodzeń stawów, a także złamanych kości. Fizjoterapeuci specjalizują się w hydroterapii, kinezyterapii oraz balneoterapii. Centrum Rehabilitacji gwarantuje efektywne i skuteczne zabiegi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Nov 22, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Prywatnych Gabinetach Ortopedyczno-Rehabilitacyjnych w Krakowie oferowane są profesjonalne zabiegi wraz ze specjalistyczną diagnozą lekarską oraz badaniami diagnostycznymi. W ofercie można znaleźć terapię falami uderzeniowymi ESWT, leczenie skoliozy metodą Pressio DEF, masaże lecznicze i relaksacyjne oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Viva Medica to centrum medyczne z Wrocławia oferujące profesjonalne usługi z zakresu fizjoterapii i osteopatii. W ofercie znajdują się również usługi z zakresu medycyny estetycznej. Wykwalifikowani specjaliści wykonują swoje obowiązki profesjonalnie, udzielają rad w doborze odpowiedniego materacu oraz profilaktyki zdrowotnej kręgosłupa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Oct 3, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

RehaFit to centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnego we Wrocławiu. Oferuje nowoczesne metody rehabilitacji, kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne oraz treningi personalne z wykwalifikowanym i doświadczonym trenerem. Centrum kieruje swoją ofertę zarówno do firm jak i indywidualnych pacjentów. W ofercie znajdują się również wizyty domowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sanatorium „Leśnik-Drzewiarz” ma swoją siedzibę w Krynicy-Zdrój. W tym miejscu organizowane są turnusy sanatoryjne, rehabilitacyjne oraz wypoczynkowe. Zabiegi wykonywane w Sanatorium pomagają osobom cierpiącym na takie dolegliwości, jak m.in. cukrzyca, schorzenia narządu ruchu, problemy układu oddechowego, schorzenia układu krążenia. W Sanatorium dostępnych jest 190 pokoi, wśród nich znajdują się jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe. Kuchnia znajdująca się na terenie Sanatorium, przygotowuje dania dostosowane do diet kuracjuszy. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty oraz obejrzeć galerie, warto zajrzeć na witrynę internetową Sanatorium.
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl