Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20443
415
14
64917

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Rehabilitacja

Wpisy
Sortowanie :
Aby korzystać z urządzeń medycznych w bardzo wydajny sposób należy odpowiednio dobrać je dla swoich potrzeb. W ten sposób będzie można na nich całkiem sporo zaoszczędzić i bardzo efektywnie wykorzystać wszystkie możliwości takiego sprzętu. Wypożyczalnia koncentratorów tlenu Elektrotechmed jest firmą, która daje dostęp do najwyższej jakości koncentratorów, które dzięki możliwości wypożyczenia nie stanowią dużego obciążenia finansowego.
Kategorie:

Data dodania: Feb 22, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz zajęć prowadzonych z pasją? Na których widać, że instruktor kocha to, co robi? Zapraszamy Cię do naszego centrum na zajęcia jogi w Gdyni. Nasi instruktorzy to osoby, z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć, które uwielbiają swoją praktykę i chcą się nią dzielić z innymi. Zajęcia są dostosowane dla różnych grup: od osób całkowicie początkujących, które nie za bardzo wiedzą co to joga, po osoby, które posiadają już własne doświadczenie i chcą stanąć przed trudniejszymi wyzwaniami.
Kategorie:

Data dodania: Jan 23, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Znamy skuteczny sposób na leczenie tkanek miękkich, czyli mięśni, ścięgien oraz pochewek. To fala uderzeniowa, której skuteczność określana jest na 80%. Tego rodzaju terapia pozwala na szybką likwidację bólu oraz stanu zapalnego oraz wspomaga proces regeneracji tkanek. Jest skuteczna przy schorzeniach stóp (ostroga, halluksy), łokci (łokieć tenisisty oraz golfisty), kolan (kolano skoczka i kinomana), zwapnień i wielu innych dolegliwości.
Kategorie:

Data dodania: Jan 22, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Fotele masujące w sprzedaży internetowej. Zakup w takiej formie wiąże się z dużymi oszczędnościami w stosunku do kupna fotelu podczas pokazu. Firmy organizujące prezentacje na żywo ponoszą znaczne koszty marketingu, które finalnie i tak ponosi klient. Zakup w sklepie internetowym omija te koszty i wiąże się z docelowo niższą ceną przy tej samej jakości lub lepszej, gdyż gama produktów w sklepie jest o wiele większa.
Kategorie:

Data dodania: Jan 18, 2018 Wejść: 2 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Jeżeli w przypadku problemów zdrowotnych żadne zabiegi nie pomagają w rozwiązaniu problemu to jak najbardziej warto postawić na ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny w Darłówku. Posiada on bardzo szeroką ofertę dla osób mających problemy z kręgosłupem. Na korzystaniu z niego można tym samym bardzo wiele zyskać i być szczęśliwym z postawienia na tego typu produkty i rozwiązania dla siebie. Wybieranie ich daje zatem doskonałe rezultaty i jest bardzo korzystne dla wszystkich.
Kategorie:

Data dodania: Jan 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz mieć do czynienia ze stołem rehabilitacyjnym na którym będzie Ci się dobrze pracowało? Szukasz nowoczesnych urządzeń spełniających najwyższe kryteria Twoich pacjentów? Zobacz jaką ofertę specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy, złóż zamówienia bez wychodzenia z domu i ciesz się modnymi i funkcjonalnymi urządzeniami. Mamy szeroką gamę produktów i jesteśmy przekonani, że u nas znajdziesz coś do swojego gabinetu rehabilitacyjnego.
Kategorie:

Data dodania: Dec 1, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Bardzo wiele osób nie zdaje sobie sprawy z powagi konsekwencji wielu negatywnych czynników dnia codziennego przyczyniających się do bólu kręgosłupa. Stres, siedzący tryb pracy, brak regularnego ruchu to tylko niektóre czynni przyczyniające się do dolegliwości bólowych kręgosłup. początkowo często odczuwane jest uczucie zmęczenia , ciężkości ramion i pleców, aż w końcu ból.
Świetną profilaktyką oraz formą uwalniania od tego bólu jest profesjonalny masaż wykonywany przez fizjoterapeutów.
Zapraszamy do REHA-HELP gabinetu rehabiltacji i masażu leczniczego w Poznaniu. Wykonujemy również masaż limfatyczny, masaż sportowy, masaż głęboki, masaż klasyczny i inne.
Zapraszamy do REHA-HELP Rehabilitacja i masaż Poznań.
Kategorie:

Data dodania: Oct 20, 2017 Wejść: 10 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rehaintegro to gabinet fizjoterapii, w którym pomożemy Tobie w powrocie do zdrowia. Każdemu z naszych pacjentów zapewniamy kompleksową opiekę, podczas której zwracamy szczególną uwagę na ich stuprocentowy powrót do sprawności fizycznej. Leczymy również bóle karku, kręgosłupa i napięciowe bóle głowy. Jeżeli borykasz się z którymś z tych problemów jak najszybciej udaj się do naszej placówki w Poznaniu. Rehaintegro to nie tylko pomoc jakiej udzielamy wszystkim naszym pacjentom nie zależnie od problemu, Rehaintegro to również kursy dla przyszłych rehabilitantów i fizjoterapeutów. Prowadzimy kursy w zakresie suchego igłowania, AssistedSoftTissueManipulation czy dynamic Tape.
Kategorie:

Data dodania: Oct 10, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli szukasz specjalistów w dziedzinie fizjoterapii i rehabilitacji to mamy przyjemność przedstawić nasz gabinet Fizjoterapii Pasternak, gdzie zajmujemy się wszelkimi dolegliwościami związanymi z układem nerwowym oraz układem ruchu. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie oraz z dużym zainteresowaniem, ponieważ aby skutecznie walczyć z problemem, trzeba dobrze poznać osobę, która go ma. Przyjmujemy osoby dorosłe, starsze jak i dzieci w gabinecie na terenie Krakowa, a dla pacjentów, u których stan zdrowia nie pozwala na wizytę osobistą dojeżdżamy do domu. Do zakresu naszych usług należy rehabilitacja: ortopedyczna, neurologiczna, sportowa, pooperacyjna, po zabiegach oraz terapia manualna. Prowadzimy również opiekę trenera sportowego dla sportowców przygotowujących się na przykład do większego wydarzenia. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia odpowiadającego terminu wizyty oraz na naszą stronę internetową po więcej szczegółów.
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Solidność w leczeniu jest niezwykle ważna. To podejście wielowątkowe sprawia, że z wielu schorzeń możemy doskonale wyjść. Na pewno osteoklinika.pl pomoże Ci w odnalezieni terapii optymalnej dla siebie i przekonaniu się, że jest to absolutnie możliwe w Twoim przypadku. Dzięki naszym specjalistom szybko odzyskasz wiarę w siebie i przede wszystkim o wiele lepszy poziom zdrowia, na który ciężko z Tobą pracujemy. Postaw na naszych specjalistów i przekonaj się, że możesz szybko odzyskać swoje zdrowie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 22, 2016 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl