Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
5
64743

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Rehabilitacja

Wpisy
Sortowanie :
Chcesz mieć do czynienia ze stołem rehabilitacyjnym na którym będzie Ci się dobrze pracowało? Szukasz nowoczesnych urządzeń spełniających najwyższe kryteria Twoich pacjentów? Zobacz jaką ofertę specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy, złóż zamówienia bez wychodzenia z domu i ciesz się modnymi i funkcjonalnymi urządzeniami. Mamy szeroką gamę produktów i jesteśmy przekonani, że u nas znajdziesz coś do swojego gabinetu rehabilitacyjnego.
Kategorie:

Data dodania: Dec 1, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Bardzo wiele osób nie zdaje sobie sprawy z powagi konsekwencji wielu negatywnych czynników dnia codziennego przyczyniających się do bólu kręgosłupa. Stres, siedzący tryb pracy, brak regularnego ruchu to tylko niektóre czynni przyczyniające się do dolegliwości bólowych kręgosłup. początkowo często odczuwane jest uczucie zmęczenia , ciężkości ramion i pleców, aż w końcu ból.
Świetną profilaktyką oraz formą uwalniania od tego bólu jest profesjonalny masaż wykonywany przez fizjoterapeutów.
Zapraszamy do REHA-HELP gabinetu rehabiltacji i masażu leczniczego w Poznaniu. Wykonujemy również masaż limfatyczny, masaż sportowy, masaż głęboki, masaż klasyczny i inne.
Zapraszamy do REHA-HELP Rehabilitacja i masaż Poznań.
Kategorie:

Data dodania: Oct 20, 2017 Wejść: 9 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rehaintegro to gabinet fizjoterapii, w którym pomożemy Tobie w powrocie do zdrowia. Każdemu z naszych pacjentów zapewniamy kompleksową opiekę, podczas której zwracamy szczególną uwagę na ich stuprocentowy powrót do sprawności fizycznej. Leczymy również bóle karku, kręgosłupa i napięciowe bóle głowy. Jeżeli borykasz się z którymś z tych problemów jak najszybciej udaj się do naszej placówki w Poznaniu. Rehaintegro to nie tylko pomoc jakiej udzielamy wszystkim naszym pacjentom nie zależnie od problemu, Rehaintegro to również kursy dla przyszłych rehabilitantów i fizjoterapeutów. Prowadzimy kursy w zakresie suchego igłowania, AssistedSoftTissueManipulation czy dynamic Tape.
Kategorie:

Data dodania: Oct 10, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli szukasz specjalistów w dziedzinie fizjoterapii i rehabilitacji to mamy przyjemność przedstawić nasz gabinet Fizjoterapii Pasternak, gdzie zajmujemy się wszelkimi dolegliwościami związanymi z układem nerwowym oraz układem ruchu. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie oraz z dużym zainteresowaniem, ponieważ aby skutecznie walczyć z problemem, trzeba dobrze poznać osobę, która go ma. Przyjmujemy osoby dorosłe, starsze jak i dzieci w gabinecie na terenie Krakowa, a dla pacjentów, u których stan zdrowia nie pozwala na wizytę osobistą dojeżdżamy do domu. Do zakresu naszych usług należy rehabilitacja: ortopedyczna, neurologiczna, sportowa, pooperacyjna, po zabiegach oraz terapia manualna. Prowadzimy również opiekę trenera sportowego dla sportowców przygotowujących się na przykład do większego wydarzenia. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia odpowiadającego terminu wizyty oraz na naszą stronę internetową po więcej szczegółów.
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Solidność w leczeniu jest niezwykle ważna. To podejście wielowątkowe sprawia, że z wielu schorzeń możemy doskonale wyjść. Na pewno osteoklinika.pl pomoże Ci w odnalezieni terapii optymalnej dla siebie i przekonaniu się, że jest to absolutnie możliwe w Twoim przypadku. Dzięki naszym specjalistom szybko odzyskasz wiarę w siebie i przede wszystkim o wiele lepszy poziom zdrowia, na który ciężko z Tobą pracujemy. Postaw na naszych specjalistów i przekonaj się, że możesz szybko odzyskać swoje zdrowie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 22, 2016 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sanatorium ZNP znajduje się w Ciechocinku - jednym z najbardziej znanych uzdrowisk w Polsce. Obiekt położony jest w spokojnej dzielnicy, sprzyjającej wypoczynkowi. W Sanatorium Nauczycielskim organizuje się turnusy dofinansowane przez NFZ i PFRON, a także płatne pobyty prywatne. Do przyjazdu zachęca się zarówno grupy jaki osoby indywidualne. W obiekcie znajduje sie duża baza zabiegowa, w której wykonywanych jest około 50 zabiegów leczniczych. Ponadto w ośrodku znajdują się liczne udogodnienia, a wśród nich basen, gabinet kosmetyczny, kawiarnia z dancingiem, ogród z własną tężnią. Pokoje są przyjazne i praktyczne mając wyposażenie właściwe do dłuższego pobytu (TV, balkon, łóżka pojedyncze).
Kategorie:

Data dodania: Dec 9, 2016 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Salon masażu Relax Mind Body w Warszawie zaprasza osoby zapracowane i przemęczone. W naszym salonie masażu będą mogli Państwo się rozluźnić i zapomnieć o codziennych problemach. Przygotowane przez nas masaże skutecznie pomagają na różnego typu schorzenia kręgosłupa. Gorąco polecamy masaż relaksacyjny pacjentom, którzy większość dnia pracują w pozycji siedzącej. Nasze grono masażystów posiada wieloletnie doświadczenie a, także liczne dyplomy zawodowe, które gwarantują wysokie umiejętności wykonywanych zabiegów leczniczych. Podaruj sobie trochę ukojenia i wybierz jeden z naszych masażów relaksacyjnych, które skutecznie polepszają samopoczucie.
Kategorie:

Data dodania: Nov 24, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sklep medyczny Częstochowa Hospmed zapewni kompleksowe zaopatrzenie gabinetów lekarskich i innych placówek medycznych. Prowadzimy sprzedaż urządzeń i pomocy do rehabilitacji, jak wózki inwalidzkie, balkoniki, podpórki, rowerki. Proponowany przez nas sprzęt jest również finansowany poprzez środki NFZ oraz PFRON. U nas także ciśnieniomierze, termometry, inhalatory, szczoteczki elektryczne, oraz suplementy diety.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Stanley to centrum medyczne w Poznaniu cieszące się bardzo dobrą renomą wśród pacjentów i nie tylko. Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną, z wielu specjalizacji. Do Państwa dyspozycji mamy ortopedów, rehabilitantów, neurologów. Świadczymy szeroki zakres usług medycznych. Zatrudniamy specjalistów w swojej dziedzinie. Oferujemy również zabiegi pielęgnacyjne i masaże. Zapewniamy bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.
Kategorie:

Data dodania: Sep 11, 2016 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Masaż rehabilitacyjny Opole. Fizykoterapia, masaże, rehabilitacja sportowa, pourazowa, ćwiczenia gimnastyczne. Centrum Rehabilitacji Profireha - Zapraszamy!

W naszym Centrum gwarantujemy Państwu indywidualne i kompleksowe podejście do Pacjenta. Podstawą prawidłowej rehabilitacji jest zebranie wywiadu oraz odpowiednie badanie diagnostyczne pacjenta. W pracy wykorzystujemy specjalistyczne metody rehabilitacji (PNF, McKenzie, terapię manualną, kinesiotaping), ćwiczenia indywidualne i grupowe, trening rehabilitacyjny, trening funkcjonalny oraz sportowy. Jako element wspomagający proces rehabilitacji stosujemy szeroką gamęmasaży leczniczych oraz zabiegów z zakresu fizykoterapii (laser, ultradźwięki, elektroterapia – tens, interdyn, diadynamik, galwanizację, elektrostymulację).
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2016 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl