Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20397
415
9
64903

SinoTrans - tłumaczenia języka chińskiego.


 
Opis SinoTrans - tłumaczenia języka chińskiego. Szukasz tłumacza języka chińskiego? Tu znajdziesz, kogo Ci potrzeba! Jestem studentem IV roku sinologii Uniwersytetu Warszawskiego, ponadto odbyłem roczne studia na Środkowochińskim Uniwersytecie Pedagogicznym w Wuhanie. Tłumaczenia pisemne i ustne, także uwzględniając języki angielski i niemiecki. Zapraszam!

 

Słowa kluczowe chiński   język   chiny   tłumaczenia   tłumacz   chińskiego   sinolog   korepetytor
Url http://sinotrans.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Sep 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Interpretater agencja tłumaczeń - działa na rynku podkarpackim. Wykonujemy: tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne. Zapewniamy: konkurencyjne stawki, szybkie terminy realizacji, profesjonalnych tłumaczy. Przyjmujemy zlecenia tłumaczeń w zakresie wszystkich języków.
Kategoria:

Ogólnopolska baza zawierająca ponad 1 000 ogłoszeń tłumaczy i biur tłumaczeń z kilkudziesięciu języków, począwszy od najpopularniejszych jak np. tłumaczenia z francuskiego, a skończywszy na tak mało znanych jak język łotewski.

Dzięki możliwości dodawaniu opinii przez dotychczasowych klientów, możesz szybko sprawdzić jakość usług oferowanych przez ogłaszających się w serwisie tłumaczy.
Kategoria:

Szukając profesjonalistów do wykonywania tłumaczeń warto zdecydować się na Biuro Tłumaczeń które zajmuje się tłumaczeniem na wszystkie języki europejskie oraz kilka języków świata. Fenomenem tego biura jest to że nie odmawiają zleceń ze względu na język, zawsze starają się sprostać każdemu zadaniu. Wykonywane tłumaczenia zawsze posiadają wykosi poziom merytoryczny, tak aby żadna kwestia nie pozostawiała wątpliwości.
Kategoria:

Renata Grabarska, tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego z Sopotu, chce zaoferować Państwu usługi w ramach tłumaczeń pisemnych i ustnych. Wykonuje tłumaczenia dokumentów sądowych, Urzędu Stanu Cywilnego, samochodowych, szkolnych, a także innych tekstów prawniczych. Profesjonalnie przetłumaczone zostaną także teksty specjalistyczne z zakresu budownictwa, energetyki i architektury, oraz wszystkie pisma osobiste. W ramach ustnych tłumaczeń (konsekutywnych i symultanicznych) realizowane są zamówienia na tłumaczenie rozmów handlowych, biznesowych, negocjacji, szkoleń oraz oficjalnych zebrań i wizyt. Tłumaczka współpracuje z przedsiębiorstwami, klientami prywatnymi, biurami tłumaczeń, sądami i innymi instytucjami. Zdobywane od 1989 roku doświadczenie zostało uznane przez przyjęcie do Polskiego Stowarzyszenia Hispanistów oraz Bałtyckiego Stowarzyszenia Tłumaczy. Szczegółowa oferta na stronie internetowej.
Kategoria:

Biuro przekładów Futura Centrum Językowe nieustannie dokłada wszelkich starań, aby ich przekłady pisemne były coraz doskonalsze. Wszystkie projekty są opracowywane indywidualnie, a tłumacze Futura Centrum Językowego ciągle podnoszą swoje umiejętności. Tłumacze Futury nieustannie współpracują z klientami z terenu całej Unii Europejskiej. Otrzymywane przez biuro międzynarodowe certyfikaty, potwierdzają ich wysokie kwalifikacje w temacie przekładów. 
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl