Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20229
415
2
64803

SinoTrans - tłumaczenia języka chińskiego.


 
Opis SinoTrans - tłumaczenia języka chińskiego. Szukasz tłumacza języka chińskiego? Tu znajdziesz, kogo Ci potrzeba! Jestem studentem IV roku sinologii Uniwersytetu Warszawskiego, ponadto odbyłem roczne studia na Środkowochińskim Uniwersytecie Pedagogicznym w Wuhanie. Tłumaczenia pisemne i ustne, także uwzględniając języki angielski i niemiecki. Zapraszam!

 

Słowa kluczowe chiński   język   chiny   tłumaczenia   tłumacz   chińskiego   sinolog   korepetytor
Url http://sinotrans.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Sep 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Witryna internetowa tlumaczenia.nf.pl udostępnia moduł, który pomoże Państwu znaleźć placówkę tłumaczeń zgodnie z zadanymi kryteriami. W udostępnionej bazie danych znajduje się kilka tysięcy unikalnych firm, które rodzielone zostały na kategorie według języków proponowanych tłumaczeń. Następne opcje, pomagające w wyszukaniu zawierają możliwości tłumaczeń pisemnych lub ustnych a także organizacje mające uprawnienia do realizowania tłumaczeń przysięgłych. Przykładamy szczegółną wagę do rzetelności prezentowanych opisów, dlatego nasza baza jest stale aktualizowana.
Kategoria:

Nasze Biuro oferuje szeroka gamę usług w dziedzinie tłumaczeń.Dbamy o to,zeby każde tłumaczenie było wykonane fachowo.Wykonujemy tłumaczenia zwykłe,przysięgłe,techniczne,symultaniczne oraz konsekutywne.Ofertę cenową w przedstawimy w przeciągu kilku minut.Zapraszamy do przesłania gotowego tekstu lub dokumentu, który chcieliby Państwo przetłumaczyć.Działamy na terenie całego kraju, tłumaczymy spotkania, konferencje, pisma handlowe, umowy i inne dokumenty.Oferujemy rabaty dla stałych klinetów.
Kategoria:

Getit.pl oferuje: tłumaczenia i lokalizacje, audyt językowy, zarządzanie terminologią, pomoc językową, szkolenia językowe i kulturowe, outsourcing językowy, szkolenia językowe, tłumaczenia pisemne, lokalizacja oprogramowania, szkolenia językowe dla firm, tłumaczenia ustne, redakcja tekstów, szkolenia kultura, szkolenie językowe, audyt językowy, szkolenia kulturowe, słowniki branżowe, wynajem tłumaczy, bazy terminologiczne, słowniki firmowe, tłumacz osobisty, tłumaczenia i lokalizacja filmów, tłumaczenia i lokalizacja serwisów internetowych, weryfikacja tekstów.
Kategoria:

Ling365 jest firmą zajmującą się tłumaczeniami. Fachowe usługi tłumaczeniowe dostosowywane są do indywidualnych potrzeb kontrahentów, firma ma także szerokie doświadczenie, funkcjonuje bowiem nieprzerwanie od czterech lat. Firma prowadzi współpracę ponadto z sprawdzonymi tłumaczami, którzy mają właściwe kwalifikacje lingwistyczne. Kontrahenci mogą też liczyć na uzyskanie tłumaczeń eksperckich, ponieważ Ling365 prowadzi współpracę również z najlepszymi ekspertami branżowymi. Firma cechuje się także dyspozycyjnością jak i terminowością zleconych przekładów. W ofercie firma ma poza tym najlepszej jakości translacje symultaniczne.
Kategoria:

Wykonanie tłumaczenia jakiegoś dokumentu, jakiejś instrukcji bardzo często jest dla nas koniecznością. Jeśli mowa o tłumaczeniach przysięgłych to wiadomo, że nie możemy ich dokonywać sami, ale muszą być wykonane przez odpowiednią osobę, przez odpowiedni podmiot. Dlatego też w odniesieniu do tłumaczeń przysięgłych jak i tych zwykłych, warto jest skorzystać z pomocy profesjonalistów. Między innymi możemy w tym miejscu wskazać na podmiot o nazwie Enigma translations. Jest to podmiot o dużym doświadczeniu i o bardzo ugruntowanej pozycji rynkowej. Enigma translations to wysokiej klasy specjaliści zajmujący się wykonywaniem tłumaczeń w bardzo wielu językach, co z pewnością jest aspektem, którego pominąć nie wolno.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl