Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22717
415
45
65506

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Tłumaczenia

Kategorie

Język angielski (57)

Język niemiecki (43)

Język rosyjski (16)


Wpisy
Sortowanie :
Wszelkiego rodzaju tłumaczenia z języka hiszpańskiego (zwykłe, przysięgłe, ustne) oferuje tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego Dorota Kęsik-Szlęzak z Katowic. Absolwentka filologii hiszpańskiej na UJ w 1993 r., 2 lata później uzyskała uprawnienia tłumacza przysięgłego języka hiszpańskiego, a następnie została wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości pod nr TP/349/2005. Oferuje tłumaczenia techniczne z branży górniczej, z zakresu budowy maszyn i ich podzespołów, jak również o tematyce medycznej. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą tłumaczeń prezentowaną na stronie!
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro tłumaczeń przysięgłych ABC mieści się w Gdyni a swoje profesjonalne usługi świadczy już od 1991 roku. Proponuje współpracę z kancelariami prawniczymi i notarialnymi, sądami i urzędami z kraju jak również zagranicy. Specjalizuje się w tłumaczeniach z dziedziny handlu, finansów, medycyny, gospodarki morskiej, marketingu czy też komunikacji. Przekłada dokumenty, projekty i pisma urzędowe a ponadto zaświadczenie bądź akta notarialne. Firma proponuje zarówno pisemne jak i ustne tłumaczenia a także kursy językowe i pomoc w przygotowaniu do wystąpień. Gwarantuje najwyższą jakość usług. Szczegóły na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Jan 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Działamy jako biuro tłumaczeń na rynku od bardzo długiego czasu i skupiamy się przede wszystkim na świadczeniu stojących na najwyższym poziomie usług dla wszystkich osób. Tym samym serdecznie zapraszamy wszystkie osoby do skorzystania z naszej oferty na tłumaczenia PDF. Są one wykonywane z należytą starannością. Nasz zespół doświadczonych tłumaczy jest w stanie wszystkie swoje prace wykonywać bardzo szybko i na najwyższym poziomie.
Kategorie:

Data dodania: Oct 23, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu Biuro Tłumaczeń Alkon Katarzyna Świetlik z Warszawy. Trudnimy się przeprowadzaniem tłumaczeń, zarówno z języka obcego na polski, jak również z jednego języka obcego, na inny. Pracują u nas tłumacze, którzy biegle znają m.ni. język angielski, niemiecki, francuski, włoski czy rosyjski. Poza tłumaczeniami pisemnymi, realizujemy także ustne - możemy pomóc u notariusza, podczas spotkania biznesowego, także poza granicami Polski. W przypadku, gdy naszemu Klientowi zależy na czasie, umożliwiamy także skorzystanie z opcji tłumaczenia ekspresowego, które możemy wykonać już w ciągu godziny. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe na terenie województwa dolnośląskiego oferuje Kancelaria Rotas, która świadczy całościową obsługę w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych we wszystkich językach europejskich, a ponadto specjalistyczne tłumaczenia obejmujące reprezentację klienta za granicą, m. in. w kwestiach biznesowych, rozliczeniowo-prawnych dot. np. kierowania przedsiębiorstwa w Niemczech czy rozliczeń podatkowych. Gwarantujemy indywidualne i wszechstronne podejście oraz szybkie i biegłe usługi translatorskie w zakresie trzech biur: w Zgorzelcu, we Wrocławiu i w Bogatyni. Zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Jul 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dokonanie tłumaczenia na język niemiecki nie sprawia żadnego problemu. Wystarczy jedynie skorzystać z pomocy profesjonalnych firm, które świadczą tego typu usługi. Dzięki nim przetłumaczenie konkretnych dokumentów będzie jak najbardziej możliwe, a sama jakość tłumaczenia będzie stała na najwyższym poziomie. Wszystko to oferowane jest przez biuro Dolmatio, które specjalizuje się w tłumaczeniach na język niemiecki.
Kategorie:

Data dodania: Jan 29, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rzetelnie przetłumaczony tekst, stanowi istotną kwestię, dzięki której informacja jest w stu procentach zrozumiała. Z tego właśnie względu, tłumaczenie, musi być perfekcyjne, bezbłędne oraz fachowe. Nie ma tu miejsca na pomyłki. Moje duże doświadczenie, wpływa na szybką oraz profesjonalną realizację zlecenia. Moją specjalizacją jest język niderlandzki. Tłumaczenia zawsze wykonywane są na czas, nie występują żadne opóźnienia w tym temacie. Przy stałej współpracy można indywidualnie negocjować cenę.
Kategorie:

Data dodania: Jan 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteś zainteresowaniem zatrudnieniem tłumacza, który będzie gotów na podjęcie stałej współpracy? Z uwagi na prowadzoną przez siebie działalność chciałbyś znaleźć doświadczone biuro tłumaczeń? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i prezentujemy Ci naszą ofertę. Mamy szeroki zakres usług, nasi lingwiści władają wieloma językami i działamy w różnorodnych branżach. Znamy się na przykład na farmaceutyce, prawie, zarządzaniu i medycynie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 12, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czeka cię przygotowanie napisów do prezentacji, jaką masz przedstawić ważnemu, zagranicznemu klientowi, ale niekoniecznie dobrze posługujesz się językiem angielskim i obawiasz się, że będzie to jedna wielka klapa? Nie musi tak być, jeśli wybierzesz odpowiednie tłumaczenia na angielski – w Warszawie najlepiej, aby była firma Explain It, od lat zajmująca się pomaganiem swoim klientom w takim właśnie zakresie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 11, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Profesjonalne tłumaczenia pisemne oraz ustne (konsekutywne i symultaniczne). Tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na polski. Jako tłumacz przysięgły specjalizuję się w tłumaczeniach dokumentów prawniczych i budowlanych. Oferuję tłumaczenia takich dokumentów jak dokumenty przetargowe, akty notarialne, umowy, statuty spółek, a także: kosztorysy, ekspertyzy, instrukcje obsługi. Zajmuję się również tłumaczeniem stron internetowych, ulotek i artykułów.
Kategorie:

Data dodania: May 25, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl