Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23666
415
12
65737

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Tłumaczenia

Kategorie

Język angielski (57)

Język niemiecki (43)

Język rosyjski (16)


Wpisy
Sortowanie :
Prezentujemy Państwu biuro profesjonalnego tłumacza języka angielskiego z siedzibą w Krakowie. Specjalizujemy się w tłumaczeniu wszelkich dokumentów, które wymagają poświadczenia tłumacza przysięgłego, m. in. akty stanu cywilnego. Mamy długoletnie doświadczenie i oferujemy rzetelne tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe. Wykonujemy również tłumaczenia utworów literackich, tekstów naukowych czy tekstów z zakresu ekonomii i gospodarki. zapewniamy pełną poufność, terminowe wykonanie usługi i konkurencyjne ceny. Szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdują się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Grzegorz Przybyszewski to wykwalifikowany tłumacz języka hiszpańskiego z długoletnim doświadczeniem w branży. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych symultanicznych i konsekutywnych a oprócz tego pisemnych uwierzytelnionych oraz zwykłych. Można mu zlecić przekłady spotkań, rozmów, konferencji, targów, misji gospodarczych jak również tłumaczenie dokumentów sądowych, prawnych, urzędowych, podatkowych, protokołów, zaświadczeń czy też aktów notarialnych. Tłumacz gwarantuje terminowość, profesjonalizm i konkurencyjne ceny usług. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji i dane kontaktowe.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro tłumaczeń UNIA zajmuje się na życzenie swoich klientów tłumaczeniami dokumentów medycznych w tym kart informacyjnych, wyników badań, skierowań na badania, epikryzy, zaświadczeń lekarskich, zwolnień lekarskich, opinii medycznych, publikacji naukowych oraz patentów. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i atrakcyjne ceny. Spore i stale powiększające się grono zadowolonych ze współpracy z naszą firmą klientów, także zagranicznych, pozwala na jej skuteczny rozwój. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje współpracy. Po więcej informacji dotyczących oferty zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Feb 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wszelkiego rodzaju tłumaczenia z języka hiszpańskiego (zwykłe, przysięgłe, ustne) oferuje tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego Dorota Kęsik-Szlęzak z Katowic. Absolwentka filologii hiszpańskiej na UJ w 1993 r., 2 lata później uzyskała uprawnienia tłumacza przysięgłego języka hiszpańskiego, a następnie została wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości pod nr TP/349/2005. Oferuje tłumaczenia techniczne z branży górniczej, z zakresu budowy maszyn i ich podzespołów, jak również o tematyce medycznej. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą tłumaczeń prezentowaną na stronie!
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro tłumaczeń przysięgłych ABC mieści się w Gdyni a swoje profesjonalne usługi świadczy już od 1991 roku. Proponuje współpracę z kancelariami prawniczymi i notarialnymi, sądami i urzędami z kraju jak również zagranicy. Specjalizuje się w tłumaczeniach z dziedziny handlu, finansów, medycyny, gospodarki morskiej, marketingu czy też komunikacji. Przekłada dokumenty, projekty i pisma urzędowe a ponadto zaświadczenie bądź akta notarialne. Firma proponuje zarówno pisemne jak i ustne tłumaczenia a także kursy językowe i pomoc w przygotowaniu do wystąpień. Gwarantuje najwyższą jakość usług. Szczegóły na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Jan 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Działamy jako biuro tłumaczeń na rynku od bardzo długiego czasu i skupiamy się przede wszystkim na świadczeniu stojących na najwyższym poziomie usług dla wszystkich osób. Tym samym serdecznie zapraszamy wszystkie osoby do skorzystania z naszej oferty na tłumaczenia PDF. Są one wykonywane z należytą starannością. Nasz zespół doświadczonych tłumaczy jest w stanie wszystkie swoje prace wykonywać bardzo szybko i na najwyższym poziomie.
Kategorie:

Data dodania: Oct 23, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu Biuro Tłumaczeń Alkon Katarzyna Świetlik z Warszawy. Trudnimy się przeprowadzaniem tłumaczeń, zarówno z języka obcego na polski, jak również z jednego języka obcego, na inny. Pracują u nas tłumacze, którzy biegle znają m.ni. język angielski, niemiecki, francuski, włoski czy rosyjski. Poza tłumaczeniami pisemnymi, realizujemy także ustne - możemy pomóc u notariusza, podczas spotkania biznesowego, także poza granicami Polski. W przypadku, gdy naszemu Klientowi zależy na czasie, umożliwiamy także skorzystanie z opcji tłumaczenia ekspresowego, które możemy wykonać już w ciągu godziny. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe na terenie województwa dolnośląskiego oferuje Kancelaria Rotas, która świadczy całościową obsługę w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych we wszystkich językach europejskich, a ponadto specjalistyczne tłumaczenia obejmujące reprezentację klienta za granicą, m. in. w kwestiach biznesowych, rozliczeniowo-prawnych dot. np. kierowania przedsiębiorstwa w Niemczech czy rozliczeń podatkowych. Gwarantujemy indywidualne i wszechstronne podejście oraz szybkie i biegłe usługi translatorskie w zakresie trzech biur: w Zgorzelcu, we Wrocławiu i w Bogatyni. Zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Jul 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dokonanie tłumaczenia na język niemiecki nie sprawia żadnego problemu. Wystarczy jedynie skorzystać z pomocy profesjonalnych firm, które świadczą tego typu usługi. Dzięki nim przetłumaczenie konkretnych dokumentów będzie jak najbardziej możliwe, a sama jakość tłumaczenia będzie stała na najwyższym poziomie. Wszystko to oferowane jest przez biuro Dolmatio, które specjalizuje się w tłumaczeniach na język niemiecki.
Kategorie:

Data dodania: Jan 29, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rzetelnie przetłumaczony tekst, stanowi istotną kwestię, dzięki której informacja jest w stu procentach zrozumiała. Z tego właśnie względu, tłumaczenie, musi być perfekcyjne, bezbłędne oraz fachowe. Nie ma tu miejsca na pomyłki. Moje duże doświadczenie, wpływa na szybką oraz profesjonalną realizację zlecenia. Moją specjalizacją jest język niderlandzki. Tłumaczenia zawsze wykonywane są na czas, nie występują żadne opóźnienia w tym temacie. Przy stałej współpracy można indywidualnie negocjować cenę.
Kategorie:

Data dodania: Jan 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl