Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19996
415
13
64688

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Tłumaczenia

Kategorie

Język angielski (57)

Język niemiecki (43)

Język rosyjski (16)


Wpisy
Sortowanie :
Profesjonalne tłumaczenia pisemne oraz ustne (konsekutywne i symultaniczne). Tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na polski. Jako tłumacz przysięgły specjalizuję się w tłumaczeniach dokumentów prawniczych i budowlanych. Oferuję tłumaczenia takich dokumentów jak dokumenty przetargowe, akty notarialne, umowy, statuty spółek, a także: kosztorysy, ekspertyzy, instrukcje obsługi. Zajmuję się również tłumaczeniem stron internetowych, ulotek i artykułów.
Kategorie:

Data dodania: May 25, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wojciech Wójtowicz – tłumacz przysięgły francuskiego Kraków. Wojciech Wójtowicz uprawnienia tłumacza przysięgłego języka francuskiego uzyskał, zdając pozytywnie egzamin na tłumacza przysięgłego organizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W swojej działalności tłumacza przysięgłego nie ogranicza się do obszaru Krakowa czy województwa małopolskiego. Świadczy on usługi na terenie całego kraju i poza jego granicami. Przekłada długie teksty, wymagające wielodniowej pracy oraz dokumenty w trybie ekspresowym.
Kategorie:

Data dodania: Feb 9, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zastanawiasz się nad tym, gdzie działa doskonały tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego? Nasza firma ma dla ciebie wiele interesujących środków, dlatego możesz bez większych problemów wybierać dla siebie interesujące rozwiązania tłumaczeniowe. Konicznie skorzystaj z usług naszej firmy, a przekonasz się, jak można bez większych trudności dobierać dla siebie interesujące rozwiązania. Nasze przedsiębiorstwo jest w stanie naprawdę sprawnie i pewnie dobierać sprawdzone propozycje tego typu, dlatego koniecznie skorzystaj z tych niesamowitych możliwości, które obecnie dla ciebie mamy. Na stronie translator24.pl znajdziesz więcej informacji na temat profesjonalnych rozwiązań tłumaczeniowych, które świadczy nasza firma. Dzięki nam dostaniesz profesjonalnie przetłumaczone różnorodne teksty specjalistyczne.
Kategorie:

Data dodania: Dec 20, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Redacto, której siedziba usytuowana została w Warszawie, proponuje klientom fachowe usługi związane z korygowaniem prac angielskich. Oferujemy również różnorodne tłumaczenia. Wszystkie oferowane przez naszą firmę usługi cechuje duża staranność, która ma wpływ na świetną jakość. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej znajdą Państwo poglądowy cennik oferowanych czynności. Oferujemy również nieodpłatną wycenę usług. Nasi stali klienci mogą liczyć na wysokie rabaty. Zapraszamy do kooperacji.
Kategorie:

Data dodania: Oct 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma SLAVIS, której siedziba zlokalizowana jest w Kielcach, proponuje klientom profesjonalne świadczenia związane z tłumaczeniami. Oferujemy przekłady zwykłe, jak również przysięgłe. Oferujemy kontrahentom wysokiej klasy usługi w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy terminowość wykonania wszystkich powierzonych przez klientów zleceń. Doradzamy w dotarciu do kontrahentów z zagranicy. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach, które pozwalają nam na zwiększenie posiadanych umiejętności. Zapraszamy do rozmowy telefonicznej bądź korespondencji mailowej w celu zaznajomienia się z propozycją.
Kategorie:

Data dodania: May 31, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wykonanie tłumaczenia jakiegoś dokumentu, jakiejś instrukcji bardzo często jest dla nas koniecznością. Jeśli mowa o tłumaczeniach przysięgłych to wiadomo, że nie możemy ich dokonywać sami, ale muszą być wykonane przez odpowiednią osobę, przez odpowiedni podmiot. Dlatego też w odniesieniu do tłumaczeń przysięgłych jak i tych zwykłych, warto jest skorzystać z pomocy profesjonalistów. Między innymi możemy w tym miejscu wskazać na podmiot o nazwie Enigma translations. Jest to podmiot o dużym doświadczeniu i o bardzo ugruntowanej pozycji rynkowej. Enigma translations to wysokiej klasy specjaliści zajmujący się wykonywaniem tłumaczeń w bardzo wielu językach, co z pewnością jest aspektem, którego pominąć nie wolno.
Kategorie:

Data dodania: May 16, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

From-To Ltd. exceptional translation agency founded by experienced translators and maintained by translators. Our combined experiences provide added value for our clients. Our translation Agency carries out specialized translations: translations food production, translations food industry, translations food labels, translations manuals, translations medical equipment, translations clinical studies, translations medical documentation, translations for automotive industry, industrial translations, telecommunication translation
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tecnico- to profesjonalne biuro tłumaczeń Katowice. Nasz zespół to tłumacze języka angielskiego i niemieckiego, współpracujący z tłumaczami przysięgłymi i specjalistycznymi. Nasze doświadczenie, znajomość potrzeb naszych klientów jest ważne w budowaniu marki na tymże rynku. Oferujemy:
-tłumaczenia specjalistyczne
-tłumaczenia przysięgłe
-tłumaczenia Katowice
-tłumaczenia angielski
-tłumaczenia niemiecki
Biuro Tłumaczeń Katowice obsługuje firmy, instytucje z różnych miast Polski: Wrocław, Warszawa, Poznań, Tychy, Szczecin itd.
Tłumaczymy każdy dokument, od najprostszych; jak CV po trudne tłumaczenia techniczne czy medyczne. Dla wszytstkich klientów mamy okresowe promocje, rabaty oraz zniżki dla stałych klientów!
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Specjalizujemy się w tłumaczeniach marketingowych, transkreacji, brandingu i lokalizacji. Tłumaczenia ustne oraz pisemne, przysięgłę, korekta tekstów. Nasze biuro tłumaczeń zajmuje się specjalistycznymi tłumaczeniami: medyczne, sprzęt medyczny, przysięgłe, ekspresowe, telekomunikacyjne, techniczne, produkcja żywności, etykiety produktów, przemysł żywności, instrukcje obsługi sprzętu, sprzęt medyczny, badania kliniczne, tłumaczenia dokumentacja medyczna, tłumaczenia dla branży motoryzacyjnej, dla branży telekomunikacyjnej i przemysłowe.
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Krystyna Maternia ma wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu języka włoskiego. Proponujemy możliwość zrealizowania każdego przekładu. Doświadczenie zdobyte w wielu gałęziach przemysłu zapewnia odpowiednią elastyczność przy realizacji każdego zlecenia. Proponujemy również fachowe przekłady związane z weterynarią oraz jej pochodnymi. Właściwa edukacja umożliwia zrealizowanie precyzyjnego tłumaczenia. Zapewniamy możliwość realizacji usług dla kontrahentów z Polski a także z zagranicy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl