Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25600
415
6
66325

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Tłumaczenia

Kategorie

Język angielski (57)

Język niemiecki (43)

Język rosyjski (16)


Wpisy
Sortowanie :
Prowadzisz przedsiębiorstwo, które kontaktuje się z różnymi firmami z Europy lub świata? Chcesz podjąć stałą współpracę z biurem tłumaczeń, które trzymałoby pieczę nad tłumaczeniami różnych dokumentów? W takim razie koniecznie zajrzyj na protlumaczenia.eu i zapoznaj się z naszą ofertą! Istniejemy na rynku od 2012 roku. Obsługujemy już ponad 40 języków obcych. Pracują dla nas tłumacze przysięgli.
Kategorie:

Data dodania: May 11, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro tłumaczeń Advance - tłumaczenia ustne i pisemne wykona profesjonalne tłumaczenie artykułów prasowych. Nasi specjaliści zadbają o rzetelne przełożenie artykułu, a jednocześnie zachowanie odpowiedniego układu nagłówków czy cytatów, aby pozostał on, ciekawy dla czytelnika. Jesteśmy pewni, że gotowa treść będzie dla obcokrajowców atrakcyjna. Mamy do dyspozycji także tłumacza, który perfekcyjnie zna język słowacki.
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tłumacz angielski, tłumacz polsko-czeski, tłumacz hiszpańsko-polski, tłumacz niemiecki, tłumacz polsko-francuski, tłumacz polsko-włoski - która z usług cię interesuje? Z nami nie musisz wybierać, oferujemy nasze usługi w zakresie ponad 100 języków. Nasi profesjonaliści dopasują do twoich potrzeb sposób tłumaczenia, narzędzia, z których korzystają i zadbają o terminowość. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, dodaj plik i poczekaj na wycenę – jesteśmy transparentni i stawiamy na szczerość, dlatego nie musisz obawiać się ukrytych kosztów!
Kategorie:

Data dodania: May 14, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wykonujemy tłumaczenia medyczne, jak również tłumaczenie stron www. Współpracujemy zarówno z dużymi klientami korporacyjnymi, jak i indywidualnymi. Jesteśmy dumni z naszej wieloletniej współpracy ze stałymi klientami i zawsze cieszymy się z nowych. Osoby, które przychodzą do nas po usługi tłumaczeniowe, uzyskują najlepsze ceny tłumaczeń, bez wpływu na jakość.
Kategorie:

Data dodania: Mar 15, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Marek Bagiński - Tłumacz przysięgły języków angielskiego i niemieckiego prowadzi swoje biuro w Białymstoku i świadczy biegłe usługi tłumaczenia każdego rodzaju tekstów, w tym pism i dokumentów prawnych, medycznych i urzędowych. Świadczy tłumaczenie poświadczone i ustne, jakie obejmują osobiste rozmowy lub korespondencję. Podejmuje się także tłumaczeń dokumentów samochodowych. W ramach oferowanych usług, realizowane są tłumaczenia z niemieckiego na angielski i odwrotnie. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty i do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Nov 27, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Wałbrzychu mieści się Biuro prowadzone przez tłumacza przysięgłego języka niemieckiego Małgorzatę Łukasiak - Ziębę. Propozycja to przysięgłe tłumaczenia ustne lub pisemne z różnych dziedzin. Tłumaczone teksty to najczęściej, akty urodzenia, małżeństwa, zgonu, świadectwa chrztu, dokumenty sądowe, urzędnicze, samochodowe, dokumentacja medyczna, szkolna, umowy, kontrakty, dokumenty spółek oraz inne teksty, jakie wymagają uwierzytelnienia. Usługi biura realizowane są na zlecenie osób prywatnych, kancelarii notarialnych i prawniczych, szkół, biur rachunkowych, firm, banków, a także lekarzy. W celu zapoznania się z dodatkowymi wiadomościami należy wejść na naszą stronę.
Kategorie:

Data dodania: Aug 21, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro Tłumaczeń Alkon Katarzyna Świetlik ma swoją siedzibę w Warszawie. Świadczy profesjonalne usługi tłumaczeniowe. Biuro może wykonać tłumaczenia pisemne dotyczące m.in. języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego. Co ważne, istnieje tutaj również możliwość przeprowadzenia tłumaczenia z języka obcego na inny język obcy. Biuro umożliwia również wynajęcie tłumacza na konferencję czy spotkanie biznesowe. Można także wybrać usługę tłumaczenia ekspresowego, które może zostać wykonane nawet w ciągu godziny. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na stronę internetową firmy.
Kategorie:

Data dodania: Jul 21, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu biuro profesjonalnego tłumacza języka angielskiego z siedzibą w Krakowie. Specjalizujemy się w tłumaczeniu wszelkich dokumentów, które wymagają poświadczenia tłumacza przysięgłego, m. in. akty stanu cywilnego. Mamy długoletnie doświadczenie i oferujemy rzetelne tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe. Wykonujemy również tłumaczenia utworów literackich, tekstów naukowych czy tekstów z zakresu ekonomii i gospodarki. zapewniamy pełną poufność, terminowe wykonanie usługi i konkurencyjne ceny. Szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdują się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Grzegorz Przybyszewski to wykwalifikowany tłumacz języka hiszpańskiego z długoletnim doświadczeniem w branży. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych symultanicznych i konsekutywnych a oprócz tego pisemnych uwierzytelnionych oraz zwykłych. Można mu zlecić przekłady spotkań, rozmów, konferencji, targów, misji gospodarczych jak również tłumaczenie dokumentów sądowych, prawnych, urzędowych, podatkowych, protokołów, zaświadczeń czy też aktów notarialnych. Tłumacz gwarantuje terminowość, profesjonalizm i konkurencyjne ceny usług. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji i dane kontaktowe.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro tłumaczeń UNIA zajmuje się na życzenie swoich klientów tłumaczeniami dokumentów medycznych w tym kart informacyjnych, wyników badań, skierowań na badania, epikryzy, zaświadczeń lekarskich, zwolnień lekarskich, opinii medycznych, publikacji naukowych oraz patentów. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i atrakcyjne ceny. Spore i stale powiększające się grono zadowolonych ze współpracy z naszą firmą klientów, także zagranicznych, pozwala na jej skuteczny rozwój. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje współpracy. Po więcej informacji dotyczących oferty zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Feb 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl