Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20397
415
9
64903

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język niemiecki

Wpisy
Sortowanie :
Dokonanie tłumaczenia na język niemiecki nie sprawia żadnego problemu. Wystarczy jedynie skorzystać z pomocy profesjonalnych firm, które świadczą tego typu usługi. Dzięki nim przetłumaczenie konkretnych dokumentów będzie jak najbardziej możliwe, a sama jakość tłumaczenia będzie stała na najwyższym poziomie. Wszystko to oferowane jest przez biuro Dolmatio, które specjalizuje się w tłumaczeniach na język niemiecki.
Kategorie:

Data dodania: Jan 29, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Profesjonalne tłumaczenia pisemne oraz ustne (konsekutywne i symultaniczne). Tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na polski. Jako tłumacz przysięgły specjalizuję się w tłumaczeniach dokumentów prawniczych i budowlanych. Oferuję tłumaczenia takich dokumentów jak dokumenty przetargowe, akty notarialne, umowy, statuty spółek, a także: kosztorysy, ekspertyzy, instrukcje obsługi. Zajmuję się również tłumaczeniem stron internetowych, ulotek i artykułów.
Kategorie:

Data dodania: May 25, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tecnico- to profesjonalne biuro tłumaczeń Katowice. Nasz zespół to tłumacze języka angielskiego i niemieckiego, współpracujący z tłumaczami przysięgłymi i specjalistycznymi. Nasze doświadczenie, znajomość potrzeb naszych klientów jest ważne w budowaniu marki na tymże rynku. Oferujemy:
-tłumaczenia specjalistyczne
-tłumaczenia przysięgłe
-tłumaczenia Katowice
-tłumaczenia angielski
-tłumaczenia niemiecki
Biuro Tłumaczeń Katowice obsługuje firmy, instytucje z różnych miast Polski: Wrocław, Warszawa, Poznań, Tychy, Szczecin itd.
Tłumaczymy każdy dokument, od najprostszych; jak CV po trudne tłumaczenia techniczne czy medyczne. Dla wszytstkich klientów mamy okresowe promocje, rabaty oraz zniżki dla stałych klientów!
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tłumaczenia polsko angielskie lub francusko polskie są dostępne dla każdego w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca w Polsce czy nawet na świecie dzięki Centrum Tłumaczeń. W jednym miejscu, w wygodny sposób każdy nasz klient może dokonać przekładu tekstu wybierając spośród kilkudziesięciu języków. To wielka wygoda móc zapomnieć o szukaniu na własną rękę zaufanego tłumacza, który wykona swoją pracę z należytą starannością oraz w wyznaczonym terminie.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2015 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmująca się przygotowywaniem tłumaczeń dokumentacji technicznych, biznesowych, medycznych, informatycznych a także atestów, instrukcji, podręczników, katalogów itp. Istniejemy na rynku już 12 lat. W trakcie naszej działalności zaufaniem obdarzyło nas mnóstwo klientów, dla których łącznie zrealizowaliśmy 12 tysięcy projektów. Naszym priorytetem jest świadczenie najwyższej jakości usług w połączeniu z rozsądną ceną. Ogromne znaczenie ma dla nas zadowolenie klienta, więc robimy wszystko, by sprostać jego oczekiwaniom. Nasza kadra tłumaczy to zaufani i rzetelni pracownicy, którzy dbają o właściwe wykonanie zlecenia i pilnują, by w przygotowywanych tekstach nie pojawiały się żadne błędy. Gwarantujemy terminowość, solidność, poufność w kwestii otrzymywanych informacji i najwyższe standardy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy tłumacza Małgorzatę Wilczyńską, która prowadzi profesjonalne biuro tłumaczeń. Jest tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego wpisanym na listę Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP 35/08. Prowadzi biuro tłumaczeń, jakie znajduje się na warszawskim Ursynowie. W kompleksowej ofercie biura wyszukają Państwo tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i z języka polskiego na niemiecki. Ponadto obsługuję szkolenia językowe, przygotowane dla klientów instytucjonalnych. Duży nacisk na szkoleniu stawiam na język biznesowy. Moja oferta mieści również zarządzanie projektami. Trwale dam o wysoką jakość oferowanych usług. Zapraszam do odwiedzenia witryny internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro tłumaczeń TRANSPOLIS kieruje swoją ofertę do firm oraz instytucji, które mają kontakty z zagranicznymi kontrahentami lub po prostu poszukują specjalistycznych tłumaczy. Gwarantujemy dyskrecję oraz całkowitą poufność, najwyższą jakość oraz staranność, a także atrakcyjne warunki współpracy. Udzielamy rabatów dla firm podpisujących z nami umowę! Zapraszamy serdecznie!
Kategorie:

Data dodania: May 27, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukając profesjonalistów do wykonywania tłumaczeń warto zdecydować się na Biuro Tłumaczeń które zajmuje się tłumaczeniem na wszystkie języki europejskie oraz kilka języków świata. Fenomenem tego biura jest to że nie odmawiają zleceń ze względu na język, zawsze starają się sprostać każdemu zadaniu. Wykonywane tłumaczenia zawsze posiadają wykosi poziom merytoryczny, tak aby żadna kwestia nie pozostawiała wątpliwości.
Kategorie:

Data dodania: Feb 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Koniecznie poznaj się z ofertą Bydgoskiego Biura Tłumaczeń, które gwarantuje profesjonalne realizowanie tłumaczeń przysięgłych. Na zlecenie jednostek czy też klientów indywidualnych przyrządzi przekłady z języka niemieckiego i angielskiego umów spółek, dokumentów prawniczych czy też porządkowych, instrukcji technicznych lub rozmaitego typu świadectw. Gwarantuje także wsparcie podczas konferencji międzynarodowych, kongresów, negocjacji biznesowych czy wywiadów z zagranicznymi gośćmi oferując przekładania konsekutywne. Biuro nie bierze marży za wykonywane posługi dodatkowo proponuje przyciągające ceny. Gwarantuje każdemu klientowi pełną poufność oraz otwarty kontakt. Tłumacze posiadają pełne kwalifikacje do wykonywanej pracy oraz przeprowadzają ją ekspresowo, terminowo, dokładnie oraz profesjonalnie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Stopka Tłumaczenia to najlepsze tłumaczenia techniczne z języka niemieckiego na rynku polskim. Jeżeli poszukujesz prawdziwych profesjonalistów, szukasz specjalistów, którzy doskonale znają się na swoim fachu, to koniecznie sprawdź co przygotowali w Stopka Tłumaczenia. Wiele lat działania na rynku, tysiące tłumaczeń i tyleż samo zadowolonych klientów. Na pewno będziesz zachwycony
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl