Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
21
66358

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski

Wpisy
Sortowanie :
Prowadzisz przedsiębiorstwo, które kontaktuje się z różnymi firmami z Europy lub świata? Chcesz podjąć stałą współpracę z biurem tłumaczeń, które trzymałoby pieczę nad tłumaczeniami różnych dokumentów? W takim razie koniecznie zajrzyj na protlumaczenia.eu i zapoznaj się z naszą ofertą! Istniejemy na rynku od 2012 roku. Obsługujemy już ponad 40 języków obcych. Pracują dla nas tłumacze przysięgli.
Kategorie:

Data dodania: May 11, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro tłumaczeń przysięgłych ABC mieści się w Gdyni a swoje profesjonalne usługi świadczy już od 1991 roku. Proponuje współpracę z kancelariami prawniczymi i notarialnymi, sądami i urzędami z kraju jak również zagranicy. Specjalizuje się w tłumaczeniach z dziedziny handlu, finansów, medycyny, gospodarki morskiej, marketingu czy też komunikacji. Przekłada dokumenty, projekty i pisma urzędowe a ponadto zaświadczenie bądź akta notarialne. Firma proponuje zarówno pisemne jak i ustne tłumaczenia a także kursy językowe i pomoc w przygotowaniu do wystąpień. Gwarantuje najwyższą jakość usług. Szczegóły na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Jan 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mr. Hash jest znaną w regionie firmą oferującą zaopatrzenie dla gastronomii. Wielu restauratorów uważa go też za najlepszego producenta mięsa kebab w regionie. To wszystko dzięki 20 letniemu doświadczeniu i autorskiej mieszance ziół i przypraw. Kebab nie jest jednak jedynym produktem Mr. Hash. Na wyróżnienie zasługuje też znakomity gyros i hamburgery. Ponadto w ofercie firma z Walidróg posiada także pieczywo do różnego typu dań w tym bułki do kebaba, hamburgera, tortille, knysze, pity, chlebki tureckie, bułki do hod-dogów i inne. W ofercie znajdziemy też frytki, talarki czy placki ziemniaczane, oraz całą gamę sosów, dodatków i opakowań.
Kategorie:

Data dodania: Dec 1, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prowadzenie różnych audytów językowych na pewno nie jest niczym prostym i jeśli zależy nam na dużej fachowości owego audytu, to na pewno warto go zlecić odpowiednim jednostkom. Mowa jest chociażby o firmie Linguastrefa, która działa na terenie Aglomeracji Śląskiej. Angielski lekcje indywidualne Katowice, prowadzenie audytów, tłumaczeń to bardzo szeroka oferta, a więc w tym miejscu możemy bardzo wiele załatwić. Jak już wspomnieliśmy, mamy tutaj do czynienia z wykonywaniem różnego rodzaju audytów językowych. Mowa jest o audytach diagnostycznych, mowa jest o kontrolnych jak i o wielu innych rodzajach audytów językowych. Oferta jest więc jak najbardziej przystępna i właściwa dla każdego z zainteresowanych.
Kategorie:

Data dodania: Jan 14, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

From-To Ltd. exceptional translation agency founded by experienced translators and maintained by translators. Our combined experiences provide added value for our clients. Our translation Agency carries out specialized translations: translations food production, translations food industry, translations food labels, translations manuals, translations medical equipment, translations clinical studies, translations medical documentation, translations for automotive industry, industrial translations, telecommunication translation
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tecnico- to profesjonalne biuro tłumaczeń Katowice. Nasz zespół to tłumacze języka angielskiego i niemieckiego, współpracujący z tłumaczami przysięgłymi i specjalistycznymi. Nasze doświadczenie, znajomość potrzeb naszych klientów jest ważne w budowaniu marki na tymże rynku. Oferujemy:
-tłumaczenia specjalistyczne
-tłumaczenia przysięgłe
-tłumaczenia Katowice
-tłumaczenia angielski
-tłumaczenia niemiecki
Biuro Tłumaczeń Katowice obsługuje firmy, instytucje z różnych miast Polski: Wrocław, Warszawa, Poznań, Tychy, Szczecin itd.
Tłumaczymy każdy dokument, od najprostszych; jak CV po trudne tłumaczenia techniczne czy medyczne. Dla wszytstkich klientów mamy okresowe promocje, rabaty oraz zniżki dla stałych klientów!
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Specjalizujemy się w tłumaczeniach marketingowych, transkreacji, brandingu i lokalizacji. Tłumaczenia ustne oraz pisemne, przysięgłę, korekta tekstów. Nasze biuro tłumaczeń zajmuje się specjalistycznymi tłumaczeniami: medyczne, sprzęt medyczny, przysięgłe, ekspresowe, telekomunikacyjne, techniczne, produkcja żywności, etykiety produktów, przemysł żywności, instrukcje obsługi sprzętu, sprzęt medyczny, badania kliniczne, tłumaczenia dokumentacja medyczna, tłumaczenia dla branży motoryzacyjnej, dla branży telekomunikacyjnej i przemysłowe.
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W ramach oferty naszych szkół językowych zapewniamy naszym klientom naukę językową, która w naszych szkołach działających na terenie całego kraju są realizowane w sposób zarówno profesjonalny jak też indywidualnie dopasowany do oczekiwań naszych klientów. Zapewniamy naukę z wykorzystaniem sprawdzonych metod nauczania oraz przez zespół zarówno doświadczonych nauczycieli językowych jak też natce speakers.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tłumaczenia polsko angielskie lub francusko polskie są dostępne dla każdego w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca w Polsce czy nawet na świecie dzięki Centrum Tłumaczeń. W jednym miejscu, w wygodny sposób każdy nasz klient może dokonać przekładu tekstu wybierając spośród kilkudziesięciu języków. To wielka wygoda móc zapomnieć o szukaniu na własną rękę zaufanego tłumacza, który wykona swoją pracę z należytą starannością oraz w wyznaczonym terminie.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2015 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli potrzebujecie Państwo jak najszybciej wykonać tłumaczenie przysięgłe lub zwykłe, to zapraszamy do siedziby naszego biura tłumaczeń Lidaria. Znajdujemy się w samym centrum Warszawy i dzięki dogodnej lokalizacji, dotarcie do nas jest bardzo szybkie i łatwe dla każdego z Państwa. Nasz zespół to tłumacze przysięgli i zwykli, z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu tłumaczeń. W swojej ofercie mamy nie tylko tłumaczenia z języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego czy też rosyjskiego. Wykonujemy tłumaczenia z innych języków, a naszym atutem są tłumaczenia specjalistyczne. Dla tłumaczeń specjalistycznych nie doliczamy dodatkowych opłat - stawki są takie same, jak za tłumaczenia zwykłe. Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego biura tłumaczeń Lidaria.
Kategorie:

Data dodania: Dec 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl