Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25023
415
3
66140

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Kursy językowe

Wpisy
Sortowanie :
Wyjazd za granicę to szansa na rozwój i zdobycie nowej pracy. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto doszkolić swoje umiejętności językowe i skorzystać z oferty szkół, które zajmują się nauką języków obcych. Język ukraiński online to doskonała opcja, dzięki której uczestnicy zapoznają się z wiedzą teoretyczną i zasadami gramatyki, a także ćwiczą wymowę i osłuchują się z akcentem. Tylko taka nauka pozwoli nam na swobodną komunikację i poszerzanie wiedzy oraz umiejętności, dzięki którym zyskamy pewność siebie w rozmowach z innymi.
Kategorie:

Data dodania: Aug 27, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Three Lions szkoła angielskiego w Krakowie oferuje kurs języka angielskiego online. Dzięki nowoczesnym materiałom dydaktycznym i autorskim metodom, które stosuje nasza szkoła języka angielskiego, kursy będą interesujące dla każdego! Z nami możesz łatwo, ciekawie i skutecznie uczyć się angielskiego. Po ukończeniu kursu wydawany jest firmowy certyfikat, potwierdzający znajomość Twojego poziomu języka angielskiego.
Kategorie:

Data dodania: Aug 25, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nie bój się uczyć się nowych rzeczy – dla nas bohaterem jest ten, kto nie boi się zaczynać. Dlatego po wypełnieniu testu poziomującego angielski zachęcamy do jak najszybszego kontaktu. Z takim samym zaangażowaniem przygotujemy zarówno ofertę angielskiego dla firmy z Krakowa, jak i dla osoby prywatnej szukającej lekcji angielskiego online. Poza angielskim dla firm prowadzimy także wakacyjne kursy angielskiego w Krakowie. Sprawdź naszą szkołę języka angielskiego w Krakowie!
Kategorie:

Data dodania: Jul 23, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mamy programy obejmujące naukę języków obcych dla tych, takie jak nauka rosyjskiego dla tych, którzy chcą opanować gatunek mówiony, nauczyć się czytać książki w języku obcym, słuchać filmów bez tłumaczenia. Nauka języków w naszej pracowni prowadzona jest za pomocą różnych innowacyjnych technik interaktywnych, w nieformalnym otoczeniu, co przyczynia się do bardziej efektywnego postrzegania wiedzy.
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Ling Partner oferuje profesjonalne usługi językowe. Proponujemy trening językowy oraz tłumaczenia. Oferujemy naukę w domu, szkolenia dla firm i szkół bądź kursy on-line. Posiadamy szeroki wybór kursów językowych dla wszystkich kategorii wiekowych oraz na każdym poziomie zaawansowania. W naszej ofercie znajdują się m.in. takie języki jak angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, szwedzki, fiński, rosyjski, a nawet koreański i chiński. Przeprowadzamy rzetelne audyty sprawdzające poziom zaawansowania języka. Osoby zainteresowane uzyskaniem dokładnych informacji dotyczących naszej oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 15, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu, w którym można znaleźć bardzo wiele różnorodnych materiałów dydaktycznych do nauczania business English i nie tylko. Dodajemy cały czas co raz to nowsze materiały dydaktyczne, które są bardzo pomocne w pracy nauczyciela języka angielskiego. Z pewnością dzięki naszym gotowym konspektom lekcji można skutecznie poprowadzić nauczanie jezyka angielskiego. Zapraszamy na eslbrains.com.
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Demostenes to centrum językowe oferujące naukę języków obcych. W ofercie znajdują się kursy językowe standardowe, biznesowe, prawnicze, techniczne, medyczne i egzaminacyjne. Oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zajęcia odbywają się w grupach oraz indywidualnie. Szkoła oferuje naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, portugalskiego i rosyjskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Sep 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szkoła językowa Bradbury English School zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Mamy aktualnie dwie placówki: w Konstancinie- Jeziornej oraz w Józefosławiu. Prowadzimy kursy z jezyka angielskiego oraz hiszpańskiego na odmiennych stopniach. Oferujemy lekcje nawet dla najmłodszych- stworzyliśmy specjalną grupę dla dzieci powyżej 3 lat, gdzie uczymy języka przez zabawę. W celu uzupełnienia naszej propozycji planujemy imprezy tematyczne, wycieczki i obozy. Gwarantujemy aktywną naukę i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie opublikowaliśmy szczegółową ofertę naszej szkoły.
Kategorie:

Data dodania: Sep 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szkoła językowa Pi School oferuje kursy językowe (angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski). Oferta jest kierowana zarówno do dorosłych jak i do młodzieży i dzieci. W ofercie znajdują się zajęcia indywidualne i grupowe. Szkoła oferuje lekcje z doświadczonymi nauczycielami oraz native speakerami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Aug 22, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Język angielski to język, który nazywany jest zarówno językiem biznesu, jak i nauki czy współpracy międzynarodowej. Umiejętność posługiwania się tym językiem jest potrzebna zarówno w Polsce, jak i w innych krajach na całym świecie, by móc pracować, studiować czy chociażby podróżować. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z kursów języka angielskiego, które dostępne są w ofercie szkoły ILT Kraków. Informacje na ten temat znajdziesz na stronie www.
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl