Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21679
415
0
65081

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Kursy językowe

Wpisy
Sortowanie :
Instytut Języków Obcych ENTER w Lesznie to nowoczesna placówka edukacyjna, która oferuje kursy językowe dla 3 grup wiekowych (dzieci, młodzież osoby dorosłe), prowadząc (w przypadku dzieci) aktywną współpracę z rodzicami. Dla tych z Państwa, którzy chcą, aby ich maluch uczyła się w domu, mamy ofertę zajęć domowych - Homeschooling - indywidualnie ustalanych z lektorem. Dla wszystkich funkcjonuje nasze biuro tłumaczeń z Europejską normą tłumaczeniową PN- EN 15038, w ramach którego uruchomiliśmy usługę tłumaczeń 24h. Zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą na naszej stronie!
Kategorie:

Data dodania: Oct 22, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szybka nauka języka Angielskiego Toruń, nasza Szkoła językowa w Toruniu to gwarancja nauki języka Angielskiego, jak również kursy i tłumaczenia. Szkoła języka angielskiego Toruń. Masz już dość kursów, które okazały się niewypałem? Zajrzyj do nas - gwarantujemy, że znajdziesz kurs, który w 100% odpowiada Twoim potrzebom! Skąd to wiemy? Ponieważ naszą ofertę zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. Oferujemy kursy dla dorosłych, dzieci, młodzieży, kursy dla początkujących, średnio zaawansowanych i profesjonalistów! Mamy w swojej ofercie zarówno kursy wakacyjne jak i zimowe. Nawet najbardziej wybredni znajdą u nas coś dla siebie! Co zapewniamy: Kursy języka angielskiego: General English, Business English, język specjalistyczny (techniczny, dla grup zawodowych). Kurs przeprowadzony z użyciem aktualnych podręczników znanych wydawnictw, zależnie od profilu kursu. Profesjonalnych lektorów mających doświadczenie w pracy w firmach. Godziny zajęć dopasowane do systemu pracy w Państwa Firmie - możliwość odbywania zajęć przed lub popołudniu. Kompleksową obsługę kursu - organizacja i nadzór nad szkoleniem. Audyt umiejętności przed rozpoczęciem i po zakończeniu cyklu szkolenia. Raporty z postępów w nauce, frekwencji i satysfakcji Słuchaczy. Używanie podczas zajęć najnowszych technologii w celu uatrakcyjnienia zajęć. Organizacja kursów językowych od poziomu początkującego (A1) do zaawansowanego (C1, C2).
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na prezentowanie witrynie znajduje się sklep internetowy sprzedający najwyższej jakości pomoce dydaktyczne w atrakcyjnych cenach. Oferta sklepu zawiera na przykład pomoce naukowe wykorzystywane w procesie nauki przedmiotów ścisłych, wyposażenie sali geograficznych praz biologicznych, jak również sali gimnastycznych. Oprócz konkurencyjnych cen opisywany sklep internetowy zapewnia także darmową dostawę a także atrakcyjne rabaty.
Kategorie:

Data dodania: Jan 17, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy siecią szkół języka angielskiego, która może pochwalić się nauczeniem posługiwania się tym językiem ponad 2 milionów uczniów. Angielski dla dzieci w naszym wykonaniu zarówno oferowany jest dla najmłodszych dzieci jak i tych starszych. Z nami z całą pewnością każdy nauczy się posługiwać językiem angielskim. Helen Doron oddział w Ząbkach i Markach zaprasza najmłodszych na naukę języka angielskiego.
Kategorie:

Data dodania: May 3, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przez sporą część swojego życia uczymy się. Nieustannie, wciąż i coraz więcej. Wiele ze zdobytych umiejętności praktycznych nigdy nam się nie przyda. Z kolei te, bez których w dorosłych życiu ciężko sobie poradzić nie są tak obszernie omawiane, jak moglibyśmy tego oczekiwać. To dlatego warto postawić na najlepszą szkołę Marta Pawlikowska, dzięki której zyskamy motywację i będziemy przyswajać sobie kolejne regułki, słowa, wyrażenia znacznie łatwiej. Zachowanie atmosfery naturalnego
środowiska obcojęzycznego, stwarzanie sytuacji, jak z prawdziwego życia zmusza do porozumiewania się. Przełamuje bariery i mimo popełnianych błędów daje szansę na szybkie ich wyeliminowanie. Wiele innych atrakcji w postaci wspólnych gier, biblioteczki dla słuchaczy, kawiarenki, multimedialnych lekcji sprawia, że idealny sposób na naukę znajdą dla siebie wszyscy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2016 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

English-ahead to szkoła języków obcych pracująca na terenie całej warszawy. Oferujemy darmowy dojazd do naszych studentów, abyś to ty mógł się skupić na nauce. Z Naszych korepetycji skorzystali już setki uczniów. Zajęcia prowadzimy z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, a także rosyjskiego. Zachęcamy do wejścia na stronę i zapoznania się z naszą ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Mar 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapewniamy za pośrednictwem nowoczesnego portalu naszego wydawnictwa dostęp do materiałów do nauki języków obcych. W naszym wydawnictwie posiadamy między innymi pochodzące od czołowych producentów między innymi słowniki, książki oraz podręczniki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy! Zadzwoń do nas już dzisiaj ! Czekamy na kontakt !
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Mały Rynek Językowy działa na rynku od 1992 roku. Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów języków obcych. Proponujemy klientom duży wybór języków oraz różnorodność kursów. Gwarantujemy doskonałą klasę świadczonych usług. Proponujemy udział w zajęciach grupowych a także indywidualne lekcje. Z naszych usług korzystają indywidualni klienci a także przedsiębiorstwa. Proponujemy dla dzieci, młodzieży i dorosłych różnorodne wyjazdy językowe. Zajmujemy się również realizowaniem przekładów językowych standardowych a także przysięgłych.
Kategorie:

Data dodania: May 23, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Angielski i jego znajomość jest w dzisiejszym świecie niezwykle przydatna. Tym samym staramy się go uczyć wieloma różnorodnymi metodami. Jednakże, jak się okazuje najlepszą metodą nauki języka angielskiego jest metoda Callana, która to wykorzystywana jest w szkole językowej Elsinore. Na pewno warto zapisać się tutaj na zajęcia, ponieważ metoda nauki języka angielskiego Callana przynosi doskonałe rezultaty. Szybko można nauczyć się biegle posługiwać językiem, a dodatkowo można uczynić to naprawdę z wielką przyjemnością. Jeżeli jeszcze nie spróbowałeś, postaraj się zapisać na takie zajęcia do szkoły Elsinore już dzisiaj, a z całą pewnością nie pożałujesz swej decyzji.
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

M-School to miejsce, w którym nauczysz się angielskiego szybko i skutecznie. Nasza szkoła języka angielskiego stworzona została przez ludzi z pasją, doskonałą znajomością języka oraz wiedzą dydaktyczną. Dzięki temu, prowadzone przez nas w małych grupach, lub indywidualnie kursy języka angielskiego pozwalają szybko poprawić poziom znajomości tego języka. M-School to także profesjonalne tłumaczenia –pisemne i ustne. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb oraz konkurencyjne warunki współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2014 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 2

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl