Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
30
65423

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Kursy językowe

Wpisy
Sortowanie :
Szkoła językowa Pi School oferuje kursy językowe (angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski). Oferta jest kierowana zarówno do dorosłych jak i do młodzieży i dzieci. W ofercie znajdują się zajęcia indywidualne i grupowe. Szkoła oferuje lekcje z doświadczonymi nauczycielami oraz native speakerami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Aug 22, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Język angielski to język, który nazywany jest zarówno językiem biznesu, jak i nauki czy współpracy międzynarodowej. Umiejętność posługiwania się tym językiem jest potrzebna zarówno w Polsce, jak i w innych krajach na całym świecie, by móc pracować, studiować czy chociażby podróżować. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z kursów języka angielskiego, które dostępne są w ofercie szkoły ILT Kraków. Informacje na ten temat znajdziesz na stronie www.
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli chcesz nauczyć się języka rosyjskiego, to tylko z Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego w Warszawie! Jej wykwalifikowani lektorzy, w przyjaznej atmosferze, nauczą Państwa swobodnie posługiwać się tym pięknym językiem. Szkoła prowadzi zarówno kursy ogólne, jak i specjalistyczne dla dorosłych i dzieci. Mogą być one przeprowadzane indywidualnie jak i grupowo. Centrum oferuje kursy intensywne (wakacyjne bądź semestralne), języka biznesowego, przygotowanie egzaminu maturalnego jak również przygotowanie do egzaminu państwowego TRKI. Po więcej informacji odnośnie organizowanych kursów zapraszamy Państwa na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Feb 19, 2019 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Instytut Języków Obcych ENTER w Lesznie to nowoczesna placówka edukacyjna, która oferuje kursy językowe dla 3 grup wiekowych (dzieci, młodzież osoby dorosłe), prowadząc (w przypadku dzieci) aktywną współpracę z rodzicami. Dla tych z Państwa, którzy chcą, aby ich maluch uczyła się w domu, mamy ofertę zajęć domowych - Homeschooling - indywidualnie ustalanych z lektorem. Dla wszystkich funkcjonuje nasze biuro tłumaczeń z Europejską normą tłumaczeniową PN- EN 15038, w ramach którego uruchomiliśmy usługę tłumaczeń 24h. Zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą na naszej stronie!
Kategorie:

Data dodania: Oct 22, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szybka nauka języka Angielskiego Toruń, nasza Szkoła językowa w Toruniu to gwarancja nauki języka Angielskiego, jak również kursy i tłumaczenia. Szkoła języka angielskiego Toruń. Masz już dość kursów, które okazały się niewypałem? Zajrzyj do nas - gwarantujemy, że znajdziesz kurs, który w 100% odpowiada Twoim potrzebom! Skąd to wiemy? Ponieważ naszą ofertę zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. Oferujemy kursy dla dorosłych, dzieci, młodzieży, kursy dla początkujących, średnio zaawansowanych i profesjonalistów! Mamy w swojej ofercie zarówno kursy wakacyjne jak i zimowe. Nawet najbardziej wybredni znajdą u nas coś dla siebie! Co zapewniamy: Kursy języka angielskiego: General English, Business English, język specjalistyczny (techniczny, dla grup zawodowych). Kurs przeprowadzony z użyciem aktualnych podręczników znanych wydawnictw, zależnie od profilu kursu. Profesjonalnych lektorów mających doświadczenie w pracy w firmach. Godziny zajęć dopasowane do systemu pracy w Państwa Firmie - możliwość odbywania zajęć przed lub popołudniu. Kompleksową obsługę kursu - organizacja i nadzór nad szkoleniem. Audyt umiejętności przed rozpoczęciem i po zakończeniu cyklu szkolenia. Raporty z postępów w nauce, frekwencji i satysfakcji Słuchaczy. Używanie podczas zajęć najnowszych technologii w celu uatrakcyjnienia zajęć. Organizacja kursów językowych od poziomu początkującego (A1) do zaawansowanego (C1, C2).
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na prezentowanie witrynie znajduje się sklep internetowy sprzedający najwyższej jakości pomoce dydaktyczne w atrakcyjnych cenach. Oferta sklepu zawiera na przykład pomoce naukowe wykorzystywane w procesie nauki przedmiotów ścisłych, wyposażenie sali geograficznych praz biologicznych, jak również sali gimnastycznych. Oprócz konkurencyjnych cen opisywany sklep internetowy zapewnia także darmową dostawę a także atrakcyjne rabaty.
Kategorie:

Data dodania: Jan 17, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy siecią szkół języka angielskiego, która może pochwalić się nauczeniem posługiwania się tym językiem ponad 2 milionów uczniów. Angielski dla dzieci w naszym wykonaniu zarówno oferowany jest dla najmłodszych dzieci jak i tych starszych. Z nami z całą pewnością każdy nauczy się posługiwać językiem angielskim. Helen Doron oddział w Ząbkach i Markach zaprasza najmłodszych na naukę języka angielskiego.
Kategorie:

Data dodania: May 3, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przez sporą część swojego życia uczymy się. Nieustannie, wciąż i coraz więcej. Wiele ze zdobytych umiejętności praktycznych nigdy nam się nie przyda. Z kolei te, bez których w dorosłych życiu ciężko sobie poradzić nie są tak obszernie omawiane, jak moglibyśmy tego oczekiwać. To dlatego warto postawić na najlepszą szkołę Marta Pawlikowska, dzięki której zyskamy motywację i będziemy przyswajać sobie kolejne regułki, słowa, wyrażenia znacznie łatwiej. Zachowanie atmosfery naturalnego
środowiska obcojęzycznego, stwarzanie sytuacji, jak z prawdziwego życia zmusza do porozumiewania się. Przełamuje bariery i mimo popełnianych błędów daje szansę na szybkie ich wyeliminowanie. Wiele innych atrakcji w postaci wspólnych gier, biblioteczki dla słuchaczy, kawiarenki, multimedialnych lekcji sprawia, że idealny sposób na naukę znajdą dla siebie wszyscy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2016 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

English-ahead to szkoła języków obcych pracująca na terenie całej warszawy. Oferujemy darmowy dojazd do naszych studentów, abyś to ty mógł się skupić na nauce. Z Naszych korepetycji skorzystali już setki uczniów. Zajęcia prowadzimy z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, a także rosyjskiego. Zachęcamy do wejścia na stronę i zapoznania się z naszą ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Mar 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapewniamy za pośrednictwem nowoczesnego portalu naszego wydawnictwa dostęp do materiałów do nauki języków obcych. W naszym wydawnictwie posiadamy między innymi pochodzące od czołowych producentów między innymi słowniki, książki oraz podręczniki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy! Zadzwoń do nas już dzisiaj ! Czekamy na kontakt !
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl