Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21137
415
9
64997

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Kursy językowe

Wpisy
Sortowanie :
Szybka nauka języka Angielskiego Toruń, nasza Szkoła językowa w Toruniu to gwarancja nauki języka Angielskiego, jak również kursy i tłumaczenia. Szkoła języka angielskiego Toruń. Masz już dość kursów, które okazały się niewypałem? Zajrzyj do nas - gwarantujemy, że znajdziesz kurs, który w 100% odpowiada Twoim potrzebom! Skąd to wiemy? Ponieważ naszą ofertę zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. Oferujemy kursy dla dorosłych, dzieci, młodzieży, kursy dla początkujących, średnio zaawansowanych i profesjonalistów! Mamy w swojej ofercie zarówno kursy wakacyjne jak i zimowe. Nawet najbardziej wybredni znajdą u nas coś dla siebie! Co zapewniamy: Kursy języka angielskiego: General English, Business English, język specjalistyczny (techniczny, dla grup zawodowych). Kurs przeprowadzony z użyciem aktualnych podręczników znanych wydawnictw, zależnie od profilu kursu. Profesjonalnych lektorów mających doświadczenie w pracy w firmach. Godziny zajęć dopasowane do systemu pracy w Państwa Firmie - możliwość odbywania zajęć przed lub popołudniu. Kompleksową obsługę kursu - organizacja i nadzór nad szkoleniem. Audyt umiejętności przed rozpoczęciem i po zakończeniu cyklu szkolenia. Raporty z postępów w nauce, frekwencji i satysfakcji Słuchaczy. Używanie podczas zajęć najnowszych technologii w celu uatrakcyjnienia zajęć. Organizacja kursów językowych od poziomu początkującego (A1) do zaawansowanego (C1, C2).
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na prezentowanie witrynie znajduje się sklep internetowy sprzedający najwyższej jakości pomoce dydaktyczne w atrakcyjnych cenach. Oferta sklepu zawiera na przykład pomoce naukowe wykorzystywane w procesie nauki przedmiotów ścisłych, wyposażenie sali geograficznych praz biologicznych, jak również sali gimnastycznych. Oprócz konkurencyjnych cen opisywany sklep internetowy zapewnia także darmową dostawę a także atrakcyjne rabaty.
Kategorie:

Data dodania: Jan 17, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy siecią szkół języka angielskiego, która może pochwalić się nauczeniem posługiwania się tym językiem ponad 2 milionów uczniów. Angielski dla dzieci w naszym wykonaniu zarówno oferowany jest dla najmłodszych dzieci jak i tych starszych. Z nami z całą pewnością każdy nauczy się posługiwać językiem angielskim. Helen Doron oddział w Ząbkach i Markach zaprasza najmłodszych na naukę języka angielskiego.
Kategorie:

Data dodania: May 3, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przez sporą część swojego życia uczymy się. Nieustannie, wciąż i coraz więcej. Wiele ze zdobytych umiejętności praktycznych nigdy nam się nie przyda. Z kolei te, bez których w dorosłych życiu ciężko sobie poradzić nie są tak obszernie omawiane, jak moglibyśmy tego oczekiwać. To dlatego warto postawić na najlepszą szkołę Marta Pawlikowska, dzięki której zyskamy motywację i będziemy przyswajać sobie kolejne regułki, słowa, wyrażenia znacznie łatwiej. Zachowanie atmosfery naturalnego
środowiska obcojęzycznego, stwarzanie sytuacji, jak z prawdziwego życia zmusza do porozumiewania się. Przełamuje bariery i mimo popełnianych błędów daje szansę na szybkie ich wyeliminowanie. Wiele innych atrakcji w postaci wspólnych gier, biblioteczki dla słuchaczy, kawiarenki, multimedialnych lekcji sprawia, że idealny sposób na naukę znajdą dla siebie wszyscy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2016 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

English-ahead to szkoła języków obcych pracująca na terenie całej warszawy. Oferujemy darmowy dojazd do naszych studentów, abyś to ty mógł się skupić na nauce. Z Naszych korepetycji skorzystali już setki uczniów. Zajęcia prowadzimy z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, a także rosyjskiego. Zachęcamy do wejścia na stronę i zapoznania się z naszą ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Mar 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapewniamy za pośrednictwem nowoczesnego portalu naszego wydawnictwa dostęp do materiałów do nauki języków obcych. W naszym wydawnictwie posiadamy między innymi pochodzące od czołowych producentów między innymi słowniki, książki oraz podręczniki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy! Zadzwoń do nas już dzisiaj ! Czekamy na kontakt !
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Mały Rynek Językowy działa na rynku od 1992 roku. Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów języków obcych. Proponujemy klientom duży wybór języków oraz różnorodność kursów. Gwarantujemy doskonałą klasę świadczonych usług. Proponujemy udział w zajęciach grupowych a także indywidualne lekcje. Z naszych usług korzystają indywidualni klienci a także przedsiębiorstwa. Proponujemy dla dzieci, młodzieży i dorosłych różnorodne wyjazdy językowe. Zajmujemy się również realizowaniem przekładów językowych standardowych a także przysięgłych.
Kategorie:

Data dodania: May 23, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Angielski i jego znajomość jest w dzisiejszym świecie niezwykle przydatna. Tym samym staramy się go uczyć wieloma różnorodnymi metodami. Jednakże, jak się okazuje najlepszą metodą nauki języka angielskiego jest metoda Callana, która to wykorzystywana jest w szkole językowej Elsinore. Na pewno warto zapisać się tutaj na zajęcia, ponieważ metoda nauki języka angielskiego Callana przynosi doskonałe rezultaty. Szybko można nauczyć się biegle posługiwać językiem, a dodatkowo można uczynić to naprawdę z wielką przyjemnością. Jeżeli jeszcze nie spróbowałeś, postaraj się zapisać na takie zajęcia do szkoły Elsinore już dzisiaj, a z całą pewnością nie pożałujesz swej decyzji.
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

M-School to miejsce, w którym nauczysz się angielskiego szybko i skutecznie. Nasza szkoła języka angielskiego stworzona została przez ludzi z pasją, doskonałą znajomością języka oraz wiedzą dydaktyczną. Dzięki temu, prowadzone przez nas w małych grupach, lub indywidualnie kursy języka angielskiego pozwalają szybko poprawić poziom znajomości tego języka. M-School to także profesjonalne tłumaczenia –pisemne i ustne. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb oraz konkurencyjne warunki współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2014 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 2

Komentarze Ranking

Szkoła Best od 1996 roku proponuje w pełni fachowe i skuteczne kursy językowe najważniejszych języków europejskich oraz kilku, najbardziej znaczących języków orientalnych. Wszystkie kursy przystosowane są do wymagań wiekowych i stopnia zaawansowania pojedynczych kursantów. Rosnącą wziętością cieszą się specjalistyczne kursy dla firm, których kształt i zakres jest dopasowany do indywidulanych potrzeb klientów. Mogą być one aranżowane w szkole lub na terenie firmy, są to kursy przeznaczone dla dyrektorów, załogi menadżerskiej i szeregowych pracowników. Best aranżuje także kursy wyjazdowe oraz bardzo intensywne kursy określane mianem pogotowia językowego (krótkie szkolenia poprzedzające wyjazdy służbowe albo ważne spotkania). Kompleksowa obsługa firm obejmuje także tłumaczenie dokumentów oraz pomoc przy weryfikacji znajomości języka obcego przez pracowników. Więcej szczegółów na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl