Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20011
415
8
64693

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie

Kategorie

Poznań (80)


Wpisy
Sortowanie :
Zakład Pogrzebowy NIEBO, powstał w Pile w 2016 roku. Szkolenia pozwoliły stworzyć Zakład Pogrzebowy NIEBO, dla którego najważniejszy jest Klient w trudnej sytuacji życiowej, aby bliską mu osobę pochować z należytym szacunkiem.

Jesteśmy profesjonalnym Zakładem Pogrzebowym w Pile, dysponujemy najwyższej jakości sprzętem nagłaśniającym, windą do opuszczania trumny, odpowiednio przystosowanym karawanem. Świadczymy usługi kremacji, posiadamy bogaty wybór urn i trumien. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy branży pogrzebowej. Pełnimy całodobowy dyżur pod nr telefonów: (0) 507 390 507 oraz 67 349 17 18.

ZP NIEBO
ul. Wyspiańskiego 2A/5U, os. Górne
64-920 Piła
kontakt.niebo@gmail.com
Kategorie:

Data dodania: Jun 7, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Renomowany dostawca stali oferujący wyroby hutnicze z gatunków jakościowych stopowych, węglowych i wysokostopowych działający na rynku od 2016.

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm, zakładów produkcyjnych, oraz przedsiębiorstw w stale konstrukcyjne.

Posiadamy w ofercie pręty, blachy, rury, odkuwki, druty, pręty kute, taśmy sprężynowe, kształtowniki, profile nierdzewne, pierścienie, tuleje oraz wały kute.

Przykładowe gatunki dostępne w ofercie:

- 36NiCrMo16, 1.6773, 35NiCrMo16, 1.2766
- 30HGSA, 35HGSA
- 40HNMA, AISI 4340, 36HNM, 38HNM
- 1.4835, 253MA, 253 MA
- C55S, C67S, C75S, C85S, C100S, C125S
- 26H2MF, 13HMF, 14MoV6-3, 24CrMoV5-5, 15NiCuMoNb5-6-4, 1.6368
- 30G2, 28Mn6, 38HA, 37Cr4, 20HMFTB
- P250GH, P265GH
- WWV, X30WCrV9-3
- X22CrMoV12-1, 1.4923

Zapraszamy do współpracy
Kategorie:

Data dodania: Aug 8, 2016 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 4

Komentarze Ranking

FilmyBarwne to zespół tworzący profesjonalne filmy ślubne w Poznaniu i okolicach oraz na terenie całej Polski - realizujemy usługi wideofilmowania wesel na najwyższym poziomie. Nasza pakietowa oferta ślubna obejmuje klasyczne reportaże z przygotowań ślubu i wesela oraz teledyski ślubne i podziękowania dla rodziców. Wszystkie filmy ślubne naszego autorstwa są realizowane przez 2 operatorów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i profesjonalnego sprzętu. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: May 24, 2016 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Usługi fotograficzne na terenie Poznania, woj. Wielkopolskiego jak i całej Polski. Dwóch fotografów, dwa różne punkty widzenia, gwarancja ciekawych, niebanalnych kadrów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej aby zapoznać się z naszą galerią i stylem naszej pracy. Oferujemy bogaty wybór pakietów ślubnych i foto albumów który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Tworzymy również oferty indywidualne, jeśli pojawi się taka potrzeba. Dbamy o to, aby wszyscy nasi klienci współpracę z nami wspominali jako dobrą zabawę, a końcowy produkt mile ich zaskoczył.
Kategorie:

Data dodania: Apr 22, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Największy polski agregator ofert z serwisów zakupów grupowych, a także ofert pochodzących ze sklepów internetowych. Tysiące zniżek, promocji, rabatów i okazji na zaoszczędzenie pieniędzy. Na Godealla.pl można znaleźć między innymi tanie: wycieczki, kursy, szkolenia, obiady w restauracji, ubrania, wyposażenie domu i wiele innych ciekawych ofert. Przez kilka lat działania serwisu zaufało mu już mnóstwo Internautów, którzy wracają, rekomendując go swoim znajomym.
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma Mirotex powstała w 1993 roku, która w roku 2009 w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów znacznie poszerzyła spektrum swojej działalności. Początkowo prowadziliśmy jedynie hurtownię opakowań na terenie Leszna, zaopatrując wielu odbiorców z Wielkopolski. Teraz zajmujemy się produkcją opakowań oraz taśm klejących. Posiadamy coraz bogatszy wybór stale wprowadzając nowe produkty. Zapraszamy do naszej hurtowni opakowań w Lesznie.
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Indywidualna i kompleksowa oferta budowy basenów oraz saun suchych i parowych dla osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych!

Skorzystaj z bogatego doświadczenia i powierz budowę basenu w ręce profesjonalistów. Oferujemy tylko i wyłącznie certyfikowane produkty, cieszące się ogromnym uznaniem w krajach europy południowej oraz zachodniej. Poza sprzedażą produktu docelowego, zajmujemy się również montażem oraz dalszym serwisowaniem basenów oraz saun. Na przestrzeni wielu lat funkcjonowania zdobyliśmy mnóstwo referencji, z którymi mogą się Państwo zapoznać na Naszej stronie internetowej.

Warto dodać, iż posiadamy przedstawicielstwo na folie basenową ( DLW ARMSTRONG ) przykrycia basenowe (BIERI ALPHA COVERS) i izolacje antyparową (ISO PLUS SYSTEM). Wszystkich zainteresowanych, zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zajmujemy się produkcją znakomitej klasy ogrodowych akcesoriów meblowych, będąc ich bezpośrednim dystrybutorem. Zgodnie z ideą przedsiębiorstwa, proponujemy swoim interesantom kreatywne projekty mebli na dekoracje dowolnego ogrodu. Pragniemy dostarczać kompozycje min. do eleganckich ogrodów publicznych oraz prywatnych. Kluczowym kontrahentom jesteśmy w stanie zaproponować także indywidualną bazę transportową. Dynamicznie funkcjonujemy na bardzo wysokim poziomie obsługi Klienta, ciągle stawiając na rozwój firmy. Współdziałając z dotychczasowymi klientami, bezustannie poszukujemy nowych rynków zbytu. Nasza umocniona pozycja na krajowym rynku, wszechstronne doświadczenie, stawiają nas wśród najlepszych dystrybutorów w kraju. Już teraz sprawdź proponowane płoty drewniane, altanki ogrodowe, pergole oraz drewniane place zabaw dla najmłodszych! Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Od lat efektywnie wdrażamy ukierunkowane i rozwojowe technologie reklamowe dla współpracujących z Nami klientów. Oferujemy oklejanie powierzchni, projekty graficzne, a także reklamę mobilną i wiele innych. Warto wspomnieć, iż każdy produkt optymalizowany jest do indywidualnych uwag kontrahenta. Liczymy na rentowną kooperację z każdym nowym odbiorcą. Chcielibyśmy wyróżnić, iż nieprzerwanie podwyższamy swoje umiejętności w branży, edukacja w Naszej branży jest wręcz powszechna. Zapewniamy różne świadczenia cenowe, skierowane do profilu danej firmy. Zachęcamy przeanalizować Nasze zrealizowane projekty graficzne. Poszukujesz sprawnej reklamy? Czekamy na zapytania ofertowe!
Kategorie:

Data dodania: Mar 3, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Produkowaniem smacznych i zdrowych i przede wszystkim naturalnych pieczarek zajmujemy się od wielu lat. Klientom z całego województwa firma Agro Team z Goździna oferuje pieczarki świeże i przetworzone. Jesteśmy w stanie przekazać praktycznie każdą ilość asortymentu. Dla państwa wygody pieczarki przesyłamy w workach albo skrzynio-paletach. Drugim profilem działalności jest produkcja nawozu do hodowli pieczarek. Nawóz stanowią odpowiednio wymieszane ze sobą surowce, poddawane fermentacji, a potem pasteryzacji. Nasza firma zatrudnia specjalistów, którzy każdego dnia dbają o wysoką jakość produktów. Szczegółowe informacje na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Feb 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl