Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25665
415
9
66354

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie

Kategorie

Poznań (80)


Wpisy
Sortowanie :
Proponujemy nasz nowoczesny informatyczny system WMS, który pozwala na sprawne zarządzanie Twoim magazynem, praktycznie niezależnie od jego rozmiaru. To rozwiązanie, które chętnie stosowane jest w bardzo dużych firmach oraz tych mniejszych, gdzie także liczy się dobra logistyka. Proponujemy również oznakowanie magazynu i kody kreskowe dla Ciebie. Postaw na doświadczoną i solidną firmę zajmującą się logistyką w magazynach.
Kategorie:

Data dodania: Jan 23, 2023 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zajmujemy się profesjonalnym bezinwazyjnym awaryjnym otwieraniem samochodów wszelkich marek i roczników. Nasz obszar działania obejmuje teren Wągrowca i jego okolic. Pojazdy otwieramy w następujących przypadkach : kiedy auto się samo pozamyka, gdy zepsuje się pilot, gdy kluczyki zostaną zamknięte w aucie, kiedy rozładuje się akumulator lub też kiedy zamek jest uszkodzony. Jak przytrafi się Tobie sytuacja, że nie będziesz mógł otworzyć własnego samochodu to najlepiej skorzystaj z fachowców specjalizujących się w tej dziedzinie. Ślusarze z naszej firmy zajmują się tego typu zagadnieniami i otwierają zamki w samochodach bez najmniejszych uszkodzeń. Lepiej nie próbować otwierać samochodu na własną rękę gdyż można sobie tylko uszkodzić pojazd co zazwyczaj kończy się dodatkowymi wydatkami za całkiem niepotrzebne naprawy. Korzystając z usług naszej firmy awaryjnego otwierania tych kosztów bez dwóch zdań unikniesz. My używamy do tego celu specjalistyczne narzędzia oraz nowoczesne techniki otwarć. Posiadamy także dużą wiedzę oraz doświadczenie w tym temacie. Do dyspozycji jesteśmy dostępni całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Jeżeli masz kłopot to zadzwoń do nas pod nr tel: 720 198 198.
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zajmujemy się bezinwazyjnym otwieraniem samochodów. Otwieramy pojazdy osobowe oraz dostawcze wszystkich marek. Możesz na nas liczyć w Poznaniu oraz w całym województwie wielkopolskim. Auta otwieramy bez uszkodzeń. Nasi fachowcy używają do tego celu specjalistyczne narzędzia. Budowa zamka samochodowego jest bardzo delikatna, a sposób jego działania niebywale skomplikowany. Nie jest łatwe otwarcie takiego zamka gdyż potrzebne są do tego odpowiednie narzędzia, duża cierpliwość oraz duże doświadczenie. Więc nie warto we własnym zakresie tego robić. Nasze doświadczenie podpowiada nam, że próby takiego otwierania na własną rękę zawsze kończą się dodatkowymi uszkodzeniami, a w następstwie dodatkowymi kosztami. Ślusarze z naszego teamu wszystkie te cechy posiadają. jesteśmy po to, żeby takie powierzone nam zadanie wykonać bez takich uszkodzeń. Sytuacja kiedy samochód się sam pozamyka z kluczykami w środku i nie będziecie mogli się do niego w żaden sposób dostać może spotkać każdego. A zawsze wydarzy się w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego nie próbujcie sami otwierać gdyż szkoda Waszego stresu, nerwów i niepotrzebnych wydatków za późniejszą naprawę. Tylko zadzwońcie po naszych fachowców pod 579 610 610. Postaramy się dojechać jak najkrótszym czasie i na pewno Wam pomóc. Zawsze podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i zarazem uczciwie. A to zawsze wyróżnia nas w śród konkurencji. Posiadamy atrakcyjne ceny, które także ustalamy indywidualnie w każdym przypadku. Posiadamy Licencję KWP na wykonywanie takich zleceń. Na życzenie klienta wystawiamy Fakturę Vat 23% . Jeżeli Masz taki problem to nie zwlekaj tylko dzwon po nas pod nr 579 610 610.
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Koronki satynowe, koronki ażurowe, taśmy, aplikacje w wielu różnych kolorach i wzorach - znajdziesz je w ofercie firmy Korinex z Turka, polskiego producenta pasmanterii dla klientów z polski i zagranicy! W ofercie producenta pasmanterii znaleźć można wyłącznie wysokiej jakości produkty stworzone z potrzeby klientów - wysokiej jakości koronki satynowe, aplikacje koronkowe, taśmy, naszywki, a także inne elementy ozdobne przy produkcji dodatków w świetnej cenie! Wygodne zakupy zrobisz online - sklep Korinex zaprasza zarówno sklepy, pasmanterie, hurtowe, jak i odbiorców prywatnych, kupujących detaliczne ilości! Szukasz elementów ozdobnych na święta bożonarodzeniowe, na święta wielkanocne, na komunię na chrzest a także koronki ślubne? Koniecznie skorzystaj z oferty producenta Korinex, Turek, wielkopolskie na koronki satynowe.
Kategorie:

Data dodania: Feb 10, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Awaryjne otwieranie samochodów bez uszkodzeń Śrem.
Nigdy się nie spodziewasz kiedy zdarzy się taka sytuacja gdy Twój pojazd sam się pozamyka. W takiej właśnie sytuacji nie rozwiercaj zamka, nie wybijaj szyby i nie rób nic na siłę. Skorzystaj wtedy z naszej fachowej wiedzy oraz doświadczenia. My jesteśmy w gotowości, żeby Tobie pomóc. Często zdarzało się, że próby otwierania własną rękę kończy się dodatkowymi kosztami. Koszty są związane z późniejszą naprawą. Dzwoniąc do naszej firmy pod nr 720 263 263 zaoszczędzisz nerwy i czas, ale także pieniądze. Korzystając z naszej pomocy takich kosztów z pewnością unikniesz.
Zamki w autach są delikatne i posiadają skomplikowaną budowę. W celu ich bezinwazyjnego otwarcia potrzebna jest wiedza na temat ich działania oraz doświadczenie. Nasi pracownicy taką wiedzę posiadają. Nigdy nie jesteśmy w tyle. Na bieżąco szkolimy się w otwieraniu nowoczesnych zamków oraz zaopatrujemy się w najnowsze narzędzia do wykonywania powierzonych nam zadań. Nie uczymy się na Waszych samochodach. Przyjeżdżamy do Was profesjonalnie przygotowani.
Otwieramy samochody osobowe oraz dostawcze na terenie Śremu oraz całej Wielkopolski. Konkurencję pozostawiamy w tyle! U nas płacisz tylko i wyłącznie za wykonaną usługę – kiedy pojazd zostanie otwarty. Nasze uczciwe podejście zawsze powoduje, że wszyscy są zawsze zadowoleni z naszych usług. Jesteśmy dostępni dla Was przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę, a nawet w święta. Zawsze uczciwie informujemy klientów w jakim przybliżonym czasie przyjedziemy. Za wykonaną usługę pobieramy konkurencyjne ceny. Są one zawsze ustalane indywidualnie. Na życzenie klienta wystawiamy Fakturę Vat. Nasi ślusarze posiadają Licencję wydaną przez Policję na wykonywanie takich usług.
Samochody otwieramy gdy kluczyk jest zamknięty w kabinie, albo w bagażniku, kiedy padnie akumulator, kiedy pilot się zepsuje, lub kiedy zamek jest uszkodzony.
Masz kłopotliwą sytuację i nie możesz się dostać do własnego samochodu? To zadzwoń do nas 720 263 263. Postaramy przyjechać możliwie jak najszybciej i pomóc.
Kategorie:

Data dodania: Feb 1, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Osoby i firmy poszukujące rozwiązań takich, jak zbiorniki do AdBlue, powinny zainteresować się tym, co ma im do zaoferowania nasz podmiot. Jesteśmy nie tylko sprzedawcami tego rodzaju rozwiązań, ale także ich producentem. Możemy zatem zapewnić, że system AdBlue nie budzi jakichkolwiek zastrzeżeń charakteryzując się niezawodnością i wysoką jakością. Naszym atutem jest też elastyczność, o czym mogą przekonać się choćby osoby poszukujące rozwiązań niestandardowych takich, jak choćby zbiornik do AdBlue 3000 litrów.
Kategorie:

Data dodania: Dec 23, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W ofercie Agencji ubezpieczeniowej MultiRisk jest ubezpieczenie OC zawodowej, które obejmuje szkody powstałe w związku z wykonywaniem zawodu między innymi lekarza, brokera czy adwokata. Agencja ubezpieczeniowa MultiRisk ma w ofercie ubezpieczenie OC członków zarządu spółek kapitałowych, które pozwala zabezpieczyć się przed roszczeniami wierzycieli lub właścicieli spółki kapitałowej z tytułu nienależytego wykonywania obowiązków zarządu. Agencja ubezpieczeniowa MultiRisk oferuje kompleksowe ubezpieczenie mienia w transporcie, obejmujące towar zarówno w transporcie drogowym, kolejowym, lotniczym, jak i śródlądowym. Agencja ubezpieczeniowa MultiRisk jest agentem zakładów ubezpieczeń takich jak Allianz, Allianz-Życie S.A., Benefia, Compensa, Concordia, Generali, Generali Życie, HDI, ERGO Hestia, TUnŻ Ergo Hestia S.A., InterRisk, Link4, MACIF ŻYCIE, MTU, Proama, Prudential, PZU, TUZ TUW, UNIQA, UNIQA TUnŻ, WARTA, WARTA-ŻYCIE oraz Wiener. Agencja ubezpieczeniowa MultiRisk oferuje ubezpieczenia dla klientów z miast takich jak Poznań i Suchy Las, ale też dla wielu innych miast Polski. Agencja ubezpieczeniowa MultiRisk zapewnia indywidualne podejście do każdego zapytania oraz profesjonalne doradztwo, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. . Agencja ubezpieczeniowa MultiRisk ma w ofercie ubezpieczenie OC członków zarządu spółek kapitałowych, które pozwala zabezpieczyć się przed roszczeniami wierzycieli lub właścicieli spółki kapitałowej z tytułu nienależytego wykonywania obowiązków zarządu. Agencja ubezpieczeniowa MultiRisk oferuje kompleksowe ubezpieczenie mienia w transporcie, obejmujące towar zarówno w transporcie drogowym, kolejowym, lotniczym, jak i śródlądowym. Agencja ubezpieczeniowa MultiRisk to firma istniejąca na polskim rynku od 2009 roku.
Kategorie:

Data dodania: Apr 12, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Od wielu lat na terenie Wielkopolski oferujemy swoje usługi inwestorom, jeśli chodzi o projektowanie biurowca, budowę hal czy generalne wykonawstwo. Cechuje nas olbrzymie doświadczenie, zgrany i sprawny zespół profesjonalistów, innowacyjność i możliwość elastycznego dostosowania się do potrzeb klienta. Bez względu na to, czy jest to budowa hali, czy budowa biurowca, gwarantujemy kompleksową usługę, prowadzoną od początku do końca inwestycji. Wspólnie z wami ustalimy zakres prac, sporządzimy odpowiedni projekt i dostosujemy do waszych potrzeb inwestycyjnych. Przeprowadzimy nadzór prac i zagwarantujemy prawidłowy odbiór techniczny budynku.
Kategorie:

Data dodania: Mar 30, 2021 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją Hurtowni tkanin Antex w Baranowie. Oferujemy wysokiej klasy tkaniny dekoracyjne oraz tkaniny obiciowe i akcesoria tapicerskie. W naszej ofercie znajdują się produkty w wielu oryginalnych i klasycznych wzorach i w szerokiej gamie kolorystycznej. Zapewniamy pomoc naszych specjalistów, którzy chętnie doradzą w doborze odpowiednich produktów. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców z całej Polski. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 18, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Instalacje fotowoltaiczne to dobry pomysł na inwestycję, która pozwala właścicielom domów zaoszczędzić tysiące na kosztach energii elektrycznej w gospodarstwie domowym i zwiększyć ich wartość. Jest to korzystne dla planety, ponieważ pomaga zmniejszyć ślad węglowy i poprawić jakość powietrza w okolicy. Nasza firma od lat prowadzi usługi, jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne i ich poprawny oraz bezpieczny montaż. Oferujemy najwyższej jakości produkty, wykonanie i serwis. Nasz wysoko wyszkolony, certyfikowany i doświadczony zespół specjalizuje się w złożonych projektach, w tym w typach dachów, takich jak dachówka ceramiczna lub dachówka hiszpańska, blacha na rąbek stojący, blacha falista i dachy płaskie. W zasięgu działania firmy znajduje się cała Wielkpolska.
Kategorie:

Data dodania: Dec 1, 2020 Wejść: 1 Ranking: 4.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl