Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22887
415
8
65541

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Komputery > Oprogramowanie

Wpisy
Sortowanie :
Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy CStore z siedzibą w Warszawie. Specjalizujemy się w dostarczaniu oprogramowania e-commerce zarządzającego sprzedażą hurtową jak i detaliczną w Internecie. Można nam także zlecić prowadzenie kampanii reklamowych, projektowanie stron a ponadto gotowych sklepów internetowych. Mamy długoletnie doświadczenie w branży i doskonale znamy potrzeby rynku oraz naszych klientów. Oferujemy profesjonalne doradztwo, atrakcyjne ceny i miłą współpracę. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o ofercie i niezbędne dane kontaktowe.
Kategorie:

Data dodania: Dec 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

MMedica to program do obsługi gabinetu lekarskiego z oferty firmy George. Jest to program do rejestracji pacjentów. Oprogramowanie medyczne dla przychodni umożliwia łatwiejsze i sprawniejsze prowadzenie dokumentacji medycznej. Program do obsługi gabinetu medycznego jest dedykowany każdej przyjaznej placówce medycznej. Programowanie umożliwia dostęp do danych w każdym momencie i z każdego wybranego urządzenia.
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Darmowa przeglądarka cad jest używana do różnych typów projektów od wielu lat, zdobywając zaufanie wielu użytkowników. Warto zauważyć oczywiste zalety programu: łatwe zmiany w gotowych projektach, każdy stworzony model może być wyświetlany na drukarce 3D, dokładność rysowania nawet najmniejszych detali oraz duża szybkość tworzenia projektów. Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii i programów komputerowych życie stało się znacznie łatwiejsze i prostsze. Wcześniej rysowanie szczegółów zajmowało dużo czasu. Wyświetlanie szczegółów powinno być w różnych płaszczyznach. Dzisiaj te same manipulacje trwają tylko kilka minut. Jest to możliwe dzięki programom takim jak autocad za darmo. Możesz dowiedzieć się więcej o programie odwiedzając nasza stronę internetową. W razie pytań skontaktuj się z nami.
Kategorie:

Data dodania: Sep 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Stworzyliśmy do składania deklaracji pit program online, dzięki któremu na pewno szybko i wygodnie złożycie swoją deklarację pit. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które w szybkim terminie chcą uzyskać zwrot podatku na swoje konto, bowiem program e-deklaracje sprawia, że pieniądze są znacznie szybciej dostarczane niż w przypadku złożenia rozliczenia pit stacjonarnie. Podczas składania deklaracji pit można także wybrać, komu chce się oddać swój 1% podatku i zdecydować, na jaką organizację go przeznaczyć. Portal Podatkowy umożliwia sprawdzenie i wczytanie danych, co wiąże się również z ogromną oszczędnością czasu. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo danych, a także podczas wypełniania i składania deklaracji pit. Z naszego programu można skorzystać także w przypadku pit 2019 oraz pit 2020 i innych.
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Użyteczne i sprawdzone rozwiązania dla firm oferuje DATAIN Sp. z o.o. z Wrocławia. Funkcjonujemy w sektorze IT, podpowiadając jak spożytkować inteligentne technologie w codziennej pracy, które usprawnią procesy w Twojej firmie. Zarządzanie finansami i księgowość, amortyzacja i ubezpieczenie środków trwałych, sprawna gospodarka magazynowa i logistyka i wiele innych obszarów, które udoskonalamy, integrujemy i obsługujemy. Wdrażamy Dynamics NAV, Dynamics 365, Office 365 i rozwiązania Power BI. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego enavigare.pl. Zajmujemy się dystrybucją produktów związanych z elektroniczną nawigacją morską. Dysponujemy ogromnym wyborem asortymentu – mamy między innymi programy nawigacyjne, mapy wektorowe, urządzenia AIS, odbiorniki GPS, książki, locjeoraz adaptery i wzmacniacze Wi-Fi. Nasz wykwalifikowany personel służy fachową poradą w kwestii wyboru bądź konfiguracji urządzeń. Proponujemy atrakcyjne ceny usług. Szczegóły pełnej oferty i dane kontaktowe umieściliśmy na naszej witrynie.
Kategorie:

Data dodania: Apr 23, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Mega-Tech posiada oprogramowania, które są przeznaczone do prowadzenie działalności, czyli Faktura Small Business Handel i Faktura Small Business. Program jest dla firm funkcjonujących na rynku oraz dla nowych przedsiębiorstw. Użytkownik jest w stanie nauczyć się ich w 10 min. Zaletą ich są darmowe aktualizacje oraz wsparcie pomocy technicznej. Firma dba o swoich klientów, którzy zawsze mogą zwrócić się z pytaniem odnośnie programu i wnieść sugestie. Zapraszamy do przeczytania naszej oferty na stronie internetowej
Kategorie:

Data dodania: Dec 18, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Proponowany przez naszą firmę Allplan Architektura to ceniony na rynku program do projektowania bim, program do projektowania domów, mieszkań, mostów i innych obiektów. Zapewnia on między innymi maksymalną niezawodność podczas zestawień ilościowych. Tworzyć można dzięki niemu harmonogramy, obliczenia powierzchni pomieszczeń i zestawienia elementów. Więcej o jego możliwościach na naszej stronie www.
Kategorie:

Data dodania: Dec 18, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferowany przez nas program do projektowania GstarCAD to wyjątkowe narzędzie dla architektów, geodetów czy inżynierów. Zaletą GstarCAD jest między innymi ogromna kompatybilność programu z formatem DWG. Interfejs naszego programu jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Posiada on między innymi wszystkie funkcje wspomagające projektowanie: linie, kształty, wymiarowania 2D i 3D, przełączniki widoków.
Kategorie:

Data dodania: Dec 18, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapewnij swojej gminie odpowiednie wsparcie ze strony informatycznej i już teraz zgłoś się do naszego zespołu. Sesje live prosto z posiedzeń rad miasta, czy gminy mogą docierać bezpośrednio do Twoich wyborców. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz zaplecze, dzięki któremu udaje nam się realizować transmisje z każdego zakątka Polski. Zapraszamy do współpracy z naszym zespołem, który posiada duże doświadczenie w swojej branży.
Kategorie:

Data dodania: Dec 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl