Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19600
415
1
64566

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Komputery > Oprogramowanie

Wpisy
Sortowanie :
System CRM Kamflex to profesjonalne i nowoczesne narzędzie, które usprawnia codzienną pracę zespołów sprzedażowych. Procesy sprzedażowe mogę być dowolnie ustawiane co pozwala na pełne dopasowane. Zakres gromadzonych informacji jest również do ustawienia z pełną możliwością filtrowania. Moduły Kamflex pozwalają na obsługę szans sprzedażowych, fakturowanie, obsługę kalendarza, reklamacji, zarządzanie klientami i dostawcami oraz magazynem.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Międzynarodowa organizacja PwC działa w obszarze doradztwa biznesowego, księgowego, prawnego oraz IT. Dział Customer Technology zapewnia kompleksowe usługi wdrożeniowe w zakresie innowacyjnych technologii informatycznych, współpracując z liderami oprogramowania dla biznesu, takimi jak Microsoft, Salesforce, Oracle i SAP Hydris. Pełny wachlarz produktów pozwala zaimplementować nowoczesne rozwiązania CRM, Customer Experience, do automatyzacji sprzedaży i marketingu, social listening, knowledge management itd., dopasowane do potrzeb i wymagań konkretnej firmy.
Kategorie:

Data dodania: Apr 24, 2017 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Od dłuższego czasu prowadzisz swoją firmę, ale na rynku właśnie pojawiła się konkurencja, która zaczęła Ci zagrażać? Nie chcesz pozwolić na to, żeby ktoś przejął Twoich klientów? Postaw na nowoczesne, lecz sprawdzone rozwiązania. Gorąco polecamy Ci nagrywanie materiałów wideo i tworzenie treści, które potem będziesz mógł wykorzystać do marketingu internetowego. Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy właśnie z myślą o takich osobach jak Ty stworzyli ciekawie narzędzie służące do analityki wideo. Dzięki nam w zasięgu ręki będziesz mieć aplikację, która podpowie Ci jaką popularnością cieszą się Twoje filmy, skąd pochodzi ruch na Twojej stronie i ile czasu internauci spędzają na oglądaniu Twoich materiałów. Jak pokazują wszystkie najnowsze badania, wiele tych czynników ma ogromny wpływ na osiągnięcie sukcesu w sieci. Z naszym narzędziem będzie Ci znacznie prościej i łatwiej. Wykreowaliśmy profesjonalne oprogramowanie, które możesz sprawdzić wchodząc na stronę yourmuse. Znajdziesz tam jego próbną wersję i krótki przewodnik opisujący wszystkie funkcjonalności. Jeżeli będziesz mieć jakieś pytania do naszych ekspertów, to czekamy na kontakt. Podpowiemy Ci jak czytać wykresy, nauczymy obsługi i w razie potrzeby dopasujemy narzędzie do Twoich potrzeb, tak abyś mógł na przykład mieć jeszcze większą kontrolę nad swoim fanpejdżem. Cały czas trzymamy rękę na pulsie, jesteśmy na bieżąco i ciągle dodajemy nowe funkcje do naszej aplikacji. Gorąco zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferujemy prosty system CRM Online do zarządzania firmą, który pozwoli Ci pracować mniej i zarabiać więcej. System Firmao CRM Online wykonany jest w elastycznej technologii, która pozwala łatwo dostosować go do potrzeb każdej firmy. System Firmao CRM Online to łatwe: -faktury -oferty -zamówienia -zarządzanie projektami i zadaniami -wykres Gantta -JPK (Jednolity plik kontrolny) -księgowość KPIR -Kadry i płace oraz wiele wiele więcej. Odwiedź naszą stronę firmao.pl i przetestuj nasze rozwiązanie zupełnie za darmo.
Koszt CRM w przypadku usług chmurowych można rozłożyć w systemie abonamentowym. Przeważnie koszty programów CRM są w przedziale od 0 zł do 100 zł za użytkownika. Z tym, że darmowe systemy CRM oferują nam znikomą część prawdziwego czyt. dobrego systemu CRM. Znajdziemy w takich systemach wycinki funkcjonalności które nie zautomatyzują procesów ani nie pozwolą na zwiększenie realnych korzyści finansowych. Inwestycja w system CRM w okolicach 40 zł jest optymalną. Taki system nie spowoduje obciążenia budżetu, a zwiększy znacząco wydajność i zysk firmy.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gorąco zachęcamy wszystkich doi wypróbowania komunikatora cisco spark. Jest to doskonała aplikacja komunikacyjna, do zainstalowania na urządzenia mobilne, takie jak laptopy czy smartfony. Cisco spark pozwala na przeprowadzanie najlepszej jakości rozmów, także wideokonferencji grupowych, co okazuje się bardzo przydatne w wielu dużych firmach, pozwala zaoszczędzić czas i polepszyć efekty współpracy między pracownikami.
Kategorie:

Data dodania: Apr 10, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma DPK System powstała w 1998 roku i specjalizuje się w tworzeniu specjalistycznego oprogramowania dla transportu zbiorowego, komunikacji miejskiej, transportu kołowego oraz dla kolei.

Nasze produkty skierowane są głównie do:
- przewoźników (miejskich, kolejowych),
- Zarządów Miast (wydział komunikacji),
- firm transportowych.

Nasze oprogramowanie tworzone jest dla konkretnego klienta z uwzględnieniem wszelkich norm prawnych oraz wew. ustaleń i regulaminów przedsiębiorstwa. Nasze systemy IT są stale unowocześniane z uwzględnieniem najnowszych trendów i możliwości technologicznych.
Kategorie:

Data dodania: Mar 21, 2017 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W dniu 1 lipca 2016 Ministerstwo Finansów nakazało wysyłanie przedsiębiorcom wysyłanie jednolitego pliku kontrolnego JPK. Jest to możliwe poprzez specjalny komponent Przekaz JPK, który został za darmo udostępniony i który należy wdrożyć w swoim systemie księgowym. Wszystkie instrukcje wdrożenia zostały dołączone do oprogramowania, a ich pobranie jest możliwe na stronie przekazu. Zobacz już teraz wszystkie szczegóły.
Kategorie:

Data dodania: Oct 27, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oprogramowanie dedykowane to gwarancja otrzymania systemu zgodnego ze Państwa potrzebami. Kamee jako producent oprogramowania oferuje wykonanie drobiazgowej analizy potrzeb, prace programistyczne oraz dopasowane do Państwa potrzeb wdrożenie. Zakres funkcjonalności oprogramowania jest dowolny. Wykonaliśmy wiele oprogramowań typu CRM, ERP, MES, APS, DMS i inne.
Kategorie:

Data dodania: Oct 25, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wielu specjalistów podkreśla, że w motywowaniu pracowników pieniądze nie odgrywają najważniejszej roli. O wiele istotniejsze okazuje się być poczucie bycia docenianym, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, a nawet podejście pracodawcy do nagłych sytuacji życiowych. Oczywiście dużo w tym prawdy, ale trzeba mieć świadomość, że nie opłacony pracownik nie będzie dobrym pracownikiem. Z programem płac mamy pewność, że każdy dostanie wypłatę na czas.
Kategorie:

Data dodania: Oct 12, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dostęp do jednolitej bazy danych, która aktualizowana jest w czasie rzeczywisytm pozwala na szybką i efektywniejszą pracę. AXHelpers to lider w branży systemów klasy ERP, który od wielu lat zajmuje się wdrożeniami systemów w przedsiębiorstwach. Współpraca z nami gwarantuje lepszą jakość pracy oraz dużę oszczędności.
Serdecznie zapraszamy na stronę !
Kategorie:

Data dodania: Jun 23, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl