Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24048
415
2
65808

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Komputery > Oprogramowanie

Wpisy
Sortowanie :
Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Symex z Rudy Śląskiej, która swoje profesjonalne usługi świadczy już od 1995 roku. Zajmujemy się dystrybucją oprogramowania, podzespołów, zestawów jak i akcesoriów komputerowych a ponadto dystrybucją i serwisem kas i drukarek fiskalnych. Z naszych usług korzystają firmy, korporacje a także klienci indywidualni ceniący sobie profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny i innowacyjność rozwiązań informatycznych. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat oferty albo skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do skorzystania z naszej aplikacji do zamawiania jedzenia, dzięki której możliwe jest zamówienie ulubionej potrawy z ulubionej knajpy w szybki sposób. Aplikacja do zamawiania jedzeni wykonana jest w bardzo łatwy sposób, dzięki czemu można się nią posługiwać w bardzo komfortowy sposób. Zdecydowanie warto postawić na aplikację do zamawiania jedzenia, jeśli spędza się sporą ilość czasu na jedzenie w lokalach.
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Systemy komputerowej paszportyzacji firma FAST M.J.Orszańscy sp.j. w Łodzi, która swoją działalność rozpoczęła w 1990 r., a pierwszym autorskim wdrożeniem była komputerowa paszportyzacja TP SA w 1994 r. Obecnie oferujemy bardzo nowoczesny i wydajny system trzeciej generacji o nazwie fastGIS, a nasze portfolio obejmuje m. in. polski odddział T-Mobile oraz ponad 150 przedsiębiorstw, urzędów, firm operatorskich w całej Polsce. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Teta Air jest systemem przeznaczonym do działów HR. To oprogramowanie w chmurze, które jest niesamowicie praktyczne i skuteczne. To doskonały sposób na to, aby móc poprawić wydajność pracy. Wśród najważniejszych zalet aplikacji warto wymienić możliwość elektronicznej obsługi urlopów, a także planowanie czasu pracy i naliczanie wynagrodzenia. Oprogramowanie jest łatwe do wdrożenia, niedrogie, co więcej daje duże możliwości. Zachęcamy do kontaktu i do współpracy wszystkich zainteresowanych. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Kategorie:

Data dodania: Feb 17, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy CStore z siedzibą w Warszawie. Specjalizujemy się w dostarczaniu oprogramowania e-commerce zarządzającego sprzedażą hurtową jak i detaliczną w Internecie. Można nam także zlecić prowadzenie kampanii reklamowych, projektowanie stron a ponadto gotowych sklepów internetowych. Mamy długoletnie doświadczenie w branży i doskonale znamy potrzeby rynku oraz naszych klientów. Oferujemy profesjonalne doradztwo, atrakcyjne ceny i miłą współpracę. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o ofercie i niezbędne dane kontaktowe.
Kategorie:

Data dodania: Dec 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

MMedica to program do obsługi gabinetu lekarskiego z oferty firmy George. Jest to program do rejestracji pacjentów. Oprogramowanie medyczne dla przychodni umożliwia łatwiejsze i sprawniejsze prowadzenie dokumentacji medycznej. Program do obsługi gabinetu medycznego jest dedykowany każdej przyjaznej placówce medycznej. Programowanie umożliwia dostęp do danych w każdym momencie i z każdego wybranego urządzenia.
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Darmowa przeglądarka cad jest używana do różnych typów projektów od wielu lat, zdobywając zaufanie wielu użytkowników. Warto zauważyć oczywiste zalety programu: łatwe zmiany w gotowych projektach, każdy stworzony model może być wyświetlany na drukarce 3D, dokładność rysowania nawet najmniejszych detali oraz duża szybkość tworzenia projektów. Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii i programów komputerowych życie stało się znacznie łatwiejsze i prostsze. Wcześniej rysowanie szczegółów zajmowało dużo czasu. Wyświetlanie szczegółów powinno być w różnych płaszczyznach. Dzisiaj te same manipulacje trwają tylko kilka minut. Jest to możliwe dzięki programom takim jak autocad za darmo. Możesz dowiedzieć się więcej o programie odwiedzając nasza stronę internetową. W razie pytań skontaktuj się z nami.
Kategorie:

Data dodania: Sep 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Stworzyliśmy do składania deklaracji pit program online, dzięki któremu na pewno szybko i wygodnie złożycie swoją deklarację pit. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które w szybkim terminie chcą uzyskać zwrot podatku na swoje konto, bowiem program e-deklaracje sprawia, że pieniądze są znacznie szybciej dostarczane niż w przypadku złożenia rozliczenia pit stacjonarnie. Podczas składania deklaracji pit można także wybrać, komu chce się oddać swój 1% podatku i zdecydować, na jaką organizację go przeznaczyć. Portal Podatkowy umożliwia sprawdzenie i wczytanie danych, co wiąże się również z ogromną oszczędnością czasu. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo danych, a także podczas wypełniania i składania deklaracji pit. Z naszego programu można skorzystać także w przypadku pit 2019 oraz pit 2020 i innych.
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Użyteczne i sprawdzone rozwiązania dla firm oferuje DATAIN Sp. z o.o. z Wrocławia. Funkcjonujemy w sektorze IT, podpowiadając jak spożytkować inteligentne technologie w codziennej pracy, które usprawnią procesy w Twojej firmie. Zarządzanie finansami i księgowość, amortyzacja i ubezpieczenie środków trwałych, sprawna gospodarka magazynowa i logistyka i wiele innych obszarów, które udoskonalamy, integrujemy i obsługujemy. Wdrażamy Dynamics NAV, Dynamics 365, Office 365 i rozwiązania Power BI. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego enavigare.pl. Zajmujemy się dystrybucją produktów związanych z elektroniczną nawigacją morską. Dysponujemy ogromnym wyborem asortymentu – mamy między innymi programy nawigacyjne, mapy wektorowe, urządzenia AIS, odbiorniki GPS, książki, locjeoraz adaptery i wzmacniacze Wi-Fi. Nasz wykwalifikowany personel służy fachową poradą w kwestii wyboru bądź konfiguracji urządzeń. Proponujemy atrakcyjne ceny usług. Szczegóły pełnej oferty i dane kontaktowe umieściliśmy na naszej witrynie.
Kategorie:

Data dodania: Apr 23, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl