Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19282
415
5
64447

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Komputery > Oprogramowanie

Wpisy
Sortowanie :
Firma DPK System powstała w 1998 roku i specjalizuje się w tworzeniu specjalistycznego oprogramowania dla transportu zbiorowego, komunikacji miejskiej, transportu kołowego oraz dla kolei.

Nasze produkty skierowane są głównie do:
- przewoźników (miejskich, kolejowych),
- Zarządów Miast (wydział komunikacji),
- firm transportowych.

Nasze oprogramowanie tworzone jest dla konkretnego klienta z uwzględnieniem wszelkich norm prawnych oraz wew. ustaleń i regulaminów przedsiębiorstwa. Nasze systemy IT są stale unowocześniane z uwzględnieniem najnowszych trendów i możliwości technologicznych.
Kategorie:

Data dodania: Mar 21, 2017 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W dniu 1 lipca 2016 Ministerstwo Finansów nakazało wysyłanie przedsiębiorcom wysyłanie jednolitego pliku kontrolnego JPK. Jest to możliwe poprzez specjalny komponent Przekaz JPK, który został za darmo udostępniony i który należy wdrożyć w swoim systemie księgowym. Wszystkie instrukcje wdrożenia zostały dołączone do oprogramowania, a ich pobranie jest możliwe na stronie przekazu. Zobacz już teraz wszystkie szczegóły.
Kategorie:

Data dodania: Oct 27, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oprogramowanie dedykowane to gwarancja otrzymania systemu zgodnego ze Państwa potrzebami. Kamee jako producent oprogramowania oferuje wykonanie drobiazgowej analizy potrzeb, prace programistyczne oraz dopasowane do Państwa potrzeb wdrożenie. Zakres funkcjonalności oprogramowania jest dowolny. Wykonaliśmy wiele oprogramowań typu CRM, ERP, MES, APS, DMS i inne.
Kategorie:

Data dodania: Oct 25, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wielu specjalistów podkreśla, że w motywowaniu pracowników pieniądze nie odgrywają najważniejszej roli. O wiele istotniejsze okazuje się być poczucie bycia docenianym, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, a nawet podejście pracodawcy do nagłych sytuacji życiowych. Oczywiście dużo w tym prawdy, ale trzeba mieć świadomość, że nie opłacony pracownik nie będzie dobrym pracownikiem. Z programem płac mamy pewność, że każdy dostanie wypłatę na czas.
Kategorie:

Data dodania: Oct 12, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dostęp do jednolitej bazy danych, która aktualizowana jest w czasie rzeczywisytm pozwala na szybką i efektywniejszą pracę. AXHelpers to lider w branży systemów klasy ERP, który od wielu lat zajmuje się wdrożeniami systemów w przedsiębiorstwach. Współpraca z nami gwarantuje lepszą jakość pracy oraz dużę oszczędności.
Serdecznie zapraszamy na stronę !
Kategorie:

Data dodania: Jun 23, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nowoczesne, w pełni funkcjonalne oprogramowanie, doskonale dopasowane do potrzeb firmy? Oczywiście. Potrafimy to zrobić i zrobimy - zespół programistów i statystyków tylko czeka, aby pomóc stworzyć idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Nasze umiejętności pozwolą wykorzystać w pełni dostępne możliwości i spełnić wszelkie oczekiwania odnośnie oprogramowania dedykowanego specjalnie dla klienta.
Kategorie:

Data dodania: Apr 22, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

BPSC to firma, która od dwudziestu siedmiu lat zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwami. Wiedza i doświadczenie ekspertów BPSC gwarantuje klientom sprawdzone i skuteczne sposoby umożliwiające rozwój firmy. BPSC opracowało Impuls EVO - pierwszy na rynku system, który można zastosować w różnego rodzaju firmach, bez względu na ich wielkość i branże. System Impuls EVO jest niezwykle elastyczny i funkcjonalny - umożliwia dostosowanie wszystkich komponentów do potrzeb konkretnego klienta, który bez problemu może sobie wybrać te funkcje, których potrzebuje. Dodatkowo system EVO został skonstruowany w ten sposób, żeby można było zintegrować go z innym, zewnętrznym oprogramowaniem. Co więcej, system automatycznie pobiera wszystkie dane z przyłączonych do niego programów i systemów, dzięki czemu stanowi jedyne źródło informacji zarządczej i pozwala tym samym na podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym i w oparciu o kompleksowe dane.
Kategorie:

Data dodania: Apr 5, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oprogramowanie CRM dopasowane do potrzeb firmy daje gwarancję wzrostu dochodów. Dedykowany CRM zautomatyzuje powtarzalne czynności zachodzące w firmie, a pozostałe usprawni w maksymalny sposób. Firma Kamee tworzy dedykowane oprogramowania Crm, które są w 100% dopasowane do potrzeb firmy. Systemy zawierają dowolne funkcjonalności z zakresu ERP, SCM, BI, MES, DMS i B2B. Zapraszamy na darmowe konsultacje.
Kategorie:

Data dodania: Feb 14, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Viking oferuje klientom profesjonalne oprogramowanie do przemysłu piekarniczego oraz cukierniczego. Przygotowane przez nas oprogramowanie Infopiek cechuje duża funkcjonalność oraz łatwość obsługi. Nasze oprogramowanie jest pomocne we wszystkich obszarach działalności piekarni oraz cukierni, niezależnie od jej wielkości. Mamy także programy dla sklepów firmowych. Działamy w branży od bardzo długiego czasu, co pozwoliło nam na zagwarantowanie świetnej klasy proponowanych świadczeń. Elastycznie dostosowujemy opcje aplikacji do zgłoszonych przez klienta wymagań.
Kategorie:

Data dodania: Feb 14, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W naszej firmie zapewniamy naszym użytkownikom dostęp do profesjonalnych oraz nowoczesnych aplikacji mobilnych, która pozwala za pośrednictwem różnego rodzaju urządzeń mobilnych wypełnić wszystkie rodzaje deklaracji PIT wraz z załącznikami, co pozwala na szybkie wypełnienie deklaracji z możliwością sprawdzenia błędów. Jednocześnie nasza apelacja pozwala również na korzystanie z e-deklaracji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej!
Kategorie:

Data dodania: Feb 14, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl