Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
30
65423

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Consulting

Kategorie

Jakość (17)


Wpisy
Sortowanie :
Kancelaria adwokacka Małgorzaty Michalik w Nowym Sączu oferuje pełną obsługę prawną klientom indywidualnym oraz firmom.
Adwokat Małgorzata Michalik specjalizuje się z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, handlowego, prawa pracy oraz prawa nieruchomości.
Małgorzata Michalik oferuje profesjonalne porady oraz indywidualne podejście do każdej osoby potrzebującej pomocy prawnej.
Kancelaria adwokacka Małgorzaty Michalik z Nowym Sącza oferuje również dłuższą współpracę zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.
Reprezentują również klientów w postępowaniach przed sądami i organami administracji.
Szczegóły naszej oferty na stronie internetowej www.adwokat-michalik.com.pl lub pod numerem telefonu 508 076 274
Kategorie:

Data dodania: Jun 28, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Odpowiedzialność za rozwój przedsiębiorstwa to w obecnym świecie ogromne wyzwanie dla zarządu i kadry kierowniczej. Jeśli chcesz w odpowiedni sposób budować wizerunek przedsiębiorstwa, zgłoś się po tytuł Solidnej Firmy - certyfikat rozpoznawany przez kontrahentów, klientów i pracowników w całej Polsce. Stoją za nami lata doświadczeń i setki laureatów. Nasza marka jest jedną z najwyżej pozycjonowanych w sieci i rodzi pozytywne skojarzenia z podmiotem godnym zaufania. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jun 28, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Cyfrowe pieniądze mocno wkroczyły w nasze życie i zajęły imponujące miejsce, stopniowo zastępując nawet tak powszechne pieniądze i wirtualne pieniądze. Jednocześnie członkowie sieci są coraz częściej przygotowywani do zarabiania własnych pieniędzy. Jedyne pytanie brzmi: na czym polega tworzenie cyfrowych walut i jak możliwa jest realizacja takiego zadania. Tworzenie własnej kryptowaluty nie jest zadaniem prostym, wymaga bowiem od twórcy pewnych umiejętności programistycznych, wiedzy komputerowej, wytrwałości i zrozumienia zasad blockchain. Tak się złożyło, że wielu uważa kryptowalutę wyłącznie za źródło inwestycji. Wynika to ze stałego wzrostu ceny rynkowej i dobrych możliwości zarobkowych. Istnieje jednak druga opcja wykorzystania pieniędzy cyfrowych - wzajemne rozliczenia. Jest to wygodne, gdy nowe pieniądze to rozwój osobisty. Wiedząc, które kraje zmagają się z kryptowalutą i biorąc pod uwagę niuanse ustawodawstwa ich kraju, możesz stworzyć walutę osobistą. Jest to tak zwana własna kryptowaluta. Każdy zarejestrowany uczestnik po przejściu rejestracji otrzymuje określoną kwotę środków na konto. W takim przypadku pieniądze można wykorzystać według własnego uznania. Możemy powiedzieć, że kwestia tworzenia własnej kryptowaluty jest prawdziwa. W tym przypadku możesz przejść na dwa sposoby - samodoskonalenie kodu lub wykorzystanie istniejących platform. Pozostaje tylko określić, ile tego potrzebujesz.
Kategorie:

Data dodania: Jun 28, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Obowiązkiem każdego pracodawcy jest dbałość o ochronę zdrowia i życia jego pracowników. Przekłada się to na obowiązek przeprowadzania szkoleń BHP. Może je wykonywać zarówno sam pracodawca, jak firmy zewnętrzne, które mają specjalne uprawnienia. Taką firmą jest BHP Prometeo. Prowadzi ona szkolenia od wielu lat, dzięki czemu posiada doświadczenie w każdej branży. Zapraszamy po więcej informacji o ofercie na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jun 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zawsze najlepiej jest sprzedawać i nabywać nieruchomości bez pośredników, gdyż jest to najbardziej opłacalne rozwiązanie. W związku z tym prezentujemy prowadzony przez nas fajny portal, który ułatwia zrealizowanie tego zadania. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma portalami i w związku z tym dodanie ogłoszenia u nas oznacza jego opublikowanie w przeszło 100 miejscach. Dajemy możliwość na dodanie ogłoszeń sprzedaży jak również wynajmu mieszkań, budynków komercyjnych, domów, garaży czy też wielu innych rodzajów nieruchomości. Zapewniamy prostotę korzystania z naszego portalu, a zrezygnowanie z pośredników to inna zaleta naszego portalu. Opublikowanie ogłoszenia na naszym portalu jest gwarancją dotarcia do naprawdę wielu potencjalnych klientów. Skorzystanie z naszego portalu nie jest obarczone innymi opłatami co po za tym jest jego ogromną zaletą. Dodatkowo jeśli chce się poszerzyć zakres możliwych odbiorców to możliwe jest dokupienie pakietu dodatkowego wyróżnienia. Dzięki temu da się dodatkowo poprawić widoczność ogłoszenia. Żeby zarządzać publikowanymi przez prowadzony przez nas portal ogłoszeniami trzeba założyć konto. Dzięki niemu da się później modyfikować i zmieniać ogłoszenia. W razie potrzeby ekipa naszego biura obsługi klienta służy pomocą i z całą pewnością odpowie na wszelkie pytania.
Kategorie:

Data dodania: May 8, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nie masz czasu wybrać się do Urzędu, żeby zawieźć konieczne dokumenty? Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej Wirtualna Firma. To miejsce, w którym znajdziesz ofertę wirtualnej asystentki w Warszawie, która zajmie się kwestiami związanymi z dokumentacją Twojej działalności. Nie musisz mieć kolejnej osoby zatrudnionej na etat i ponosić ogromnych kosztów – wystarczy opłacić przepracowane godziny.
Kategorie:

Data dodania: Apr 23, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria notarialna w Krakowie została założona przez wykwalifikowanego, doskonale znającego się na rzeczy prawnika. Czynności prawne, jakie nam Państwo powierzą, zostaną wykonane z dbałością o każdy szczegół, z pełnym poświęceniem sprawie, niezależnie od tego, czy będzie ona rutynowa, czy może będzie należała do tych bardziej skomplikowanych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o to, by spełnić oczekiwania klienta.
Kategorie:

Data dodania: Mar 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nikt z nas nie lubi płacić wysokich rachunków w tym również rachunków za prąd, tv czy Internet. Teraz można tego uniknąć i znaleźć niższe ceny danych usług między innymi dzięki rachuneo.pl. Za pomocą ich wyszukiwarki ofert można w prosty i szybki sposób znaleźć dostawców działających w wybranym obszarze oraz pośród nich znaleźć najkorzystniejsze oferty. Takie rozwiązanie pozwala wiele zyskać bez większego wysiłku.
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Najem sprawdzonych pracowników etatowych i tymczasowych, idealne narzędzia pozyskiwania i utrzymania cennych pracowników, pełne zarządzanie flotą pojazdów wraz ze szczegółowym raportowaniem oraz oferta szkoleniowa to zakres działalności warszawskiej firmy HSK Consulting Sp. z o.o. Nasz sukces to ludzie, którzy swoim zaangażowaniem i indywidualnym podejściem wypracowali relacje oparte na zaufaniu i kompetencji działania. Nasza firma istnieje na rynku od 2002 r., zapewniając szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań oraz usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Feb 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Już niejeden raz to właśnie nasza strona internetowa okazała się idealnym rozwiązaniem dla osób których interesowały przelewy do Polski z zagranicy. Pewnie, że zajmujemy się ich obsługą a przede wszystkim udostępniamy internetowe przelewy do Polski w znacznie prostszy dla wszystkich sposób, zatem to opcja jaką warto wykorzystać. Dodatkowo niskie koszta i kompleksowa obsługa to kolejne argumenty jakie przemawiają za takim właśnie rozwiązaniem.
Kategorie:

Data dodania: Jan 29, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl