Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21679
415
0
65081

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Consulting

Kategorie

Jakość (17)


Wpisy
Sortowanie :
Optymalizacja wszelkich procesów odbywających się w przedsiębiorstwie ma kluczowy wpływ na długość ich trwania i tym samym na koszty prowadzenia działalności. Warto wykorzystać rozwiązania telematyczne, które pozwolą między innymi na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych poprzez monitorowanie zużycia paliwa, długości czasu pracy kierowców oraz informowanie o wypadkach i kolizjach drogowych na wybranej trasie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 18, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteś cudzoziemcem, przebywasz w Warszawie i szukasz wsparcia w zakresie obsługi urzędowej? Skontaktuj się z firmą G BROTHERS INTERNATIONAL SP. Z O.O., która zajmuje się biegłym doradztwem i pomocą w szerokim zakresie spraw, które mogą skutkować prawnymi konsekwencjami na niekorzyść obywatela. Mając pozytywne doświadczenie, pomagamy w kwestiach formalnych (m. in. wypełnienie druków) cudzoziemcom, którzy znaleźli się w określonych sytuacjach prawnych w naszym kraju. Naszym zapleczem są dwie najlepsze kancelarie adwokackie, z którymi współpracujemy - zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Dec 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Masz firmę? Chcesz wprowadzać do niej innowacyjne rozwiązania, ale brakuje Ci finansów, które by to umożliwiły? Koniecznie skontaktuj się z Kancelarią Doradztwa Gospodarczego Milczarek i Maciąg S. C. Zajmuje się ona doradztwem w zakresie zdobywania dofinansowań unijnych na innowacyjne projekty inwestycyjne w przedsiębiorstwach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to odwiedź naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Planowanie i postępowanie podatkowe, podatki dochodowe i podatek VAT oraz od nieruchomości to tylko niektóre usługi doradcze, jakie świadczy Kancelaria Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. w Warszawie. Zapewniamy stałe doradztwo podatkowe w oparciu o wiedzę ekspercką i innowacyjne rozwiązania. Na rynku jesteśmy obecni od 2003 r. i specjalizujemy się w strategicznym i długoterminowym doradztwie prawno-podatkowym uwzględniającym uwarunkowania biznesowe i specyfikę konkretnych branż. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W naszej ofercie znajdziesz wzór biznes planu, który pozwoli na opracowanie własnego planu biznesowego, który będzie sprawdzał się znakomicie i który będzie w stanie bardzo mocno cieszyć wszystkie osoby. Z tego też powodu serdecznie zapraszamy do postawienia na ofertę naszej firmy i dostępne u nas rozwiązania najwyższej jakości, które będą sprawdzały się rewelacyjnie. Takie działanie może być maksymalnie korzystne i przyjemne dla wszystkich osób.
Kategorie:

Data dodania: Nov 13, 2018 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Siedziba Kancelarii Prawniczo- Brokerskiej Adversum mieści się w Warszawie. Zajmujemy się sprawami związanymi z doborem leasingu. Pomagamy w określeniu, który leasing będzie dla Państwa w najwyższym stopniu opłacalny, jak również najbardziej optymalny pod względem działalności przedsiębiorstwa. Podejmujemy się prowadzenia negocjacji w imieniu klientów. Zatrudniamy kompetentny personel, który zawsze chętnie służy Państwu swoją życzliwą pomocą oraz specjalistyczną poradą. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej szczegółów o naszej ofercie, zachęcamy do zajrzenia na naszą witrynę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zdrowie Przedsiębiorcy - konsultacje lekarskie i zalecenia żywieniowe, które poprawią funkcjonowanie Twojego organizmu, opieka medyczna, dzięki której zwiększysz efektywność w każdej dziedzinie życia, a ponadto kampania prospołeczna na rzecz osób dotkniętych chorobą zawodową to tylko niektóre elementy oferty, jaką posiada FUNDACJA FORTIS w Katowicach. Zapraszamy handlowców, inwestorów oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy szkolenia i doradztwo z zakresu zarządzania i marketingu i efektywnej komunikacji sprzedażowej, a także wdrażamy nowe systemy. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Porównaj ceny transportu towarów z Chin. Porównywarka cen transportu kolejowego i morskiego z Chin do Polski. Oferty najlepszych spedytorów do porównania w jednym miejscu. Tylko aktualne wyceny. Po wielu latach pracy i odbytych rozmowach doszliśmy do wniosku, że najbardziej frustrującym problemem w kwestii transportu jest transport. Stawki stale ulegają zmianie. Sprawdzanie najatrakcyjniejszych ofert u dziesiątek spedytorów to bardzo czasochłonne i męczące zajęcie. Porównywarka transportu powstała po to, aby ułatwić to zadanie.
Kategorie:

Data dodania: Aug 7, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wiele osób rozważa jak zacząć import z Chin? Jak wyszukać firmę w Chinach? Najlepszym sposobem są targi w Chinach. Są one organizowane bardzo często. Każdy przedsiębiorca znajdzie poszukiwane firmy z Chin na chińskich targach. Po wyszukaniu chińskiej hurtowni ważne jest sprawdzić czy jest zarejestrowana. Możemy się dowiedzieć kiedy fabryka w Chinach powstała, czy firma w Chinach to pośrednik czy fabryka? Czy firma chińska ma wszystkie wymagane dokumenty CE, dokument ISO oraz licencję eksportową? Warto pamiętać, że chiński import opiera się na przedpłacie dlatego pewność, że firma z Chin ma KRS jest kluczowa dla bezpiecznego importu z chińskiej fabryki. Nasze biura sporządzają raport handlowy - nt. fabryki z Chin. Zajmuje to tylko 72 godziny. zachęcamy do skontaktowania się z numerem telefonu 532619322 lub kontakt@chinskiraport.pl
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma z Poznania to doświadczone na rynku biuro rachunkowe, które jest w stanie pomóc zarówno podmiotom gospodarczym jak i osobom prywatnym. Nasza księgowość to między innymi prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowych, ksiąg handlowych, kadr i płac. W naszej ofercie znajduje się również doradztwo podatkowe, dzięki czemu nasz doradca podatkowy będzie w stanie pomóc Państwu w różnego rodzaju problemach podatkowych czy też reprezentował przed sądami oraz urzędami.
Kategorie:

Data dodania: Jul 13, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl