Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25023
415
3
66140

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Consulting

Kategorie

Jakość (17)


Wpisy
Sortowanie :
Często jakość usług poszukiwania i selekcji personelu świadczonych przez agencję rekrutacyjną (firmę hr) można w pełni ocenić dopiero po wykonanej pracy, po kilku miesiącach. Nasza firma posiada duże doświadczenie w wyszukiwaniu i doborze personelu, rozumiemy i rozumiemy specyfikę biznesu naszych Klientów, wiemy jak i gdzie znaleźć potrzebnych pracowników. Świadcząc pełen zakres usług w tym consulting, executive search, headhunting, doradztwo personaln , stosujemy nie tylko standardowe metody oceny i poszukiwania personelu (własna baza danych, źródła internetowe), ale także niestandardowe (poszukiwanie profesjonalistów poprzez zwiedzanie specjalistycznych wystaw, konferencji, współpracę z sieci i społeczność biznesowa). Jeśli chcesz skorzystać z pomocy naszej firmy, możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonów wskazanym na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Aug 6, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Agencja zatrudnienia Kowsen-pol Sp. z o.o. w Poznaniu to wszechstronna obsługa cudzoziemców poszukujących pracy na terenie Polski i UE. Praca stała i tymczasowa, outsourcing pracowników, rekrutacja i szkolenia wstępne to nasza oferta, która obejmuje poza tym fachowe doradztwo i opiekę koordynatora w języku polskim i ukraińskim. Znajdujemy mieszkania dla naszych pracowników we wszystkich miastach Polski i zadbamy o aspekty prawne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zaznajomienia się z ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Nov 24, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony firmowej piotrlitwa.pl, gdzie znajdziesz więcej szczegółowych informacji na temat mojej oferty. Jestem specjalistą z dużym doświadczeniem w branży. Działam kompleksowo dostarczając nowoczesnych, skutecznych rozwiązań dla firm. Jeżeli chcesz ulepszyć swoją stronę www, zapraszamy do kontaktu, na pewno uda mi się Ci pomóc. Do moich ulubionych systemów przy użyciu, których pracuje należy między innymi Google Tag Manager, Google Analytics, Piwik Pro, Google Marketing Platform.
Kategorie:

Data dodania: Oct 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czas związany z pandemią pokazał, jak łatwo można zniszczyć organizację w firmie. To jednak nie oznacza, że trzeba się poddać! Mamy idealne, elastyczne rozwiązana! Zajrzyj na Kpmgspot.pl. W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe rozwiązania dla firm z zakresu cyberbezpieczeństwa, wsparcia finansowego, identyfikacji źródeł finansowania, przetwarzania danych i analityki, efektywności procesów przy jednoczesnym obniżaniu kosztów. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Tel. 22 528 33 00 lub kontakt@kpmgspot.pl.
Kategorie:

Data dodania: Sep 29, 2020 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Nie pobieramy dodatkowych opłat za nasze usługi. Nasza polisa ubezpieczeniowa kosztuje dokładnie tyle samo, co w wybranej przez ciebie firmie ubezpieczeniowej. Niemniej jednak jesteśmy bezpośrednio zainteresowani faktem, że straty poniesione przez naszych klientów zostaną rozwiązane tak szybko, jak to możliwe, i robimy wszystko, aby to osiągnąć. Rzeczywiście, tylko jeśli jesteś zadowolony z płatności, odnowisz umowę ubezpieczenia za pośrednictwem naszej firmy i w przyszłym roku, ubezpieczysz inne nieruchomości takie jak samochodów za naszym pośrednictwem i być może polecisz nas znajomym i znajomym. Ergo Hestia oferuje najlepsze warunki ubezpieczenia. Ubezpieczenia Hestia samochodu jest ogromną zaletą dla właściciela pojazdu. Jest to niewątpliwie dla każdego ubezpieczonego - zwykłego obywatela lub dużej floty taksówek. Ubezpieczając samochód, możesz pozbyć się wielu problemów i ryzyka finansowego. Na drogach zawsze były nieprzewidywalne sytuacje. Liczba wypadków drogowych rośnie, a generalnie statystyki nie budzą optymizmu właścicieli samochodów. W przypadku, gdy kierowca jest przyczyną wypadku drogowego, wówczas kłopoty są nieuchronnie związane z odszkodowaniem za szkody wyrządzone poszkodowanemu. Wtedy na pewno pojawi się żal, że nie wykupiłeś ubezpieczenia Hestia. Ubezpieczenie Ergo Hestia samochodu zapewnia odszkodowanie również za szkody spowodowane klęskami żywiołowymi i bezprawnymi działaniami osób trzecich. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w ramach ubezpieczeń.
Kategorie:

Data dodania: Apr 2, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Można spotkać się z wieloma sytuacjami, w których możemy starać się o odszkodowanie. Jedną z takich sytuacji jest opóźniony lot bądź tez odwołany lot. W takiej sytuacji należy wam się odszkodowanie, które może uzyskać dla was nasza firma. Jeśli otrzymacie także za niskie odszkodowanie nasza firma zajmie się dopłata do odszkodowań. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji możecie strać się o uzyskanie odpowiedniego odszkodowania z tego tytułu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 23, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Agencja pracy, pośrednik pracy WORK PROFI w Wałbrzychu zajmuje się rekrutacją w celu znalezienia pracy dokładnie odpowiadającej potrzebom kandydatów oraz ich kompetencjom. Dzięki nowoczesnym narzędziom zapewniamy wysoką jakość świadczonych przez nas usług. W ramach rekrutacji oferujemy dwa rodzaje współpracy - pracę tymczasową oraz pracę stałą. Dzięki nam możesz bez problemu mieszkać i pracować w Polsce. Zapewniamy fachowość i wysokie standardy współpracy. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Oct 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z naszych usług korzystało już bardzo wiele osób. Oferujemy naszym klientom możliwość odnalezienia zaginionej osoby. Nasze biuro detektywistyczne podchodzi bardzo poważnie do wszelkich spraw naszych klientów. Wiele z naszych spraw odnośnie poszukiwań zakończyło się ogromnym sukcesem. Potrafimy dotrzeć do wszystkich niezbędnych informacji. Gwarantujemy naszym klientom profesjonalną i bardzo miłą obsługę.
Kategorie:

Data dodania: Sep 27, 2019 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Inwestycja w przejęcie konkurencyjnego lub komplementarnego biznesu w bezpieczny sposób wymaga przeprowadzenia due diligence przedsiębiorstwa. Due diligence, czyli szerokiego zakresu audyt i analiza, pełni istotną rolę w ograniczeniu ryzyka inwestycji na rynku fuzji i przejęć. Dowiedz się na co zwrócić uwagę i jak się dobrze przygotować do tego procesu!
Kategorie:

Data dodania: Sep 25, 2019 Wejść: 6 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacka Małgorzaty Michalik w Nowym Sączu oferuje pełną obsługę prawną klientom indywidualnym oraz firmom.
Adwokat Małgorzata Michalik specjalizuje się z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, handlowego, prawa pracy oraz prawa nieruchomości.
Małgorzata Michalik oferuje profesjonalne porady oraz indywidualne podejście do każdej osoby potrzebującej pomocy prawnej.
Kancelaria adwokacka Małgorzaty Michalik z Nowym Sącza oferuje również dłuższą współpracę zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.
Reprezentują również klientów w postępowaniach przed sądami i organami administracji.
Szczegóły naszej oferty na stronie internetowej www.adwokat-michalik.com.pl lub pod numerem telefonu 508 076 274
Kategorie:

Data dodania: Jun 28, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl