Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22146
415
11
65259

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Consulting

Kategorie

Jakość (17)


Wpisy
Sortowanie :
Obowiązkiem każdego pracodawcy jest dbałość o ochronę zdrowia i życia jego pracowników. Przekłada się to na obowiązek przeprowadzania szkoleń BHP. Może je wykonywać zarówno sam pracodawca, jak firmy zewnętrzne, które mają specjalne uprawnienia. Taką firmą jest BHP Prometeo. Prowadzi ona szkolenia od wielu lat, dzięki czemu posiada doświadczenie w każdej branży. Zapraszamy po więcej informacji o ofercie na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jun 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Zawsze najlepiej jest sprzedawać i nabywać nieruchomości bez pośredników, gdyż jest to najbardziej opłacalne rozwiązanie. W związku z tym prezentujemy prowadzony przez nas fajny portal, który ułatwia zrealizowanie tego zadania. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma portalami i w związku z tym dodanie ogłoszenia u nas oznacza jego opublikowanie w przeszło 100 miejscach. Dajemy możliwość na dodanie ogłoszeń sprzedaży jak również wynajmu mieszkań, budynków komercyjnych, domów, garaży czy też wielu innych rodzajów nieruchomości. Zapewniamy prostotę korzystania z naszego portalu, a zrezygnowanie z pośredników to inna zaleta naszego portalu. Opublikowanie ogłoszenia na naszym portalu jest gwarancją dotarcia do naprawdę wielu potencjalnych klientów. Skorzystanie z naszego portalu nie jest obarczone innymi opłatami co po za tym jest jego ogromną zaletą. Dodatkowo jeśli chce się poszerzyć zakres możliwych odbiorców to możliwe jest dokupienie pakietu dodatkowego wyróżnienia. Dzięki temu da się dodatkowo poprawić widoczność ogłoszenia. Żeby zarządzać publikowanymi przez prowadzony przez nas portal ogłoszeniami trzeba założyć konto. Dzięki niemu da się później modyfikować i zmieniać ogłoszenia. W razie potrzeby ekipa naszego biura obsługi klienta służy pomocą i z całą pewnością odpowie na wszelkie pytania.
Kategorie:

Data dodania: May 8, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nie masz czasu wybrać się do Urzędu, żeby zawieźć konieczne dokumenty? Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej Wirtualna Firma. To miejsce, w którym znajdziesz ofertę wirtualnej asystentki w Warszawie, która zajmie się kwestiami związanymi z dokumentacją Twojej działalności. Nie musisz mieć kolejnej osoby zatrudnionej na etat i ponosić ogromnych kosztów – wystarczy opłacić przepracowane godziny.
Kategorie:

Data dodania: Apr 23, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria notarialna w Krakowie została założona przez wykwalifikowanego, doskonale znającego się na rzeczy prawnika. Czynności prawne, jakie nam Państwo powierzą, zostaną wykonane z dbałością o każdy szczegół, z pełnym poświęceniem sprawie, niezależnie od tego, czy będzie ona rutynowa, czy może będzie należała do tych bardziej skomplikowanych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o to, by spełnić oczekiwania klienta.
Kategorie:

Data dodania: Mar 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nikt z nas nie lubi płacić wysokich rachunków w tym również rachunków za prąd, tv czy Internet. Teraz można tego uniknąć i znaleźć niższe ceny danych usług między innymi dzięki rachuneo.pl. Za pomocą ich wyszukiwarki ofert można w prosty i szybki sposób znaleźć dostawców działających w wybranym obszarze oraz pośród nich znaleźć najkorzystniejsze oferty. Takie rozwiązanie pozwala wiele zyskać bez większego wysiłku.
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Najem sprawdzonych pracowników etatowych i tymczasowych, idealne narzędzia pozyskiwania i utrzymania cennych pracowników, pełne zarządzanie flotą pojazdów wraz ze szczegółowym raportowaniem oraz oferta szkoleniowa to zakres działalności warszawskiej firmy HSK Consulting Sp. z o.o. Nasz sukces to ludzie, którzy swoim zaangażowaniem i indywidualnym podejściem wypracowali relacje oparte na zaufaniu i kompetencji działania. Nasza firma istnieje na rynku od 2002 r., zapewniając szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań oraz usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Feb 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Już niejeden raz to właśnie nasza strona internetowa okazała się idealnym rozwiązaniem dla osób których interesowały przelewy do Polski z zagranicy. Pewnie, że zajmujemy się ich obsługą a przede wszystkim udostępniamy internetowe przelewy do Polski w znacznie prostszy dla wszystkich sposób, zatem to opcja jaką warto wykorzystać. Dodatkowo niskie koszta i kompleksowa obsługa to kolejne argumenty jakie przemawiają za takim właśnie rozwiązaniem.
Kategorie:

Data dodania: Jan 29, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Optymalizacja wszelkich procesów odbywających się w przedsiębiorstwie ma kluczowy wpływ na długość ich trwania i tym samym na koszty prowadzenia działalności. Warto wykorzystać rozwiązania telematyczne, które pozwolą między innymi na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych poprzez monitorowanie zużycia paliwa, długości czasu pracy kierowców oraz informowanie o wypadkach i kolizjach drogowych na wybranej trasie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 18, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteś cudzoziemcem, przebywasz w Warszawie i szukasz wsparcia w zakresie obsługi urzędowej? Skontaktuj się z firmą G BROTHERS INTERNATIONAL SP. Z O.O., która zajmuje się biegłym doradztwem i pomocą w szerokim zakresie spraw, które mogą skutkować prawnymi konsekwencjami na niekorzyść obywatela. Mając pozytywne doświadczenie, pomagamy w kwestiach formalnych (m. in. wypełnienie druków) cudzoziemcom, którzy znaleźli się w określonych sytuacjach prawnych w naszym kraju. Naszym zapleczem są dwie najlepsze kancelarie adwokackie, z którymi współpracujemy - zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Dec 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Masz firmę? Chcesz wprowadzać do niej innowacyjne rozwiązania, ale brakuje Ci finansów, które by to umożliwiły? Koniecznie skontaktuj się z Kancelarią Doradztwa Gospodarczego Milczarek i Maciąg S. C. Zajmuje się ona doradztwem w zakresie zdobywania dofinansowań unijnych na innowacyjne projekty inwestycyjne w przedsiębiorstwach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to odwiedź naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl