Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20443
415
15
64918

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Consulting

Kategorie

Jakość (17)


Wpisy
Sortowanie :
Lavinia XXXVII działa na rynku od 2013 roku i wyspecjalizowała się w dystrybucji i wsparciu w obsłudze oprogramowania dla ksiegowosci. Elementia jest dystrybutorem programu InvoiceDigitizer firmy Arhat.
To oprogramowanie pozwala automatycznie rozpoznawać faktury, weryfikuje dane podatkowe, rejestruje dane podatkowe w systemach ERP/FK
Oprogramowanie to jest modułowym systemem informatycznym przeznaczonym dla biur księgowych i ma za zadanie ułatwić i przyspieszyć pracę związana z fakturami,paragonami, itp.
Kategorie:

Data dodania: Jun 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Clockwork Wirtualne Biuro Poznań to połącznie wirtualnego biura oraz coworkingu w celu umożliwienia ci budowy twojego biznesu oraz zwiększenia obrotów. Oferujemy adres rejestracyjny oraz adres korespondencyjny. Posiadamy najtańsze ceny w Poznaniu. Już od 55 zł netto miesięcznie możesz uzyskać dostęp do wirtualnego adresu w ekskluzywnej lokalizacji w Ponznaniu. Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już teraz. Dzięki temu pomożemy ci wybrać najlepszy pakiet usług i dowiesz się więcej na temat urzędów skarbowych pod które podlegamy.
Kategorie:

Data dodania: May 25, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Misterholister.pl – profesjonalne konsultacje z zakresu odżywiania i wysiłku fizycznego. Oferta dotyczy miasta Gdańsk oraz najbliższych okolic. W ofercie m.in. konsultacje żywieniowe i indywidualne zalecenia oparte na zachodzących w organizmie klienta procesach odpowiadających za tycie/odchudzanie. Oferta treningów personalnych jest maksymalnie dopasowana do podopiecznego. Trening funkcjonalny skutecznie modeluje sylwetkę oraz wpływa pozytywnie na zdrowie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza kancelaria odszkodowawcza pomoże Państwu w poprowadzeniu sprawy od początku do końca i uzyskaniu należnego odszkodowania w Katowicach z tytuły nieszczęśliwego wypadku, zdarzenia przy pracy czy kolizji samochodowej. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych i pomagamy klientom w otrzymaniu odpowiedniej kwoty za poniesiony uszczerbek na zdrowiu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Aby na ubezpieczeniu nie przepłacić jak najbardziej warto być rozsądnym klientem konkretnych firm. Można dzięki temu sporo zaoszczędzić i wybrać ubezpieczenie, które będzie idealnie odpowiadało na potrzeby. Samo korzystanie z oferty będzie tym samym zdecydowanie przyjemniejsze dla wszystkich osób i będzie dawało doskonałe rezultaty. Warto wybierać zatem tego typu działanie i korzystanie z odpowiednich produktów dla siebie. Można te znaleźć w serwisie rankingubezpieczeniowy.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kontrola z urzędu w prywatnym mieszkaniu to już przeszłość jeżeli rejestracja firmy odbędzie się w wirtualnym biurze. Oprócz usługi adresu na rejestracje firmy, fizycznie udostępniamy biuro na przeprowadzenie różnych kontroli. Masz pewność, że nikt Cię nie odwiedzi. W naszej ofercie znajduje się m.in. pełna obsługa korespondencji, automatyczne przekierowywanie ​połączeń, usługi mentoringowe oraz wynajęcie ​​ salki ​​ konferencyjnej na spotkania.
Kategorie:

Data dodania: Jan 15, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy specjalizującej się w poszukiwaniu jak i rekrutacji nowych pracowników, to powinna Państwa zainteresować nasza oferta. Dzięki doświadczeniu w tej branży, w szybki i prosty sposób znajdziemy najodpowiedniejszą osobę na stanowisko do Państwa firmy. Na polskim rynku funkcjonujemy od 2012 roku co umożliwiło nam bardzo dobre poznanie tej branży. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
Kategorie:

Data dodania: Dec 18, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Laboratorium Silliker Polska jest częścią grupy Mérieux NutriSciences. Firma zajmuje się rozwiązywaniem problemów w zakresie bezpieczeństwa oraz jakości żywności, interpretuje wyniki analiz mikrobiologicznych i fizykochemicznych, a także ustala specyfikacje do badań. Firma stosuje zaawansowaną technologię, dostarczana jest zatem najdokładniejsza ekspertyza.
Kategorie:

Data dodania: Dec 1, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma zajmuje się wdrażaniem systemów ERP dla firm. Firma Digit-al tworzy dodatkowe oprogramowanie rozszerzające standardowe funkcjonalności systemu Symfonia czy eNova. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania które w znacznym stopniu ułatwia prowadzenie biznesu. Sage Symfonia ERP jest kompleksowym systemem do zarządzania przedsiębiorstwem. Umożliwia pełną integrację danych z różnych obszarów działalności przedsiębiorstwa. Elastyczna budowa powoduje, że możemy ją łatwo dopasować do potrzeb Twojej firmy. Dzięki Sage Symfonia ERP zarządzanie w Twojej firmie będzie intuicyjne, szybsze, prostsze i bardziej efektywnie. Sage Symfonia ERP jest pierwszym w Polsce programem umożliwiającym generowanie plików kontrolnych JPK.
Kategorie:

Data dodania: Nov 26, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz sprawdzić, jak działa Twoja firma? Jesteś bardzo kompetentną osobą i szukasz pomocy w zakresie wprowadzenia zmian i udoskonalenia swojej oferty? Chcesz mieć pewność, że trafisz na profesjonalistów? Daj nam znać. Jesteśmy ekipą, która wie, jak wykorzystywać rozwiązania typu lean management. Mamy szeroki zakres usług i tylko dla Ciebie możemy opracować indywidualny plan działania. Powiemy Ci, jakie błędy popełniasz, damy szereg cennych wskazówek i przeszkolimy Twoich pracowników. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jun 17, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl