Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20149
415
13
64770

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Consulting

Kategorie

Jakość (17)


Wpisy
Sortowanie :
Kontrola z urzędu w prywatnym mieszkaniu to już przeszłość jeżeli rejestracja firmy odbędzie się w wirtualnym biurze. Oprócz usługi adresu na rejestracje firmy, fizycznie udostępniamy biuro na przeprowadzenie różnych kontroli. Masz pewność, że nikt Cię nie odwiedzi. W naszej ofercie znajduje się m.in. pełna obsługa korespondencji, automatyczne przekierowywanie ​połączeń, usługi mentoringowe oraz wynajęcie ​​ salki ​​ konferencyjnej na spotkania.
Kategorie:

Data dodania: Jan 15, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy specjalizującej się w poszukiwaniu jak i rekrutacji nowych pracowników, to powinna Państwa zainteresować nasza oferta. Dzięki doświadczeniu w tej branży, w szybki i prosty sposób znajdziemy najodpowiedniejszą osobę na stanowisko do Państwa firmy. Na polskim rynku funkcjonujemy od 2012 roku co umożliwiło nam bardzo dobre poznanie tej branży. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
Kategorie:

Data dodania: Dec 18, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Laboratorium Silliker Polska jest częścią grupy Mérieux NutriSciences. Firma zajmuje się rozwiązywaniem problemów w zakresie bezpieczeństwa oraz jakości żywności, interpretuje wyniki analiz mikrobiologicznych i fizykochemicznych, a także ustala specyfikacje do badań. Firma stosuje zaawansowaną technologię, dostarczana jest zatem najdokładniejsza ekspertyza.
Kategorie:

Data dodania: Dec 1, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma zajmuje się wdrażaniem systemów ERP dla firm. Firma Digit-al tworzy dodatkowe oprogramowanie rozszerzające standardowe funkcjonalności systemu Symfonia czy eNova. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania które w znacznym stopniu ułatwia prowadzenie biznesu. Sage Symfonia ERP jest kompleksowym systemem do zarządzania przedsiębiorstwem. Umożliwia pełną integrację danych z różnych obszarów działalności przedsiębiorstwa. Elastyczna budowa powoduje, że możemy ją łatwo dopasować do potrzeb Twojej firmy. Dzięki Sage Symfonia ERP zarządzanie w Twojej firmie będzie intuicyjne, szybsze, prostsze i bardziej efektywnie. Sage Symfonia ERP jest pierwszym w Polsce programem umożliwiającym generowanie plików kontrolnych JPK.
Kategorie:

Data dodania: Nov 26, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz sprawdzić, jak działa Twoja firma? Jesteś bardzo kompetentną osobą i szukasz pomocy w zakresie wprowadzenia zmian i udoskonalenia swojej oferty? Chcesz mieć pewność, że trafisz na profesjonalistów? Daj nam znać. Jesteśmy ekipą, która wie, jak wykorzystywać rozwiązania typu lean management. Mamy szeroki zakres usług i tylko dla Ciebie możemy opracować indywidualny plan działania. Powiemy Ci, jakie błędy popełniasz, damy szereg cennych wskazówek i przeszkolimy Twoich pracowników. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jun 17, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma ElPartners z Wrocławia świadczy profesjonalne usługi doradcze w zakresie pisanie wniosków i uzyskiwania dofinansowania z funduszy Unii Europejskiej. Zespół swoje kwalifikacje i doświadczenie oferuje w zakresie pisania biznesplanu, kompletowania dokumentacji, złożenia wniosków i nadzorowaniu projektu. W ramach zarządzania projektem firma ElPartners świadczy pomoc w rozliczeniu projektu i pomyślnego przejścia kontroli.
Kategorie:

Data dodania: Jun 12, 2017 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Potrzebujesz wsparcia w zakresie umarzania długów? Interesuje Cię upadłość gospodarcza? A może masz tylko kilka pytań dotyczących zebrania niezbędnej dokumentacji? Bez względu na to jakie są Twoje zapotrzebowania chętnie Ci pomożemy. Pragniemy Cię poinformować, że jesteśmy specjalistami w tej branży i wiemy dosłownie wszystko o krajowych rejestrach długów, umarzaniu wierzytelności i zaczynaniu życia bez zbędnych zobowiązań.
Kategorie:

Data dodania: Mar 16, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chciałbyś sprawdzić swoje umiejętności i dowiedzieć się czy są wystarczające w danej dziedzinie. Może w przyszłości będziesz chciał założyć firmę, dlatego musisz mieć pewność co do własnej wiedzy. Teraz jest to proste z East Analytics. Nasze kompetencje potwierdzone są licznymi badaniami, projektami i działaniami na wielu obszarach, w wielu sektorach. Na rynkach wschodnich prowadzimy badania od zawsze, dlatego po tylu latach nie ma dla nas rzeczy nieosiągalnych, wszystko jest na wyciągnięcie ręki.
Kategorie:

Data dodania: Feb 27, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W zasadzie tylko polecona agencja zatrudnienia jest godna wyboru, gdyż wówczas od razu wiadomo, że jest skuteczna w działaniu. Warto natomiast poszukać takiej, którą poleca kilka osób o różnych oczekiwaniach. Dzięki temu będzie większe prawdopodobieństwo, że spełni oczekiwania kolejnych osób. Profesjonalna agencja pośrednictwa pracy znajdzie odpowiednią pracę dla swoich klientów i zarazem właśnie w ten sposób ich usatysfakcjonuje. Warto takiej szukać. Posługując się słowami polecona agencja zatrudnienia można trafić na różne agencje. Lepiej pytać wśród znajomych.
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2017 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

W swojej bogatej ofercie mamy zarówno Systemy Zarządzania Jakością (w tym m.in. ISO 9001, ISO 13484 czy przeznaczony dla sektora automotive - ISO/ TS 16949, czy dla przemysłu kolejowego - IRIS), Systemy Zarządzania Środowiskowe (ISO 14001, czy ISO 50001), czy coraz popularniejsze Systemy Zrównoważonej Gospodarki (FSC/ PEFC, RSPO, czy UTZ).
Równocześnie prowadzimy szkolenia z zakresu wymienionych Systemów Zarządzania. Tylko od Państwa wyboru będzie, czy wskazane szkolenia będą w formie otwartej w naszej siedzibie we Wrocławiu, czy u Państwa w biurze lub innym wskazanym miejscu.
Nasi doświadczeni trenerzy to pracujący na co dzień przy wdrażaniu systemów w różnego typu organizacjach w każdej wielkości firmie (od sektora MŚP, aż po duże koncerny).
Po każdym szkoleniu wręczamy imienne zaświadczenia, potwierdzające nabytą wiedzę. Natomiast po szkoleniach na Auditora Wewnętrznego oraz Pełnomocnika otrzymają Państwo imienny certyfikat, uprawniający do pełnienia tego typu funkcji.
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl