Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
11
66357

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Consulting

Kategorie

Jakość (17)


Wpisy
Sortowanie :
Grzegorz Sękowski to Interim eCommerce Manager, chętnie dzielący się wiedzą w temacie branży eCommerce, sprzedaży, marketingu oraz Web developmentu. Niezależnie od tego, czy będzie trzeba przetłumaczyć ogólne, czy bardziej szczegółowe zagadnienie, poradzi on sobie z tym bardzo dobrze, ponieważ ciągle uczy się on czegoś nowego i potrafi wyjaśnić klientom, jak pewne kwestie powinny wyglądać praktycznie. Jeśli ktoś chce skorzystać z prywatnych konsultacji, to ma taką możliwość, aczkolwiek większość wiadomości znajduje się na stronie www.
Kategorie:

Data dodania: Sep 26, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rozwód w Katowicach nie musi oznaczać samodzielnego wystąpienia na sali rozpraw. Wiele osób decyduje się na pomoc prawnika. Wszystko dlatego, że znajomość prawa, doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju spraw, a przede wszystkim reprezentowanie interesów klienta sprawiają, że rozprawa niejednokrotnie toczy się sprawny sposób. Wszystko za sprawą narzędzi, którymi dysponuje prawnik w trakcie rozprawy, a także odpowiedniemu przygotowaniu.
Kategorie:

Data dodania: Oct 18, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szkolenia biznesowe prowadzone przez najlepszych profesjonalistów? Znajdziesz je w Szkole Profesjonalnej Sprzedaży. To tu poznasz szkolenia sprzedażowe, a przy okazji weźmiesz udział w szkoleniach dla handlowców. To szkoła zarządzania sprzedażą, która jest niezbędna każdemu właścicielowi biznesu. W szkole znajdziesz najlepsze szkolenia z obsługi klienta, dzięki którym Twoja firma będzie się szybko rozwijać.
Kategorie:

Data dodania: May 16, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na stronie expertodszkodowania.pl znajdziesz kalkulator odszkodowania, który pomoże sprawdzić, ile pieniędzy możesz odzyskać. To bardzo proste. Wypełnij go, a nasi specjaliści w 24 godziny zweryfikują Twoje zgłoszenie. Wyceny dokonamy całkowicie bezpłatnie. Pomożemy walczyć o zadośćuczynienie, które Ci się należy. Głownie zajmujemy się wypadkami (w pracy i samochodowymi) oraz błędami medycznymi.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Często jakość usług poszukiwania i selekcji personelu świadczonych przez agencję rekrutacyjną (firmę hr) można w pełni ocenić dopiero po wykonanej pracy, po kilku miesiącach. Nasza firma posiada duże doświadczenie w wyszukiwaniu i doborze personelu, rozumiemy i rozumiemy specyfikę biznesu naszych Klientów, wiemy jak i gdzie znaleźć potrzebnych pracowników. Świadcząc pełen zakres usług w tym consulting, executive search, headhunting, doradztwo personaln , stosujemy nie tylko standardowe metody oceny i poszukiwania personelu (własna baza danych, źródła internetowe), ale także niestandardowe (poszukiwanie profesjonalistów poprzez zwiedzanie specjalistycznych wystaw, konferencji, współpracę z sieci i społeczność biznesowa). Jeśli chcesz skorzystać z pomocy naszej firmy, możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonów wskazanym na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Aug 6, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Agencja zatrudnienia Kowsen-pol Sp. z o.o. w Poznaniu to wszechstronna obsługa cudzoziemców poszukujących pracy na terenie Polski i UE. Praca stała i tymczasowa, outsourcing pracowników, rekrutacja i szkolenia wstępne to nasza oferta, która obejmuje poza tym fachowe doradztwo i opiekę koordynatora w języku polskim i ukraińskim. Znajdujemy mieszkania dla naszych pracowników we wszystkich miastach Polski i zadbamy o aspekty prawne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zaznajomienia się z ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Nov 24, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony firmowej piotrlitwa.pl, gdzie znajdziesz więcej szczegółowych informacji na temat mojej oferty. Jestem specjalistą z dużym doświadczeniem w branży. Działam kompleksowo dostarczając nowoczesnych, skutecznych rozwiązań dla firm. Jeżeli chcesz ulepszyć swoją stronę www, zapraszamy do kontaktu, na pewno uda mi się Ci pomóc. Do moich ulubionych systemów przy użyciu, których pracuje należy między innymi Google Tag Manager, Google Analytics, Piwik Pro, Google Marketing Platform.
Kategorie:

Data dodania: Oct 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czas związany z pandemią pokazał, jak łatwo można zniszczyć organizację w firmie. To jednak nie oznacza, że trzeba się poddać! Mamy idealne, elastyczne rozwiązana! Zajrzyj na Kpmgspot.pl. W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe rozwiązania dla firm z zakresu cyberbezpieczeństwa, wsparcia finansowego, identyfikacji źródeł finansowania, przetwarzania danych i analityki, efektywności procesów przy jednoczesnym obniżaniu kosztów. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Tel. 22 528 33 00 lub kontakt@kpmgspot.pl.
Kategorie:

Data dodania: Sep 29, 2020 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Nie pobieramy dodatkowych opłat za nasze usługi. Nasza polisa ubezpieczeniowa kosztuje dokładnie tyle samo, co w wybranej przez ciebie firmie ubezpieczeniowej. Niemniej jednak jesteśmy bezpośrednio zainteresowani faktem, że straty poniesione przez naszych klientów zostaną rozwiązane tak szybko, jak to możliwe, i robimy wszystko, aby to osiągnąć. Rzeczywiście, tylko jeśli jesteś zadowolony z płatności, odnowisz umowę ubezpieczenia za pośrednictwem naszej firmy i w przyszłym roku, ubezpieczysz inne nieruchomości takie jak samochodów za naszym pośrednictwem i być może polecisz nas znajomym i znajomym. Ergo Hestia oferuje najlepsze warunki ubezpieczenia. Ubezpieczenia Hestia samochodu jest ogromną zaletą dla właściciela pojazdu. Jest to niewątpliwie dla każdego ubezpieczonego - zwykłego obywatela lub dużej floty taksówek. Ubezpieczając samochód, możesz pozbyć się wielu problemów i ryzyka finansowego. Na drogach zawsze były nieprzewidywalne sytuacje. Liczba wypadków drogowych rośnie, a generalnie statystyki nie budzą optymizmu właścicieli samochodów. W przypadku, gdy kierowca jest przyczyną wypadku drogowego, wówczas kłopoty są nieuchronnie związane z odszkodowaniem za szkody wyrządzone poszkodowanemu. Wtedy na pewno pojawi się żal, że nie wykupiłeś ubezpieczenia Hestia. Ubezpieczenie Ergo Hestia samochodu zapewnia odszkodowanie również za szkody spowodowane klęskami żywiołowymi i bezprawnymi działaniami osób trzecich. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w ramach ubezpieczeń.
Kategorie:

Data dodania: Apr 2, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Można spotkać się z wieloma sytuacjami, w których możemy starać się o odszkodowanie. Jedną z takich sytuacji jest opóźniony lot bądź tez odwołany lot. W takiej sytuacji należy wam się odszkodowanie, które może uzyskać dla was nasza firma. Jeśli otrzymacie także za niskie odszkodowanie nasza firma zajmie się dopłata do odszkodowań. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji możecie strać się o uzyskanie odpowiedniego odszkodowania z tego tytułu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 23, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl