Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25623
415
7
66334


 
Opis OPENMS Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanego oprogramowania Uniter, będącego wszechstronnym systemem TMS (Transportation Management System). Nasza główna dziedzina działalności koncentruje się na obsłudze firm z branży transportu i spedycji.

Dzięki naszemu systemowi TMS, Uniter, nasi klienci zyskują możliwość efektywnego zarządzania swoimi operacjami logistycznymi. Oprogramowanie to umożliwia pełną kontrolę nad flotą pojazdów, optymalizację tras i dostaw, a także sprawną obsługę magazynów oraz dokumentacji związaną z transportem. Nasze rozwiązanie TMS zostało zaprojektowane tak, aby pomóc firmom zwiększyć wydajność, obniżyć koszty i dostosować się do dynamicznych wymagań rynku transportowego i spedycyjnego. W OPENMS Sp. z o.o. stawiamy na innowacyjność i profesjonalizm, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów z sektora logistycznego.

 

Słowa kluczowe oprogramowanie dla transportu   program do spedycji
Url http://https://www.uniter.pro/
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Komputery > System ERP - enterprise resource planning
Motoryzacja > Sklepy internetowe
Data wpisu Nov 10, 2023
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Nowoczesne, w pełni funkcjonalne oprogramowanie, doskonale dopasowane do potrzeb firmy? Oczywiście. Potrafimy to zrobić i zrobimy - zespół programistów i statystyków tylko czeka, aby pomóc stworzyć idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Nasze umiejętności pozwolą wykorzystać w pełni dostępne możliwości i spełnić wszelkie oczekiwania odnośnie oprogramowania dedykowanego specjalnie dla klienta.
Kategoria:

ESKOM Autoryzowany Partner Sage Symfonia. Dostarczamy usługi wdrożeniowe na najwyższym poziomie dla rozwiązań Symfonia. W naszej ofercie posiadamy pełną gamę produktów systemów Symfonia we wszystkich liniach produktowych, a mianowicie: Symfonia Start, Symfonia Premium i Symfonia Forte.
Kategoria:

Firma Viking oferuje klientom profesjonalne oprogramowanie do przemysłu piekarniczego oraz cukierniczego. Przygotowane przez nas oprogramowanie Infopiek cechuje duża funkcjonalność oraz łatwość obsługi. Nasze oprogramowanie jest pomocne we wszystkich obszarach działalności piekarni oraz cukierni, niezależnie od jej wielkości. Mamy także programy dla sklepów firmowych. Działamy w branży od bardzo długiego czasu, co pozwoliło nam na zagwarantowanie świetnej klasy proponowanych świadczeń. Elastycznie dostosowujemy opcje aplikacji do zgłoszonych przez klienta wymagań.
Kategoria:

Logicys - księgowość, kadry, płace. Oprogramowanie księgowe: CRESUS - program płacowo kadrowy, deklaracje ZUS i PIT, współpraca z programem Płatnik. ALIENOR - program księgowy, deklaracje CIT i VAT, sprawozdania finansowe, raporty. Na stronie cennik, demo.
Kategoria:

MDK SOFT – firma wdrażająca i sprzedająca programy dla firm, systemy informatyczne klasy ERP, oprogramowanie do prowadzenia firmy, wspomagające zarządzanie i prowadzenie przedsiębiorstw niezależnie od ich wielkości i profilu prowadzonej działalności. W naszej ofercie znajdują się programy Raks i Streamsoft.
Programy przez nas oferowane dają nam możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw.
Współpraca z naszą firmą daje naszym klientom następujące korzyści:
• doradztwo w zakresie doboru systemu informatycznego
• sprawne i szybkie wdrożenie oprogramowanie
• przeszkolenie pracowników
• dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb
• wsparcie i serwis na każdym etapie korzystania z programu
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl