Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25503
415
6
66295

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Gabinety

Wpisy
Sortowanie :
Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Royal Laser to placówka godna polecenia, o czym świadczy długi okres obecności na rynku. Placówka ta znajduje się w centrum Wrocławia, co pozwala klientom z różnych stron dotrzeć do niej bez komplikacji. Klinika działa na rynku już od 2006 roku, rozwijając się przez ten czas zarówno w aspekcie możliwości technologicznych jak również znakomitych kompetencji jej personelu.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli Twój dentysta zlecił Ci wykonanie zdjęcia RTG zęba, tomografię, zdjęcie pantomograficzne lub cefalometryczne — koniecznie zgłoś się do nas! Nasza pracownia znajduje się w Białymstoku przy ul. Fabrycznej 4. Jesteśmy otwarci od pon. do pt. Mam 25 lat doświadczenia i pracuję na nowoczesnym sprzęcie. Wejdź na atomrtg.pl i zapoznaj się z pełną ofertą oraz informacjami o wyposażeniu. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Oct 20, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Test ciążowy pokazał właśnie dwie kreski? Chciałbyś, aby prowadzeniem Twojej ciąży zajął się najlepszy ginekolog? Szukasz osoby empatycznej i doświadczonej? Jeśli tak, to odwiedź klinikę Warszawską WolaClinic. Jest to centrum medyczne, które znajduje się na Warszawskiej Woli. U nas wykonasz zarówno diagnostykę, zabiegi nieinwazyjne oraz operacje. Zapraszamy — klinika medyczna Warszawa. Zapraszamy serdecznie wszystkie przyszłe mamy.
Kategorie:

Data dodania: Aug 25, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli bolą Cię zęby, nie zwlekaj z wizytą u dentysty. Im dłużej będziesz ignorować problem, tym poważniejsze mogą być tego konsekwencje. Wiele osób boi się stomatologa. To zapewne przez wspomnienia z dzieciństwa czy dźwięk wiertła. Jednak dziś leczenie jest bezbolesne, a opieka — znakomita. Dlatego warto wybrać warszawskie Centrum Demed. Pełna oferta kliniki znajduje się na ochota.centrumdemed.pl.
Kategorie:

Data dodania: Jul 29, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jedną z głównych zalet korzystania z usług jakie oferuje doradca zawodowy czy psychoterapeuta online jest zwiększona prywatność, jaką można zapewnić klientom. Ludzie na całym świecie mogą być bardziej skłonni do uczęszczania na terapię, kiedy można to zrobić w zaciszu własnego domu i zawsze jest rzeczą niezwykłą, gdy więcej osób chce skorzystać z terapii i czuje się podczas niej bardziej komfortowo.
Kategorie:

Data dodania: Feb 7, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Depilacja laserowa w Lublinie to najlepszy sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia. Wystarczy parę serii zabiegów, aby na stałe pozbyć się uporczywego problemu natury estetyczniej. Powtarzanie nieprzyjemnych i bolesnych depilacji już nie będzie konieczne. Wykorzystanie lasera pozwala na uzyskanie szybkich rezultatów, przywrócenie skórze gładkości oraz na całkowicie bezbolesny przebieg zabiegu depilacji. Jak skorzystać z tej metody? To bardzo proste. Wystarczy, że skontaktujesz się telefonicznie lub mailowo z Paparazzi Laser & Beauty. W tej nowo powstałej klinice kosmetologii i medycyny estetycznej pracują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy gwarantują pełen profesjonalizm i wysoką jakość wykonanych zabiegów. Umów się na depilację laserową już teraz. Dzięki niej możesz pozbyć się owłosienia z różnych obszarów ciała i twarzy. Lasery stosowane w naszym gabinecie - Soprano Titanium i Motus AX są bezpieczne i skuteczne, niezależnie od miejsca działania. Znajdziesz nas na ulicy Kryształowej 10 w Lublinie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Ruczaj Clinic pacjenci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie i leczenie z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Tu pracują doskonale wykwalifikowani lekarze, pielęgniarki i kosmetolodzy, którzy dbają o indywidualne, kompleksowe podejście do każdego ze swoich pacjentów. To właśnie tu, w Krakowie na ulicy Bułgarskiej, można skorzystać z nowoczesnego, sprawdzonego leczenia blizn, rozstępów, bruksizmu, zmarszczek, opadania powiek, redukcji znamion i wielu innych.
Kategorie:

Data dodania: Nov 3, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Potrzebujesz dobrego specjalisty? Wybierz leczenie chorób płuc w Sosnowcu. Poznaj nasz personel. To wspaniale wykwalifikowani i wyspecjalizowani lekarze. Nieustannie doszkalają się oni i aktualizują wiedzę, bo tego właśnie wymaga działanie w nowoczesnej medycynie, odpowiadającej kanonom światowym. Sprawdź więcej informacji na nasz temat. Warto zasięgnąć porady dobrego specjalisty, dlatego zapisz się na wizytę jak najszybciej. Postępujemy zawsze tak, by najważniejsze było dobro każdego pacjenta naszej przychodni.
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czy zdajesz sobie sprawę w jaki sposób negatywne (często błędne) przekonania podsycają twój lęk przed wizytą w gabinecie stomatologicznym? Modyfikacja myśli o wyolbrzymionym zagrożeniu może w znaczny sposób obniżyć poziom twojego strachu! Pamiętaj, że nie jesteś bezradny, a lekarz, który się tobą zajmuje ma doświadczenie i wiedzę, a także zależy mu na twoim dobrym samopoczuciu – jeśli czujesz taką potrzebę, komunikuj swoje obawy!
Kategorie:

Data dodania: Jun 8, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Uzależnienie od alkoholu może zniszczyć nie tylko zdrowie, ale i życie chorej osoby. Odbiera nam pracę, poczucie godności i często także rodzinę. Nie dopuść do tego! Zacznij walczyć już dziś! Wiemy, że to bardzo trudne, ale nie będziesz w tym sam! Pomożemy! Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze. Posiadamy ośrodek w Poznaniu i nad morzem. Pracują u nas najlepsi specjaliści. Jesteśmy dyskretni!
Kategorie:

Data dodania: Jan 14, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl