Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25623
415
7
66334


 
Opis Od jakiegoś czasu lekarze bacznie zaczęli przyglądać się pracy jelit. Niektórzy twierdzą nawet, że to nasz drugi mózg odpowiedzialny za nastrój, depresję czy choćby problemy skórne. Ty też czujesz, że coś jest nie tak z Twoim brzuchem? W takim razie serdecznie zapraszamy na naszą stronę! Zrobisz u nas testy na nietolerancje pokarmowe, boreliozę czy pasożyty. Znajdziesz nas w kilku dużych miastach.

 

Słowa kluczowe probiotyki na jelita   testy na nietolerancje pokarmowe warszawa   badania na nietolerancje pokarmowe warszawa   badanie na pasożyty warszawa
Url http://https://zdrowe-jelita.com/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Data wpisu Jan 24, 2023
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Usługi rehabilitacyjne prowadzone w profesjonalnym gabinecie od 2013 roku. Istnieje, także możliwość dojazdu do klienta w wyznaczone przez niego miejsce. Dojazd na terenie Wrocławia jest całkowicie darmowy. Nasi klienci mogą skorzystać z usług, takich jak: masaż sportowy, masaż biurowe, masaż relaksacyjny czy leczniczy. Szczegółowy opis zabiegów rehabilitacyjnych znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Zachęcamy do odwiedzenia Profesjonalnego Centrum Stomatologicznego La Dental Spa w Warszawie. Oferujemy w dużej mierze wyspecjalizowane usługi obejmujące: stomatologię zachowawczą, stomatologię dziecięcą, chirurgię stomatologiczną, endodoncję, protetykę, leczenie paradontozy oraz stomatologię estetyczną. Zapewniamy leczenie na najwyższym światowym poziomie i dodatkowo opiekę lekarzy, którzy mają gigantyczne doświadczenie i cieszą się ogromnym zaufaniem naszych pacjentów. Dbamy o przyjazną i miłą atmosferę panującą w naszych gabinetach, pragniemy, aby pacjenci czuli się spokojni i zrelaksowani. Dzięki nam wizyta u dentysty przestanie być przykrym obowiązkiem. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
Kategoria:

W Warszawie mieści się prowadzony przez Małgorzatę Kantecką specjalistyczny gabinet alergologiczny. Świadczy ona szereg usług związanych z diagnozą oraz leczeniem alergii wziewnych, pokarmowych, czy nawracających infekcji dróg oddechowych bądź skórnych. Pomoc uzyskają tu zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Rozpoznanie problemu dokonywane jest za pomocą specjalistycznych testów skórnych, pozwalających ustalić dokładną przyczynę występowania alergii. W gabinecie prowadzona jest pełna terapia odczulająca metodą tradycyjną oraz podjęzykową. Więcej o informacji o usługach świadczonych w gabinecie znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Stomatologia i protetyka. Leczenie
ukierunkowane na indywidualne wymogi pacjentów. Oferujemy
standartowe jak też wysokiej klasy metody leczenia.
Gabinet prowadzi konsultacje i porady.
Wykonujemy bardzo szeroki zakres zabiegów leczniczych o zróznicowanej jakości i cenie. Istnieje możliwość konsultacji on-line.
Kategoria:

Kolagen naturalny to najważniejsze białko dla naszego organizmu. Jest to również eliksir młodości. Nasza firma zajmuje się sprzedażą kolagenu naturalnego. Wystarczy skontaktować się z nami w tej sprawie telefonicznie czy mailowo. W naszej ofercie posiadamy kolagen naturalny, żel kolagenowy, krem na noc i na dzień z kolagenem, peeling, tonik serum wyszczuplające, antycellulitowe, eliksir pod oczy. Nasze produkty sa sprzedawane pojedynczo ale również w 5 pakach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl