Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
21
66358

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Zdrowie Uroda > Ciąża

Wpisy
Sortowanie :
Nasza klinika jest najlepszym wyborem dla opieki ginekologicznej w regionie. Nasz oddany personel medyczny i nowoczesne obiekty tworzą bezpieczne środowisko, aby zapewnić Ci niezawodne, skuteczne leczenie przy zachowaniu pełnej prywatności i spokoju ducha. Rozumiemy, jak wrażliwe mogą być takie sytuacje, dlatego zapewniamy dodatkowe wsparcie emocjonalne - dając naszym pacjentom pewność, że są w bezpiecznych rękach.
Kategorie:

Data dodania: Feb 15, 2023 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na terenie Poznania i okolic oferuje swoje usługi jako doradca laktacyjny i położna. Jako specjalistka najlepiej zdaję sobie sprawę jak ważne są porady laktacyjne, zwłaszcza dla tych młodych matek dla których jest to pierwszy poród i dziecko. Nie tylko podpowiem ci jak prawidłowo karmić noworodka, ale też co zrobić w sytuacjach problematycznych czy zagrożenia zdrowia dziecka. Jeśli zajdzie taka konieczność wykonam pomiar bilirubiny. Posiadam na wyposażeniu lampę do fototerapii noworodków. Podczas wizyt poporodowych, na których monitorować będę twój stan zdrowia i twojego dziecka, a także będę udzielać wszelkich informacji i porad byś mogła jak najlepiej zająć się swoim skarbem.
Kategorie:

Data dodania: Apr 28, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jest wiele rzeczy, które są ważne, gdy spodziewasz się dziecka. Badania w ciąży, właściwą dieta, przygotowanie domu na potrzeby nowego członka rodziny. Bardzo ważna jest szkoła rodzenia. To tutaj można liczyć na porcję wiedzy, porady, ćwiczenia w ciąży. Aktywna Mama oferuje wszechstronną opiekę i wsparcie – od fizycznego przygotowania na trud porodu, przez porady zdrowotne różnego rodzaju, po wsparcie psychologiczne mam oraz badania noworodków. Ta kompleksowość to wygoda i bezpieczeństwo. Doświadczona położna – Lublin ma niejedną – będzie przez cały ten czas wsparciem jak rodzina.
Kategorie:

Data dodania: Aug 7, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Poród to bardzo ważny moment w życiu dziecka, ponieważ zapewnione wtedy warunki mogą mieć wpływ na całe jego życie. Na stronie znana-polozna znajdziesz wiele interesujących propozycji dla siebie, jeśli poszukujesz specjalisty od położnictwa. Warto jest sprawdzić te rozwiązania, aby dzięki nim w efektywny sposób radzić sobie z tematem położnych różnego typu. Zdobądź te niesamowite rozwiązania, aby dzięki nim w prosty i skuteczny sposób zdobyć opiekę nad dzieckiem i matką.
Kategorie:

Data dodania: Mar 16, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Środki będące dodatkami do diety są niezmiernie ważne w okresie ciąży. To czas, w którym to nasze ciało zgłaszać będzie zapotrzebowanie na wiele składników w znacznie większej ilości niż do tej pory. Odpowiednia podaż składników takich jak omega 3 i omega 6 powinna być więc zapewniona. Dopiero środki takie jak www.mumomega.pl pozwalają na zapewnienie sobie pokrycia pełnego zapotrzebowania na takie właśnie środki i elementy diety. Mądrze wybieraj produkty na okres ciąży, bowiem zależy od nich wiele w kwestii zdrowia Twojego i Twojego dziecka.
Kategorie:

Data dodania: Feb 13, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rozsądnie opracowane produkty żywieniowe dla noworodków, niemowląt i małych dzieci marki Enfamil doceniane są zarówno przez mamy jak i specjalistów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy na temat żywienia dzieci firma oferuje odpowiednio dostosowane do wieku mleka modyfikowane, zawierające wszelkie niezbędne składniki, dzięki którym Twoja pociecha będzie rozwijała się zdrowo.
Kategorie:

Data dodania: Sep 30, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza apteka działa przy Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w Rzeszowie. Gwarantujemy Państwu nie tylko asortyment leków i sprzętu medycznego, który jest niezwykle bogaty, ale także atrakcyjny poziom cen. Pracująca w Pro-Aptece wykwalifikowana obsługa o dużym doświadczeniu i zaangażowaniu zapewni Państwu profesjonalną i miłą obsługę. Nasza oferta to szeroki wybór leków, suplementów diety oraz sprzętu medycznego. W Pro-Aptece znajdziecie Państwo specjalistyczne leki na receptę, jak i również leki dostępne bez recepty: na przeziębienie, grypę i wszelkie ich objawy. Pro-Apteka oferuje także preparaty na inne schorzenia, w tym m.in.: leki na bezsenność, hemoroidy, preparaty poprawiające pamięć i koncentrację, odchudzanie oraz kości i stawy. Dodatkowym atutem Pro-Apteki jest szeroki wybór preparatów przeznaczonych dla kobiet w ciąży.
Kategorie:

Data dodania: Mar 31, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kiedyś młode pary podejmujące współżycie, drżały aby nie skończyło się ono niechcianym zapłodnieniem. Pomimo zabezpieczeń „wpadki” tego typu były dość częstym zjawiskiem. Dziś często bywa odwrotnie: pomimo regularnego współżycia bez stosowania środków antykoncepcyjnych, zapłodnienie nie następuje. Jeśli pragniesz się dowiedzieć jak zajść w ciążę, to poczytaj literaturę na ten temat, skorzystaj ze stron internetowych oferujących suplementy, które mogą w tym pomóc. Jeśli wciąż nie wiesz, jak zajść w ciążę, skorzystaj z pomocy lekarza.
Kategorie:

Data dodania: Dec 4, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Celem twórców aplikacji Better Mum jest pomoc kobietom w ciąży a także młodym mamom. Stworzony przez nasz zespół program można stosować zarówno w komputerze domowym, jak również w formie aplikacji mobilnej. Gwarantujemy bardzo dużą ilość informacji, które będą potrzebne dla rodziców i dzieci, na wszystkich etapach rozwoju. Przygotowaliśmy między innymi możliwość prowadzenia pamiętnika, opis ciąży a także propozycje zabaw. zapraszamy do korzystania z funkcjonalnych usług, które dostępne są nieodpłatnie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 4, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Bezcenny Dar - to program na rzecz specjalnych substancji którymi są komórki macierzyste. Zaplanowanym celem jest podnoszenie świadomości jak również edukowanie społeczeństwa, a przede wszytskim początkujących mam, na temat tego, co kryje w sobie krew pępowinowa pobierana przy porodzie i w jaki sposób w przyszłości będzie w stanie pomóc naszym dzieciom.Naświetlamy, czym jest bank krwi pępowinowej tudzież w jaki sposób przyszykować się do pobrania i przechowywania krwi pępowinowej naszego malca. Zapraszamy każdą zainteresowaną osobę na naszą stronę www. Prezentujemy najnowsze efekty badań tudzież artykuły naukowe dotyczące przeszczepów. Tu odkryjecie informacje na wszystkie pytania połączone z pobieraniem oraz przeszczepianiem komórek macierzystych.
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl