Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
23
65106

www.wedkarstwomorskiefeniks.pl


 
Opis Wędkarstwo Morskie Feniks we Władysławowie to oferta dla miłośników wędkowania morskiego i wypraw po bałtyckie dorsze, które będą mieli okazję samodzielnie złowić. Rejsy urządzamy przez cały rok. Nasze dwie jednostki są dobrane do wypraw nawet przy silnym wietrze. Dysponują zapleczem socjalnym i przestrzennymi stanowiskami wędkarskimi. Dla tych, którzy nie mają wędki, oferujemy okazja jej wypożyczenia. Posiadamy pakiet ubezpieczeniowy PZU, który gwarantuje ubezpieczenie dla wszystkich uczestników wyprawy. Sprawdźcie nasze terminy i zapraszamy do rezerwacji!

 

Słowa kluczowe wędkowanie morskie Władysławowo   wędkarstwo morskie Władysławowo   połów dorsza   wędkarstwo turystyczne   połowy dorsza   kutrem na dorsza   wyprawy na dorsza
Url http://www.wedkarstwomorskiefeniks.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Data wpisu Oct 3, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Zakochaj się w ebiznesie. Wszystko o e-biznesie, porady, szkolenia, kursy, i narzędzia dla wszystkich, którzy chcą otworzyć swój e-biznes i zarabiać w internecie.
Kategoria:

Z rozkoszą przedstawiamy Państwu propozycję Ad Rem - biura rachunkowego i nieruchomości z Torunia. Funkcjonujemy na rynku branżowym od 1997 roku, oferując usługi z zakresu sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów. Świadczymy również pomoc w sferze rachunkowości, administracji lub księgowości. Pomagamy w zakładaniu przedsiębiorstw, prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów oraz rozchodów lub ryczałtu ewidencjonowanego. Sporządzamy także bilanse i inne sprawozdania finansowe lub wypełniamy roczne deklaracje podatkowe PIT i rozliczenia ZUS. Współpracujemy jedynie z zaufanymi partnerami. Czekamy na Państwa maile i telefony. Więcej wiadomości o zaświadczanych przez nas usługach oraz dokładne dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma PIN Consulting Sp. z o.o. ma siedzibę zlokalizowaną w Piasecznie. Nasza firma specjalizuje się w gwarantowaniu bezpieczeństwa funkcjonowania przedsiębiorstwom. Funkcjonujemy w licznych obszarach, dlatego możemy zagwarantować osobom zainteresowanym naszymi świadczeniami, dużą skuteczność działania. Elementami naszej działalności jest zapewnienie bezpieczeństwa danych personalnych, szeroki zakres BHP, ochrona prawna podmiotów gospodarczych i wiele innych. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy jest doskonałą wizytówką doskonałej klasy świadczonych usług. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty.
Kategoria:

Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Jugema, która swoją siedzibę posiada w Środzie Wielkopolskiej. Od 1982 roku zajmujemy się wykonywaniem konstrukcji ze stali nierdzewnej. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co umożliwia nam świadczenie precyzyjnych usług na najwyższym poziomie. Zajmujemy się także skiełkowaniem, cięciem laserowym i obróbką skrawaniem. Wykonujemy podesty robocze, obsługowe i technologiczne, przenośniki taśmowe, rolkowe czy transportery jak i zbiorniki ze stali nierdzewnej, linie technologiczne, konstrukcje oraz poręcze. Szczegóły na stronie.
Kategoria:

iPolis - multiagencja oferująca najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, podróżne, przedsiębiorstw, działająca na terenie miast Lublin, Świdnik, Tomaszów Lubelski, PZU, Warta, Generali, Hestia, Compensa, Reso Europa, HDI, ubezpieczenia przez internet, doradztwo ubezpieczeniowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl