Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
31
65005

www.wedkarstwomorskiefeniks.pl


 
Opis Wędkarstwo Morskie Feniks we Władysławowie to oferta dla miłośników wędkowania morskiego i wypraw po bałtyckie dorsze, które będą mieli okazję samodzielnie złowić. Rejsy urządzamy przez cały rok. Nasze dwie jednostki są dobrane do wypraw nawet przy silnym wietrze. Dysponują zapleczem socjalnym i przestrzennymi stanowiskami wędkarskimi. Dla tych, którzy nie mają wędki, oferujemy okazja jej wypożyczenia. Posiadamy pakiet ubezpieczeniowy PZU, który gwarantuje ubezpieczenie dla wszystkich uczestników wyprawy. Sprawdźcie nasze terminy i zapraszamy do rezerwacji!

 

Słowa kluczowe wędkowanie morskie Władysławowo   wędkarstwo morskie Władysławowo   połów dorsza   wędkarstwo turystyczne   połowy dorsza   kutrem na dorsza   wyprawy na dorsza
Url http://www.wedkarstwomorskiefeniks.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Data wpisu Oct 3, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Każdy kierowca ma obowiązek ubezpieczyć swój samochód, motor czy przyczepkę na wypadek nieszczęść. Ubezpieczenie OC jest najważniejszym ze wszystkich ubezpieczeń kominikacyjnych, dlatego przy ich wyborze musimy się dobrze zastanowić i wybrać najbardziej korzystną.
Strona www.link4-ubezpieczenia.pl to firma zajmująca się odpowiednimi polisami dla klienta. Naszą główną zasadą jest:
- rzetelność,
- uczciwość,
- kompetencja.
Link4 ubezpieczenia to jedna z najczęściej wybieranych polis przez Polaków. Jak wiadomo na rynku jest dużo firm zajmujących się ubezpieczeniami, lecz z nasza oferta na pewno Ci się spodoba.
Na stronie znajdziesz link4 kalkulator oc, na którym sprawdzisz roczne składki swojego oc. Na stronie możesz również porównać ceny ubezpieczeń. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas. Na stronie znajdziesz nasz adres e-mail.
Kategoria:

Blue Park Przemyśl to ponad 9 000 tys. m2 powierzchni na której znajdują sie znane i cenione marki wyposażenia wnętrz mieszkania, domu, lokali handlowych i wielu innych. Otworzyliśmy nasze Centrum Handlowe dla klientów w kwietniu 2010r. jako jedno z pierwszych wielkopowierzchniowych Centrów Handlowych w Przemyślu, zaprojektowane dla klientów pragnących w jednym miejscu dokonać w milej atmosferze, tanich i wysokiej jakości zakupów.
Kategoria:

Firma Marcos oferuje przeprowadzki firm i osób prywatnych. Istniejemy od 1992 roku. Jako jedyni w Polce posiadamy profesjonalny sprzęt do przeprowadzek. Zapraszamy do współpracy. Oferujemy przeprowadzki krajowe i międzynarodowe. Posiadamy ubezpieczenie oraz wszystkie certyfikaty
Kategoria:

Firma Saryb zajmuje się niezwykle szeroko pojmowanym handlem akcesoriami samochodowymi i elektrycznymi jak żarówki, chemia motoryzacyjna, narzędzia warsztatowe, akcesoria samochodowe, tarcze tachografu, czy systemy Mocowani ładunku. Kilkuletnie wiedzę praktyczna, najwyższa klasa jak i fachowa porada i wsparcie w wyborze właściwych propozycji znajdujących się w katalogu usług/produktów to szczegóły wyróżniające Saryb na rynku dystrybucji akcesoriów samochodowych.
Kategoria:

Portal nianie.org to: oferty zatrudniania – pracy dla opiekunek chcących podjąć się opieki nad dzieckiem w każdym wieku, osobami starszymi i chorymi. Bardzo łatwo znajdziesz opiekunkę do dziecka niepełnosprawnego. Zapoznasz się tutaj także z mnóstwem ogłoszeń niań, ich profilami, zawierającymi dokładny opis umiejętności, doświadczenia, referencji, nałogów oraz wielu innych istotnych informacji. Nianie.org jako pierwszy i jedyny serwis oferuje całkowicie darmowe Wizytówki Internetowe, tworzone automatycznie przy darmowej rejestracji! Każdy Użytkownik posiada własną galerię zdjęć, opis preferencji oraz dane kontaktowe – widoczne tylko dla zarejestrowanych Użytkowników. Ponadto znajdziesz tutaj ciekawe artykuły z różnych dziedzin, na przykład o bezpieczeństwie dzieci w Internecie. Jeśli interesuje Cię temat opieki nad dziećmi i samych dzieci – możesz zaopatrzyć się w wartościową literaturę, zarówno w wersji elektronicznej, jak i tradycyjnej!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl