Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25023
415
3
66140

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Wpisy
Sortowanie :
W ofercie biura rachunkowego Support Poznań są kompleksowe usługi z zakresu kadr i płac, w tym prowadzenie akt osobowych, kart wynagrodzeń i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy. Oferta biura rachunkowego Support Poznań kierowana jest głównie do spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz firm.
Kategorie:

Data dodania: Mar 24, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia
Kategorie:

Data dodania: Feb 10, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z firmą Gravis Rachunkowość i Podatki Sp. z o.o masz pewność, że Twoje finanse są w dobrych rękach. Księgowość jest prowadzona w sposób bezpieczny i rzetelny. Biuro rachunkowo-podatkowe zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów, również prowadzi kompleksową obsługę rozliczeń z ZUS. Gravis kontroluje na bieżąco wykorzystanie urlopów pracowniczych oraz kontroluje ważność okresowych badań lekarskich pracowników.
Kategorie:

Data dodania: Feb 10, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

INITO to nowoczesne biuro rachunkowe, które oferuje kompleksową obsługę w zakresie prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Z przyjemnością zdejmiemy z Twoich barków ciężar doszkalania się z nowych przepisów i regulacji. Zostaw to nam! Zajmij się rozwojem swojej firmy! Prowadzimy księgowość oraz kadry i płace. Pomagamy także założyć firmy i rozliczyć VAT w krajach UE. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Feb 2, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Profesjonalną obsługę księgową dla małych i dużych firm w Poznaniu zapewnia Biuro księgowe MBJ BIZNES. Zapraszamy osoby prowadzące już działalność, jak i dopiero rozpoczynające przygodę z biznesem. Zapewniamy kompleksowe i kompetentne wsparcie w oparciu o nowoczesne narzędzia. Usługi księgowe obejmują obszary: kadry i płace, nadzór księgowy oraz obsługę cudzoziemców. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, czego potwierdzeniem jest świadectwo kwalifikacyjne MF oraz ubezpieczenie OC. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zaznajomienia z całą ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Nov 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Usługi księgowe, badanie bilansu oraz audyt oferuje Kancelaria Biegłych Rewidentów Księga Sp. z o.o. w Katowicach. Nasza wieloletnia praktyka i doświadczeni specjaliści, gwarantują rzetelność, terminowość, nowoczesność i profesjonalizm. Oferta obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz szeroki wachlarz innych usług księgowych i rachunkowych. Zapraszamy do współpracy - jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu.
Kategorie:

Data dodania: Nov 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro Rachunkowe Sigma Bis, które mieści się w Kobyłce w województwie mazowieckim, oferuje wysokiej jakości usługi dla firm polskich i z kapitałem zagranicznym, różnorodnego rodzaju spółek i firm jednoosobowych. Zajmujemy się całościową obsługą księgową, obsługą kadrowo-płacową, a również doradztwem podatkowym. Posiadamy zespół ekspertów o rozległych kwalifikacjach, którzy nieprzerwanie poszerzają swoje umiejętności. Rozporządzamy nowoczesnymi systemami księgowymi. Nasze usługi przeprowadzamy terminowo oraz rzetelnie. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Umiejscowione w Katowicach Biuro Rachunkowe Tax-US zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Od 1995 roku wspieramy przedsiębiorstwa w zakresie księgowości i rachunkowości. Zajmujemy się sprawami pracowniczymi i kadrowymi oraz postępowaniem podatkowym. Prowadzimy dokumentację księgową. W trosce o najwyższą jakość usług współdziałamy ze specjalistami w sprawach cła oraz akcyzy, prawnikami, rzeczoznawcami majątkowymi oraz biegłymi rewidentami. Wszystkie czynności wykonujemy sumiennie, zachowując całkowitą poufność. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Księgowo-Podatkowa „K&K” swoją siedzibę ma w Bielsku-Białej. Firma oferuje usługi z zakresu księgowości i doradztwa podatkowego dla małych oraz średnich firmy z województwa śląskiego oraz małopolskiego. Proponujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji VAT, usługi kadrowo-płacowe, rozliczenia podatkowe, doradztwo czy wiele innych. Używamy niezawodnych i nowoczesnych systemów księgowych zapewniających stałą komunikację z Klientem. Zapewniamy profesjonalizm, dyspozycyjność i atrakcyjne ceny usług. Zapraszamy na naszą witrynę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Sep 29, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Podatkowo-Księgowa Fidus w Krakowie to doświadczona obsługa księgowa i podatkowa podmiotów gospodarczych o różnych formach prawnych. Mamy wieloletnie praktyka z zakresu rachunkowości finansowej. Wysokie kwalifikacje naszych pracowników gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług i pełen profesjonalizm. W trakcie procesu obsługi finansowej korzystamy najnowocześniejsze oprogramowanie, zapewniając poprawność i poufność danych. Zachęcamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Sep 29, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl