Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25623
415
7
66334

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia

Wpisy
Sortowanie :
Firma rodzinna MS Tomaszewscy to agencja ubezpieczeniowa z Wrocławia oferująca kompleksowe usługi ubezpieczeniowe dla Wrocławian i nie tylko. Clue oferty firmy ubezpieczeniowej są polisy samochodowe, a więc ubezpieczenia komunikacyjne. W ramach tej oferty, znaleźć można takie instrumenty ubezpieczeniowe jak oc, ac, nnw, assistance, od utraty zniżek czy uszkodzenia szyb w samochodzie. Ubezpieczenia samochodu czy innego pojazdu poszerzono o ofertę ubezpieczeń na życie, turystycznych, nieruchomości czy dla firm. Klientami agencji ubezpieczeniowej MS Tomaszewscy są nie tylko indywidualni odbiorcy, wrocławianie i mieszkańcy regionu, ale także lokalny biznes. W centrum Wrocławia można odwiedzić osobiście biuro spółki MS Tomaszewscy, w którym agenci ubezpieczeniowi opowiedzą o możliwościach, zaprezentują oferty przygotowane wg preferencji, zasugerują najbardziej korzystne rozwiązania. Ubezpiecz się z głową, sprawdź ubezpieczenia od firmy MS Tomaszewscy – zachęcamy do skontaktowania się z agentem i umówieniem na spotkanie!
Kategorie:

Data dodania: Jun 17, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

PTU, Uniqa, PZU S.A.,TUiR Warta, HDI Asekuracja czy Ergo Hestia to zaledwie niektóre z towarzystw, jakie w swojej ofercie posiada Agencja Ubezpieczeniowa PIAST w Wołominie. Poza czołowymi towarzystwami, oferujemy Państwu rozwiązania niestandardowe, każdorazowo dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów oraz pakiety. Proponujemy ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, rolne, turystyczne i na życie. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Dec 8, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pracownicy z Ukrainy to dobry wybór dla wielu branż. Jeśli ich szukasz, zachęcamy do zapoznania się z ofertą, jaką ma agencja PD Solidbud w Osielsku. Funkcjonujemy jako agencja pracy i świadczymy outsourcing pracowniczy, realizując wszelkie sprawy kadrowe związane z rekrutacją. Pozbądź się wysokich kosztów zatrudnienia i zleć ten temat specjalistom! Podejmiemy się każdego zadania. W naszej bazie danych dysponujemy zarówno pracowników fizycznych, jak i wykwalifikowanych lekarzy. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Dec 8, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprawną i kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeń oferuje Agencja ubezpieczeniowa MultiAgent Group w Katowicach. Oferujemy ubezpieczenia dla firm oraz osób prywatnych. Dopasowujemy oferty do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W swojej ofercie Mamy 12 towarzystw dostępnych na polskim rynku, m. in. Warta, HDI, Generali, Proama, InterRisk, Uniqa, Ergo Hestia i wielu innych. Zachęcamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Dec 1, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz mieć pewność, że Twoje uprawy, budynki, ciągniki i maszyny rolnicze są zabezpieczone? Ubezpieczenia rolne i majątkowe oferuje Dominika Donocik - agent firmy Insur Invest Sp. z o.o., która swoją aktywność doradczą realizuje w ramach firmy Ubezpieczenia Donocik w miejscowości Mazańcowice. Oferujemy całościowy zakres ubezpieczeń, który przystosowujemy do indywidualnych potrzeb. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Oct 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Olsztynie znajduje się siedziba Kancelarii Odwoławczej Common Business. Od wielu lat zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań dla firm oraz osób prywatnych poszkodowanych w zdarzeniach drogowych, sytuacjach losowych czy też nieszczęśliwych wypadkach. Dzięki współpracy z najlepszymi lekarzami, prawnikami oraz rzeczoznawcami, możemy zapewnić fachową pomoc, doradztwo oraz uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, zaangażowanie i profesjonalizm. Więcej informacji na temat oferty znaleźć można na stronie internetowej. Zachęcamy do jej odwiedzenia.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli poszukują Państwo doradztwa w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstwa, potrzebują odpowiedzialnej oceny sytuacji operacyjnej, finansowej i rynkowej firmy, zapraszamy do kontaktu z firmą Doradca z siedzibą w Warszawie. Oferujemy analizę zadłużenia i możliwości jego spłaty, przygotowanie wielowariantowego programu restrukturyzacji oraz świadczymy negocjacje z wierzycielami i dłużnikami firmy oraz z organami egzekucyjnymi. Działamy kompleksowo, a pełen obszar naszej oferty prezentujemy na stronie. Zachęcamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, autocasco (AC) czy PZU Auto Ochrona to raptem niektóre z ubezpieczeń komunikacyjnych, jakie proponuje Agencja Ubezpieczeniowa PZU S.A. z Chorzowa. W ofercie posiadamy też ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie wraz z opieką medyczną oraz kompleksowe ubezpieczenie dla firm. Proponujemy także grupowe ubezpieczenie pracownicze typ P Plus oraz na życie Pełnia Życia. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami i do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Aug 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli prowadzisz firmę i szukasz kompleksowego zabezpieczenia na wypadek ryzyka różnego rodzaju, zapraszamy do zapoznania się z ofertą agencji ubezpieczeniowej Big Baltona z Otwocka. Oferujemy ubezpieczenia dla firm, gwarantując pomoc w zakresie polis ubezpieczeniowych, m. in. ubezpieczenia finansowe, ubezpieczenia OC dla przewoźników drogowych oraz zabezpieczające mienie w transporcie, ubezpieczenia floty pojazdów firmowych, ubezpieczenia OC działalności gospodarczej, czy ubezpieczenia zabezpieczające majątek firmy i pracowników. Jeśli są Państwo zainteresowani, zachęcamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Apr 3, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Grupowe ubezpieczenia pracowników, ubezpieczenie ryzyka transportowego czy OC działalności w ramach ubezpieczenia majątkowego dla firm, to zaledwie niektóre pozycje oferty ubezpieczeń, jaką realizują specjaliści Alfa Finanse Sp. z o.o. w Toruniu. Świadczymy również doradztwo w zakresie ubezpieczenia majątkowego osób indywidualnych (ubezpieczenie domu, jachtu, ubezpieczenie rolne i inne), ubezpieczenia osobowego i zdrowotnego oraz komunikacyjnego. Dobierzemy do Twoich potrzeb najkorzystniejsze rozwiązanie. Świadczymy poza tym wsparcie i doradztwo w trakcie możliwej szkody. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl