Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21414
415
6
65030

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia

Wpisy
Sortowanie :
Leasing i kompleksową obsługę ubezpieczeń oferuje GO-leasing - Oddział w Gliwicach, firma, która od lat zajmuje się fachową obsługą w zakresie usług leasingowych i kredytowych dzięki współpracy z 28 firmami leasingowymi oraz z bankami. Specjalizujemy się w doradztwie leasingowym (samochody, sprzęt medyczny, IT), kredytowym, związanym z wyborem ubezpieczenia majątkowego, komunikacyjnego, firmowego czy osobowego. Nasi doradcy dołożą wszelkich starań, aby znaleźć dla Państwa najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do zaznajomienia ze detalami oferty i do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Oct 22, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Siedziba firmy PROFIT mieści się w Łodzi. Jesteśmy profesjonalną multiagencją finansowo-ubezpieczeniową i możemy się pochwalić wieloletnim, sięgającym 2000 roku doświadczeniem w naszej branży. Zajmujemy się sprzedażą ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkań, firmowych, życia i zdrowia, sportowych, turystycznych oraz oszczędnościowych. Współpracujemy z najlepszymi Towarzystwami i proponujemy doradztwo na najwyższym poziomie. Zapewniamy miłą i fachową obsługę. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji o ofercie oraz niezbędne dane kontaktowe przedsiębiorstwa.
Kategorie:

Data dodania: Oct 4, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Założenie firmy w Anglii nie jest procesem skomplikowanym i trudnym, jak się może wydawać. Wiele przedsiębiorców decyduje się na założenie firmy właśnie w UK. Wynika to z faktu, iż otrzymuje się wtedy możliwość korzystania z ciekawych udogodnień oraz atrakcyjnych ulg i programów wspomagających firmy.

Działalnością, która jest najczęściej zakładana w Anglii, jest spółka LTD, dzięki której można ochronić majątek swojej firmy, otrzymać ulgi oraz bezpieczeństwo prawne. Założenie spółki w UK, to korzyści, które są niezwykle przydatne dla właścicieli firmy. Wiąże się z tym między innymi łatwość w prowadzeniu firmy oraz sama prosta procedura założenia spółki w Anglii, oszczędność kosztów prowadzenia swojej działalności i możliwość uzyskania statusu rezydenta podatkowego.

Semper Paratus jako kancelaria prawna oferuje w swojej usłudze możliwość założenia spółki LTD w Anglii, a także ochronę majątku, optymalizację kosztów ZUS i wiele więcej.
Aby otrzymać pomoc, praktyczne informacje i wsparcie, warto skorzystać z usług Semper Paratus. Niezbędne informacje znajdują się także na oficjalnej stronie internetowej kancelarii.

Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Oct 1, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ubezpieczenia na zdrowie i życie, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia majątku oraz indywidualne lub turystyczne to tylko wybrane propozycje oferty, jaką w ramach swojej praktyki w Krakowie realizuje doradca ubezpieczeniowy Wioletta Ptak. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą oraz jej opcjami, które zawsze są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, a tych jest naprawdę sporo, dzięki temu, że firma prowadzi współpracę m.in. z Wartą, Compensą, MTU, PZU, Generali czy Avivą. Zapraszamy do skorzystania z usług!
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Siedziba biura ubezpieczeń Beaty Grzegórskiej mieści się w Dzierżoniowie. We współpracy z wiodącymi oraz najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oferujemy Państwu pełen zakres najkorzystniejszych rozwiązań. Proponujemy ubezpieczenia komunikacyjne, zawodowe, osobowe oraz majątkowe, podróżnicze, rolne, finansowe, zdrowotne i na życie. Z naszej strony otrzymają Państwo fachową pomoc, szybką kalkulację składki oraz miłą współpracę na każdym etapie. Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znaleźć można więcej szczegółów dotyczących oferty.
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Podane w bardzo przyjazny sposób informacje związane ze światem finansów. Znajdziemy tutaj zarówno artykuły opisujące różnego rodzaju firmy inwestycji czy polecane produkty oszczędnościowe. Jak również szereg informacji związanych z takimi zagadnieniami jak kredyty firmowe, inwestycyjne czy dla nowych firm. Wiele z przedstawionych produktów finansowych zostało przedstawione w przejrzysty sposób a przy tym wzbogacone o dodatkowe komentarze.

Portfel24 to również bogate źródło wiedzy nam temat ofert bankowych takich jak lokaty terminowe, konta oszczędnościowe czy kredyty online. Nie zabrakło również informacji na temat takich ofert jak pożyczki od 18 lat, pożyczki ekspresowe przez internet czy chwilówki online bez wychodzenia z domu.
Kategorie:

Data dodania: May 18, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Odwiedzając stronę dowiedzą się
Państwo istotnych informacji dotyczących finansowania dla mikro firm. Zamieszczone treści w jasny sposób omawiają czym jest faktoring. Ponadto przedstawione zostały wady i zalety faktoringu w porównaniu z kredytem. Witryna jest szczególnie przydatna dla mikro firm, które mają trudności z płynnością finansową lub chcą uzyskać fundusze na inwestycje. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Apr 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Ci wizytówkę naszej strony i serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia. Jeśli tylko jesteś dyrektorem szkoły lub jeżeli w jakiś sposób jesteś związany z placówkami oświatowymi, to nasza propozycja powinna przypaść Ci do gustu. Chcemy zachęcić Cię do wzięcia udziału w programie aktywna tablica i mamy nadzieję, że przyniesie on dla Twojej szkoły szereg korzyści. Zobacz jak zdobyć interaktywne monitory i już dziś zacznij dopełniać wszystkie formalności.
Kategorie:

Data dodania: Mar 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz polisy ubezpieczeniowej, która zapewni Ci niezawodną ochronę w zakresie dopasowanym do Twoich realnych potrzeb i w dobrej cenie? Poznaj ubezpieczenia wzajemne. Choć to produkt znany na rynku ubezpieczeń od setek lat, do Polski powraca po długiej nieobecności, m.in. za sprawą TUW -Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych działającego w ramach Grupy PZU SA. Oferujemy pełną gamę ubezpieczeń z II działu – w tym ubezpieczenia komunikacyjne, szeroki wybór polis OC, ubezpieczenia podróżnicze, od kradzieży i więcej. Zapoznaj się z informacjami na www.
Kategorie:

Data dodania: Mar 11, 2018 Wejść: 4 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Firma ElPartners z Wrocławia świadczy profesjonalne usługi doradcze w zakresie pisanie wniosków i uzyskiwania dofinansowania z funduszy Unii Europejskiej. Zespół swoje kwalifikacje i doświadczenie oferuje w zakresie pisania biznesplanu, kompletowania dokumentacji, złożenia wniosków i nadzorowaniu projektu. W ramach zarządzania projektem firma ElPartners świadczy pomoc w rozliczeniu projektu i pomyślnego przejścia kontroli.
Kategorie:

Data dodania: Jun 12, 2017 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl