Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25279
415
8
66216

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy

Wpisy
Sortowanie :
Chcesz mieć pewność, że Twoje uprawy, budynki, ciągniki i maszyny rolnicze są zabezpieczone? Ubezpieczenia rolne i majątkowe oferuje Dominika Donocik - agent firmy Insur Invest Sp. z o.o., która swoją aktywność doradczą realizuje w ramach firmy Ubezpieczenia Donocik w miejscowości Mazańcowice. Oferujemy całościowy zakres ubezpieczeń, który przystosowujemy do indywidualnych potrzeb. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Oct 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo EPSILON Księgowość i Inwestycje zaprasza do korzystania ze swoich usług. Siedziba firmy mieści się w Skawinie w województwie małopolskim. Nasza propozycja skierowana jest do firm oraz instytucji, którym pomagamy w otrzymaniu różnorodnych funduszy i wykonujemy kompleksowe usługi księgowe. Dla małych oraz jednoosobowych firm prowadzimy księgowość w formie elektronicznej. W trosce o pełne zadowolenie naszych klientów stale współpracujemy z cenionymi przedsiębiorstwami. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Operat szacunkowy nieruchomości, operat szacunkowy wartości firmy - to zadania dla doradców restrukturyzacyjnych i rzeczoznawców majątkowych. Poznaj IWUR, czyli Instytut, który zajmuje się właśnie wycenami. Operat szacunkowy nieruchomości, wyceny przedsiębiorstw, wyceny firm - dla IWUR nie ma wycen nie do zrobienia! IWUR działa na terenie całego kraju, jednak siedzibę ma w Warszawie, woj. mazowieckie.
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zdecydowanie rozpoczynając działalność potrzeba odpowiedniego sprzętu IT. Większość firm nie stać na zakup nowych ipad’ów dla firm, dlatego też rozwiązaniem na tego typu problemy jest wypożyczenie sprzętu z specjalnego outletu z iphonami czy też ipadami, dzięki czemu następnie można zaoszczędzić dużą ilość pieniędzy poprzez spłacanie, co miesiąc kwoty tylko za wypożyczenie sprzętu. To doskonałe rozwiązanie dla firm.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Inwestycja w przejęcie konkurencyjnego lub komplementarnego biznesu w bezpieczny sposób wymaga przeprowadzenia due diligence przedsiębiorstwa. Due diligence, czyli szerokiego zakresu audyt i analiza, pełni istotną rolę w ograniczeniu ryzyka inwestycji na rynku fuzji i przejęć. Dowiedz się na co zwrócić uwagę i jak się dobrze przygotować do tego procesu!
Kategorie:

Data dodania: Sep 25, 2019 Wejść: 6 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rozkręcenie własnego biznesu bywa trudne, musimy zadbać o odpowiedni startup i szereg innych rzeczy, by zaistnieć na rynku. Robienie tego w pojedynkę może być ciężkie i czasochłonne. Z pomocą przyjdzie nam firma Keep Going zlokalizowana w Warszawie przy ulicy Żurawiej. Dostarczają oni kompleksową obsługę dla każdego rodzaju biznesu. Jest to biuro rachunkowe, kancelaria adwokacka i agencja marketingowa w jednym. Zespół specjalistów, przed którymi żadna gałąź prawa nie stanowi tajemnic. Poradzą sobie ze wszystkimi zagadnieniami związanymi z RODO i dostarczą wszystkie dokumenty, wymagane do przetwarzania danych osobowych. Kampanie reklamowe organizowane przez Keep Going zwiększają sprzedaż i rozpoznawalność marki na rynku. Stworzą od podstaw w pełni interaktywną stronę internetową i kanały social media, bez których żadna firma nie obędzie się w dzisiejszych czasach. Organizują również szkolenia dla pracowników, tak aby wszyscy pracownicy byli na bieżąco z nowinkami i trendami w ich branży. Pomogą w rejestracji spółek i przeprowadzeniu startupu. Zagadnienia SEO i SEM to również działka Keep Going, pozycjonowanie strony klienta to bardzo ważny zabieg marketingowy. Jednym słowem, odciążą Cię od wszystkich formalności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, dzięki czemu będziesz mógł w pełni skupić się na jej prowadzeniu, tak aby, jak najszybciej się rozwijała i przynosiła zyski. Współpracę można nawiązać poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie firmy. Pracownicy Keep Going odezwą się do Ciebie i wspólnie opracują strategię działania z korzyścią dla Twojego biznesu.
Kategorie:

Data dodania: Jun 28, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. w Poznaniu użycza wsparcia na rzecz rozwoju sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, obszarów miejskich i projektów z zakresu efektywności energetycznej. Ułatwiamy dostęp do kapitału poprzez oferowanie poręczeń, pożyczek i innych produktów finansowych. Zapewniamy ułatwienia dotyczących obrotu gospodarczego i umożliwiamy realizację przedsięwzięć gospodarczych, które służą wzrostowi wielkopolskich przedsiębiorców. Jesteśmy spółką samorządu województwa wielkopolskiego - zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 3, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

SPLOT - Zarządca Nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim to firma, która zajmuje się się administrowaniem nieruchomościami. Zarządzamy budynkami wspólnot mieszkaniowych, spółdzielczych i prywatnych. Zapewniamy też obsługę administracyjną budynków użyteczności publicznej. Praktyka na rynku nieruchomości, które Mamy pozwala na profesjonalną obsługę i rzetelność. Nasi administratorzy nieruchomości mają państwową licencję zawodową. Dbamy o bezpieczeństwo mieszkańców oraz przygotowanie okolicy w taki sposób, aby była ona funkcjonalna i estetyczna. Zachęcamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 3, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chilli Mili to ogólnopolska sieć restauracji oferującą pieczonego kurczaka w amerykańskim stylu. Dzięki zastosowaniu specjalnej panierki i marynaty mięso jest zawsze kruche, soczyste, lekko pikantne i otulone złocistą rozpływającą się w ustach skórką. Takiego kurczaka możesz tam spotkać jako składnik burgerów, sałatek, tortilli lub jako osobne danie w postaci kubełków.
Chilli Mili to jednak nie tylko doskonały pomysł na przekąskę, dzięki ich ofercie franczyzy w gastronomii możesz stać się szefem własnej restauracji serwującej takie pyszne potrawy. To nic trudnego. Wykonaj pierwszy krok, skontaktuj się z nami i zapytaj o franczyzę w gastronomii.
Kategorie:

Data dodania: Dec 1, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na naszym blogu czekamy na osoby, które tak jak my pasjonują się światem biznesu. Stawiamy na przedsiębiorcze działania, mamy wiele do powiedzenia na temat zakładania firm i podpowiadamy, jak na przykład zdobyć pieniądze na rozkręcenie działalności. Jesteśmy także ekspertami od inwestowania i bezpiecznego lokowania gotówki. Od nas dowiesz się, gdzie pożyczyć pieniądze, jak stworzyć dobry biznes plan i jak odłożyć na spokojną emeryturę.
Kategorie:

Data dodania: Jul 25, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl