Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
23
65106

www.pawlift-serwis-dzwigow.pl


 
Opis Poszukują Państwo serwisu wind, dźwigów osobowych lub schodów ruchomych? Zapraszamy do zapoznania z ofertą usług łódzkiej firmy Paw-Lift, która świadczy kompleksowy serwis urządzeń dźwigowych. Mając wieloletnią praktykę i zatrudniając profesjonalny zespół techników i konserwatorów, zapewniamy nie tylko usługi na wysokim poziomie, ale także profesjonalne doradztwo. Obsługujemy schody ruchome, windy, dźwigi i hydrauliczne, podnośniki, suwnice i wiele innych. W zależności od potrzeb, zajmujemy się też montażem. Nasze usługi realizowane są 24h. Zapraszamy do kontaktu!

 

Słowa kluczowe winda towarowa łódź   winda osobowa łódź   winda osobowo-towarowa   serwis urządzeń otis   naprawa dźwigów otis   serwis urządzeń Kone   naprawa dźwigów kone   serwis urządzeń Schindler   naprawa dźwigów schindler   serwis urządzeń Thyssen
Url http://pawlift-serwis-dzwigow.pl
Kategorie Budownictwo > Windy i schody ruchome
Data wpisu Aug 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Windy i schody ruchome
Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem i montażystą platform dla niepełnosprawnych, Przez wiele lat zainstalowaliśmy kilkaset sztuk różnych platform. Pomagamy osobom mniej sprawnym pokonywać barjery architektoniczne jakie napotykają na swojej drodze.
Kategoria:

Dźwigi / windy nowe, prace modernizacyjne dźwigów i wind starych, remonty wind oraz konserwacja i ich serwis to zakres oferty, jaką świadczy firma DOLPOL-DŹWIG Sp. z o.o. z Wrocławia. Oferujemy kompleksowe usługi związane z dostawą i montażem urządzeń dźwigowych. Eliminujemy zarówno drobne usterki, jak i podejmiemy się całościowego remontu wind, które utraciły swoją sprawność wskutek eksploatacji. Świadczymy usługi jako serwis wind, a także sprawując całodobowy nadzór techniczny. Obsługujemy urządzenia osobowe i towarowe, windy/dźwigi szpitalne oraz dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

Montaż wind osobowych, towarowych, kuchennych i innych.
Montaż schodów i chodników ruchomych.
Instalacje elektryczne.
Drobne prace budowlane i wykończeniowe.

Zatrudniamy pracowników którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia i certyfikaty co gwarantuje wykonywanie usług na właściwym poziomie. Wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju oraz UE.
Kategoria:

Po wielokroć wypróbowane przedsiębiorstwo „Wróblewski Design” na terenie całego kraju podejmuje się projektowania i wykonywania schodów i balustrad w domach jedno i wielorodzinnych i rozmaitego rodzaju instytucjach czy obiektach komercyjnych. W zakresie aktywności znajduje się uniwersalne przygotowanie konstrukcji drewnianej - w formie schodów tradycyjnych czy również np. jako obicie betonu. Jednostka „Wróblewski Design” zarządza wyjątkowo szeroką paletą surowca drewnianego w poszczególnych kolorach oraz fakturach, dodatkowo korzystając z możliwości połączenia materiału ze stalą neirdzewną i szkłem. Więcej szczegółów osiągalnych na stronie www firmy.
Kategoria:

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Dźwignica. Przedsiębiorstwo powstało w 1996 roku w Grudziądzu. Zajmujemy się usługami z zakresu zleceń związanych z zakupem i eksploatacją dźwignic, wind samochodowych, podestów załadunkowych i pokrewnych. Zajmujemy się także: doradztwem w obszarze doboru, montażem, dystrybucją części wymiennych, serwisem, konserwacją, przebudową w zakresie ładowności, szkoleniami z obsługi i eksploatacji, ekspertyzą i oceną techniczną dźwignic i podtorzy, wskazówkami dotyczącymi regulaminów i nadzoru technicznego, przygotowaniem dźwignic do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego. Zatrudniamy w naszej firmie jedynie najlepszych fachowców, aby nasi użytkownicy byli zawsze zadowoleni. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl