Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
46
65007

www.pawlift-serwis-dzwigow.pl


 
Opis Poszukują Państwo serwisu wind, dźwigów osobowych lub schodów ruchomych? Zapraszamy do zapoznania z ofertą usług łódzkiej firmy Paw-Lift, która świadczy kompleksowy serwis urządzeń dźwigowych. Mając wieloletnią praktykę i zatrudniając profesjonalny zespół techników i konserwatorów, zapewniamy nie tylko usługi na wysokim poziomie, ale także profesjonalne doradztwo. Obsługujemy schody ruchome, windy, dźwigi i hydrauliczne, podnośniki, suwnice i wiele innych. W zależności od potrzeb, zajmujemy się też montażem. Nasze usługi realizowane są 24h. Zapraszamy do kontaktu!

 

Słowa kluczowe winda towarowa łódź   winda osobowa łódź   winda osobowo-towarowa   serwis urządzeń otis   naprawa dźwigów otis   serwis urządzeń Kone   naprawa dźwigów kone   serwis urządzeń Schindler   naprawa dźwigów schindler   serwis urządzeń Thyssen
Url http://pawlift-serwis-dzwigow.pl
Kategorie Budownictwo > Windy i schody ruchome
Data wpisu Aug 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Windy i schody ruchome
Innowacyjne spojrzenie do wind, nieszablonowe rozwiązania, indywidualne projekty to wszystko zapewniamy jako Fabryka dźwigów - COLOREX LIFT.
Projektujemy i wytwarzamy własne dźwigi. Standardowym produktem są windy osobowe bez maszynowni z synchronicznym napędem sterowanym zmiennoczęstotliwościowo. Zapewniamy zarówno spory wybór wind, jak i możliwość realizacji pomysłu klienta. W swoim asortymencie mamy też platformy dla niepełnosprawnych, schody i chodniki ruchome, dźwigi towarowe małe, towarowe, specjalistyczne (do przewozu samochodów, panoramiczne, szpitalne).
Całościowa oferta składa się z dostawy i montowania oraz serwisu gwarancyjnego i konserwacji dźwigów. Funkcjonujemy w całej Polsce i możemy pochwalić się bogatym dorobkiem. Wykonujemy zlecenia zarówno w obiektach mieszkalnych, instytucjach, jak i specyficznych budynkach, jak np. hotele. Solidnie i stylowo to marka COLOREX LIFT.
Kategoria:

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Dźwignica. Przedsiębiorstwo powstało w 1996 roku w Grudziądzu. Zajmujemy się usługami z zakresu zleceń związanych z zakupem i eksploatacją dźwignic, wind samochodowych, podestów załadunkowych i pokrewnych. Zajmujemy się także: doradztwem w obszarze doboru, montażem, dystrybucją części wymiennych, serwisem, konserwacją, przebudową w zakresie ładowności, szkoleniami z obsługi i eksploatacji, ekspertyzą i oceną techniczną dźwignic i podtorzy, wskazówkami dotyczącymi regulaminów i nadzoru technicznego, przygotowaniem dźwignic do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego. Zatrudniamy w naszej firmie jedynie najlepszych fachowców, aby nasi użytkownicy byli zawsze zadowoleni. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Montaż wind osobowych, towarowych, kuchennych i innych.
Montaż schodów i chodników ruchomych.
Instalacje elektryczne.
Drobne prace budowlane i wykończeniowe.

Zatrudniamy pracowników którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia i certyfikaty co gwarantuje wykonywanie usług na właściwym poziomie. Wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju oraz UE.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo KRAKDŹWIG znajduje się w Krakowie. Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży oraz montażu wind a także dźwigów. W przygotowanej przez nas ofercie klienci odnajdą również czynności powiązane z modernizacją a także konserwacją tego typu sprzętów. Mamy długoletnie doświadczenie w sektorze, które pozwala nam na zapewnienie świetnej klasy oferowanych usług. Pracują u nas tylko świetnie wyedukowani ludzie. Gwarantujemy dużą różnorodność produktów, dzięki czemu mamy gwarancję, że każdy klient wyszuka u nas odpowiednią ofertę.
Kategoria:

EL-DŹWIG to profesjonalna firma, która proponuje swoim klientom usługi w obszarze prac związanych z urządzeniami dźwigowymi i windami osobowymi. Prowadzi swoją działalność już od wielu lat przez co może zaproponować aktualnie obszerny asortyment i obsługę na wysokim poziomie. W propozycji EL-DŹWIG znajdują się usługi w zakresie serwisu, konserwacji, montażu, modernizacji, remontów oraz napraw wind osobowych, jak też eksploatacji dźwigów, doradztwa przy szacowaniu zasięgu modernizacji, sporządzania specyfikacji z obszaru robót na potrzeby przetargów, jak i pogotowia dźwigowego 24h. Wszystkie oferowane usługi cechują się wysoką jakością, bezpieczeństwem oraz terminowością. Duże doświadczenie i bogata oferta zapewnił firmie duże grono odbiorców z Warszawy i okolic. Więcej detalów na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl