Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25497
415
9
66295

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Firmy budowlane

Wpisy
Sortowanie :
Od wielu lat na terenie Wielkopolski oferujemy swoje usługi inwestorom, jeśli chodzi o projektowanie biurowca, budowę hal czy generalne wykonawstwo. Cechuje nas olbrzymie doświadczenie, zgrany i sprawny zespół profesjonalistów, innowacyjność i możliwość elastycznego dostosowania się do potrzeb klienta. Bez względu na to, czy jest to budowa hali, czy budowa biurowca, gwarantujemy kompleksową usługę, prowadzoną od początku do końca inwestycji. Wspólnie z wami ustalimy zakres prac, sporządzimy odpowiedni projekt i dostosujemy do waszych potrzeb inwestycyjnych. Przeprowadzimy nadzór prac i zagwarantujemy prawidłowy odbiór techniczny budynku.
Kategorie:

Data dodania: Mar 30, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zastanawia Cię to, jak szybko i fachowo ułożyć kostkę brukową? Wałcz to miejsce, w którym znajdziesz naszych fachowców. Nie musisz się zastanawiać nad tym, jak samodzielnie wykonać chodnik lub podjazd z brukowych lub betonowych kostek. W dobrej cenie wykonamy to my – jesteśmy fachowcami, którzy zajmą się też stworzeniem instalacji odwadniających. Dzięki temu powierzchnia będzie solidna i trwała, wytrzyma długo.
Kategorie:

Data dodania: Nov 23, 2020 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Jeśli szukasz specjalistów w zakresie dekarstwa, poznaj ofertę firmy SZCZELNY TARAS w Szewcach, która oferuje membranę tarasową eksponowaną GT, taras balastowy, płytami betonowymi na stopkach plastikowych, taras balastowy deskami lub kompozytem na legarach oraz taras/dach balastowany kamieniem dekoracyjnym/żwirem. Sprawdź naszą ofertę. Jesteśmy do dyzpozycji.
Kategorie:

Data dodania: Mar 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Magnat, znajdującej się w Inowrocławiu. W naszej działalności zajmujemy się produkcją wysokiej jakości stolarki okiennej PCV. Proponujemy Państwu m.in.: okna, parapety, rolety, moskitiery i żaluzje. Ponadto zajmujemy się przetwórstwem tworzyw sztucznych przy użyciu metody wtryskowej i poliuretanu. Wszystkie produkty są wytwarzane przy użyciu najwyższej klasy materiałów i najnowocześniejszego sprzętu. Do każdego zleconego nam zlecenia staramy się podchodzić profesjonalnie i indywidualnie. Więcej informacji na temat oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Konstrukcje betonowe i żelbetowe, częściowo uszkodzone w wyniku narażenia na agresywne działanie różnych czynników, powtarzające się naprzemiennie cykle zamrażania i rozmrażania lub naturalne procesy starzenia. Naprawa konstrukcji żelbetowych to odtworzenie zniszczonej powierzchni betonu lub produktów żelbetowych. Bez terminowej naprawy pęknięć w betonie nie tylko pogarsza się wygląd ścian betonowych i żelbetowych, ale pogarszają się ich właściwości hydro i termoizolacyjne, proces niszczenia postępuje z czasem i może prowadzić do naruszenia monolityczności konstrukcji betonowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wydobywanie kruszywa i usługi sprzętem budowlanym oferuje firma Nabzdyk w miejscowości Wtórek k/Ostrowa Wielkopolskiego. Już od ponad 25 lat działamy na rynku, używając z własnych zasobów - posiadamy własne kopalnie kruszyw, z których dostarczamy codziennie piasek i żwir na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Oferowane przez nas kruszywa naturalne są bardzo wysokiej jakości, co pozwala na wykorzystanie ich przy budowach domów jednorodzinnych, dróg, produkcji betonów przemysłowych oraz prefabrykatów betonowych. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Nov 26, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprzedaż i produkcja szamb betonowych to coś, w czym specjalizuję się polska firma Tomex. W ich ofercie możemy znaleźć między innymi szamba betonowe, studnie wodomierzowe, kanały samochodowe, piwnice ogrodowe, a także akcesoria do szamb, takie jak włazy czy studzienki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji szamb betonowych oferują produkty najwyższej jakości. Własne zaplecze produkcyjne, wyspecjalizowana kadra oraz transport HDS zapewniają terminową realizację każdego zamówienia.
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcam do zapoznania się z naszą stroną internetową Oriontec dla domu. Jesteśmy obecni na rynku od 1994 roku, mamy duże doświadczenie w branży i współpracujemy wyłącznie z zaufanymi, renomowanymi producentami. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów, w naszej ofercie można znaleźć między innymi domowy filtr odwróconej osmozy, dzbanki filtrujące, butelki filtrujące, bidony i wiele innych. Ponad to udzielamy wsparcia technicznego, możemy pomóc w doborze urządzenia i technologii. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: May 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Technika Diamentowa Marcco Nowy Tomyśl - profesjonalne wiercenie otworów w betonie. Główna specjalizacja to diamentowe cięcie betonu, cięcie żelbetu, wiercenie w betonie i wiercenie w żelbecie. Firma wykonuje na zlecenie przewierty w betonie, wycinanie oraz wiercenie otworów w betonie. Zainteresowanych klientów firma Marcco zaprasza do kontaktu - wiercenie otworów w betonie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wykonanie schodów, tarasów, podjazdów garażowych, a także alejek, chodników i parkingów oferuje firma DAR-BRUK w Wieruszowie. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach brukarskich, jak również świadczy usługi ogrodnicze: układanie trawników z rolki oraz sianych, nasadzanie roślin i krzewów, sadzenie drzew i obłożenie ich kamieniami ozdobnymi czy też korą to tylko niektóre z nich. Instalujemy poza tym automatyczny system nawadniający ogrodów, stosując nawadnianie kropelkowe, automatyczne i manualne typu mgiełka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę i zachęcamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl