Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23666
415
12
65737

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Firmy budowlane

Wpisy
Sortowanie :
Jeśli szukasz specjalistów w zakresie dekarstwa, poznaj ofertę firmy SZCZELNY TARAS w Szewcach, która oferuje membranę tarasową eksponowaną GT, taras balastowy, płytami betonowymi na stopkach plastikowych, taras balastowy deskami lub kompozytem na legarach oraz taras/dach balastowany kamieniem dekoracyjnym/żwirem. Sprawdź naszą ofertę. Jesteśmy do dyzpozycji.
Kategorie:

Data dodania: Mar 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Magnat, znajdującej się w Inowrocławiu. W naszej działalności zajmujemy się produkcją wysokiej jakości stolarki okiennej PCV. Proponujemy Państwu m.in.: okna, parapety, rolety, moskitiery i żaluzje. Ponadto zajmujemy się przetwórstwem tworzyw sztucznych przy użyciu metody wtryskowej i poliuretanu. Wszystkie produkty są wytwarzane przy użyciu najwyższej klasy materiałów i najnowocześniejszego sprzętu. Do każdego zleconego nam zlecenia staramy się podchodzić profesjonalnie i indywidualnie. Więcej informacji na temat oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Konstrukcje betonowe i żelbetowe, częściowo uszkodzone w wyniku narażenia na agresywne działanie różnych czynników, powtarzające się naprzemiennie cykle zamrażania i rozmrażania lub naturalne procesy starzenia. Naprawa konstrukcji żelbetowych to odtworzenie zniszczonej powierzchni betonu lub produktów żelbetowych. Bez terminowej naprawy pęknięć w betonie nie tylko pogarsza się wygląd ścian betonowych i żelbetowych, ale pogarszają się ich właściwości hydro i termoizolacyjne, proces niszczenia postępuje z czasem i może prowadzić do naruszenia monolityczności konstrukcji betonowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wydobywanie kruszywa i usługi sprzętem budowlanym oferuje firma Nabzdyk w miejscowości Wtórek k/Ostrowa Wielkopolskiego. Już od ponad 25 lat działamy na rynku, używając z własnych zasobów - posiadamy własne kopalnie kruszyw, z których dostarczamy codziennie piasek i żwir na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Oferowane przez nas kruszywa naturalne są bardzo wysokiej jakości, co pozwala na wykorzystanie ich przy budowach domów jednorodzinnych, dróg, produkcji betonów przemysłowych oraz prefabrykatów betonowych. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Nov 26, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprzedaż i produkcja szamb betonowych to coś, w czym specjalizuję się polska firma Tomex. W ich ofercie możemy znaleźć między innymi szamba betonowe, studnie wodomierzowe, kanały samochodowe, piwnice ogrodowe, a także akcesoria do szamb, takie jak włazy czy studzienki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji szamb betonowych oferują produkty najwyższej jakości. Własne zaplecze produkcyjne, wyspecjalizowana kadra oraz transport HDS zapewniają terminową realizację każdego zamówienia.
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcam do zapoznania się z naszą stroną internetową Oriontec dla domu. Jesteśmy obecni na rynku od 1994 roku, mamy duże doświadczenie w branży i współpracujemy wyłącznie z zaufanymi, renomowanymi producentami. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów, w naszej ofercie można znaleźć między innymi domowy filtr odwróconej osmozy, dzbanki filtrujące, butelki filtrujące, bidony i wiele innych. Ponad to udzielamy wsparcia technicznego, możemy pomóc w doborze urządzenia i technologii. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: May 7, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Technika Diamentowa Marcco Nowy Tomyśl - profesjonalne wiercenie otworów w betonie. Główna specjalizacja to diamentowe cięcie betonu, cięcie żelbetu, wiercenie w betonie i wiercenie w żelbecie. Firma wykonuje na zlecenie przewierty w betonie, wycinanie oraz wiercenie otworów w betonie. Zainteresowanych klientów firma Marcco zaprasza do kontaktu - wiercenie otworów w betonie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wykonanie schodów, tarasów, podjazdów garażowych, a także alejek, chodników i parkingów oferuje firma DAR-BRUK w Wieruszowie. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach brukarskich, jak również świadczy usługi ogrodnicze: układanie trawników z rolki oraz sianych, nasadzanie roślin i krzewów, sadzenie drzew i obłożenie ich kamieniami ozdobnymi czy też korą to tylko niektóre z nich. Instalujemy poza tym automatyczny system nawadniający ogrodów, stosując nawadnianie kropelkowe, automatyczne i manualne typu mgiełka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę i zachęcamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wyroby betonowe i kruszywa oferuje P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski z Miedznej. W ramach oferowanych usług, wykonujemy również roboty ziemne, roboty drogowe oraz świadczymy usługi sprzętowe, których szczegóły przedstawiamy na naszej stronie, na jaką serdecznie zapraszamy. Na rynku usług budowlanych funkcjonujemy od 2006 r., a nabyte umiejętności i wiedza rynkowa, dają nam mocną pozycję, jako przedsiębiorstwu. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu, przerobie i sprzedaży kruszyw oraz wykonawstwie prac ziemnych i drogowych - wszystko w ramach kopalni oraz zakładu produkcyjnego kruszyw, którymi dysponujemy. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Bariery ochronne, dopasowane wygrodzenia przemysłowe i inne nietypowe konstrukcje stalowe realizuje firma AKRO z Gdańska. Specjalizujemy się w usługach spawalniczych w osłonie gazowej MIG/MAG oraz TIG, a umiejętności naszych pracowników potwierdzają posiadane przez nich uprawnienia spawalnicze TÜV. Dzięki temu zapewniamy usługi na najwyższym poziomie w szerokim zakresie - od doradztwa, przez projekt po wykonawstwo. Poza zleceniami przemysłowymi, realizujemy także nietypowe projekty m. in. metalowego wystroju wnętrz. Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą i do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Nov 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl