Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Windy i schody ruchome

Wpisy
Sortowanie :
Firma Montownia oferuje usługi związane z montażem dźwigów osobowych w budynkach użyteczności publicznej. Oferowane przez nas dźwigi osobowe posiadają zastosowanie w budynkach wielorodzinnych czy szpitalach. W naszej ofercie znajdą Państwo także widy towarowe, które umożliwią transport towarów pomiędzy piętrami w firmie. Działamy w modelu od projektu do efektu. Gwarantujemy całościową obsługę całej inwestycji. Jeżeli potrzebujesz dźwigu towarowego na wyższym poziomie to sprawdź naszą ofertę.
Kategorie:

Data dodania: Nov 26, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo KRAKDŹWIG znajduje się w Krakowie. Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży oraz montażu wind a także dźwigów. W przygotowanej przez nas ofercie klienci odnajdą również czynności powiązane z modernizacją a także konserwacją tego typu sprzętów. Mamy długoletnie doświadczenie w sektorze, które pozwala nam na zapewnienie świetnej klasy oferowanych usług. Pracują u nas tylko świetnie wyedukowani ludzie. Gwarantujemy dużą różnorodność produktów, dzięki czemu mamy gwarancję, że każdy klient wyszuka u nas odpowiednią ofertę.
Kategorie:

Data dodania: Apr 5, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Innowacyjne spojrzenie do wind, nieszablonowe rozwiązania, indywidualne projekty to wszystko zapewniamy jako Fabryka dźwigów - COLOREX LIFT.
Projektujemy i wytwarzamy własne dźwigi. Standardowym produktem są windy osobowe bez maszynowni z synchronicznym napędem sterowanym zmiennoczęstotliwościowo. Zapewniamy zarówno spory wybór wind, jak i możliwość realizacji pomysłu klienta. W swoim asortymencie mamy też platformy dla niepełnosprawnych, schody i chodniki ruchome, dźwigi towarowe małe, towarowe, specjalistyczne (do przewozu samochodów, panoramiczne, szpitalne).
Całościowa oferta składa się z dostawy i montowania oraz serwisu gwarancyjnego i konserwacji dźwigów. Funkcjonujemy w całej Polsce i możemy pochwalić się bogatym dorobkiem. Wykonujemy zlecenia zarówno w obiektach mieszkalnych, instytucjach, jak i specyficznych budynkach, jak np. hotele. Solidnie i stylowo to marka COLOREX LIFT.
Kategorie:

Data dodania: Jan 4, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

INOXBUD Grzegorz Mieszkowski z Warszawy to firma, jaka od dłuższego czasu trudni się wytwórczością balustrad, poręczy, schodów, bram wjazdowych, furtek oraz ogrodzeń ze stali nierdzewnej bądź zwykłej. Kooperujemy z firmą stolarską oraz szklarską, dlatego także oferujemy interesujące połączenia z drewnem oraz szkłem. Angażujemy doskonałych projektantów, którzy proponują swe wizje schodów, balustrad, czy poręczy, lecz są także otwarci na wskazówki i uwagi nabywcy. Bez ustanku rozszerzamy naszą propozycję, żeby jeszcze pełniej zaspokajać potrzeby odbiorców. Dodatkowe usługi świadczone przez INOXBUD to spawanie stali zwykłej, nierdzewnej oraz aluminium metodą TIG, MIG/MAG, obróbka metali (szlifowanie, polerowanie, czyszczenie), cięcie i gięcie blach. Więcej o nas na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Po wielokroć wypróbowane przedsiębiorstwo „Wróblewski Design” na terenie całego kraju podejmuje się projektowania i wykonywania schodów i balustrad w domach jedno i wielorodzinnych i rozmaitego rodzaju instytucjach czy obiektach komercyjnych. W zakresie aktywności znajduje się uniwersalne przygotowanie konstrukcji drewnianej - w formie schodów tradycyjnych czy również np. jako obicie betonu. Jednostka „Wróblewski Design” zarządza wyjątkowo szeroką paletą surowca drewnianego w poszczególnych kolorach oraz fakturach, dodatkowo korzystając z możliwości połączenia materiału ze stalą neirdzewną i szkłem. Więcej szczegółów osiągalnych na stronie www firmy.
Kategorie:

Data dodania: Oct 18, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

EL-DŹWIG to profesjonalna firma, która proponuje swoim klientom usługi w obszarze prac związanych z urządzeniami dźwigowymi i windami osobowymi. Prowadzi swoją działalność już od wielu lat przez co może zaproponować aktualnie obszerny asortyment i obsługę na wysokim poziomie. W propozycji EL-DŹWIG znajdują się usługi w zakresie serwisu, konserwacji, montażu, modernizacji, remontów oraz napraw wind osobowych, jak też eksploatacji dźwigów, doradztwa przy szacowaniu zasięgu modernizacji, sporządzania specyfikacji z obszaru robót na potrzeby przetargów, jak i pogotowia dźwigowego 24h. Wszystkie oferowane usługi cechują się wysoką jakością, bezpieczeństwem oraz terminowością. Duże doświadczenie i bogata oferta zapewnił firmie duże grono odbiorców z Warszawy i okolic. Więcej detalów na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Dźwignica. Przedsiębiorstwo powstało w 1996 roku w Grudziądzu. Zajmujemy się usługami z zakresu zleceń związanych z zakupem i eksploatacją dźwignic, wind samochodowych, podestów załadunkowych i pokrewnych. Zajmujemy się także: doradztwem w obszarze doboru, montażem, dystrybucją części wymiennych, serwisem, konserwacją, przebudową w zakresie ładowności, szkoleniami z obsługi i eksploatacji, ekspertyzą i oceną techniczną dźwignic i podtorzy, wskazówkami dotyczącymi regulaminów i nadzoru technicznego, przygotowaniem dźwignic do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego. Zatrudniamy w naszej firmie jedynie najlepszych fachowców, aby nasi użytkownicy byli zawsze zadowoleni. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Mar 12, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Elektrodźwig to przedsiębiorstwo, które produkuje windy osobowe pod indywidualne zamówienia klientów. Oferowane są dźwigi osobowe, szpitalne, towarowe oraz budowlane, jak również windy dla niepełnosprawnych. Produkcja obejmuje także suwnice hakowe, chwytakowe lub ogólnego przeznaczenia, żurawie stałe, przenośne, szynowe, samojezdne i przewoźne jak również podesty ruchome, układnice magazynowe oraz wciągniki. W razie ewentualnej awarii producent wind zapewnia także usługi w zakresie wszelkich napraw, a czas dojazdu do klienta wynosi do 1 godziny, w zależności od lokalizacji. Szybką reakcję gwarantuje dobrze rozwinięta łączność pomiędzy punktem przyjmowania zgłoszeń a konserwatorami.
Kategorie:

Data dodania: Jul 30, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Montaż wind osobowych, towarowych, kuchennych i innych.
Montaż schodów i chodników ruchomych.
Instalacje elektryczne.
Drobne prace budowlane i wykończeniowe.

Zatrudniamy pracowników którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia i certyfikaty co gwarantuje wykonywanie usług na właściwym poziomie. Wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju oraz UE.
Kategorie:

Data dodania: Oct 6, 2008 Wejść: 3 Ranking: 4.50 Głosów: 2

Komentarze Ranking

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem i montażystą platform dla niepełnosprawnych, Przez wiele lat zainstalowaliśmy kilkaset sztuk różnych platform. Pomagamy osobom mniej sprawnym pokonywać barjery architektoniczne jakie napotykają na swojej drodze.
Kategorie:

Data dodania: Jun 17, 2008 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl