Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22146
415
11
65259

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Transport

Kategorie

Przesyłki kurierskie (33)

Przewozy osobowe (101)


Wpisy
Sortowanie :
W naszej firmie City-Trans transportujemy sprzęt AGD, przewozimy meble, a także każdy większy gabarytowo sprzęt i artykuły wyposażenia domu, biura, garaży i dowolnego miejsca. Wykonujemy nasze usługi w Gliwicach i na terenie całego Śląska, zawsze dostarczając kompleksową i profesjonalną pomoc. Dostosowujemy pomoc do Klienta, dlatego oferujemy szeroki zakres pomocy, od wyniesienia, transport, po rozładunek i ustawienie sprzętów. Skontaktuj się z nami!
Kategorie:

Data dodania: Jun 12, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Nowatorskie rozwiązania w zakresie dostarczania podzespołów napędowych i transportujących dla przemysłu oferuje firma Wilhelm Herm. Müller Polska Sp. z o.o. Jesteśmy liderem w zakresie techniki napędowej. W ofercie dysponujemy pasy napędowe zębate z PU i gumy, pasy klinowe i wieloklinowe, napędowe pasy płaskie, termozgrzewalne pasy okrągłe i klinowe oraz rozległą gamę łańcuchów i akcesoriów do pasów napędowych. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach, m. in. w obszarze techniki transportowej lub w obszarze tłumienia drgań. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie. Zachęcamy do kontaktu w razie pytań.
Kategorie:

Data dodania: Jun 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy LATIS z siedzibą w Gdyni. Zajmujemy się logistyką a obszar naszej aktywności obejmuje cały świat. Zajmujemy się transportowaniem ładunków drogą morską, lotniczą, drogową czy też kolejową. Przewozimy każdy rodzaj ładunku a ponadto oferujemy kompleksowe usługi celne, fachowe doradztwo spedycyjne jak i możliwość ubezpieczenia transportu na czas przewozu. Oferujemy korzystne warunki współpracy, konkurencyjne ceny usług oraz sympatyczną i rzetelną obsługę. Żeby dowiedzieć się więcej albo skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma z 25 letnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów i szkoleń z kompetencji zawodowych przewoźników drogowych. Dzięki zatrudnianiu tylko wykwalifikowanych szkoleniowców oraz lat doświadczenia w branży nasi kursanci osiągają 90 % zdawalności egzaminów certyfikujących w pierwszym terminie. Po szczegóły dotyczące oferty firmy zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Usługi Autokarowe Piotr Zacharski w Policach to bezpieczeństwo i komfort pasażerów! Zapraszamy wszystkich, którzy szukają doświadczonego przewoźnika na terenie Europy. Oferujemy kursy do Niemcy, Włoch, Hiszpanii, Skandynawii oraz na Białoruś i Rosji i wielu innych krajów, także Europy południowej. Zarządzamy bogato wyposażoną flotą autobusów. Oprócz profesjonalnego przewozu osób oferujemy też wynajem nowoczesnych autokarów na wycieczki klientom firmowym i indywidualnym. Wszystkim zainteresowanym skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Jan 23, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przeprowadzki, transport osób, a w ostatnim czasie także wypożyczalnia aut i sprzątanie powierzchni biurowych to zakres oferty, jaką w Baboszewie realizuje firma QPACK. Istniejemy od 2004 r. dzięki czemu możemy dziś zaoferować profesjonalne i rzetelne usługi. Kompleksowa oferta obejmuje też wypożyczalnię aut dostawczych, sprzątanie powierzchni biurowej oraz wynajem pracowników do prac tymczasowych. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 18, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Międzynarodowy przewóz osób oferuje firma transportowa Slawekbus w Zakrzewie. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, doświadczoną obsługę i komfortowe warunki przewozowe. Ponieważ korzystamy wyłącznie z nowych pojazdów, tj. auta marki Volkswagen Sharan i Ford Galaxy, Volkswagen T5 Caravelle, nasze usługi są gwarancją bezpieczeństwa. Oferujemy przewóz niewielkiej grupy pasażerów - maksymalnie 8 osób, które są objęte ubezpieczeniem na czas przejazdu. Nasi kierowcy mają wieloletnią praktykę i bogate doświadczenie, co sprawia, że kursy realizowane są zawsze na czas. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Nov 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prężnie rozwijająca się firma z branży przewozu osób. Posiada flotę pojazdów 4 - 6 osobowych. Wykwalifikowani kierowcy są kulturalni, uprzejmi, chętnie pomagają osobom starszym, niepełnosprawnym, świadczą usługi drobnych zakupów czy przewozu drobnych rzeczy. Polityką firmy jest ciągły rozwój oraz zadowolenie klientów z jej usług. Firma transferuje na lotniska, dowozi do przychodni, szpitali, obsługuje imprezy okolicznościowe i masowe.
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu propozycję firmy Verveoutlet z Trójmiasta. Świadczymy profesjonalne usługi transportowe zarówno na terenie kraju jak też za granicą. Naszą specjalnością jest transport każdego rodzaju towaru, w tym wielkogabarytowego oraz nietypowego czy niebezpiecznego. Zajmujemy się także przewozem osób indywidualnych, wycieczek oraz grup zorganizowanych. Realizujemy także przeprowadzki wraz z załadunkiem, rozładunkiem i odpowiednim zabezpieczeniem przedmiotów na czas transportu. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na witrynę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Nov 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu firmę Rekor z siedzibą w Gostkowie. Od kilku lat funkcjonujemy w usługach transportowych krajowych i międzynarodowych. Nasze usługi obejmują transport towarów: neutralnych, chłodniczych i sypkich. Mamy ubezpieczenie OCP transportowanych towarów. Specjalizujemy się także w pracach rozbiórkowych i ziemnych. Mottem naszej firmy jest zadowolenie każdego Klienta, dlatego swoje usługi wykonujemy rzetelnie i fachowo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie setek Klientów. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę WWW.
Kategorie:

Data dodania: Nov 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl