Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23397
415
5
65687

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Transport

Kategorie

Przesyłki kurierskie (33)

Przewozy osobowe (101)


Wpisy
Sortowanie :
Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z propozycją firmy Ruta z Mińska Mazowieckiego. Jesteśmy profesjonalną firmą transportową z wieloletnim, sięgającym 1987 roku doświadczeniem w branży. Proponujemy przewóz materiałów sypkich w kraju jak też za granicą. Transportujemy materiały budowlane, chemiczne oraz paszowe i dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów wyposażonych w naczepy typu silos. Zatrudniamy doświadczonych kierowców i gwarantujemy najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej wiadomości o ofercie i potrzebne dane kontaktowe.
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Autoholowanie i Pomoc Drogowa Starczewski działa na terenie Wielkopolski oraz okolic proponując natychmiastową pomoc drogową z holowaniem uszkodzonych pojazdów. Pozostajemy do dyspozycji 24h, 7 dni w tygodniu! Skontaktuj się z nami, a w miarę możliwości powstałą usterkę naprawimy od ręki na miejscu. Jeśli usunięcie awarii okaże się niemożliwe bez odpowiedniego sprzętu, przetransportujemy samochód pod wskazany adres lub zaoferujemy usługę naszego zakładu. Zapewniamy fachowość, błyskawiczną reakcję oraz konkurencyjne ceny. Więcej informacji opublikowaliśmy na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Mar 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na pewno warto skorzystać z usług naszego taniego kuriera, który z pewnością przypilnuje przesyłki w taki sposób by była ona bezpieczna. Nasi tani kurierzy zawsze dbają o to, aby jak najszybciej dostarczyć każdą przesyłkę na wybrany adres. Jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób. Na pewno można skorzystać z usług taniego kuriera i przetransportować tym sposobem wszystkie swoje rzeczy z miejsca w miejsce.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz zrobić prawo jazdy B w Opolu? Akademia Dobrego Kierowcy to najlepszy wybór. Nasze usługi kierujemy do wszystkich, którzy chcą zdobyć odpowiednią wiedzę teoretyczną i praktyczną, aby otrzymać prawo jazdy kategorii B. Nasza oferta obejmuje praktyczne i teoretyczne zajęcia oraz jazdy doszkalające. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu nowych kierowców. Decydując się na naszą akademie, oferujemy możliwość rozłożenia płatności na raty. Poza tym zapewniamy szkolenie na placu manewrowym w opolskim WORDzie, na takich samych samochodach, jakimi dysponuje opolski WORD. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nowy opisFirma Lakmex Sp. z o. o. specjalizuje się w międzynarodowym całopojazdowym transporcie chłodniczym. Zakres naszej oferty obejmuje przewóz owoców, warzyw, mrożonek, artykułów spożywczych i napojów. Przewozimy także RTV i AGD, leki oraz artykuły przemysłowe i chemię kosmetyczną/przemysłową. Na rynku działamy od 2001 r., zapewniając terminowe dostawy. Cechuje nas odpowiedzialność, otwartość i elastyczność. Nasze doświadczenie stanowią tysiące zleceń i miliony przejechanych kilometrów. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Feb 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Bezpieczne przewozy dla osób i dzieci zapewnia warszawska firma PKW TRANS, która na rynku usług transportowych działa od 2013 r. Dynamiczny rozwój w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu osób, nowoczesna flota aut, zawodowi kierowcy i wykwalifikowana zespół to gwarancja wysokiego standardu usług. Zlecenia realizujemy w sposób sprawny, szybki i bezpieczny. Posiadamy busem na 9 osób z kierowcą i wysokiej klasy autokarem turystycznym marki Volvo z 53 miejscami siedzącymi. Zapraszamy na naszą stronę i do współpracy osoby indywidualne, firmy, szkoły, przedszkola, biura turystyczne i inne instytucje!
Kategorie:

Data dodania: Feb 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy transportowej Morado. Nasza siedziba znajduje się w Gdyni a działalność w branży prowadzimy już do 2010 roku. Posiadamy flotę nowoczesnych, niskoemisyjnych pojazdów, kontenery tudzież agregaty chłodnicze. Do monitorowania ładunków używamy niezawodne systemy GPS, co zapewnia bezpieczeństwo powierzonego transportu. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych pracowników i spedytorów gotowych do pomocy. Gwarantujemy profesjonalizm i terminowość a oprócz tego korzystne warunki współpracy. Szczegóły oferty umieściliśmy na naszej witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szacuje się, że większość ładunku może zostać uszkodzone w jednym kontenerze transportowym w wyniku bezpośredniej kondensacji, wilgoci i wzrostu pleśni. Dlatego ochrona kontenerów przed pleśnią jest niezwykle ważna, w celu zapobiegania wilgoci. Korzystanie z bezwodnego środka pochłaniającego wilgoć pozwoli zaoszczędzić kosztowny i terminowy proces potencjalnej wymiany lub zwrotu odrzuconych produktów, nie wspominając już o czasie poświęconym na roszczenia ubezpieczeniowe, nawet jeśli masz ubezpieczenie na wypadek takich szkód.
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Kosakowie w województwie pomorskim mieści się siedziba firmy AQUARIUS GEM SHIPPING. Od 2008 roku świadczymy internacjonalne usługi spedycyjne. Zapewniamy transport towaru drogą morską, lądową i powietrzną w każde miejsce w kraju czy na świecie. Oferujemy ubezpieczenie CARGO, odprawy celne oraz magazynowanie towaru. Jesteśmy rzetelną i odpowiedzialną firmą zapewniającą pełne bezpieczeństwo przewożonego ładunku. Gwarantujemy korzystne warunku współpracy. Jeżeli chcą się Państwo z nami skontaktować lub zapoznać ze szczegółami działalności, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mon Pierre to profesjonalna firma transportowa z długoletnim, sięgającym 2010 roku doświadczeniem w branży. Jej siedziba mieści się w Zaniemyślu w województwie wielkopolskim. Firma proponuje przewóz osób do Niemiec, Francji, Belgii jak i Holandii. Dysponuje flotą nowoczesnych i wygodnych busów a także posiada niezbędne zezwolenia na świadczenie międzynarodowych usług. Zapewnia punktualne i bezpieczne podróże, miłą atmosferę i korzystne ceny. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której znaleźć można więcej informacji o ofercie i potrzebne dane kontaktowe.
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl