Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22532
415
15
65460

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Transport

Kategorie

Przesyłki kurierskie (33)

Przewozy osobowe (101)


Wpisy
Sortowanie :
Mon Pierre to profesjonalna firma transportowa z długoletnim, sięgającym 2010 roku doświadczeniem w branży. Jej siedziba mieści się w Zaniemyślu w województwie wielkopolskim. Firma proponuje przewóz osób do Niemiec, Francji, Belgii jak i Holandii. Dysponuje flotą nowoczesnych i wygodnych busów a także posiada niezbędne zezwolenia na świadczenie międzynarodowych usług. Zapewnia punktualne i bezpieczne podróże, miłą atmosferę i korzystne ceny. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której znaleźć można więcej informacji o ofercie i potrzebne dane kontaktowe.
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Bus.pl. Zajmujemy się przewozem osób z Polski do Niemiec oraz z powrotem. W swojej usłudze posiadamy również możliwość wynajmu busa na imprezy okolicznościowe, wyjazdy służbowe, spotkania integracyjne i w ramach innych wydarzeń. Bilety dla dzieci do 7. roku życia objęte są ulgą. Proponujemy interesujące promocje dla stałych klientów. Zatrudniamy jedynie doświadczonych kierowców z wysoką kulturą osobistą. Zapewniamy punktualność i komfort jazdy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.
Kategorie:

Data dodania: Aug 1, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Kamecki Radosław z Elbląga zaprasza do korzystania ze swoich usług. Na rynku funkcjonujemy od 1997 roku. Proponujemy: roboty ziemne, roboty drogowe, transport ciężarowy, instalacje wodno - kanalizacyjne, usługi sprzętem ciężkim (walcem, koparko - ładowarką, niskopodwoziówką, młotem, spychaczem, ładowarką, koparką z młotem i kotwicą), rozbiórki, wyburzenia. Zajmujemy się także sprzedażą kruszyw. Zakupią u nas Państwo: piasek, żwir, kruszywa i czarnoziem. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz fachowe porady naszych specjalistów. Gwarantujemy wyjątkowe ceny na przeprowadzane przez nas usługi. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu poznania się ze szczegółową propozycją firmy.
Kategorie:

Data dodania: Jul 24, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma TED-BUS w Wrocławiu to miedzynarodowe usługi transportowe oraz wynajem samochodów. Jeśli chcieliby Państwo wypożyczyć pojazd, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. W ramach wszechstronnych usług i w trosce o komfort podróżujących oferujemy także usługi w systemie „door to door”, czyli z adresu pod adres. Odbieramy pasażera z danego miejsca i przewozimy go w miejsce docelowe. Jest to bardzo wygodny sposób na szybkie i wygodne dotarcie do celu. Nasze nowoczesne i bezpieczne busy jeżdżą regularnie do krajów Europy Zachodniej, m.in. do Niemiec, Belgii oraz Holandii. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Global Service. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku, a oddziały w Łodzi, Warszawie oraz Bydgoszczy. Zajmujemy się przeprowadzaniem firm, biur, instytucji, urzędów jak i klientów indywidualnych. Oferujemy transport mienia oraz możliwość przechowania w magazynach. Proponujemy też sprzątanie po przeprowadzkach oraz utylizację przedmiotów. Funkcjonujemy na terenie kraju i za granicą i gwarantujemy kompleksowość, miłą obsługę i korzystne warunki współpracy. Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami albo chcą się skontaktować, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jun 28, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W naszej firmie City-Trans transportujemy sprzęt AGD, przewozimy meble, a także każdy większy gabarytowo sprzęt i artykuły wyposażenia domu, biura, garaży i dowolnego miejsca. Wykonujemy nasze usługi w Gliwicach i na terenie całego Śląska, zawsze dostarczając kompleksową i profesjonalną pomoc. Dostosowujemy pomoc do Klienta, dlatego oferujemy szeroki zakres pomocy, od wyniesienia, transport, po rozładunek i ustawienie sprzętów. Skontaktuj się z nami!
Kategorie:

Data dodania: Jun 12, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nowatorskie rozwiązania w zakresie dostarczania podzespołów napędowych i transportujących dla przemysłu oferuje firma Wilhelm Herm. Müller Polska Sp. z o.o. Jesteśmy liderem w zakresie techniki napędowej. W ofercie dysponujemy pasy napędowe zębate z PU i gumy, pasy klinowe i wieloklinowe, napędowe pasy płaskie, termozgrzewalne pasy okrągłe i klinowe oraz rozległą gamę łańcuchów i akcesoriów do pasów napędowych. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach, m. in. w obszarze techniki transportowej lub w obszarze tłumienia drgań. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie. Zachęcamy do kontaktu w razie pytań.
Kategorie:

Data dodania: Jun 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy LATIS z siedzibą w Gdyni. Zajmujemy się logistyką a obszar naszej aktywności obejmuje cały świat. Zajmujemy się transportowaniem ładunków drogą morską, lotniczą, drogową czy też kolejową. Przewozimy każdy rodzaj ładunku a ponadto oferujemy kompleksowe usługi celne, fachowe doradztwo spedycyjne jak i możliwość ubezpieczenia transportu na czas przewozu. Oferujemy korzystne warunki współpracy, konkurencyjne ceny usług oraz sympatyczną i rzetelną obsługę. Żeby dowiedzieć się więcej albo skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma z 25 letnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów i szkoleń z kompetencji zawodowych przewoźników drogowych. Dzięki zatrudnianiu tylko wykwalifikowanych szkoleniowców oraz lat doświadczenia w branży nasi kursanci osiągają 90 % zdawalności egzaminów certyfikujących w pierwszym terminie. Po szczegóły dotyczące oferty firmy zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Usługi Autokarowe Piotr Zacharski w Policach to bezpieczeństwo i komfort pasażerów! Zapraszamy wszystkich, którzy szukają doświadczonego przewoźnika na terenie Europy. Oferujemy kursy do Niemcy, Włoch, Hiszpanii, Skandynawii oraz na Białoruś i Rosji i wielu innych krajów, także Europy południowej. Zarządzamy bogato wyposażoną flotą autobusów. Oprócz profesjonalnego przewozu osób oferujemy też wynajem nowoczesnych autokarów na wycieczki klientom firmowym i indywidualnym. Wszystkim zainteresowanym skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Jan 23, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl